Keleti Erdők Vándorai


Join the forum, it's quick and easy

Keleti Erdők Vándorai
Keleti Erdők Vándorai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Amikor csomók kötettnek...

+2
Baboh
Ruyan
6 posters

14 / 24 oldal Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 19 ... 24  Next

Go down

Amikor csomók kötettnek... - Page 14 Empty Re: Amikor csomók kötettnek...

Témanyitás  Tudu Szer. Márc. 04, 2015 4:08 pm

Awtino
Ha nem túlságosan tűnnek aktívnak a többiek (Ygdral említette, hogy nem megy be, Ulwen és Alors pedig csak várnak) akkor én indulok el elsőnek.
/az őrző aura nevű varázslattal kapcsolatban lenne kérdésem: azt írja, hogy hatótávon belül egy területet jelölök ki. Ez mekkora területet jelöl? És ha mozgok, tudom ezt mozgatni? Valamint egy mellékes kérdés, ha megtöbbszörözöm a kegypontokat, akkor azzal az erősség ÉS az időtartam is nő, vagy csak az egyik?
/a zombik vagy egyéb kreálmányok ugye nem túlvilági lények?
Tudu
Tudu

Hozzászólások száma : 213
Join date : 2012. Jul. 28.
Age : 24

Vissza az elejére Go down

Amikor csomók kötettnek... - Page 14 Empty Re: Amikor csomók kötettnek...

Témanyitás  Lernun Szer. Márc. 04, 2015 3:40 pm


(Bowen)

Előhúzom kardom és annak markolatával kopogtatom végig a falakat, üreges kongás után kutatva. Utána megpróbálom néhány helyen kézzel letörölni a port kíváncsian arra, hogy alatta fedezek-e fel valamit. Ha felérek a kardom hegyével a plafonig megkarcolom azt. Végső próbálkozás gyanánt pedig még egyszer megpróbálom magamra felhívni a figyelmet:
- Hát tényleg üres ez a nyavalyás szoba?-fakadok ki magamból hangosan.
<Úgy néz ki kénytelen leszek a kényelmes ágy és meleg vacsora helyett ezen a lepukkant helyen éjszakázni. Komolyan még a nyílt ég alatt is kényelmesebb lenne mint itt. Kalandozók Városa a tököm, inkább egy nyugodt kis falu mint ez.>
/A nyitott ajtón át egyébiránt nem szivárog befelé a köd?/
Lernun
Lernun

Hozzászólások száma : 1010
Join date : 2012. Jul. 26.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Amikor csomók kötettnek... - Page 14 Empty Re: Amikor csomók kötettnek...

Témanyitás  Baboh Szer. Márc. 04, 2015 3:15 pm

Alors

Awtinohoz szólok, miközben elnyel minket szép lassan a köd:
-Nem tudom, hogy honnan jött a robajlás, ugyanis én is aludni próbáltam.
Próbálok valamit kivenni a ködből, és hallgatózok is- ismét összefont karokkal.
Baboh
Baboh

Hozzászólások száma : 1914
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Debrecen

http://sites.google.com/site/keletierdokvandorai

Vissza az elejére Go down

Amikor csomók kötettnek... - Page 14 Empty Re: Amikor csomók kötettnek...

Témanyitás  Ruyan Szer. Márc. 04, 2015 2:38 pm

Ulwen

Veszélyérzéked nem súgja, hogy közvetlenül, hogy fenyegetve lennél, mégis nyugtalanít a helyzet. A lovadat sem kell sokáig biztatni, amint engeded neki, hátrébb húzódik. A vessző újra felfénylik a kezedben, majd elméd hatalmával megpróbálod félrefújni a ködöt. Bár némi mozgást előidéz benne, el nem oszlatja.
Ruyan
Ruyan

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 32
Tartózkodási hely : Debrecen

Vissza az elejére Go down

Amikor csomók kötettnek... - Page 14 Empty Re: Amikor csomók kötettnek...

Témanyitás  PassionWolf Szer. Márc. 04, 2015 12:23 pm

Farkasfog szúrós pillantást vet Alosra, majd ismét ajkához emeli a kezében tartott vesszőt és ismét elsuttogja fohászát.
-Utamon vezető lángom, Napom, Holdam, s csillagos Egem... légy szelíd fény annak, ki nem gyötör, de éles sugár, annak ki bánt. -a közelgő ködöt mély rosszérzéssel fogadja, Gesztenyét elküldve útjából lép mindenki elé.

//Szeretném használni a veszélyérzékemet és egy 15 fontos Pszi-lökést//
PassionWolf
PassionWolf

Hozzászólások száma : 113
Join date : 2015. Jan. 23.
Age : 34

Vissza az elejére Go down

Amikor csomók kötettnek... - Page 14 Empty Re: Amikor csomók kötettnek...

Témanyitás  Ruyan Szer. Márc. 04, 2015 8:53 am

Idő: 16:48

Bowen

A szobában félhomály uralkodik, de köd nincs így az eddigiekhez képest egészen jól látsz. A falak tapintás alapján kőből készült, a padló fával van borítva, ennek ellenére mindkettő ugyanolyan szürke. Érintésedre porhoz hasonló valami száll fel a falakról. Másik helységet, vagy annak bejáratát, nem találsz.

Az épület méretét emlékezetből meg tudod saccolni, ezalapján nagyobb belső térre számítanál. Ha nem is emeletes az épület, akkor is jóval magasabb szoba is elférne benne. Ablakot nem láttál kint, de igazság szerint mást sem nagyon.

Ygdral

//Kicsit utánnaolvastam ennek annak és ráébredtem, hogy valamit nem írtam le, amit kellett volna:
Miközben megérzéseidet kutattatad, háromszor is éreztél megfoganni egy varázslatot. Kétszer gyors egymás utánban Farkasfog irányából, egyszer pedig kicsivel utána a fogadóból.

A környezetedben több helyről is észlelsz mágiát, Awtino irányából, akinek a nyakbavalója kékes fényt áraszt, illetve Alors fegyvere és páncélja felől. A ködből azonban semmi.

Lariath kántál egy darabig, majd mikor abbahagyja megrázza a fejét.
- Semmi.

Mindenki, kivéve Bowen

A köd időközben szép lassan odaért elétek érintésnyi távolságra és a mozgásából ítélve nem sokára ti is a belsejébe kerültök.
Ruyan
Ruyan

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 32
Tartózkodási hely : Debrecen

Vissza az elejére Go down

Amikor csomók kötettnek... - Page 14 Empty Re: Amikor csomók kötettnek...

Témanyitás  Tudu Szer. Márc. 04, 2015 6:39 am

Awtino
-Nem hogy a városban, de bárhol másutt sem találkoztam még ilyen nagy és hirtelen köddel.
-Úgy is mondhatjuk, de most nem ez a lényeg. Szeretném biztosan tudni, hogy senki nem sérült meg. Esetleg meg tudják mondani, hogy a robaj mely irányból hallatszott? Sajnos épp aludni próbáltam amikor ez elkezdődött.
Tudu
Tudu

Hozzászólások száma : 213
Join date : 2012. Jul. 28.
Age : 24

Vissza az elejére Go down

Amikor csomók kötettnek... - Page 14 Empty Re: Amikor csomók kötettnek...

Témanyitás  Lorin Szer. Márc. 04, 2015 1:53 am

Ygdral

[Báró?... Pfej, ha még az is, nem a szerény fajta. Lelke rajta, de akad itt érdekesebb is mint pár elbájolt vasdarab]

Furcsállva nézi a kis közjátékot amit a fogadóban megszállt vendégek okoznak, a furcsa jelenéssel együtt, majd tekintve hogy az egyszerűbb diszciplina nem járt sikerrel új fogást húz elő tarsolyából, szinte alig hallhatóan mormogni kezd miközben jobbjával két kékesen izzó rúnát rajzol a levegőbe:
- Relevatio om devotio onis!
// Mágia érzékelése 1MP 1E 1 szegmens: mindez a ködben érzékelt dologra. Tudok meg ebből valami újjat? (sejtésem szerint nem ezért -és meg mert a karakter is kiváncsí, írom is tovább.

//Fontos kérdés: Amit éreztem, zónán belül van? Mert ha nem akkor az alábbit nem is tudom megpróbálni, így kénytelen leszek közelebb menni, márpedig azt a többi darálthúsnak valóval ellentétben én nem nagyon szeretném Very Happy .


Hümmögve vesz tudomást az előtte elterülő jelenségről és a közben elő került vérfoltos alakról is, kicsit közelebb húzódik csuklyájába burkolózó kisérőjéhet [Biztos ami biztos] majd hátra kiállt a mögötte ácsorgó nőnek.
-Larylath drágám!
A nő előrelépp megfogja a szürkehajú jobbját majd saját jobb kezét emeli fel és kezd bele egy folyamatosan ismétlődő litániába:
-Insequoro infectus animan culpote!
// Fürkészés 1MP/1E, 1 szegmens/E* ameddig a lány manapontjai el nem fogynak* vagy valamit meg nem tud az előtte lévő mágiáról.

// Ruyan ment PM
Lorin
Lorin
Admin

Hozzászólások száma : 1531
Join date : 2012. Jul. 19.

https://kevforum.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Amikor csomók kötettnek... - Page 14 Empty Re: Amikor csomók kötettnek...

Témanyitás  Baboh Kedd Márc. 03, 2015 11:09 pm

Alors

Hátrafelé fordulok félig az érkező(Awtino) hangját meghallva, de közben azért figyelem Farkasfog mozdulatait, a szemeimet nem veszem le róla.
-Nem, uram, nem láttunk sebesültet, de jöjjön csak nyugodtan közelebb. Valami közeledik a mellettem álló úr szerint. Éppen ezen körülmény miatt várakozunk.
Az utolsó szót kihangsúlyozom jó erősen megnyomva, Farkasfog felé hunyorogva.
-Esetleg ön, uram, találkozott már hasonló időjárási viszontagságokkal a város területén?
Jó hangosan teszem fel a kérdést, hogy Awtino kiválóan hallhassa.
Amint tudatára ébredek, hogy az érkező felől világosság szűrődik, arccal is felé fordulok még mindig karba tett kézzel, majd karjaimat leengedve enyhén meghajolok, és gyanakodva kérdezem:
-Talán az úr valamilyen bűbájokhoz értő személy?
Baboh
Baboh

Hozzászólások száma : 1914
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Debrecen

http://sites.google.com/site/keletierdokvandorai

Vissza az elejére Go down

Amikor csomók kötettnek... - Page 14 Empty Re: Amikor csomók kötettnek...

Témanyitás  Lernun Kedd Márc. 03, 2015 8:15 pm


(Bowen)

Bizalmatlanul lépek be a furcsa építménybe, az ajtót egyelőre nem csukom be magam után. A falakat kezdem vizslatni, tapogatni, majd a mennyezetet és a padlót is szemügyre veszem amennyire a fényviszonyok engedik másik helyiség után kutatva.
<Kíváncsi lennék miféle rendeltetése lehet egy ilyen épületnek a város közepén.>
/Kinti méreteihez képest nagyobb belső térre számíthatnék? Emelete például volt-e odakintről vagy ablak?/
Lernun
Lernun

Hozzászólások száma : 1010
Join date : 2012. Jul. 26.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Amikor csomók kötettnek... - Page 14 Empty Re: Amikor csomók kötettnek...

Témanyitás  Tudu Kedd Márc. 03, 2015 7:48 pm

Awtino

Ha látom, hogy mire kiérek nincs már fény, az előző módszeremet újra megcsinálom, így lehetőséget adva, hogy észrevehessék a vérfoltomat.
/A vallásismeret azt írja, hogy az általános varázslatokat kegypont feláldozása nélkül lehet alap erősítésen elhasználni. Arról nem ír (vagy valamit kihagytam), hogy ha időtartamot szeretnék sokszorozni, akkor mi van. Mert az ugye más, mint az erősség, és akkor mondjuk 31242 perc*0 kegypont=0 tehát akkor az idejét ki tudom ily módon tolni, vagy az már mindenképpen kegypontba kerül?
Tudu
Tudu

Hozzászólások száma : 213
Join date : 2012. Jul. 28.
Age : 24

Vissza az elejére Go down

Amikor csomók kötettnek... - Page 14 Empty Re: Amikor csomók kötettnek...

Témanyitás  Ruyan Kedd Márc. 03, 2015 7:15 pm

//Mire Awtino kiér, addigra eltűnik a vesszőt övező fény.
Ruyan
Ruyan

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 32
Tartózkodási hely : Debrecen

Vissza az elejére Go down

Amikor csomók kötettnek... - Page 14 Empty Re: Amikor csomók kötettnek...

Témanyitás  PassionWolf Kedd Márc. 03, 2015 7:01 pm

/A vessző a kezemben egy percen keresztül világít, nem tudom lejárt-e ez az idő./
PassionWolf
PassionWolf

Hozzászólások száma : 113
Join date : 2015. Jan. 23.
Age : 34

Vissza az elejére Go down

Amikor csomók kötettnek... - Page 14 Empty Re: Amikor csomók kötettnek...

Témanyitás  Tudu Kedd Márc. 03, 2015 6:59 pm

Awtino

-Idekint megsérült valaki? Tudok segíteni valamiben?
/Ha visszaveszed a hátadra az íjat, akkor a nyílvesszővel és fényével mi lesz?
Tudu
Tudu

Hozzászólások száma : 213
Join date : 2012. Jul. 28.
Age : 24

Vissza az elejére Go down

Amikor csomók kötettnek... - Page 14 Empty Re: Amikor csomók kötettnek...

Témanyitás  PassionWolf Kedd Márc. 03, 2015 6:32 pm

Ulwen
Alors feddésére durcásan biggyeszti előre amúgy is kissé előre álló alsó ajkát és mellé kicsit morog, de végül visszaveszi hátára az íjat és leszáll lováról. Rendezve grimaszát áll közelebb Alorshoz és sokkal barátságosabb arccal pillant rá.
-Akkor most itt fogunk várni amíg kiderül mi történt? És ha valaki megsérült?! -hangja még mindig izgatott és sürgető, de most már nyugton megáll egy helyben. Csak akkor kerekednek el szemei, mikor a véres ruhájú férfi kilép a fogadóból.
PassionWolf
PassionWolf

Hozzászólások száma : 113
Join date : 2015. Jan. 23.
Age : 34

Vissza az elejére Go down

Amikor csomók kötettnek... - Page 14 Empty Re: Amikor csomók kötettnek...

Témanyitás  Ruyan Kedd Márc. 03, 2015 6:02 pm

Awtino

A vérfolt egy öklömnyi nagyságú részen piszkítja be ruhádat. Fájni nem fáj semmid, még az orrod sem, ahonnan a vér tudomásod szerint származik.
- Rendben van, uram - válaszolja szemernyi kétkedéssel a hangjában.

A fény segítségével könnyedén megtalálják a tűz csiholására szolgáló eszközt és pillanatokon belül lobognak a lángok a kandallóban. Megköszönik a segítségedet, majd folytatják a megkezdett munkájukat.

Ha kimégy az épületből, kinnt Ulwent, Alorst és Ygdralt találod, amint épp a helyzetről tárgyalnak.

Ulwen, Alors, Ygdral

A fogadóban fény gyúl, majd kicsivel később kilép egy fehér ruhás férfi, mellényén hastájékon egy ökölnyi vérfolt látható.
Ruyan
Ruyan

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 32
Tartózkodási hely : Debrecen

Vissza az elejére Go down

Amikor csomók kötettnek... - Page 14 Empty Re: Amikor csomók kötettnek...

Témanyitás  Tudu Kedd Márc. 03, 2015 5:31 pm

Awtino

Megnézem, hogy ugye nem lett nagyobb a vérfolt, és az is csak az orromból jött-e. Ha esetleg egy egész nagy foltot látok, akkor leellenőrzöm Ép-Fp-imet.
-Emiatt ne aggódjanak, én rendben vagyok. Keressék akkor azt a tűzszerszámot! (Ezt nem komoly, felszólító hangon mondom, csak az a laza, de mégis felszólító Very Happy )
Megvárom, hogy megtalálják, ha esetleg nem elég rá az egy perc, akkor mélységes bocsánatkéréssel istennőm felé, hogy ilyen lényegtelen dolgokra használom hatalmát, újabb Szent fényt idézek meg. Ahogy megvan a természetes fény, az utcára megyek.
Tudu
Tudu

Hozzászólások száma : 213
Join date : 2012. Jul. 28.
Age : 24

Vissza az elejére Go down

Amikor csomók kötettnek... - Page 14 Empty Re: Amikor csomók kötettnek...

Témanyitás  Ruyan Kedd Márc. 03, 2015 5:25 pm

Awtino

//Köszönöm a varázslat szövegének teljes bemásolását, de legközelebb ki tudom keresni én is Very Happy

Úrnőd kegyéből megnyugtató kékes fény árad szét a szobában, bevilágítva azt.
- Senkinek sem esett baja.
- Nemsokára meggyújtjuk a tüzeket jóuram, csak előbb meg kell találni a tűzszerszámot - érkezik meg a válasz kérdésedre, illetve felvetésedre.

Aztán a férfi, aki a pult mögött állt rád néz és elkerekedik a szeme.
- És maga nem sérült meg? Úgy látom az ott vér a mellényén.

Bowen

Bekopogsz, nem érkezik válasz, ezért úgy döntesz bemégy. Az ajtó nyitva van, nagyot nyikordulva nyílik ki. A helység amibe vezet egy üresen álló, poros szoba, ablak és másik ajtó nélkül. És ugyanolyan szürke belül is, mint amilyennek kívülről látszott.


A hozzászólást Ruyan összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Márc. 03, 2015 5:37 pm-kor.
Ruyan
Ruyan

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 32
Tartózkodási hely : Debrecen

Vissza az elejére Go down

Amikor csomók kötettnek... - Page 14 Empty Re: Amikor csomók kötettnek...

Témanyitás  Tudu Kedd Márc. 03, 2015 4:54 pm

Awtino

//Elnézést a késésért

A sötét szobában akkor a nyakamban lógó tárgyra kegypontok feláldozása nélkül (vallásismeret 4) egy Szent fényt varázsolnék egy szegmens alatt, amely 5 láb világosságot ad a legnagyobb sötétben is, időlegesen akár eloszlatja a Sötétség varázs hatását is (ha van ilyen). Emellett a fohász az 1 perc alatt figyelmezteti a papot, ha ellenséges jellemű vallás hívője van a közelben, és ha veszély leselkedik rám. Ilyenkor a fény színe elmélyül majd (az eredeti kékesből) vörös színbe csap át. (Ha szükséges, az időtartamon belül bármikor kiolthatom, vagy újraéleszthetem a fényt.)
Na és, a világítással a nyakamban először kérdezném a fogadóban (kicsit nagyobb hangerővel), hogy:
-Senki nem sérült meg? Minél hamarabb gyújtsanak fényeket!
Ha nincs sérült, akkor kimegyek az épületből, ahol ekkorra már gondolom Ulwen fénye világít, így, én kioltom a sajátomat. Ha viszont van sérült, először odamennék hozzá és megvizsgálnám.
Tudu
Tudu

Hozzászólások száma : 213
Join date : 2012. Jul. 28.
Age : 24

Vissza az elejére Go down

Amikor csomók kötettnek... - Page 14 Empty Re: Amikor csomók kötettnek...

Témanyitás  Ruyan Kedd Márc. 03, 2015 3:10 pm

//Véleményem szerint a pszi diszciplínák használata nem igényel semmilyen külső szemlélő által látható dolgot, leszámítva a koncentrálást. Azonban egyedül abból, hogy koncentrál nem tudod megmondani mire, vagy miért teszi azt.//
Ruyan
Ruyan

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 32
Tartózkodási hely : Debrecen

Vissza az elejére Go down

Amikor csomók kötettnek... - Page 14 Empty Re: Amikor csomók kötettnek...

Témanyitás  Baboh Kedd Márc. 03, 2015 2:09 pm

//KM úr akkor látom, hogy Ygdral a hatodik érzékéhez nyúlkál?//
Baboh
Baboh

Hozzászólások száma : 1914
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Debrecen

http://sites.google.com/site/keletierdokvandorai

Vissza az elejére Go down

Amikor csomók kötettnek... - Page 14 Empty Re: Amikor csomók kötettnek...

Témanyitás  Lernun Kedd Márc. 03, 2015 1:57 pm


(Bowen)

<Na, ennek fele se tréfa. Itt valami nagyon nincs rendben.>
Elteszem a kardom és megkeresem az ajtót az épületen. Ha megtalálom bekopogok. Amennyiben kis időn belül nem nyílik ki megismétlem kissé erősebben a műveletet.
-Hahó, van itthon valaki? Egy fáradt vándor kérne bebocsájtást a köd elől-teszem hozzá másodjára.
Ha így sem érkezik semmiféle válasz megnézem zárva van-e egyáltalán az ajtó, ha nincs benyitok és belépek. Ha csukott ajtó előtt állok igyekszem egy másiknál az előbb ecsetelt módon bebocsájtáshoz jutni.
Lernun
Lernun

Hozzászólások száma : 1010
Join date : 2012. Jul. 26.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Amikor csomók kötettnek... - Page 14 Empty Re: Amikor csomók kötettnek...

Témanyitás  Ruyan Kedd Márc. 03, 2015 1:17 pm

//Atkó: Néha a varázslók is tévedhetnek Razz De viccet félretéve, javítom a dolgot.

//Zsuzsi, Derzsy: Valóban úgy gondoltam, hogy az általam dobott érték határozza meg a próba sikerességét. Tudom, hogy alapvetően a játékos dobna, de ezzel itt időt vennék el a többiektől, akiknek meg kéne várniuk a játékost, hogy használja ugyanazt a random függvényt, mint amit én is.

Bowen

Az épület szürkesége szemet szúr neked, amikor rápillantasz. Nem emlékszel ilyenre a környéken. Ráadásul pár perc nézelődés után a köd is kezd sűrűsödni, megnehezítve a terület megfigyelését.
Ruyan
Ruyan

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 32
Tartózkodási hely : Debrecen

Vissza az elejére Go down

Amikor csomók kötettnek... - Page 14 Empty Re: Amikor csomók kötettnek...

Témanyitás  Lernun Kedd Márc. 03, 2015 11:54 am


(Bowen)

Egy pillantást vetek a mögöttem álló épületre, majd folytatom a köd pásztázását. Egy bő fertályóráig nem mozdulok helyemről, ha addig nem történik semmi jelentésre méltó cselekvésre szánom magam.
<Nem tetszik ez nekem. Ami ekkorát robban annak persze füstölnie is kell, de hogy jönne ide a köd? Ráadásul bármennyire is természetesnek tűnik ilyen sűrű köd az erdőkben is ritkán fordul elő. Mágia állna a dolog mögött? Remek, én meg pont ilyenkor hagyom hátra a nyílpuskámat. Nem mintha ebben a rohadt ködben egy óriást is el tudnék találni.>-fintorodom el.


/Zsuzsi szerintem Gergő a saját dobására értette a hozzászólást, nem azért hogy te dobj. Meg legközelebb a "[rand]"1,6"[/rand]" időzőjelmentes módon próbálj dobni akkor nem csinál két hozzászólást a dobásból./
Lernun
Lernun

Hozzászólások száma : 1010
Join date : 2012. Jul. 26.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Amikor csomók kötettnek... - Page 14 Empty Re: Amikor csomók kötettnek...

Témanyitás  Baboh Kedd Márc. 03, 2015 9:25 am

Alors

//Megint nem lett tökéletes a nagy belépőm... A páncélom a gyengébb energiát viseli, a kardból sugárzik az erősebb, Ruyan... Múltkor így írtad le te is Very Happy //

A fegyverem az oldalamon lóg, mint írtam is, kardot kötöttem...
//Azaz nem markolászom nagy bőszen.//

Nyugodtan állok a szürke hajú mellett, és a tőle hallott információk után karba fonom a kezem, készen arra, hogy ha kell, elővegyem a kardomat. Mivel ismerem a diszciplinát, amit használ, gondolom van esély rá, hogy tudom is, hogy épp a lehetséges kockázatokat méri fel...
//KM?//

Farkasfogra emelem tekintetemet, és kissé szúrósabb pillantást vetek rá:
-Farkasfog, nyugodj meg. Átérzem izgatottságodat, és hogy buzog benned a tettvágy eme furcsa események láttán, de ne menj túl messzire. Hazámban nem szokás így beszélni, a nagyobb felelősséget ott a férfiak kell, hogy viseljék. Nem kell emlékeztetned sem az embert, sem a férfit, sem pedig a bárót, aki előtted áll. Oktalanul én nem rohannék valami ellen, ami nekem nem ártott. Azt hittem, erről szólt örömfakasztó történeted is ott a fogadó asztalánál!
//Puszta jelenlétem- megrovó hangsúlyom, de nyugodt arckifejezésem, 17-es karizmám, és 4. fokú ékesszólásom minden bizonnyal nem marad észrevétlen előtte//
Baboh
Baboh

Hozzászólások száma : 1914
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Debrecen

http://sites.google.com/site/keletierdokvandorai

Vissza az elejére Go down

Amikor csomók kötettnek... - Page 14 Empty Re: Amikor csomók kötettnek...

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

14 / 24 oldal Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 19 ... 24  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.