Keleti Erdők Vándorai


Join the forum, it's quick and easy

Keleti Erdők Vándorai
Keleti Erdők Vándorai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Csevegő

+4
Amaryen
Primus Maximus
Ruyan
Baboh
8 posters

6 / 40 oldal Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Next

Go down

Csevegő - Page 6 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Lernun Pént. Nov. 30, 2012 2:23 pm

Hello

Atkó valamiért ne tudott fellépni de, így azt üzeni, hogy ma este derül fény rá, hogy ráér-e hétvégén. Egyébiránt valamiféle pénztakarékos és lehetőleg asztali szerepjáték mentes utat támogatna.
Lernun
Lernun

Hozzászólások száma : 1010
Join date : 2012. Jul. 26.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 6 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Lorin Pént. Nov. 30, 2012 9:53 pm

Lernun írta:pénztakarékos és lehetőleg asztali szerepjáték mentes utat támogatna.

LOL
Spoiler:
Ha már így rangsorolunk: Ha Rékát is hívni akarjátok ő nem fog munchkinozni, és igazából egy időre nekem is elég volt ám a múltkori.
Többen kockulni legfeljebb körökre oszott játékokat tudunk csak ^^
Az ivás az pénzért van...
Összesítve mit is akarunk csinálni?

Amit én preferálnék az a csapkodás de ratyi idő lesz, szóval inkább azt se.
Ezeken felül, van itt a Kassai úti Campus melett egy új hely, valami Amazon -új nekem, mert még nem voltam ott- ahol ingyen lehet csocsózni, úgy mint a Barbárba( ergó itt is venni kell 1 sört azé...).
Még szerencse hogy nem akarunk időigényesebb dolgok csinálni, mert nem így most nem kell azon elgondolkodnom mikor érnék rá délután.
Szóval:
Szombat 21:00
Vasárnap 18:00-23:00
Így érek rá.

Pá.


Lorin
Lorin
Admin

Hozzászólások száma : 1531
Join date : 2012. Jul. 19.

https://kevforum.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 6 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Primus Maximus Szomb. Dec. 01, 2012 12:10 pm

Ahoy!
Én a vasárnapi nap folyamán ráérek, esetleges közös kockuláshoz még egy gépet is tudok szállítani (magamnak Very Happy). Az asztali szerepjátékot szívesebben venném, mint a csocsózást. Munchkinban benne lennék, csak ne legyen 3 órás a parti, mert azért meg lehet unni. Ja és van bérletem, szóval a városon belül széleskörűen vagyok mobilizálható.
János
Primus Maximus
Primus Maximus

Hozzászólások száma : 179
Join date : 2012. Aug. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Debrecen

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 6 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Lorin Vas. Dec. 02, 2012 3:21 pm

Aloha!

Hát boldogsággal nem túlzottan tölt el hogy a többiek még nem nyilatkoztak, már csak azért sem mert anyámék ügyesen keresztbe szerveztek nekem \o/, cserébe- hogy szép napom legyen- a keróm is megadta magát. Ez utóbbi annyira nem is lenne gáz mert venni akartam már bérletet, csak a baj az hogy vasárnap nem igazán lehet...
Na lényeg a lényegben, nemtudom mikorra érek bárhova is, úgy meg hogy nem beszéltük meg pláne nem.
Ha esetleg mégis alakulna itt valami csörögjön meg valamelyik kedves egyed, akár vh-zhat is majd visszahívom.
Jah még annyit hogy a vízipipa nállam van épp és egészen üzemképes, ha valakit érdekel az is játszik( el lett takarítva!!!).

L.
Lorin
Lorin
Admin

Hozzászólások száma : 1531
Join date : 2012. Jul. 19.

https://kevforum.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 6 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Baboh Vas. Dec. 02, 2012 5:15 pm

csasztok

hát így alakult a dolog...
sajnos nem tudtam belépni ezidáig, mert elvitték a netet két napra(mobilnet Razz ) de mostmár utólag mondhatom, hogy végigdolgoztam a három napot, és nem igazán lenne kedvem besétálni minimum egy órát bármi miatt. Emellett asztali szerepjátékhoz sincs kedvem, ezt majd utólag részletezem esetleg, nem biztos.
Kocsma jellegű dolgokban most nem akarok részt venni, helyettük más elfoglaltságon gondolkozok. Amint megszületett az ötlet, jelentkezek. Kedden délután várható fejlemény.
A beígért honlapfejlesztés is csúszik egy kicsit.

legjobbakat mindenkinek
okcsá
Baboh
Baboh

Hozzászólások száma : 1914
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Debrecen

http://sites.google.com/site/keletierdokvandorai

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 6 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Ruyan Vas. Dec. 02, 2012 5:26 pm

Hali!

Vízipipázni lenne éppen kedvem, de úgy alakult, hogy 8, fél 9 előtt biztos nem tudok menni, így azonban nem tudom mi mást csinálhatnánk ezen kívül. Ettől függetlenül szívesen bemegyek, ha tényleg összegyűlünk.
Ruyan
Ruyan

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 32
Tartózkodási hely : Debrecen

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 6 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Lernun Vas. Dec. 02, 2012 5:40 pm

Csá

vízipipa felőlem is jöhet fél9től 11 körülig is akár. Helyszín viszont kérdéses, mert kint bitangpusztulatosan fostos az idő, bent meg ugye nem mindenhol nézik jó szemmel. Ennek ellenére ha valaki tud egy hozzám kvázi közeli helyet(plaza környéke a határ onnan gyalog is hamar hazaérek) és nem kezd el esni addig akkor nekem is megfelel a program.
Lernun
Lernun

Hozzászólások száma : 1010
Join date : 2012. Jul. 26.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 6 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Baboh Kedd Dec. 04, 2012 3:43 pm

Csocsesz

A héten úgy tűnik, nem nagyon fogok ráérni, mert dolgozok, jövő hétre viszont meg hívnám az urakat egy hétvégi szolid összejövetelre. A tervezett szórakozási forma egyrészt nem hivatalos ötletbörze néhány elképzelésemmel kapcsolatban, másrészt lehet csapni néhány gépes játékból és egyéb jellegű társas és kártyajátékból bajnokságot. Értékes nyereményeket hozhattok, egyébként marad a dicsőség...

A honlapfejlesztés folytatását a csütörtöki és pénteki reggelen fogom megejteni, ha nem jön közbe semmi.

Minden jót néktek
Baboh
Baboh

Hozzászólások száma : 1914
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Debrecen

http://sites.google.com/site/keletierdokvandorai

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 6 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Primus Maximus Csüt. Dec. 06, 2012 5:16 pm

Halihóóóó!
Most, hogy jött ránk egy kis hó, örömmel közlöm a tisztelt társasággal, hogy a jövőhét hétvégén valószínű nálam is szabad lesz a kéjlak. Wifi van, úgyhogy lehet kockulni. Ajánlom továbbá az érdekeltek figyelmébe valami minőségi asztali szerepjátékos, vagy kártyás elfoglaltság megvalósítását is. Nem akarok Attilának keresztbe szervezni. Ha ő mondjuk szombatra látna minket szívesen, én szállítanám vasárnapra a helyszínt az érdeklődők részére, ha Attilának a vasárnap jobb, akor hozzám lehet jönni szombatra. Pipázni kizárólag az erkélyen szabad, de legalább élő opció, amivel persze én nem élek.
János
Primus Maximus
Primus Maximus

Hozzászólások száma : 179
Join date : 2012. Aug. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Debrecen

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 6 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Baboh Csüt. Dec. 06, 2012 10:07 pm

Helló

Első körben közbejött, hogy én akár most vasárnap is ráérek, sőt, van buszbérletem is, persze csak fentebb tárgyalt programokra. Másodszor, János meghívását mindenképp szívesen veszem, és eleget is teszek neki, főleg amiatt, hogy a jövő hétvégén előfordulhat, hogy egyik nap közbejön más programom, így a maradék egy napon vagy én fogadok pár személyt, vagy elmegyek Jánoshoz.

Szép napokat
Baboh
Baboh

Hozzászólások száma : 1914
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Debrecen

http://sites.google.com/site/keletierdokvandorai

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 6 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Baboh Pént. Dec. 07, 2012 8:45 pm

Csasztok skacok!

A honlapra felrakott kérdőív érint pár már korábban felvetett témát, nyugodtan szerkessze át aki akarja, de a meglévő kérdéseket kérném, hogy senki se törölje ki. A használati útmutató a Reform topicban azért néz ki úgy, mert nem szeretném, hogy véletlenül két ember egyszerre szerkesszen a kérdőíven egymás rovására (hiszen akkor két új kérdőív keletkezne a honlapon, hiányosan kitöltve). Természetesen a válaszadás nem kötelező, hiszen én is csak egy Kevtag vagyok, de ezzel a módszerrel talán kicsit leegyszerűsíthetjük és egyértelműsíthetjük a véleménycserét.

Mindenkinek minden jót !
Baboh
Baboh

Hozzászólások száma : 1914
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Debrecen

http://sites.google.com/site/keletierdokvandorai

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 6 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Baboh Hétf. Dec. 10, 2012 9:43 pm

csáó

Sliegun köszönettel vettem a kérdőív kitöltését. Természetesen nem számítottam rá, hogy az infósok kukkantanak fel a honlapra később, de várunk tovább rendületlenül. Aki úgy érzi, nyugodtan írhat újabb kérdéseket is. Twisted Evil
Baboh
Baboh

Hozzászólások száma : 1914
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Debrecen

http://sites.google.com/site/keletierdokvandorai

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 6 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Baboh Szer. Dec. 12, 2012 10:00 pm

csáye

érdeklődnék, hogy vasárnap ki hogy ér rá a korábban felvezetett valamilyen szabadidős tevékenységre? ha nem nálam, akkor Jánosnál is nyugodtan csaphatunk összejövést, legalábbis én ezt a két lehetőséget tartom legjobbnak, és egyre inkább az utóbbit(János?) Most már van bérletem...
Baboh
Baboh

Hozzászólások száma : 1914
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Debrecen

http://sites.google.com/site/keletierdokvandorai

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 6 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Lernun Csüt. Dec. 13, 2012 12:41 pm

Csőő

korlátlanul. Mindazonáltal inkább a kártya/társasjátékokat preferálnám mint a lanozást. Helyszín nekem mindegy, csak jó legyen a kiszolgálás:D

Üdv.: Derzsy
Lernun
Lernun

Hozzászólások száma : 1010
Join date : 2012. Jul. 26.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 6 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Baboh Csüt. Dec. 13, 2012 10:07 pm

csőőő

írtam ímélt is

Lanozásról én még nem szólottam, de az tuti, hogy a p4est nem viszem el itthonról Very Happy Egy korábbi hozzászólást felidézve nekem megfelel a körökre osztott játék is, de egyéb jellegű gépes játékok is. Kártya és társas meg korlátlanul.
János ha nem írsz ide küldök vht, Geri neked is, esetleg Valesznak is, ha te sem Razz
Baboh
Baboh

Hozzászólások száma : 1914
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Debrecen

http://sites.google.com/site/keletierdokvandorai

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 6 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Primus Maximus Pént. Dec. 14, 2012 7:05 pm

Ahoy!
Attila, mint látod írok ide, de azért nyugodtan küldj vh-t, max nem hívlak vissza Razz. Vasárnap nálam oké a terep, annyi a megkötés, hogy nem tarthatlak titeket estig, szóval kb. délelőtt tíztől kéne, hogy induljon a banzáj (és meg is áljon 6-8 óra körül). Derzsy figyelmét felhívom rá, hogy a kiszolgálás kitűnő, az összes piát meg lehet inni és az összes kaját meg lehet enni, amit csak hozol. Poharam nincs sok, de aki hoz magának az kaphat bele teát;). Persze limitált mennyiségben vajas kenyeret is szolgáltathatok, stb., de nem lesz aznap disznótor. Wifi és net még mindíg van, szóval gépen nemcsak körökre osztott fér bele. Kártya/társasjáték szintén ok.
János
Primus Maximus
Primus Maximus

Hozzászólások száma : 179
Join date : 2012. Aug. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Debrecen

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 6 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Baboh Pént. Dec. 14, 2012 8:09 pm

örömmel és köszönettel véve ezúttal is Sliegun!

Az érintetteket még megpróbálom meg-vh-zni holnap, amúgy akkor a terv egyrészt a találkozás vasárnap olyan déltől és max este hatig(ez az időtartam jó mindenkinek), és a helyszín ezek alapján nekem mindegy, de ha Derzsynek megfelel, elkalauzoljuk hozzád, végül is a változatosság nem árthat. Ezt a holnapi nap folyamán akár a fórumon is lehet tisztázni, engem a wifi mindenesetre nem érint, sem nincs hordozható gépünk(csak az asztali de az nehéz is). Nos Derzsy?
Baboh
Baboh

Hozzászólások száma : 1914
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Debrecen

http://sites.google.com/site/keletierdokvandorai

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 6 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Lernun Pént. Dec. 14, 2012 9:00 pm

Csőő

Nos én dél környékén még ebédelni szándékszom, melyet a sugárúton ejtenék meg onnan tudtommal nincs olyan messze, bár utca és házszám alapján a guglitérképen is elboldogulok. Szal én olyan fél1 környékén ugranék befelé.
Lernun
Lernun

Hozzászólások száma : 1010
Join date : 2012. Jul. 26.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 6 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Lorin Pént. Dec. 14, 2012 11:30 pm

Csákány mindenkibe!

Vasárnap én estefelé érek rá olyan 4-5 felé.
Érkezésemre ekörül számoljatok de nyugodtan kezdjetek el pártizni addig bármit, majd beszállok ha tudok. Ha másba nem hát viszek pipát meg némi piát is esetleg.

Pá!
Lorin
Lorin
Admin

Hozzászólások száma : 1531
Join date : 2012. Jul. 19.

https://kevforum.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 6 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Baboh Szomb. Dec. 15, 2012 7:51 am

Csöves

Akkor Jánoshoz megyünk, mert az közel van a sugárúthoz, és mert ott még nem voltunk egyszerre. Mivel János ilyesmit írt, az érkezés délelőtt 10-től megkezdődhet, mi Sancival valószínűleg alapesetben 1 órára érünk oda, vagy esetleg én hamarabb, ő akkor. A mai kommunikációtól függően pókerszettet vagy társast viszek. (Gerit ma vh-zom meg Wink )

Egyébként legjobb tudomásom szerint cívis utca 6 szám(kisbolt a bejáratnál), 4. emelet, Varga János feliratú kapucsengő.
Baboh
Baboh

Hozzászólások száma : 1914
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Debrecen

http://sites.google.com/site/keletierdokvandorai

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 6 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Lernun Szomb. Dec. 15, 2012 11:13 am

Hali
szerintem (ha csak nem akarsz addig privát bulizni) akkor maradhatunk 1 órában. Inkább társast hozz pókerkészletet én is Gergő is tudunk. Gergő ha ezt olvasod és jössz nyugodtan hozd te Very Happy
Lernun
Lernun

Hozzászólások száma : 1010
Join date : 2012. Jul. 26.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 6 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Ruyan Szomb. Dec. 15, 2012 2:20 pm

Hali!

Sajnos, ha 1 körül kezdjük és max 6-ig tart a buli, akkor én pont nem tudok menni, ugyanis kb 6-tól érek rá :/ Azért megpróbálok szervezkedni, hátha sikerül átalakítani a programomat és akkor be tudok ugrani én is, de biztos ami biztos, ha pókerezni akartok Derzsy vigye a pókerkészletet Very Happy

(edit)
Sikerült átszervezni a programomat, így nagyjából 5 óráig ráérek holnap
Ruyan
Ruyan

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 32
Tartózkodási hely : Debrecen

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 6 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Primus Maximus Szomb. Dec. 15, 2012 10:15 pm

Hali!
Nos, akkor 1 órára várom a berepülő egyéneket. Attila jól emlékezett, Cívis 6. szám, 32. lakás (házszám jól láthatóan ki van írva). Kb. 7-ig ráérünk, szóval Valentinnak is lesz ideje egy kör pókerre legalább. Geri, örülök, hogy rá fogsz érni 5-ig, ha váltjátok egymást Valentinnal, legalább nem lesz túl nagy tömeg egyszerre Razz.
János
Primus Maximus
Primus Maximus

Hozzászólások száma : 179
Join date : 2012. Aug. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Debrecen

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 6 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Baboh Vas. Dec. 16, 2012 10:17 am

Helló

Legjobban alakul a program, azért hogy itt is maradjon nyoma, János, én megtrollkodlak már 1 óránál hamarabb, mert privát értekezletre van szükségem pár dologgal kapcsolatban.
Baboh
Baboh

Hozzászólások száma : 1914
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Debrecen

http://sites.google.com/site/keletierdokvandorai

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 6 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Lorin Hétf. Dec. 17, 2012 12:53 pm

Üdv mindenkinek!

A multkori Hint-Hunt-os csapattól kérdezném hogy erre:
http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/430821_387515091335526_2100599751_n.jpg
lenne-e kedve a nagybecsű közönségnek ellátogatni?
Akár mellé kulturálódni s mehetünk, most valami érdekes tárlat van a modemben.
A 4 főnyi csapatból eggyett magamnak ezzel le is foglalnék.
Ha összejön a nép akkor időpontot kell csak találnunk mert Peti elintézi a foglalást nekünk.

L.
Lorin
Lorin
Admin

Hozzászólások száma : 1531
Join date : 2012. Jul. 19.

https://kevforum.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 6 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

6 / 40 oldal Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.