Keleti Erdők Vándorai


Join the forum, it's quick and easy

Keleti Erdők Vándorai
Keleti Erdők Vándorai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Csevegő

+2
Tudu
Primus Maximus
6 posters

6 / 40 oldal Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Next

Go down

Csevegő - Page 6 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Lorin Hétf. Dec. 21, 2015 6:09 pm

Ruyan/ Lernun benn vagyok a Wurf szobába, az amiben tegnap voltunk az már nincs meg...:/.
Majd valahogy írhjatok vagy jelezzétek hogy éltek Razz
Lorin
Lorin
Admin

Hozzászólások száma : 1531
Join date : 2012. Jul. 19.

https://kevforum.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 6 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Baboh Hétf. Dec. 21, 2015 7:48 pm

csövi partyarcok!

Sikerült asztalt foglalnom a minőségi és mennyiségi Aranygól ittasellátóközpontban, pénzbe nem került, italt hivatalosan nem szabad majd bevinni, de ez amúgy sem számít, ha nagyon be akarnánk vinni. Este 8-tól lesz egy asztalunk a belső helyiségben, osztán ahogy odajutunk, majd birtokba vesszük a drágaszágoszt.
Baboh
Baboh

Hozzászólások száma : 1914
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Debrecen

http://sites.google.com/site/keletierdokvandorai

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 6 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Lernun Hétf. Dec. 21, 2015 9:47 pm

Köszi a foglalást Atkó.

Geri, Valesz, ha lesztek fenn Aionon írjatok.
Lernun
Lernun

Hozzászólások száma : 1010
Join date : 2012. Jul. 26.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 6 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Lorin Hétf. Dec. 21, 2015 11:08 pm

Baboh én is köszönöm a foglalás, majd hívd meg magad egy sörre addigis! Very Happy

Lernun gyere skypra ha fenn vagy.
Lorin
Lorin
Admin

Hozzászólások száma : 1531
Join date : 2012. Jul. 19.

https://kevforum.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 6 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Baboh Kedd Dec. 22, 2015 12:36 pm

Szívesen, az első körre ajánlom magam a vendégeteknek. cheers drunken drunken drunken
Baboh
Baboh

Hozzászólások száma : 1914
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Debrecen

http://sites.google.com/site/keletierdokvandorai

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 6 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Lorin Kedd Dec. 22, 2015 3:00 pm

Az első kör még nálatok lesz Razz.

Amúgy Baboh, jelen pillanatban csak az áll közted és Aion-világa beli kalandozásait közé, hogy nincs elég hely a winchestereden ? Ha erre a válaszra neadjisten egy sima igen a válasz akkor a másik kérdés: bele tudtok gyömöszölni még egy asztaliba való vincsesztert a gépedbe amelyiken játszanál?
Lorin
Lorin
Admin

Hozzászólások száma : 1531
Join date : 2012. Jul. 19.

https://kevforum.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 6 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Lernun Szer. Dec. 23, 2015 3:41 am

Csövi!

Ma, akkor megbeszélhetnénk azt is, hogy ki mit hozzon az "alapozáshoz"(ergó amit még Atkóéknál fogyasztunk).Szerintem mivel ezután is tervezünk inni az Aranygólban annyira nem kell sok minden, ha fejenként 1-2 piát hoz mindenki is bőven elég. Csupán annak elkerülése végett, hogy 10 sör meg egy bor legyen a felhozatal kéne egyeztetni. Én egyelőre nem terveztem semmit, azaz meglátom ti mit hoztok és annak függvényében vásárolgatok majd. Illetve valami kaját is beszélhetnénk(nem valami hatalmas dolgot, pl nekem a tescos virsli kenyérrel is megteszi) alapanyagilag elosztva.
Lernun
Lernun

Hozzászólások száma : 1010
Join date : 2012. Jul. 26.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 6 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Baboh Szer. Dec. 23, 2015 4:56 am

Csőőőő!

Valesz, az áll köztem és az Aion között, hogy egyrészt nem fér a gépen, másrészt annyit az egész nem ér, mint írtam a teamspeak-en is, hogy letöröljek mindent, és még úgy sem fért fel. Évek óta őrzött zenéimből is törölnöm kellett- mint az összes játékot, filmet- mégsem fért ez a kula. Mostani hirtelen fellángolásodnak örülök, de 1-2 hét játék kapcsán talán túlzás olyanokat mondanotok a speakerprogramban, hogy "tegyük át a gépet, meg hogy ezt vegyünk bele, azt tegyünk bele". Nem olyan jó a játék, hogy azért vagy átrendezzem a szobát, vagy vásárolgassak még egy kicsit a gépbe. Az én igényeimnek eddig is tökéletes volt egy egyszerűbb gép, ezután is az lesz. Másrészt fontos szempont, hogy igencsak kemény éveket töltöttem már el online játékokkal, és határozottan kezd ez az időszak elmúlni részemről- részben, mert egészségtelen, részben mert nyugtatóbb, értelmesebb dolgokkal is foglalkozhatok. Sajnos erre most ébredtem rá, mikor elkezdtétek nyomatni a menj el ide meg oda küldizni ajánlatokat. Egyszerű, kényelmes, Saját játékstílusomnak ez a játék, így, nem felel meg.

Sziveszter

-Nálunk van egy törley édes pezsgő(nem meggondolatlanul vettem, hanem kaptam a gyárból). Mivel én nem szeretem annyira a pezsgőt, ez talán elég arra az esetre, ha a közelben ér minket az éjfél.

-Vettem szánt szándékkal két üveg vermuthot. Ezeket vagy kicsit keverni tervezem gyümölcslével, vagy óvatosan közreadni, alkoholszázaléknak, alapozásnak bőven elég 5 főre igény szerint. (2 liter, 10 %, de én egy kortytól is éreztem, hogy a fűszerek hatni fognak cyclops )

Ezekhez társként Derzsynek említettem, hogy a Garrone Sherry az tényleg jó, finom, és a hagyományos, meg az ízesített sörök. Ha hoz valaki, annak örülni fogok. Miattam nem kell hoznotok erősebb piát, persze ha lesz, fogyasztok abból is biztosan valamennyit.

Ételnek mi szendvicseket csinálunk valamennyit, ezen kívül a batyus megoldás sem rossz. Gondoltam én is még virsli és kenyér beszerzésére, aztán aki kíváncsi a költségekre az szól, aki meg nem, az csak eszik Very Happy Majonézt és ketchupot is kaptunk a gyárból, így 1-1 flakon erejéig az is van.
Baboh
Baboh

Hozzászólások száma : 1914
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Debrecen

http://sites.google.com/site/keletierdokvandorai

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 6 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Lorin Szer. Dec. 23, 2015 10:30 am

Baboh

Teamspeak-en azt írtad hogy nem törlöd a filmeket csak ezért Razz. De egyébként csak egy játékhoz valóban nem jó dolog ha nagyon bővíteni kell a gépet mert annyit valóban nem "ér", ugyanakkor ha csak a tárhelyről van szó akkor ara még tudtam volna én is megoldást találni neked, úgy hogy nem kerül pénzbe... persze másik kérdés az hogy mennyit ér az hogy a haverjaiddal együtt játszol. Wink . Nekem ért volna annyit hogy lejuttatok hozzád egy másik vinyót hogy tudj játszani, de mivel nem ez a FŐ probléma ezért nem erőltetem a témát.

Egyébként érzek itt némi ellentmondást :
Baboh írta:
mikor elkezdtétek nyomatni a menj el ide meg oda küldizni ajánlatokat. Egyszerű, kényelmes, Saját játékstílusomnak ez a játék, így, nem felel meg.
Baboh írta:
Valesz majd egy olyan apró részlettel kisegíthetnél, hogy hogy a fenébe kell a küldiket megcsinálni. Ott az első városban beszéltem mindkét csávóval a K betűsekkel(első regional küldi vagy mi) és rohadtul megmaradt a küldi, szal nem történt semmi előrelépés, mászkáltam pár percig, aztán kiléptem.

A küldik általában olyanok hogy ide vagy oda kell menned, ezt kell összeszedned, vagy abból kell annyit legyaknod. Vannak néha trükközések, viszont az hogy TE kérdeztél valamit és ÉN válaszoltam rá ne legyen már az én hibám, ha kérhetem. Egyébként a kampány küldijeit sem kötelező megcsinálni csak a 9-es küldetésig ajánlott mert onnan tudsz átmenni a többi helyre. (Persze ajánlott csinálni őket utánna is mert sok dolog eléggé tutorial jellegű benne és megmutatja hogyan kell használni dolgokat...). Amúgy azt se értem hogy a kemény két óra játék alatt amit együtt töltöttünk mi volt konkrétan az ami a te játékstílusodnak "nem felelt meg".


Szilveszter
Mi az hogy nem kell erősebb piát hozni miattad meg hogy "ízesített sörök" ??? Hova lett a saját hányásunkban fetrengünk életérzés? Csak mert ízesített sörökből nagyon nem lesz BEÁlás...
Én viszek pár sört, egy fél üveg tojáslikőrt, valami töményet(PÁLINKA!!!!) meg esetleg bort és pezsgőt de ezt majd meglátom milyenek vannak itthon elfekvőben. Mivel előtte nagy bevásárlást nem terveztem, nekem megfelel az ha ti vesztek valami szendvicses történetet, virslivel és annak az árát szétdobjuk, mondjuk mivel úgyis kihányásra kerül minden, ezért a benne fetrengéshez szerintem jó lesz a LIDL-ös / Pennys virsli (ami azért jobb mint a tesco-s, de ha ti nem jártok arrafelé akkor ezt hozok én).
Lorin
Lorin
Admin

Hozzászólások száma : 1531
Join date : 2012. Jul. 19.

https://kevforum.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 6 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Baboh Szer. Dec. 23, 2015 12:51 pm

Cső Valesz,
megint két kiragadott mondatom, amik között napok teltek el... vicces, de nem meglepő, és nem háborodok fel, csak jelzem, hogy amit írsz, nem értelmes. Én konkrétan,mint mondtam is neked azt kérdeztem, hogyan kell leadni a megcsináltat-márminthogy vegye a rohadt kattintást a játék, ebben kaptam segítséget, és örültem ennek. Ez minden. Utána kiderültek a problémás részek, és hamar túltettem magam rajta, hogy a gépem erre nem való. És köszi a winchestert, de valóban nem Csak ezen múlik. De azért ezen is, mert ha belegondolok, hogy igenis siettetetek engem, akkor múlik a gép képességein,. mivel rajtam akkor még nem múlott!

Az, hogy a haverokkal játsszak, játsszál, ha belegondolsz, az elmúlt félévben neked is ritkán ért volna ennyit, mert nem volt rá időd- vagy nem mondtad. Ahogy ez most néz ki, az szó szerint A Te Hirtelen Felindulásod, amire csodálkozol, hogy én nem aznap, azon a héten, azon a hónapban akarok Annyira kockulni, mint te. Én is akarok játszani, de lehet valami mással, vagy máshogy. Ráadásként valóban nem szívesen játszok úgy, hogy olyanokat hallok, hogy arra kell baboh, hogy ezt meg azt a küldit megcsinálja, stb. Tudom, csak egy játék, de mivel az első fél óra után Derzsy már passzívkodott, hogy ő megy mást csinálni, meg hogy ajj mennyit kell még várni, meg unom a pályát... ti sem ott voltatok, a közös játék lényegében pár perc volt, amíg bohóckodtunk az érzelem gombokkal. Meg úgy egyáltalán. Hány olyan is van, hogy valaki akar valamit, de a másik nem. Neked is tudnék olyan programot mondani, amire nem lennél vevő, és értelmes okok után ez nem is zavarna engem. Most nekem nem jött be a közös Aionozás, szerintem ez nem annyira nagy dolog.

Sőt, ha mondanátok másik játékot, nem zárkóznék el tőle, de mivel az első nap után pontosan te mondtad, hogy no way arra, hogy mással játsszunk(Derzsy talán csak pojénból mondta a teamspeaken) ezért nemtom hol a gond... Játszotok egy jót, ennyi. Én is játszok, csak mással, ne aggódj.

Szilveszter: az, hogy nem kívánom a páleszt, mint írtam is, nem azt jelenti, hogy nem innék belőle. Csak azt, hogy számomra, miattam, csak az én kedvemért még nem kell hozni. Aki hoz, hoz majd a többieknek, magának, de én nem ragaszkodom hozzá. Zavarni azért nem fog, hogy lesz. És mint írtam, elég sok pia van már, a vermuthnál nem számítok átütő sikerre a társaság körében, mivel Derzsy is fintorgott hozzá, Böbének egy korty elég volt, szal ha csupán a kis két lityóra gondolok, akkor ha jobbára Gerivel és veled osztjuk el, bőven eléggé fetrengeni fogunk a többi pia mellett.

A kaja rész pont jó úgy, ahogy mondod.

Baboh
Baboh

Hozzászólások száma : 1914
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Debrecen

http://sites.google.com/site/keletierdokvandorai

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 6 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Lernun Szer. Dec. 23, 2015 2:54 pm

A miheztartás végett, ha Atkó keresel olyan játékot, ami elfut a gépeden, hasonló grafikával, meg játékfelépítéssel, mint az Aion(amit te ajánlottál annó), akkor én szívesen belekezdek, veled együtt, amennyiben a többieknek is megfelel.
Lernun
Lernun

Hozzászólások száma : 1010
Join date : 2012. Jul. 26.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 6 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Baboh Csüt. Dec. 24, 2015 5:57 am

Nem Derzsy, köszi. Mint írtam is... fúh, nemtom minek írom le, ha el sem olvassátok.

Vermuth terén annyi változás történt, hogy hirtelen elfogyott fél üveg, mert katinak és Böbének is ízlik, szal majd azt még hozunk... Twisted Evil
Baboh
Baboh

Hozzászólások száma : 1914
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Debrecen

http://sites.google.com/site/keletierdokvandorai

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 6 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Lorin Csüt. Dec. 24, 2015 12:48 pm

Baboh

A játékról folytatott eszmefuttatásod kezd egy rettentően irreális, a józan ész határian túlmutató írássá lenni így úgy gondolom hogy felesleges időtöltés megpróbálnom megérteni azt amit mondani akarsz. Igen, felfogni felfogtam, de megértenem sem azt hogy mit akarsz mondani sem pedig úgy általában a közlendődet nem sikerült, természetesen ennek van köze olyan apróságokhoz is minthogy nem sok  józan paraszti ésszel felfogható dologról írsz. Felfogtam hogy most a pfaszívkodás egy másik tagunk álltal összetákolt zászlóját te fogod vinni*. Nem, nem csodálkozom semmin, nem ez az első és nem is az utolsó esete annak hogy rövid távú tapasztalatszerzés után hirtelenjében vonsz le következtetéseket majd hagyod félbe az éppen aktuális programot, nincs ebben semmi meglepő, és mikor korábban kiírtam a kis ajánlatomat nem is számítottam rá hogy 1-2 embernél többet megmozgat. Ezzel sincs semmi gond, ez csak játék, nincs kedved nem játszol. Pont. Amit én kérdeztem az az hogy egy kis technikai segítség megoldaná-e ezt a problémát, de mivel a válasz erre is az hogy nem így -mint írtam már feljebb is - felesleges mélyebben beleásnunk magunkat ebbe az érzelmektől átitatott szürreális valamibe. Kötve hiszem hogy az hogy megváltoztassam a nézőpontodat, vagy csak rávilágtsak pár olyan dologra amit vagy teljesen rosszul vagy csak félig rosszul látsz,  majd pont egy kis MMO miatt fog sikerül holott az eddigi évek alatt nem sikerült. Wink

Új, másik játékkal két okból nem fogok most foglalkozni, és az első a hamarabb leküzdhető:
- Ezt a vackot mindenki felrakta, végig tolta az első pár pályát, majd ismét megküzdött az update-elés több órájával, és a növekvő gépigénnyel mely mint látható a te gépednek nem megfelelő, így gyanús hogy a se a WoW (40Gb az alapjáték...) se más hasonló normális játékok nem fognak rámenni. Metinezni továbbra sem fogok bármilyen jó is, nekem 2-3 karakter után igencsak unalmassá és egysíkúvá vált, és még annyi csapatjáték nincs benne mint ami pl ebben lehetséges. Ott is az volt a legnagyobb együttes mozgásunk hogy együtt henteltük az orkokat, illetve esetleg paszsolgatutnk egymásnak cuccokat (VÁÓÓÓÓ!). Ráadásul pont most amikor már rá is fogunk érni értük el azt a szintet ahol jönnek a csapatos küldetések, amik pont egy csapatnak szólnak.
-A második ok egyszerűen magáért beszél :

Baboh írta:Sőt, ha mondanátok másik játékot, nem zárkóznék el tőle, de mivel az első nap után pontosan te mondtad, hogy no way arra, hogy mással játsszunk(Derzsy talán csak pojénból mondta a teamspeaken) ezért nemtom hol a gond... Játszotok egy jót, ennyi. Én is játszok, csak mással, ne aggódj.
Lernun írta:A miheztartás végett, ha Atkó keresel olyan játékot, ami elfut a gépeden, hasonló grafikával, meg játékfelépítéssel, mint az Aion(amit te ajánlottál annó), akkor én szívesen belekezdek, veled együtt, amennyiben a többieknek is megfelel.
Baboh írta:Nem Derzsy, köszi. Mint írtam is... fúh, nemtom minek írom le, ha el sem olvassátok

Ugye látod kedves Baboh ebből a felsorolásból hogy nekünk egyszerű hétköznapi embereknek mi jön le abból amit írsz? Nem, nem az amit írni akartál, nem is az amit gondoltál, de pláne nem az amire korábban két reaggál utaltál, és azért nam ez mert ebben a reagbán vetted a fáradságot hogy KIEMELD mintha az valami fontos mondani való lenne amire figyelnünk kellene, ami esetenként felülírja korábbai utalásaidat. Igen, igen, tudom a DE-t tartalmazó mondatok DE előtti része nem számít, csakhogy itt a DE után egy olyan bővítmény áll ami így mintha valami indok lenne de mégse az. (szóval megint a Baboh féle utalgatás. Jeeeee).

Szóval röviden: én felfogtam : semmisejó, mindenszar, nincs kedved se, meg géped se, meg amúgy is sok idő,  szóval majd egyszer valamikor tolunk együtt valamit, de az nem most lesz az előbbi okok miatt.
Nem kell tovább fejtegetnünk ezt a témát.

Ugyanakkor, nyugodtan mondj olyan programot amiben én szerinted nem szívesen vennék részt, ha már így emlegetted. Én kíváncsian várom ezeket az ötleteket, természetesen annyi megkötés azért nyilván akad hogy megfelelő helyen legyen mind az esemény mind pedig én. (Olyat ezrével tudok én is mondani amihez "nincs kedved" hogy a világ másik felén van vagy épp olyankor amikor marhára nem érsz rá). confused
Lorin
Lorin
Admin

Hozzászólások száma : 1531
Join date : 2012. Jul. 19.

https://kevforum.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 6 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Baboh Csüt. Dec. 24, 2015 1:37 pm

Egy nagy szerencsénk van, Valesz: a szó elszáll, az írás is elszáll, majdnem minden elszáll. Kivéve, amire azt mondjuk, hogy nem szabad.

Boldog Karácsonyt kívánok mindenkinek, aki ezt olvassa!
Baboh
Baboh

Hozzászólások száma : 1914
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Debrecen

http://sites.google.com/site/keletierdokvandorai

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 6 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Ruyan Csüt. Dec. 24, 2015 5:56 pm

Boldog karácsonyt mindenkinek aki olvassa, vagy olvashatná Smile
Ruyan
Ruyan

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 32
Tartózkodási hely : Debrecen

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 6 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Lernun Csüt. Dec. 24, 2015 7:05 pm

Milyen gonosz vagy Atkó. Pedig még egy popkorn evős, more drama plíz smiley-t be akartam iktatni. Boldog Karajcsonyt minden kutyának.
Lernun
Lernun

Hozzászólások száma : 1010
Join date : 2012. Jul. 26.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 6 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Baboh Pént. Dec. 25, 2015 2:13 am

Szilveszterre kaptunk tesómtól egy jó kis fütyülőst is, úgyhogy nem kell félni, biztosan nem fog fájni...semmink sem...közben...Twisted Evil cheers cheers drunken drunken drunken drunken drunken
Baboh
Baboh

Hozzászólások száma : 1914
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Debrecen

http://sites.google.com/site/keletierdokvandorai

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 6 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Lernun Szomb. Dec. 26, 2015 4:16 am

Akkor én egy cherryt viszek, meg beszállok a kajaköltségbe(Atkó vegyetek virslit meg kenyeret, nektek a legkönnyebb a helyszínre szállítani úgyis, meg valami sós sem árt(ropi, chips, mogyi)). A többi meglepi Twisted Evil .
Lernun
Lernun

Hozzászólások száma : 1010
Join date : 2012. Jul. 26.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 6 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Baboh Szomb. Dec. 26, 2015 8:44 am

Roger that. A cherry-re biztosan rá fogunk ugrani, mert az finom.

Amúgy azt számolgattuk, hogy ha 8-9-re megyünk az aranygólba, akkor előtte mondjuk 2-3 óra csak kellene a társasozásra, az mondjuk 5-től, de akár már 4-től kezdődne(igény/válaszaitok alapján-jelzem, két új társas is van családi birtokban+ a kalsszikus gyilkosozáshoz is elegen leszünk). No de akkor mikor kezdődik a LANozás? Meddig aludjak? monkey Cool
Baboh
Baboh

Hozzászólások száma : 1914
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Debrecen

http://sites.google.com/site/keletierdokvandorai

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 6 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Lorin Szomb. Dec. 26, 2015 8:37 pm

Így utólag is kellemes ünnepeket mindenkinek.

Baboh addig aludj míg fel nem kelsz Wink. Ha 2-3 órát akarunk társasozni és 9-re megyünk akkor legkorábban 6 kor kéne társasozni kezdeni nemde? Szóval mondjuk 3-tól Lanolhatnánk.

Lorin
Lorin
Admin

Hozzászólások száma : 1531
Join date : 2012. Jul. 19.

https://kevforum.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 6 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Baboh Vas. Dec. 27, 2015 6:22 am

8-tól van foglalt asztalunk, de gondolom tökmindegy, ha késünk valamennyit. A 2-3 óra társasjáték nekem megfelel. Jöhettek 3-ra természetesen.
Baboh
Baboh

Hozzászólások száma : 1914
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Debrecen

http://sites.google.com/site/keletierdokvandorai

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 6 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Lorin Vas. Dec. 27, 2015 8:57 pm

Akkor 3 kor nállatok.

Addig is valakinek ma vagy holnap egy kis csapatos insta aionban ? Pont van pár jószintű Wink
Lorin
Lorin
Admin

Hozzászólások száma : 1531
Join date : 2012. Jul. 19.

https://kevforum.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 6 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Lernun Hétf. Dec. 28, 2015 1:17 am

Dolgozok, szal idén már passzolom a lehetőséget.

Azért ha már lefoglaltuk 8-ra azért egy órát nem kéne kési, szerintem legkésőbb 8-kor induljunk neki az éjszakának.
Lernun
Lernun

Hozzászólások száma : 1010
Join date : 2012. Jul. 26.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 6 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Ruyan Hétf. Dec. 28, 2015 10:49 am

Hali!

Szilveszter:

- pia: Kaptam karácsonyra egy üveg whiskeyt, én azt dobom be a közösbe. De úgy látom minőségi alapozás lesz itt... Very Happy

- kaja: Nem tudom, hogy a Derzsy által említett rágcsálnivalóból hogy állunk, de viszek én is valamennyit a biztonság kedvéért. Meg majd beszállok a többi árába.

- kezdés: Igaza van Derzsynek, ha 8-ra foglaltuk az asztalt, akkor ne 9-re menjünk. Ettől függetlenül a 3 órai kezdés megfelelőnek hangzik, 5 óra alatt sok mindent lehet játszani és inni.

Aion:

Nem tudom mikortól gondoltad, de ha fent leszel rád írok és megbeszéljük. Este valamikor biztosan felnézek majd.
Ruyan
Ruyan

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 32
Tartózkodási hely : Debrecen

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 6 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Lorin Hétf. Dec. 28, 2015 11:43 am

Este 8-9 fele gondoltam az gémelést :p. Már találtunk egy olyan bosst akit elvileg 25-ös szinten kéne lenyomni de még kettőnknek sem sikerült Very Happy . A kis rohadék időnként minionokat idéz be és alapból is rohadt tápos.

Nekem is jó ha 8 ra megyünk.
Lorin
Lorin
Admin

Hozzászólások száma : 1531
Join date : 2012. Jul. 19.

https://kevforum.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 6 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

6 / 40 oldal Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.