Keleti Erdők Vándorai


Join the forum, it's quick and easy

Keleti Erdők Vándorai
Keleti Erdők Vándorai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Csevegő

+2
Tudu
Primus Maximus
6 posters

13 / 40 oldal Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Next

Go down

Csevegő - Page 13 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Baboh Pént. Május 06, 2016 11:21 am

Csumpi Valesz!

Na mint írtam pontosan az előző, a tied előtt keletkezett reagban, leghamarabbi kezdés vasárnap délután kettő óra. Másnap hajnalban nekem munka van, ezért túl sokáig nem tartanánk a vendégeskedést, az ottalvás meg igazán limitált, mivel egyetlen ágyunkon így is ketten alszunk. Aki földön(szőnyeg sincsen még-csak parketta), vagy széken, vagy fotelban tud aludni, természetesen maradhat, de csak ha nagyon muszáj. Olyan 8-9 fele gondolom befejezzük az iszogatást, társasozást.

Nagy ivást, nagy hányást nem szeretnénk, mivel a lakás nem a miénk. Valamennyi sört veszünk, mondjuk alapozásnak eleget, de mivel beszállsz, hozunk valami erősebbet is- kérésednek megfelelően.  Smile

A nyíregyi dolog alapvetően jól hangzik, még megbeszéljük Böbével a dolgot. Segítene a döntésben, ha tudnánk, hogy kik lesznek még ott szervezők, akiket esetleg ismerhetek. És persze a vállalható feladatok ismerete sem lenne rossz-majd kifaggatunk vasárnap. A héten nem mondok rá biztos nemet, de biztosan igent sem egy darabig, mert még soká lesz a hónap vége.

Gondolom, rémlik hol van az Ibolya nevű ivó. Na onnan négy-öt percre lakunk, közel s távol a legmagasabb épületben. Látni fogod, Bethlen utca 49, pont a sarkon, ha az Ibitől indulsz a Egyetem sugárút felé. A villamost ajánlom tömeggel közlekedéshez.
Baboh
Baboh

Hozzászólások száma : 1914
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Debrecen

http://sites.google.com/site/keletierdokvandorai

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 13 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Lorin Pént. Május 06, 2016 1:27 pm

A kezdést nem kérdeztem Wink. Szesznek amúgy inkább vegyetek 2-3 normál minőségű bort, mert most látom csak hogy hétfőn nekem bizony ZH is van....(f....bele).
Helyszínt illetően egy körrel előrébb vagyunk. A második kör hogy a top-secret kapucsengőt is áruld már el nekem mert nem fogok tudni telefonálni Very Happy .

Nyíregyházi kalandnap:
Eddig hárman vagyunk szervezők: Nirwastir (Kinde Anna), Homár (Obreczán Tamás), és én (én).
Mindenkivel találkoztál már szerintem. A "mit kell csinálni" elég képlékeny még, körülbelül mindenki egy-egy NJK-lesz (vagy párosan vagy ilyesmi). A domaszéki eseményről majd mesélek hétvégén, mint mondtam ez kb olyan lesz. A leghúzósabb része a sok gyerek lesz itt is Wink .

Lorin
Lorin
Admin

Hozzászólások száma : 1531
Join date : 2012. Jul. 19.

https://kevforum.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 13 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Baboh Pént. Május 06, 2016 5:32 pm

A kapucsengő 83-as, és nem top secret, csak nem működik. Azon valóban nem fogsz tudni telefonálni. Majd hívlak én.
Baboh
Baboh

Hozzászólások száma : 1914
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Debrecen

http://sites.google.com/site/keletierdokvandorai

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 13 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Baboh Szomb. Május 07, 2016 10:44 pm

Még épp időben szólok, hogy a különféle játékokat előnyben részesítők hozzák magukkal ezeket, mert nálunk nincs nagy választék.
Baboh
Baboh

Hozzászólások száma : 1914
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Debrecen

http://sites.google.com/site/keletierdokvandorai

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 13 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Lorin Vas. Május 08, 2016 1:59 pm

Ahoy!

Nem fogsz tudni csörgetni Baboh, mivel hétvégén hegyen voltam ahol nem akadt konnektor...:/
Cserébe mostmár vonaton vagyok, amivel 16:00-ra leszek Debrecenben. Ott felkapaszkodok egy villamosra, amivel szerintem 10 perc alatt eljutok az Ibolya sörözőnél lévő megállóba. A legegyszerűbb szerintem az lenne ha mondjuk a házigazda kifáradna addig elém, és onnan visszakísérne a legújabb kéjlakba. (bár azt se bánom ha többen is kijöttök mivel mocsok nehéz a táskám Very Happy ) .

Szal az 1-es vilivel fogok menni, majd mielőtt lesszálnék a vonatról még felnézek ide hátha írtatok Wink .

Lorin
Lorin
Admin

Hozzászólások száma : 1531
Join date : 2012. Jul. 19.

https://kevforum.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 13 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Lorin Szer. Május 11, 2016 4:31 pm

Ahoy!

Immár csak 19 nap van hátra a nyíregyházi kalandnapig. Ha a héten tudnátok nyilatkozni afelől hogy jöttök-e vagy sem az igencsak csudálatos volna.
Persze a legcsudálatosabb az lenne ha jönnétek Razz .

Még motivációs posztert is kerestem nektek:

Csevegő - Page 13 78df844364727f298781fb904d0f2e63380f177a8e95a7d700739b1dbbfdc517

Jah nem ezt elbactam bocsi:

Csevegő - Page 13 Epic-shit
Lorin
Lorin
Admin

Hozzászólások száma : 1531
Join date : 2012. Jul. 19.

https://kevforum.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 13 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Ruyan Pént. Május 13, 2016 6:11 pm

Hali!

Az első psozter annyira meggyőző volt, hogy én mondok rá egy igent Very Happy Viszont még nem kértem szabadságot/csúsztatást arra a napra, így nem teljesen biztos. Amúgy jól gondolom, hogy ez ugyanúgy egy kvázi másfélnapos program lesz, mint a domaszéki volt?
Ruyan
Ruyan

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 32
Tartózkodási hely : Debrecen

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 13 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Lorin Szomb. Május 14, 2016 11:11 am

Fogós kérdés hogy másfél napos- e. Mi ugye kb fél órára vagyunk nyiregytől vonattal. Szoval mehetünk éppen reggel is , de szerintem elozonap célszerűbb lemenni megha késő délután megyünk is. Már csak azért is hogy át tudjuk beszélni a mit- hogyan - t es esetleg este pofazzunk/ igyunk Very Happy kb mint Domaszéken annyi előnnyel hogy nekünk csak a szomszédba kell menni.

Viszont annak nagyon Örülök hogy mar egy bizonytalan igen van , remélem a többiek is lassan nyilatkoznak.
Lorin
Lorin
Admin

Hozzászólások száma : 1531
Join date : 2012. Jul. 19.

https://kevforum.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 13 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Baboh Szomb. Május 14, 2016 7:50 pm

Csöhőő...

Két biztos igen is van, mindössze két szerény, nem túl nagy feltétellel:

Mi Böbével megyünk, és szívesen vállalunk bármilyen szerepet, ha:
-együtt, egy helyen lehetünk ez alatt
-seggfejek nem lesznek a szervezői táborban- mert akkor sajnos nem jóérzésből mennénk, hanem igencsak "kíngyos" lenne....azaz akkor egyből jönnénk is haza... most példaszemélyeket direkt nem mondok, hogy adjak egy esélyt a személyiségfejlődés kifejezésnek

U.I. túl szuper jelmezünk nincsen, azt elfogadunk
Baboh
Baboh

Hozzászólások száma : 1914
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Debrecen

http://sites.google.com/site/keletierdokvandorai

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 13 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Lorin Szomb. Május 14, 2016 10:02 pm

Baboh

Elsőkörben is megjegyzem hogy a kifejezett "szervezők" jelenleg két fő: Obreczán Tamás (Homár) és Lippai Edit. Rajtuk kívül lesznek még "segítők", vagy NJK-k vagy ahogy tetszik, de mint mondtam és már szerintem írtam is valahol, ezek lennénk MI. Mi akik ott állunk mondjuk az erdő szélén és megmondjuk hogy az erdőben banditák vannak akiktől el kell venni valamit. A banditák is MI vagyunk. És ha jönnek a gyerekek a banditák meghalnak, mert az a dolguk... lényegtelen mikor, akkor amikor úgy gondolják de végül elesnek hogy a gyerekek el tudják venni azt amit kell. Tehát mi echte NJK-k leszünk. Biztos sikerül majd nektek páros szerepet kitalálni.

"Seggfej". Nem tudom ez a szó konkrétan mire vonatkozik nálad. Nálam az aki szabadságot vesz kia munkahelyén, elutazik 260Km-t (Pestről pl) hogy egy új pedagógiai módszert, és ezáltal magát az általunk közösen kedvelt hobbit népszerűsítse, messze kívül esik azon a kategórián hogy seggfej. Még akkor is ha esetleg a stílusa nem jön be, vagy az arca nem tetszik vagy rontotta már el játékomat... (Mert ezen előbbieket mindenki maga válogatja, hogy mi jön be neki vagy mi nem, de itt a közös cél kellene ami fontos legyen ne az hogy szerintem Sonir egy bunkó fasz...legutóbb 40 fokban járőrőztek egy másik bunkó fasszal az izzó betonon talpig gyapjúban, kb 4 órán keresztül mert ez volt a dolguk -szóval akkor mos tő seggfej mert alapvetően az ???).
Igazából a lehető legszarabb forgatókönyv az ha ti elvállaltok két szerepet és helyszínen kitaláljátok hogy nem tetszik ahogy mondjuk Homár elmondja nektek, hogy mit kell csinálni ezért hazajöttök, de ennek ellenére bármikor amikor úgy érzitek hogy nektek elég volt vagy betelt a pohár vagy valaki "seggfej" nyugodtan menjetek majd haza. Én bízom abban hogy ilyen nem lesz. Pláne azért mert jelenleg tudtommal továbbra is csak Nirvastir az aki jönni fog, így mindenkit tudsz hogy ki lesz ott, ha valaki szerinted seggfej (már rajtam kívül mert az egyértelmű) akkor " tessenek szólni vagy kézzel inteni, és itt helyben átvételre kerül a sor..." vagy valami hasonló.

Ha esetleg Takács Mikire gondolnál, ő nem lesz ott, ahogy a nyíregyiek sem.
Lorin
Lorin
Admin

Hozzászólások száma : 1531
Join date : 2012. Jul. 19.

https://kevforum.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 13 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Baboh Vas. Május 15, 2016 7:02 am

Egy egyszerű "rendben van" is megtette volna. Homárral semmi bajom, láttam már egypárszor, eddig pozitív képem van róla. A közös cél az én értelmezésemben a szerepjáték népszerűsítése, ezért megyünk Böbével, nomeg azért, hogy ne mindig csak te legyél benne ilyesmiben, holott nekünk is fontos lenne az eredmény. Értsd ez alatt, hogy ha te nem mennél, valószínűleg mi sem, mert nem is tudnánk róla. Ezért jó a diplomáciád. Eredményes.
Baboh
Baboh

Hozzászólások száma : 1914
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Debrecen

http://sites.google.com/site/keletierdokvandorai

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 13 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Lorin Szer. Május 18, 2016 9:36 am

Egy egyszerű rendben nem fedi le tejesen a valóságot mert nem gondolom teljesen egyértelműen így Wink (Lásd fentebbi hozzászólás)

Az hogy a cél a szerepjáték népszerűsítése valahol igaz valahol kicsit túl le egyszerűsített... a cél egyrészt a szerepjáték népszerűsítése, másrészt a szerepjáték társadalmilag elfogadtabbá tétele , illetve egy teljesen új pedagógia módszertan elismertetése, reklámozása (egyaránt a pedagógusok, a szülők és a gyerekek részéről).
Igazából ilyen szinten nem vagyok a szavak embere, így nem tudom azt tovább adni amit Homár elmondott nekem anno, még több évvel ezelőtt (nem ma, nem tegnap , tényleg évek óta dolgozik azon), hogy idehaza leküzdjük végre a "szektás" "erdőben-karddal hadonászós őrült" stb élőszerepjátékosokra aggatott sztereotípiákat.
Azt tudom egyedül tolmácsolni, hogy van egy olyan hely a világon hogy Svédország, ahol bizony minden 10 emberből 6 TUDJA mi a az a élőszerepjáték 2 pedig már találkozott is vele élőben. Az az a hely ahol a főváros főterének egy szegletéből 100+ ember részére le lehet keríteni egy részt ahol bizony LARP-ozni fognak . Ezen ország lakói jópár évvel előttünk kijátrák ugyanezeket az utakat és saját erőből elérték azt hogy az élőszerepjáték és maga a szerepjáték nem csak társadalmilag elfogadottá, mitöbb megszeretetté vált hanem hogy maga az állam támogassa a játékok létrejöttét, és itt most anyagi és ideológiai támogatást kell érteni, nem azt hogy "Jóvan Pistike hülyeség ez de csináljad...". Ott felismerték a szerepjáték oktatási vonulatában lévő lehetőségeket, és egyre jobban kiaknázzák.
Nyilvánvaló hogy még legalább egy emberöltő mire idehaza is eredménye lesz annak hogy pár elszánt úttörő (!) önerőből és akaratból olyan szintű elismerést szerez amit nem lehet véka alá rejteni és kénytelen-kelletlen el kell ismerni ezen terület létjogosultságát, éppúgy mint oktatási irány és éppúgy mint szabadidős tevékenység. (A jó magyarság előítéletes, gyűlölködő, és negatív hozzáállása miatt talán még több is lesz ez...)
Egyébként olyan ez mint a forradalmak Wink, tavaly már Németországban is történtek ilyenek:
http://www.theverge.com/2015/1/26/7916739/projekt-exodus-battlestar-galactica-larp-germany
Igen, a képen látható nyugalmazott csatahajót odaadták LARP-ozni...

Ezen "magasztos" célok fényében nem biztos hogy a legjobb nekifekvés a dolognak az hogy azzal nyitunk ki a seggfej és ki nem, remélem ez elég indoklás az előző hozzászólásomhoz arra vonatkozóan hogy a "rendben van" az miért nem elég kifejező.

Örülök hogy eredményesnek ítélted a "diplomáciámat" annak meg még inkább örülök hogy azért akartok segíteni hogy ne egyedül csináljam, de a legjobb az lenne ha a fentiek is motiválnának valamennyire ebben a ténykedésben.
Lorin
Lorin
Admin

Hozzászólások száma : 1531
Join date : 2012. Jul. 19.

https://kevforum.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 13 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Baboh Szer. Május 18, 2016 8:26 pm

Há...ööö: rendben van.----> Én sem gondolom ám így, de majd a "magasztost", és az "egyéni" "motivációimat" kifejtem élőben.

Mikor lesz valami forgatókönyv? Indulási időpont stb.

Baboh
Baboh

Hozzászólások száma : 1914
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Debrecen

http://sites.google.com/site/keletierdokvandorai

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 13 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Lorin Csüt. Május 19, 2016 9:59 am

Ruyan, Baboh, Böbe

Egy gyors választ lenne jó kapnom most. A kérdés: az eseményre hogy szeretnétek eljutni, illetve melyik nap terveztek érkezni.
Opciók:
1. Vasárnap este lemegyünk, és kapunk szállást, ottalszunk.
Hátrány: Egy tanárnő fog minket elszállásolni tehát most nem koliszoba vagy sportcsarnok áll rendelkezésre hanem egy magán lakásban vendégeskednénk, de nagyon szívesen fogadnak minket (5-őnket jelenleg).
Előny: Nem kell korán kellni.

2. Hétfő reggel megyünk:
Előny: Nem kell vasárnap lemenni, illetve reggel be tudunk pakolni sokmindent tőllem.
Hátrány: Korán kell kelni, mivel 8-fél9 körül már kezdődne maga a rendezvény szóval nekünk legkésőbb 7 kor el kell indulni :/ .

A válasz gyorsasága azért létfontosságú mert akkor nekem össze kell készítenem egy rahedli cuccost a döntésünk eredményétől függően.
Jah még valami, mivel terveztek lejönni? Nekem jó a vonat/ tömegközlekedés is, de ha már megyünk kb 5-en, akkor éppen lehet jobban járnánk egy kocsival Very Happy Razz .

Plusz infó: jelen álláspont szerint jön Zsuzsi is.

Megosztottam veletek a forgatókönyves dokumentumot. Kommentek formájában tudtok ott kérdezni, illetve esetleg tudok csinálni facebookon egy közös beszélgetést ha szeretnétek. gyorsabb válaszokat.

Baboh
Hát mivel leghamarabb ezen a fenti rendezvényen találkozunk és addig simán elfelejted nyugodtan le is írhatod a idézőjeles motivációidat, ha már itt pedzegeted vele a kíváncsiságom. Wink .
Bár az én fentebb leírt véleményemen, és céljaimon nem fog változtatni.



Lorin
Lorin
Admin

Hozzászólások száma : 1531
Join date : 2012. Jul. 19.

https://kevforum.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 13 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Ruyan Csüt. Május 19, 2016 10:08 am

Én amondó vagyok, menjünk le vasárnap este. Ha beférünk a kocsiba a cuccokkal együtt akkor azzal, ha nem akkor vonattal.
Ruyan
Ruyan

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 32
Tartózkodási hely : Debrecen

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 13 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Baboh Pént. Május 20, 2016 6:18 am

Gyors válasz: én azt se tudtam, hogy nem hétvégén lesz Very Happy

Na de amúgy nekünk is jó a vasárnap este. Kocsi, vonat tökmindegy, ami nektek jobb. Cipekedni tudunk mi is. Másik dolog, hogy mint említettem, kifejezetten jó ruhánk, jó felszerelésünk nincs, ezért ha tudjuk, hogy mit kell csinálnunk, vagy válogatunk az itthoniból, vagy B terv...gyárthatunk is, vagy C terv: Elfogadunk jobbat Very Happy
Ha meg van osztva doksi, ma átnézem a forgatókönyvet. Most munkahelyen vagyok, azért nem azonnal.
Baboh
Baboh

Hozzászólások száma : 1914
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Debrecen

http://sites.google.com/site/keletierdokvandorai

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 13 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Baboh Pént. Május 20, 2016 8:29 am

Nosza, elolvastam a forgatókönyvet. Annyira nem részletes, ezért gondolom, az állomások száma meghaladja a segítők létszámát... vagy rajtunk kívül is lesznek még bennfentesek? Amúgy a feladatok pont kellemesen idézik a DÖK-napok hangulatát, előzetesben mi bármelyiket szívesen elvállaljuk(és valószínűleg többet is kell ezek szerint).
Baboh
Baboh

Hozzászólások száma : 1914
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Debrecen

http://sites.google.com/site/keletierdokvandorai

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 13 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Lorin Pént. Május 20, 2016 12:39 pm

Baboh
"Azt se tudtam hogy nem hétvégén lesz "

Lorin írta:
Az esemény paraméterei:
Időpont: Május 30 hétfő, előtte vasárnap délután / este leutazás, hétfőn délután visszaút.

Ezzel kezdtem...

Felszerelést majd nézünk valamit. Fegyvert tudok adni.

Akkor gondolom jónak néz ki a vasárnap esti leutazás, ha Ruyannak jó akkor menjünk kocsival.
Lorin
Lorin
Admin

Hozzászólások száma : 1531
Join date : 2012. Jul. 19.

https://kevforum.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 13 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Ruyan Kedd Május 24, 2016 8:24 pm

Arra gondoltam lassan egyeztethetnénk a leutazás konkrét részleteit is. Nekem ezek jutottak eszembe:
- Mikor induljunk?
- Kell-e bepakolni valamit a kocsiba?
- Ha igen, hol van a cucc?
- Kit hol kellene felvenni?
- Vigyünk valamit, hogy megkönnyítsük a vasárnapi szállásadónk dolgát?

Az indulást tekintve nekem lényegében mindegy mikor, ha tudom előre. Ha kell pakolni akkor azt szerintem jó lenne még világosban.
Ruyan
Ruyan

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 32
Tartózkodási hely : Debrecen

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 13 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Baboh Szer. Május 25, 2016 6:26 am

Háöö...igen.

Szerintem is indulhatunk akármikor délután, nagy cuccunk nekünk nem lesz, kb egy hátizsáknyi. A vigyünk valamit a szállásra- az gondolom ez esetben étel, azt természetesen mi akartunk vinni, valami szendvicseket, ilyesmit. Vagy ha takaróról van szó, akkor azt már nyilván itt kellene bepakolni-ezt gondolom Valesz mondja meg addig, ha tudja. Minket éppen emiatt fel lehet venni több helyen is, mert oda sétálunk, ahol a legjobb(ha takarók nem kellenek).
Baboh
Baboh

Hozzászólások száma : 1914
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Debrecen

http://sites.google.com/site/keletierdokvandorai

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 13 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Lorin Szer. Május 25, 2016 10:34 am

Az élet bonyolult... éppen ezért ez sem lesz egyszerű.

Amit hozni kell:
- Jelmez, felszerelés. Összepakolom a jelmezeimet és elviszem amit csak tudok. Ebbe tartozik 1 tunika, 2 köpeny, 1 általvető és még nem tudom mik. Amit jó lenne ha hoznátok az valami snassz gatya, sima póló, esetleg a KEV-es általvető, és ÖVEK. Összeszedni kb semmit nem kell az odaútra csak magatokat, mivel én Homárékkal érkezem Pestről vasárnap este. A ti feladatotok csak annyi lesz hogy eljussatok A-ból B-be. Az időpont azon múlik hogy mi mikor indulunk( ezt még nem tudom), de olyan 21:00-nál korábban nem érünk le az tuti (szóval erre visszatérünk később).
Kaját fogtok kapni (a szállás adónk megvendégel Razz ) de néhány szendvics biztos nem árt (ugye nincs senkinek semmilyen allergiája?).
Amúgy ha valakinek van spéci karakter ötlete az nyugodtan hozzon ahhoz felszerelést, valamelyik állomáson* találunk neki való szerepet.
-Csak hárman jöttök Debrecenből, szóval gondolom Babohékat felveszed mondjuk náluk Razz .

Az nektek megfelel hogy esetleg hogy amikor vasárnap elindulunk Pestről kocsival, akkor felcsörgetlek mindkettőtöket és onnantól kezdve van 2,5 órátok átjutni Nyíregyházára. (fél óra az út). Tekintve hogy pakolni nem kell ez nekem nem hangzik vészesen Very Happy .

*= állomások: Jelenleg annyi plusz infóm van a doksihoz képest, hogy ezt a játékot nem MI szervezzük teljesbe, hanem csak besegítünk. Azaz elvállalunk pár ilyen játék állomásnak a kivitelezését. Az állomások fixek 15-20 fős hordákban fognak érkezni a gyerekek, nekünk pedig minddel meg kell csinálni majdnem ugyanazt.


Na hirtelen ennyi, majd még írok a héten.
Lorin
Lorin
Admin

Hozzászólások száma : 1531
Join date : 2012. Jul. 19.

https://kevforum.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 13 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Baboh Csüt. Május 26, 2016 8:05 am

Mi is így gondoltuk. Az átalvetőket, övet összeszedjük, snassz pólót is menni fog Smile

Akkor nem kell túl korán indulni ezek szerint, bár Geri aktuális vérmérsékletétől függően én a hamarabb átkocsikázást is támogatom, legfeljebb addig városnézünk egy kicsit, úgyse nagyon voltam még Nyíregyen.
Baboh
Baboh

Hozzászólások száma : 1914
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Debrecen

http://sites.google.com/site/keletierdokvandorai

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 13 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Ruyan Csüt. Május 26, 2016 6:11 pm

Lorin

Az teljesen korrekt ha felhívsz előtte és akkortájt indulok. Viszont nekem az új, hogy nem Debrecenből jöttök, úgyhogy ha tudnál adni egy pontos címet ahova menni kell az sokat segítene Very Happy

A szerepünk akkor lényegében a helyszínen fog kiderülni?

Baboh

A vérmérsékletem inkább a később indulós, nem annyira városnézős vonalat támogatja Razz Bár attól is függ, hogy mennyire akarsz/akartok várost nézni és pontosan hova megyünk. Egy fagyizós sétakör simán beleférhet.
Ruyan
Ruyan

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 32
Tartózkodási hely : Debrecen

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 13 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Lorin Csüt. Május 26, 2016 7:55 pm

Már elkértem a pontos címmet de még én sem kaptam meg Wink . Holnap baszogatom vele kicsit Homárt.
Igen sajnos elég...khm... bonyolult az életem pláne bonyolult a "mikor-hol-vagyok " kérdés (tegnapelőtt Debrecenbe voltamm tegnap Pesten ma meg megint Debrecenben és holnap már Pesten leszek hogy utánna Vasárnap vissza jöjjek Very Happy ).
De mint azt már mondtam is, szerencsére 10.-étől csak Pest és Debrecen között fogok ingázni, Veszprém kiesik a képletből Wink .

Szerep: Igen, a helyszínen fog kiderülni, de leghamarabb is szombat délután fog.

Ruyan van teljes 3 jó larpos vesszőm, ha el tudnád hozni a gyenge íjjadat akkor lehozom és lesz lődözés is. (szerintem szerepnek egyébként nekünk -vagy jórészünknek- a gyerekverés fog jutni Wink ).
Fegyvereknek van valakinek spéci igénye? Very Happy Van kard, meg kétkezes kard, meg szablya(elfes) de még buzogány és fejsze is.

Amint van friss ínfó irok megint.

Lorin
Lorin
Admin

Hozzászólások száma : 1531
Join date : 2012. Jul. 19.

https://kevforum.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 13 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Baboh Csüt. Május 26, 2016 10:40 pm

Nekünk fegyó totálmindegy, a gyerekverésnél úgyis előnyben vagyunk a kicsikkel szemben...

A városnézést én is egy max. kisebb sétára gondoltam, nincs semmi konkrét megnéznivalónk.(csak furcsa, hogy eddig kb annyit láttam Nyíregyből, hogy buszállomás meg vonatállomás, meg vadaspark kívül a városon-mert nem jutott idő Razz Very Happy )
Baboh
Baboh

Hozzászólások száma : 1914
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Debrecen

http://sites.google.com/site/keletierdokvandorai

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 13 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

13 / 40 oldal Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.