Keleti Erdők Vándorai


Join the forum, it's quick and easy

Keleti Erdők Vándorai
Keleti Erdők Vándorai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Csevegő

+2
Tudu
Primus Maximus
6 posters

36 / 40 oldal Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Next

Go down

Csevegő - Page 36 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Lernun Kedd Márc. 14, 2017 3:14 pm

Péntektől jövőhét hétfőig rá fogok érni(pénteken 2-től van egy pár órás programom).
Lernun
Lernun

Hozzászólások száma : 1010
Join date : 2012. Jul. 26.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 36 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Baboh Kedd Márc. 14, 2017 6:47 pm

CSőő! Másik téma, addig is, míg a pélók válaszolnak...

Van nálunk pusztulatos mennyiségű larpos cucc, edény, néhány fegyver, arany solymos zászló(ami alapesetben nem is a miénk) és Valesz nagyon szarrá ment 2 méteres lándzsája, ami jó szolgálatot tett ablaktámasztóként télen Very Happy

Van esetleg olyan szándék, vagy személy, mely számára hasznos célt szolgálna ezek közül bármi, akár ideiglenes használatra, akár elvitelre, akár visszaadni? Mert hamarosan ki kell dobnunk mindazt, aminek nem lesz hely.
Baboh
Baboh

Hozzászólások száma : 1914
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Debrecen

http://sites.google.com/site/keletierdokvandorai

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 36 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Lorin Pént. Márc. 17, 2017 6:21 pm

Halihó!

Hétfőn 18:00-tól ismételten 22:40 ig ráérek, ha nektek is megfelel. Kedden már jövök vissza Pöstre szóval az nem túl jó.

Mit kivánunk csinálni? Csak mert ha esetleg társasozni akkor minnél hamarabb ki kellene találni hogy mit vigyek le Very Happy mert már túl sok cucc an ahhoz hogy minden. A választék: Dominon, Dracon, Rettegés Arkhamban, Wiz-War. Utóbbi angol és csak 4-en játszható (plussz 18+2 oldalas szabálykönyve van, szintén angolul, amit még nem olvastam el Very Happy egyszóval nem ajánlom Very Happy).
Rettegni retteghetünk de, nagyon remélem hogy Atkóéknál VAN asztal, mert a játék még mindig terebélyes Very Happy. Ha ezt választjuk akkor addigra a vonaton elolvasom még egyszer a szabályrendszert hogy ne legyenek fennakadások. (Aki nem találta meg annak itt a szabálykönyv: http://szellemlovas.hu/tarsasjatekok/szabalyok/rettegesarkhamban_hun_rules.pdf)  

Atkó
A zászlót és a lándzsát azt inkább elhoznám, mintsemhogy kidobd (bár sose fogom megérteni hogy egy zászló hogy nem fér el, nállam nagyon sokáig nagyon menő szobadísz volt Very Happy ). A larpos fegyvereket majd megnézem milyen van nálad, de a nem üvegszálasakat nem biztos hogy megéri felújítani.
Lorin
Lorin
Admin

Hozzászólások száma : 1531
Join date : 2012. Jul. 19.

https://kevforum.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 36 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Baboh Pént. Márc. 17, 2017 10:48 pm

Csőőő!

A zászló elfér, a többit sajna nem nagyon tudjuk hova tenni. Akkor tároljuk őket hétfőig, és akkor meglátod a lándzsád sorsát is Very Happy

A 18-tól 22 40 ig társasozás nem hangzik rosszul cserébe Katiék lehet hogy aludni fognak, úgyhogy ha Derzsynél vagy máshol is van hely, attól sem zárkóznék el, mondjuk a másnap hajnali keléshez a késői befejezés sem a legjobb. Lehet hogy akkor kéne a hosszabb játék, amikor van idő előtte kicsit átbeszélni. Szóval javasolnék egy 18-tól 21-ig játékot, ha az is tetszik nektek/meg a közlekedéshez is jó.
Baboh
Baboh

Hozzászólások száma : 1914
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Debrecen

http://sites.google.com/site/keletierdokvandorai

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 36 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Lorin Szomb. Márc. 18, 2017 8:55 am

Leszámítva hogy nekem csak 20:50-kor és 22:20 kor megy buszom majdnem jó a 21:00-ig tartó játék.
Plussz, igazából ha Derzsy ráér akkor előtte eltudja mondani a játék szabályait, plussz belinkeltem el lehet olvasni Very Happy . (És továbbra is okokból mondtam hogy Rettegés Arkhamban-t asztal mellett lenne jó játszani, mivel azárt Derzsynél elég szűkösen voltunk).
Ádámnál pont van asztal, el is férünk, nem is zavarunk senkit se mert Kanix szobája teljesen üres, szóval akár jöhettek oda is! Very Happy

De leviszem szívesen a Dracont is vagy játszhatunk mást is, csak ez az új meg azért elég faszányos Wink.
Lorin
Lorin
Admin

Hozzászólások száma : 1531
Join date : 2012. Jul. 19.

https://kevforum.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 36 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Baboh Szomb. Márc. 18, 2017 10:42 am

Legyen az arkhamos, addig elolvassuk a szabályt, kíváncsiak vagyunk az újra. Viszont akkor a kezdés 6 óra, nem 6 30 meg nem 7, ahogy egyesek szoktak befutni Laughing
Baboh
Baboh

Hozzászólások száma : 1914
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Debrecen

http://sites.google.com/site/keletierdokvandorai

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 36 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Lernun Hétf. Márc. 20, 2017 6:42 am

Na akkor egy kis "kedvcsináló" az esti társasozáshoz Very Happy :

https://www.youtube.com/watch?v=zWaeFHi80ZQ
Lernun
Lernun

Hozzászólások száma : 1010
Join date : 2012. Jul. 26.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 36 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Baboh Hétf. Márc. 20, 2017 8:35 am

Csőőő!

Pont mintha magunkat látnám. alien pirat bounce drunken queen
Baboh
Baboh

Hozzászólások száma : 1914
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Debrecen

http://sites.google.com/site/keletierdokvandorai

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 36 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Lorin Hétf. Márc. 20, 2017 1:00 pm

Baboh
Na pont úgy fogok odaérni ahogy egy Mágus! Akkor amikor akarok, mert hiába mondod hogy HAT!!!! és nem negyedhét, vagy nyolc, van sajnos egy mindkettőnknél nagyobb Úr aki belepofázik ebbe. Nevezetesen a tanár aki a 16:00-kor kezdődő és 17:30-50 között (de átlagban 40) véget érő órámat tartja.
Én örülnék neki a legjobban ha varázsütésre ott tudnék teremni de ameddig ez nem megoldott szépen, vagy tűkön ülve meg is várhatjátok ameddig odaérek. Szerencsére kerékpárral jöttem* (amúgy gyalogoltam volna hozzáDIG a kampuszról Wink ), szóval még az is lehet hogy ott leszek időben. Vagy nem. Addig töltsétek el hasznos pofázódással az időt, vagy AKÁR egy már tapasztaltabb játékos el is mondhatja a szabályokat úgy nagy vonalakban, legalább -ezzel is gyorsítva a játék elkezdésének nyögvenyelős és hosszú fázisán...). Vagy leugorhattok egy sörért!

Jah, ha nem kell bemennem boltba ELEMÉR akkor lehet hogy akár 10 perccel korábban is ott tudok lenni, így ha valaki tud nekem adni az esti hazatekerésem nem vaksötétben megtételéhez 2 darab AAA-s elemet ami lehetőleg még rendelkezik töltéssel is, akkor az végtelenül tökéletes lenne.

Továbbá ami nagyon sokkal-sokkal fontosabb mindennél: lemerült a telóm, így most nem fogok tudni embereket hivogatni. Cserrébe netezni azt tudok szóval lehetőleg minnél hamarab írjátok már le hogy pontosan hova kell menni, milyen kapucsengőt kell keresni, melyik oldalán van a bejárat a háznak stb... (igazából egy postai cím + kapucsengő infók kombóval már oda találok, és remélem itt már működik a csengő Very Happy ) .

*= ez azt is jelenti hogy nem kell rohannom buszhoz, cserébe ti gondolom aludnátok, szóval ezúttal megpróbálunk 4 óra alatt veszíteni Very Happy.
Legutóbb pár helyen elrontottuk a számolásokat, ezúttal jobban figyelek Wink.

Illetve kerót hova lehet nállatok rakni? Lent nem szívesen hagynám.
Lorin
Lorin
Admin

Hozzászólások száma : 1531
Join date : 2012. Jul. 19.

https://kevforum.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 36 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Baboh Hétf. Márc. 20, 2017 1:44 pm

Csőő, remélem V lesz neted addig mert nem vagy kapcsoltható én meg elfelejtettem időben írni hívni... Szóval az autós meki mögött lakunk, ahoil korábban is laktunk, csak a sün dombnál, azaz az ahhoz legközelebbi, meki sün domb közötti 10 emeletesben, a harmadikon. Füredi 75/B és 3/15-ös ajtó, Kéki Attila van a kapucsengőn. De hat előtt kicsivel lemegyünk a parkolóhoz, és ott összeszedünk, meg utána Geriéket is. De ennyi leírásból könnyű szerintem. Egyetlen tízemeletes, ha a mekinél vagy, és a jobbszélső, ha a sündombon állsz, azaz ami ott van.

Ja és van kerótároló, de az előszobában is elfér nem kell izgulni.
Baboh
Baboh

Hozzászólások száma : 1914
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Debrecen

http://sites.google.com/site/keletierdokvandorai

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 36 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Lorin Hétf. Márc. 20, 2017 4:01 pm

Szerencsére az egyetemen nem csak meleg van hanem akad néha net is, szóval ezt még időben láttam Wink .
Pöpec, akkor Kéki nevet keresek, mivel keróval olyan rettentően messze nem laktok ha időben végzek akkor 17:55-re ott vagyok. (Bár már most késik a tanár hasadjonel...).
De akár meg is várhattok lent Very Happy .
Lorin
Lorin
Admin

Hozzászólások száma : 1531
Join date : 2012. Jul. 19.

https://kevforum.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 36 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Baboh Kedd Márc. 21, 2017 9:11 am

Ööö, nem vagyok valamiben biztos, tegnap úgy játszottunk, hogy az 5 nyomért végleges lepecsételést lehet csinálni a kapuk területén?
Baboh
Baboh

Hozzászólások száma : 1914
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Debrecen

http://sites.google.com/site/keletierdokvandorai

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 36 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Ruyan Kedd Márc. 21, 2017 9:13 am

Nem keserítettél el senkit, eddig is tudtuk hogy létezik ilyen Razz Azért nem így csináltuk, mert nem csináltuk sehogy Very Happy Ennek véleményem szerint két oka volt:
a) nem volt elég nyomunk amikor visszajöttünk a kapuból,
b) már késő lett volna elkezdeni lepecsételni őket, tekintve hogy nem vesz le a vén végzetsávjáról jelzőt és inkább tartalékoltuk a nyomokat a csatákra.


A hozzászólást Ruyan összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Márc. 21, 2017 11:39 am-kor.
Ruyan
Ruyan

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 32
Tartózkodási hely : Debrecen

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 36 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Baboh Kedd Márc. 21, 2017 9:58 am

Na majd legközelebb Very Happy Én legalábbis nem tudtam Razz
Baboh
Baboh

Hozzászólások száma : 1914
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Debrecen

http://sites.google.com/site/keletierdokvandorai

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 36 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Lernun Kedd Márc. 21, 2017 1:54 pm

Ez jó volt egy próbajátéknak, most már mondható, hogy nagyjából mindenki tisztában van a szabályokkal, így legközelebb nekiláthatunk a játék stratégiai részének. Konkrétan ahogy Marika is mondta az volt a baj, hogy az elején mindenki ráment a nyomokra, amit inkább csak egy két játékosnak kellett volna gyűjtenie, hogy ők tudjanak lepecsételni .(Az már világos, hogy kevesebb fővel valamivel könnyebb a játék, mert pl 4-en már csak egyesével jönnek a szörnyek és egy 4 darabos szörnyrohamot is simán lehet kezelni). De ha Atkó ennek is utólag utánaolvastál akkor neked is bejött a játék Very Happy .
Lernun
Lernun

Hozzászólások száma : 1010
Join date : 2012. Jul. 26.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 36 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Lorin Kedd Márc. 21, 2017 6:57 pm

Úgy játszottuk hogy le lehet pecsételni 5 nyommal. Azért mentem/javasoltam a rámenést az "Ősi jel"-re mert az levesz egy jelzőt a végzetsávról. Plusz nagyon gyakran nem is volt lehetőség bezárni a kaput mert nem jutottunk oda szal, nem ezen múlott.

Amúgy szerintem 7 játékossal se lett volna vészes a szörnyroham még akkor se ha többször van, mivel a végzetsávot nem használtuk ki, szinte egyáltalán.
Szerintem ott rontottuk el hogy lepecsételés nélkül zártunk le pár kaput. A játék elején inkább hagyni kellett volna őket megnyílni, és nyomokat/pénzt grindolni vagy Ősi jelekre szert tenni, és utána úgy bezárogatni őket hogy le is pecsételjük (amikor nem veletek játszottam legutóbb is valami olyasmi remélik hogy nem pecsételtünk csak bezártunk kapukat és -részben- ezért buktuk).

Amúgy Jánosnak is tetszett ma amit meséltem a játékról, lehet hogy egyszer majd talán Ő is eljön velünk partizni egyet.
Ami tuti hogy jövő héten nem viszem le a játékot és mást se tervezek gémelni mert sok dolgom van/lesz :/ .

Lorin
Lorin
Admin

Hozzászólások száma : 1531
Join date : 2012. Jul. 19.

https://kevforum.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 36 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Baboh Kedd Márc. 21, 2017 9:20 pm

Igen, tetszett a játék, azért olvasgattam. Azt nem néztem, hogy a Vén-t előre választjuk e, vagy csak a karakterek után, mindenestre a képességei fényében a végső harcra is jobban tudunk majd készülni legközelebb. Főleg az tetszett benne, hogy az egész csapat együtt nyer vagy veszít. Amúgy a szörnylimitben sem vagyok biztos, hogy végig néztük, meg láttam pár feltételt, amik azonnal hívják a Vént, ettől lehet még esélytelenebb is a dolog, kivéve ha eleve a végső harcra gyúrunk Cool Szóval jónak jó volt, egyes köcsögök meg legközelebb talán nem azt mondják, hogy ki miatt vesztünk, hanem hogy hogyan lenne érdemes nyerni(Derzsyt többször kérdeztem pl, mint tapasztaltabb játékost, és láthatóan letojta, hogy mi mit csinálunk a saját körünkkel, emiatt voltak egyértelműen felesleges lépéseink, utólag mégis neki volt problémája)

Ezt csak azért írom le, mert így volt, és mert ez kb a közös programjaink 70 %ban már előfordult, mint "hagyjuk abba a larpozást", "hagyjuk abba az életútkalandot", "hagyjuk abba a munchkinozást ha egyesek szeretnének szabályokat", "hagyjuk abba a lolozást", "hagyjuk abba a partizást éjfél előtt" stb. Ez is afféle hangulatromboló végzetjelző, ami azért gyűlik lassan.
Baboh
Baboh

Hozzászólások száma : 1914
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Debrecen

http://sites.google.com/site/keletierdokvandorai

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 36 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Lorin Kedd Márc. 21, 2017 10:12 pm

Felesleges lépések mindig lesznek, pláne az első játékban... Aztán meg mint mondtam ez egy összetett játék, nem egyszerű mindig mindenre figyelni szal, jah van, hogy elfelejtünk dolgokat/ nem veszünk észre valamit (pl Gyógyító kő ) ez ilyen.
Nekem összesen az 5. játékom volt éééés még most sem mondanám azt hogy zsigerből menne az összes szabály, pláne akkor mikor haton kilenc féle dolgot kérdeznek/mondanak Wink .  (ÉS szabály szerint a mindenféle "KM-i" dolgokat mindig az első játékosnak kéne megcsinálni, ami még tovább bonyolítaná a dolgokat, cserébe mindegy ki olvassa fel / húzza a szörnyeket).
(Bár most igazából nem volt olyan dolog amit figyelmen kívül hagytunk, a Vén felébredését tekintve. A rettegés sáv keveset nőtt mert nem olyan lapokat húztunk és mert nem volt sok szörny -mivel azokat levertük viszonylag hamar ->cserébe a két kultista a végzet sáv ötödét gyorsba hozzá is adta...- a Végzetsávot rendesen követtük, nem volt nyitva annyi kapu sose egyszerre hogy felébredjen az öreg Wink. Szal igazából most igencsak szabályosan játszottunk. A karakterek/ mérhetetlen vén választása pedig nem jelent semmit. Nincsenek ilyen előre megírt "ez jobb ez ellen" dolgok. Pláne úgy hogy tárgyakat/varázslatokat általában randomban húzol, és az is elég random hogy mikor vagy hogyan kerülsz a Vén elé. De alapvetően a "Végső csata" rész az sokkal nehezebb mint maga a játék, szóval nem éri meg arra játszani (a korábbi  játékból legalább egy társaság volt akikkel úgy játszottuk hogyha felébred a Vén akkor a játéknak vége függetlenül attól hogy harcolhatnánk-e vele vagy sem).

A második bekezdésed nem tudom kire/mire vonatkozik pontosan, de szerintem az itt jelenlévők többsége nem mondta soha azt ki, hogy hagyjunk abba bármit is Very Happy . A többség csak nem csinálta mert nem volt hozzá kedve/ideje/pénze/motivációja/nem-akart-kimozdulni-a-komfort-zónájából... szal én sose mondtam neked hogy hagyjuk abba a lolozást Very Happy . A larpozást se Very Happy . Ha Derzsy igen akkor basszódjon meg. Meg te is amiért hallgattál rá. :3
Az hogy ő nem játszik valamit mitől befolyásol téged? Mikor te lemondtál a WoW nyújtotta élmények tárházáról (kéthete én se voltam fenn :3 ) mi se kaptunk szívbajt, csak nem örültünk. És kb ennyit tudunk tenni. Nem lehet csak úgy berángatni embereket dolgokra (vagyis lehet de azt a törvény bünteti... :/ ), pedig sok olyan "móka" van ami csapatban tolva nagyságrendileg sokkal jobb, de EZ VAN.
Nem hiszem hogy egy társasjáték miatt kell kiborítani a bilit, ha zavar Derzsy faszkodása akkor azt meg tudod neki is mondani, de az meg annyira azért nem meglepő, hogy ő is inkább a "haladjunkmá, csináljukmá, gyerünkmá" típusú játékos, úgy általában Very Happy .
Jah és mielőtt pálcát törtök bárkinek a feje fölött: miközben ÉN próbáltam elpofázni másodjára is a szabályokat, megkaptam Sancitól, és tőled is Atkó hogy "igen tudjuk..." de vagy nyócszor.  Razz Böbe volt a legjobb hallgatóság a szabályismertetés résznél :3.
Ebben a játékban amúgy nincs olyan hogy "ki miatt vesztünk". Ez egy kibaszott csapatjáték Very Happy . Értitek? MEG LEHET BESZÉLNI hogy ki mit fog csinálni Very Happy. Nem hogy nem CSALÁS hanem SZINTE ELVÁRT. Szal "ki miatt veszítünk" helyett, "elbaszta a csapat" Wink.

Plussz én nem vágom hogy lehetne egy alkalmasint megtörténő dolgot "abbahagyni" Very Happy. Én örülnék a legjobban ha minden héten tudnánk csapni egy társasjáték partit de ez még egy jó ideig nem lesz így, és marad az ad-hoc jelleg, bízva abban hogy valamelyik alkalom jó mindenkinek. (Én pl Katiékkal is szívesen játszom Smile ). És ez nem csak erre vonatkozik hanem kb az összes játékra/tevékenységre, beleértve a LAN partitól, a kosarazáson át egészen a M*-usig, mindent.
Lorin
Lorin
Admin

Hozzászólások száma : 1531
Join date : 2012. Jul. 19.

https://kevforum.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 36 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Baboh Szer. Márc. 22, 2017 9:18 am

Semmi olyan Valesz, teljes mértékben Derzsyhez és róla szólt a kis üzenetem. És direkt nem úgy írtam, hogy Derzsy mekkora péló vagy, ne legyél péló. Very Happy Nem áll szándékomban senkit megváltoztatni, csak kénytelen vagyok én változtatni a hozzáállásomon, ha arra van szükség. Hogy mindenki jól érezze magát.

Legközelebb munka előtt nekünk nem lesz ad hoc jellegű megmozdulásunk, mert másnap nagyon rosszul esett felkelni. És abban nincs semmi rossz, ha előtte nyugodt tempóban át tudjuk beszélni a szabályokat. Meg úgy egyáltalán. Bocsánat, amiért azt mondtam a szabály egyes részeire, hogy tudjuk. Csak én tudtam Laughing

Baboh
Baboh

Hozzászólások száma : 1914
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Debrecen

http://sites.google.com/site/keletierdokvandorai

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 36 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Lorin Szer. Márc. 22, 2017 9:53 am

Nem kell bocsánatot kérni, egy percig se gondoltam hogy ti 10 perc alatt az összes szabályal, illetve lehetőséggel/szimbólum jelentésével tisztába kerültetek mikor nekem még az 5. játék után is vannak olyan részek amiknek utánna kell néznem Very Happy.

Nade majd ha elhozom egyszer a jó kis WizzWarr-t aminek minden része ANGOL, cserébe 2 oldallal rövidebb a szabálykönyve Very Happy XD.(És még nem játszottam vele de jófélének tűnik az is! Mindenki MÁGUS!!! Razz ).

Lorin
Lorin
Admin

Hozzászólások száma : 1531
Join date : 2012. Jul. 19.

https://kevforum.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 36 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Baboh Szer. Márc. 22, 2017 11:14 am

Azzal majd olyan napon játsszunk, amikor előtte lenyomtunk két Rettegést Arkhamban Twisted Evil
Baboh
Baboh

Hozzászólások száma : 1914
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Debrecen

http://sites.google.com/site/keletierdokvandorai

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 36 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Lorin Szer. Márc. 22, 2017 1:42 pm

Igen, igen, meg egy Gyűrűk Ura maratont!
Lorin
Lorin
Admin

Hozzászólások száma : 1531
Join date : 2012. Jul. 19.

https://kevforum.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 36 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Lorin Szer. Márc. 22, 2017 1:59 pm

Közben kettő dolog.:

Mindenkit sok szeretettel meghívok az alábbi ingyenes rendezvényre, melyen jómagam is részt veszek -mint KM- :
https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/v/t31.0-8/q81/s960x960/17359488_1556726534368346_7985522087199701703_o.jpg?oh=77a533a8e8b236f97b3aa91130fb8cc2&oe=5958DA46
Fb event:
https://www.facebook.com/events/1799846330336700/
A játék után eddig mindig lehetséges volt ottalvás, kötetlen vagy kisérő programokkal a késő délutáni/esti órákban, így akár ez egy remek alkalom lehet arra hogy a rendezvény után még egy-két társasjátékot kipróbáljunk/játszunk.
A játék ingyenes, mindössze az utiköltség az ami esetlegesen sokba kerülhet.

A másik dolog!
Statisztikai és archíválási okokból össze szeretném szedni az összes olyan élőszerepjátékos szabályrendszert amit eddig valmelye jelenleg is vagy korábban volt KEV-es készített, emellés szeretném az alábbi információkat is megtudni:
- mikor volt a játék és hol
- hány játékos vett rajta részt


Sok, saját játékomról ezek az információk rendelkezésre állnak, DE az "aranykor" játékairól nagyon bugázni kellene hogy mi-hogy-merre mikor történt. Ha a jelenlévő kedves szervezők (ami kb főleg Attila és János, aki fél éve nem lépett be a fórumra, de nagy tervei azért vannak Wink ) megtennék hogy ezeket a dokumentumokat egy -lehetőleg tömörített- mappában összeszedik úgy hogy azon belül játékonként legyen egy mappa, magával a játékra vonatkozó doksikkal és egy hozzátartozó info.txt fájllal amelyben a játék leírása van az nagyban megkönnyítené a munkámat (amire amúgysenagyon van most sok időm Very Happy ).
Aki ezt így meg tudja tenni az meglepetés jutalomban részesül! Very Happy
Lorin
Lorin
Admin

Hozzászólások száma : 1531
Join date : 2012. Jul. 19.

https://kevforum.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 36 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Baboh Szer. Márc. 22, 2017 2:39 pm

Csőő!

Hát, a jászfényszarui dolog lévén elsősorban asztali, engem most nem érint, mert mostanában ha van is ennyi szabadidőm, legfeljebb Debrecenben asztaliznék.

A második viszont easy quest, ugyanis nekem van egy pontosan ilyen mappám, bár a létszámokat talán át kell még böngészni. Elméletileg összeszedtem az összes általunk valaha szervezett élő játékot, gyakorlatilag meg előkeresem, és ha megvan küldöm.

(1-2 nap haladékra lesz szükség)
Baboh
Baboh

Hozzászólások száma : 1914
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Debrecen

http://sites.google.com/site/keletierdokvandorai

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 36 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Lorin Szer. Márc. 22, 2017 3:01 pm

Előre is köszike!
Az se baj ha beleírod a legutóbbi játékodat is ha esetleg nem volna Very Happy Wink.
Lorin
Lorin
Admin

Hozzászólások száma : 1531
Join date : 2012. Jul. 19.

https://kevforum.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 36 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

36 / 40 oldal Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.