Keleti Erdők Vándorai


Join the forum, it's quick and easy

Keleti Erdők Vándorai
Keleti Erdők Vándorai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Csevegő

+3
Ruyan
Gollam
Lorin
7 posters

11 / 35 oldal Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 23 ... 35  Next

Go down

Csevegő - Page 11 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Lernun Szomb. Szept. 30, 2017 2:59 pm

Na, hiába keresem nem tudom összeegyeztetni, hogy hanyadik kiadás is ez. Valesz emlékeidből nem dereng valami, ha beleolvasol? Jó lesz így, maradunk ennél vagy keresel másikat? Mert míg le nem tisztázzuk a végleges verziószámot nagyon nem ugranék fejest a szabályok tanulmányozásába.

Amúgy tegnap végignéztem a Drakula dühének oktatóvidijét, így már jobban tetszett kivéve azt az apróságot, hogy a harcban K6-AL döntik el, hogy ki tudja sebezni a másikat. Tekintve, hogy ez a win condition a nyomozóknak eléggé a szerencsére támaszkodik a játék, még ha van is pár lehetőség plusszokat adni a kockadobáshoz.
Lernun
Lernun

Hozzászólások száma : 1010
Join date : 2012. Jul. 26.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 11 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Baboh Szomb. Szept. 30, 2017 11:01 pm

Igen, ezért is szerencsés ha miután megvettük, az ilyen dolgokat konszenzusos vagy hangos vitázós megoldásokkal megpróbáljuk orvosolni, amennyiben kell. Minthogy nem tudom milyen mértékben lehet bónuszolni a kockákat, ez a része még kérdéses.

Azért elég pojén, hogy eddig mondtad, hogy nem tetszik, akkor mi alapján is? Very Happy Ha csak most láttad a videót... Question
Baboh
Baboh

Hozzászólások száma : 1914
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Debrecen

http://sites.google.com/site/keletierdokvandorai

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 11 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Lernun Vas. Okt. 01, 2017 2:20 am

Annó csak belenéztem a videóba, tegnap meg volt időm végig nézni, elvégre dolgoztam.
Lernun
Lernun

Hozzászólások száma : 1010
Join date : 2012. Jul. 26.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 11 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Lorin Hétf. Okt. 02, 2017 9:25 am

AHahahahahhahaha... a felsorolt "olcsó" boltokból pl a jatekaruhaz-ban anno nem volt Dracon, csak a honalapon. Ebből kifolyólag, mielőtt megrendeled egy telefont megejthetnél, csak hogy ne lepődj meg ha így mégsincs Very Happy .
Én pesti boltokban néztem, lehet itt azért drágább mert az újabb verziót árulják. (Ha esetleg tényleg telefonálsz erre is érdemes rákérdezni...)
Egyébként az megvan hogy annyira azért nem COOP a dolog mint a Chtulu vagy a Captain is Dead Very Happy . Szal itt egy ember nevesítetten Drakulát játsza, és a többi játékos ELLEN dolgozik Wink.
Nekem ettől még bejön csak gondoltam most szólok hátha ezen "apróság" felett elsiklott a kedves nagyérdemű.

Amúgy CSÜTÖRTÖKÖN lesz egy ilyen :
https://www.facebook.com/events/1929496543957247/?fref=ts
Röviden: 200 ft-os beugróért játszhatsz társasjátékokkal. Szerintem, ez még olcsóbb mint a bérlés! Very Happy Már korábban is írtam erről, de most se biztos hogy el tudok majd jutni, viszont titeket erre buzdítalak Very Happy (Ha ráérnék, én tutira mennék Very Happy ) .
Lorin
Lorin
Admin

Hozzászólások száma : 1531
Join date : 2012. Jul. 19.

https://kevforum.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 11 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Baboh Hétf. Okt. 02, 2017 12:19 pm

Csőőő!

Igen, Valesz, miután megnéztem a negyven perces videót, beírtam ide, hogy co-op cserébe a játékosi unintelligencia(!) ---ez egy pojént--- az ellenfél, és még a szabályzatot is végigolvastam, mivel fent van neten, BIZONYÁRA elsiklott felette a figyelmem, hogy egy ember drakulával játszik....

Szóval nem, nem siklott el, és az árkülönbségek ellenére továbbra is Nikiéktől tervezünk rendelni. Valesz mi most ketten rászántuk a pénzt, valószínűleg a hónapban sort kerítünk rá.

A wizz war videó alapján tetszik, majd valamikor hozd el, ha tudod.

Derzsy a book of madness és a dwarves nekem is elnyerte a tetszésemet, azoknak akár a bérlésébe beszállok, ha nem akarsz nagyon költekezni.
Baboh
Baboh

Hozzászólások száma : 1914
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Debrecen

http://sites.google.com/site/keletierdokvandorai

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 11 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Lernun Hétf. Okt. 02, 2017 5:25 pm

Ha majd aktuális lesz írok ez ügyben.
Lernun
Lernun

Hozzászólások száma : 1010
Join date : 2012. Jul. 26.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 11 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Lorin Hétf. Okt. 02, 2017 6:35 pm

Baboh írta:
Igen, Valesz, miután megnéztem a negyven perces videót, beírtam ide, hogy co-op cserébe a játékosi unintelligencia(!) ---ez egy pojént--- az ellenfél, és még a szabályzatot is végigolvastam, mivel fent van neten, BIZONYÁRA elsiklott felette a figyelmem, hogy egy ember drakulával játszik....

Akkor legközeleb leszelszives értelmesen ÉS egyértelműen kommunikálni, mert nem mindenkinek első dolga 40 perces videókat nézni, vagy szabályrendszereket böngészni Very Happy . (Játékosi uninteligencia van a chtuluba is meg a captain-ba is... szal hülyének lenni bárhol lehet!) .Csak mert innentől kezdve ez baromira nem COOP játék, és nincs is abban a kategóriában Very Happy Tökéletesen NEM olyan mint a sima COOP játékok ahol a játék/környezet ellen küzdesz Wink .
Tudok ilyet mondani neked:
Scotland Yard
Conan
Odalent
Shadow over Camelot
Dead of Winter
Bár utóbbi kettőnél nem feltétlenül lesz ellenfeled Játékos de van rá esély, ezért Kooperatív IS, aminek okán (tümtümtüm)" fél kooperatív " -nak nevezik őket. A Drakula Dühe pedig egy stratégiai játék ahol egy játékos fixen ellened fog játszani.
Van ennek is valami buzis kategóriája, de nem tudom mi az magyarul/ félig magyarul, de mindegy is. A lényeg: NEM COOP. Azért nem az mert van egy játékos akivel összeméred az erődet, ergó ez egy kompetitív játék. Wink

És mielőtt azt hinnéd hogy szavakon lovagolok, leszögezném hogy TELJSEN más egy félkooperatív játék mint a chtulu, és speciel ÉN nem mindig élvezem annyira, és akkor még nem is bezséltünk a kompetitívekről amiből van olyan amit mondjuk kifejezetten nem is szeretek. Pláne ha hosszú és/vagy nem party játék . És főleg akkor nem élvezhető ha úgy kapsz "randomba" egy role-t hogy pont nem azzal akartál játszani. Jó a Drakula dühénél mondjuk pont nem lesz gondolom véletlen de ekkor is lesz egy játékos aki Drakulát játssza. Szóval ha konkrétan arra gondoltál random faktor alatt hogy az nem tetszik neked egy-egy ilyen coop-ban hogy csak a játék alap szivatásaival kell szembenézned, hanem inkább szeretnél egy dedikált játékos ellen csapatban szövetkezve játszani, akkor konkrétan megkaptad a tipikus RPG felállást, mesélővel és játékosokkal, annyi "lebutítással" hogy a mesélő itt konkrétan a játékosok ellen játszik, és a történetet sem neki kell elmondani, mert mondjuk nem feltétlenül van. Szal egy idő -pár játék- után az az érzésem támadt mikor ilyenekkel játszottam hogy igazából ennyi erővel asztalizhatnék is Wink . És nekem pont ezért nem jönnek be annyira mint a rendes COOP. (illetve ezért IS).

Szal kicsit így azért vannak ellenérzéseim, ennek ellenére én még mindig szívesen beszállok az árába, de ha ti ketten akarjátok megvenni akkor csak nyugodtan, végülis ígyis költöttem már épp eleget társasra ebben az évben, és még tervezek venni más szintén drága gémeket és kiegészitőket (Chtulu kiegek, Elder Sign, ZombiDice).



Lorin
Lorin
Admin

Hozzászólások száma : 1531
Join date : 2012. Jul. 19.

https://kevforum.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 11 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Lorin Hétf. Okt. 02, 2017 7:45 pm

És gyorsba egy kis duplázás, mert hazaúton jobban utánna olvastam dolgoknak, kiemelnék pár véleményt:

"Összességében jó véleménnyel vagyok erről a játékról, ha Drakulát egy tapasztalt játékos irányítja, kis szerencsével komoly fejtörést okozhat a vadászoknak, akik keringenek mint $!@# a levegőben, és fogalmuk sincs merre lehet ellenfelük. "
"Mindenképpen rutinos játékosnak kell lennie annak, aki Draculát használja, mert különben a társas élmény elég gyorsan véget érhet tapasztalataim szerint. "
"Hosszú játékidőkre készüljetek fel! Nekünk az első partyk közt volt egy 8 órás menet is, (bár ez inkább a 4 vadász közti diszharmónia miatt húzódott el) de ha belejöttök a dolgokba, és Drakula is inkább vadászó, mintsem menekülő játékot folytat 2-3 óra alatt lejátszotok egy partit."

Very Happy
Írnak rólla szépeket Very Happy .

És ami még fontos :
-Te/Ti valszeg az első kiadást néztétek. (A fenti vélemények ahhoz vannak), én a harmadikat találtam meg ami elvileg sokkal kiegyensúlyozottabb, és játékos barátabb, na az 15-18000. Hozzátenném a Trónok harca társasból s jobbnak mondják a 2. kiadást, én azért az elsőt vettem meg mert féláron jó az is. Itt a két kiadás között eltelt 10 év...
- A szellemlovasban van 11500-ért használt és 14500-ért új az első kiadásból (!), erre jön még rá egy ezres vásárlási utalvány 10K-nként Wink.
-Csudafórumon 9000-ért volt fenn legutóbb, de már elvitték.
-Itt megtaláltam 9500-ért "alig használtan'" : https://www.jofogas.hu/budapest/Drakula_Duhe_Tarsasjatek_70098357.htm 2. kerületben dolgozom, ha akarzs ócsóssítani (és ahogy nézem ez itt az ár 30%-át jelenti Wink ) akkor szívesen segítek Very Happy . A maradékból meg vehetsz egy másik jódrága társast Very Happy .

Elolvasva a véleményeket, meg a játéktechnikát jobban tetszik mint 2 órával ezelőtt, annak ellenére is hogy ez a "Drakulát játsza rutinos játékos" jellegű dolog, eléggé "eeeeh", tud lenni a társasokban, pláne akkor ha szerepe is van. De továbbra is szívesen kipróbálnám, bár a 8 órás játékidő enyhén szólva is übereli a Chtulut, amiből a leghosszabb játék is 7 volt eddig Very Happy .

Lorin
Lorin
Admin

Hozzászólások száma : 1531
Join date : 2012. Jul. 19.

https://kevforum.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 11 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Baboh Hétf. Okt. 02, 2017 7:52 pm

Csőő!

Végülis úgy is vehetjük, hogy a szavakon lovagolsz, de de. Very Happy

Azt én is csak most tudtam meg, mennyire stratégiai(nem tőled, a leírásból). De ez majd a kettőnk baja lesz Böbével, mert amikor mindenki jön, pont mindenki Választhat szerepet. Nekem valamiért eszembe sem jutott, hogy nem jók a stratégiai játékok, és való igaz, ennyi erővel asztalizhatunk is, csak ugye azt az említett okok miatt még ritkábban tudunk, mint társasozni. De fogunk asztalizni! Ez a lényeg. cheers

Coop vs competitív. Az általad megvett két valóban jó játékon kívül az összes többi társasunk kompetitív. A játékosok egymás ellen játszanak, ez elég sok játékra igaz... affraid

Amúgy azt ki mondta, hogy egy játékos fog ellenem játszani? Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Én azt hittem, hogy négy...
Baboh
Baboh

Hozzászólások száma : 1914
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Debrecen

http://sites.google.com/site/keletierdokvandorai

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 11 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Baboh Hétf. Okt. 02, 2017 7:54 pm

Akkor én is duplázok: azt nem tudom, mi a különbség a két kiadás között, hol lehet utánanézni?

Meg használtan nem szeretnénk.
Baboh
Baboh

Hozzászólások száma : 1914
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Debrecen

http://sites.google.com/site/keletierdokvandorai

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 11 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Baboh Kedd Okt. 03, 2017 2:30 am

És itt a triplázás:

Megnéztem a két verzió közötti különbséget, nagyon sok nincsen.

Mostanában ki fogja még kitölteni a ráérés táblázatot, hogy összehozzunk valamit?
Baboh
Baboh

Hozzászólások száma : 1914
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Debrecen

http://sites.google.com/site/keletierdokvandorai

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 11 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Lernun Kedd Okt. 03, 2017 6:19 pm

Vagy kevésbé célozgatva: Geri, mikor töltöd ki?? Very Happy Very Happy Első nekifutásnak a most pénteki ráérésed is elég lenne.

Valesz a korábban általam kérdezett-jó lesz-e az a szabályrendszer amit feltöltöttem- dologgal kapcsolatban belekukkantanál és nyilatkoznál?
Lernun
Lernun

Hozzászólások száma : 1010
Join date : 2012. Jul. 26.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 11 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Baboh Kedd Okt. 03, 2017 8:52 pm

Derzsy nem célozgatok, ha megfigyeled, Valesz beírt néhány talánt, aztán üresen van a hónap nagyja, de nem neked szántam valóban az üzit, a két köcsögnek rajtad kívül Very Happy
Baboh
Baboh

Hozzászólások száma : 1914
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Debrecen

http://sites.google.com/site/keletierdokvandorai

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 11 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Lernun Kedd Okt. 03, 2017 10:54 pm

Na akkor a most péntekre van két igen(nekem ugyan részben), meg két talán. Ha Valesz és Geri is tudja majd biztosra a ráérését akkor akár az idő függvényében csinálhatnánk valami szerepjáték szerűt is(kevés időnél csak kari alkotást Very Happy  Very Happy ), ha meg csak egyikük akkor lehetne társas. Ezzel kapcsolatban Atkó tervezitek egyből hónap elején a beruházást és már akár esélyes is lehet a vérszívó vadászat kipróbálása??? Ja és megnéztem a Snowpiercer filmet, tetszett.
Lernun
Lernun

Hozzászólások száma : 1010
Join date : 2012. Jul. 26.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 11 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Baboh Szer. Okt. 04, 2017 10:45 am

Csőőő!

A beruházást tervezzük, de megvárjuk vele a mihálynapi vásárt hétvégén, hátha kapunk kupont.
Baboh
Baboh

Hozzászólások száma : 1914
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Debrecen

http://sites.google.com/site/keletierdokvandorai

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 11 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Lorin Pént. Okt. 06, 2017 10:17 am

Hát pedig ha hiszed ha nem nem szavakon lovagoltam.
Most szerdán volt szerencsém játszani egy szintén HASONLÓ játékkal, -Betrayel of the House on the Hill- és meglátásaim:
- a játék maga nagyon me
- horrornak is kurva jó
- a játékmechanika teljeen más ha van egy ember aki előbb-utóbb ellened lesz (bár a Drakula Dühénél nekifutásból mindenki egy ember ellen van szal jah ott ez nincs meg). Viszont nem volt olyan nagy összedolgozás még akkor sem mikor beütött a szar Very Happy . Lehet az "emberi-uninteligencia" sokkal nehezebben verhető mint a papír alapú.

Pont ma került fel egyébként egy bontott, kétszer játszott szinte teljesen új gém 10.000-ért a csudafórumra.

Közben szereztem még egy teljesen COOP játékot, ami a Pandemic névre halgat. Menő, magyar, (majdnemféláron Wink ) .

Na közben én frankón lebetegedtem félig-meddig, és ma mennem kell egy egy bankba telepíteni minden szart is, szóval esélytelen hogy a mai ráérésem tényleg megvalósuljon Sad . Délután beírom a többi ráérést a hónapban, igazából ha úgy alakul egy nap szabit is simán ki tudok venni, majd a továbbiakban ameddig valami komolyabb projekt be nem indul. Szal a hónapban egy napot tuti játszunk Very Happy .


Lorin
Lorin
Admin

Hozzászólások száma : 1531
Join date : 2012. Jul. 19.

https://kevforum.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 11 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Lorin Pént. Okt. 06, 2017 10:38 am

3. kiadás azért eléggé más amúgy:
-Rounds are now broken into day and night: hunters take actions during both, but Dracula can only act at night.
-Combat is now more streamlined and decisive, and new rumor tokens allow Dracula to mislead hunters and extend the terrible reach of his influence.
- Count Dracula triumphs if he advances his influence track to thirteen; (amúgy csak 7 kell vagy mennyi) if the hunters can defeat him before then, they save the continent of Europe and win the game.

Szal azért ÉN látok különbségeket így szabályok alapján, igaz nem videót nézek Wink .
A második és az első kiadás között valóban nincsenek olyan nagy különbségek, és mint azt most megtudtam, a második kiadás jelent CSAK meg magyarul. Szóval ha magyart veszel, akkor az a második kiadás lesz Very Happy Razz .
Lorin
Lorin
Admin

Hozzászólások száma : 1531
Join date : 2012. Jul. 19.

https://kevforum.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 11 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Baboh Pént. Okt. 06, 2017 2:23 pm

Semmi gond, azt fogjuk megvenni. De amúgy TÉNYLEG az unintelligencia remélem, tudod, hogy csak egy pojén volt. No majd meglátjuk.

Egyébként az a véleményem, hogy a ráérésnél az igenek és a nemek mentén kellene haladnunk, mert a sok talán nem igazán mutatja meg, hogy mi alapján talán, és hogy mikor módosul majd igenre vagy nem-re(vagy akkor írjátok oda, hogy talán, és hogy kiderül mondjuk aznap, vagy előtte nap). Azt meg elég rugalmasan lehet átszerkeszteni ha az igen, a nem meg a részben módosul.
Baboh
Baboh

Hozzászólások száma : 1914
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Debrecen

http://sites.google.com/site/keletierdokvandorai

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 11 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Baboh Vas. Okt. 08, 2017 8:11 pm

Csőő!

Derzsy holnap 17 óra a Gerivel is megbeszélt idő. Sort kerítünk az első vadászatra Twisted Evil
Baboh
Baboh

Hozzászólások száma : 1914
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Debrecen

http://sites.google.com/site/keletierdokvandorai

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 11 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Ruyan Hétf. Okt. 09, 2017 12:29 pm

Hali!

Bocsi, úgy néz ki, hogy kicsit később tudok csak odaérni, kiírtak egy meetinget fél 5-től 5-ig. Azt mondanám, hogy legkésőbb fél 6-ra így is ott leszek Smile
Ruyan
Ruyan

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 32
Tartózkodási hely : Debrecen

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 11 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Lernun Kedd Okt. 10, 2017 6:29 pm

Csőő!

Hétvégére tervezünk valamit(a hónapban ez lesz a szabad hétvégém)? Ha igen, kinek melyik nap lenne jó?
Lernun
Lernun

Hozzászólások száma : 1010
Join date : 2012. Jul. 26.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 11 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Ruyan Kedd Okt. 10, 2017 8:55 pm

Hali!

Nem tudom, de ha tervezünk akkor nekem előreláthatólag a vasárnap lenne jó.

Másik téma, nekem van egy letöltött D&D 5e szabálykönyvem játékosoknak, ezen a linken elvileg el tudjátok érni: https://drive.google.com/open?id=0B_VhOS9cXS9cNHdFUkR3Yk9xdHM
Ruyan
Ruyan

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 32
Tartózkodási hely : Debrecen

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 11 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Baboh Szer. Okt. 11, 2017 6:39 am

Csőő!

Hétvégén egyik nap mi kimegyünk nap közben a kertbe hulladékot szelektálni, de az legfeljebb pár órát vesz igénybe, és nagy eséllyel délelőtt elkezdjük. Ezt leszámítva nekem az egész hétvége szabad. Úgyhogy a vasárnap teljesen jó.

Akkor már megvan, hogy hanyadik edisönnel fogunk Déendét játszani?
Baboh
Baboh

Hozzászólások száma : 1914
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Debrecen

http://sites.google.com/site/keletierdokvandorai

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 11 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Lernun Csüt. Okt. 12, 2017 4:43 pm

Akkor vasárnap délután 3 körüli kezdés Atkóéknál? Én társasozásra gondoltam, de bármi jóban benne vagyok.

Atkó, kérdésedre majd Valesz adhat választ, ha már ő fog mesélni.
Lernun
Lernun

Hozzászólások száma : 1010
Join date : 2012. Jul. 26.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 11 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Baboh Csüt. Okt. 12, 2017 6:53 pm

Nekünk jó a három óra, vasárnap. Én főleg társasozásban és társasozásban lennék benne Very Happy A monopolyt elhozod Derzsy?
Baboh
Baboh

Hozzászólások száma : 1914
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Debrecen

http://sites.google.com/site/keletierdokvandorai

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 11 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

11 / 35 oldal Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 23 ... 35  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.