Keleti Erdők Vándorai


Join the forum, it's quick and easy

Keleti Erdők Vándorai
Keleti Erdők Vándorai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Amikor csomók kötettnek...

+2
Baboh
Ruyan
6 posters

7 / 24 oldal Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 15 ... 24  Next

Go down

Amikor csomók kötettnek... - Page 7 Empty Re: Amikor csomók kötettnek...

Témanyitás  Lorin Csüt. Május 07, 2015 9:40 pm

Ygdral

Lassan óvatosan halad le a lépcsőn miközben elméje újra feltöltődik energiával. Leérve ugyanakkor kicsit meglepődve szembesül az ájuldozós fiú visszatérésével.
{Istenek a mennyekben... miért nem bír a padlón maradni ha már egyszer egy holt látványa is oda küldi?}. Udvariasan végighallgatja a férfi mondandóját, de végig egy halovány félmosoly húzódik meg arcán majd mikor az befejezte a tudatlankadást egy halk nevetésben tör ki.
- Ó hogy Darton maga ásná meg a sírt minden ilyen okoskodó de tudatlan számára. Fogalmad sincs ki vagyok arról pedig pláne nincs fogalmad hogy ők itt mögöttem micsodák. Nyitott szemed roppantul zavarhat a látásban, szűkre préselt elméd pedig a befogadásban vagy a megértésben. Ezért még nem hibáztathatlak, hiszen sok ilyen alak van ezen a kicsi világon... Viszont, ki vagy te és milyen jogon mondasz ítéletet felettem? Mi több, milyen alapon mersz parancsokat osztogatni részemre?
Mondandója közben felemeli jobbját melyen több gyűrű is sorakozik, hogy még jobban felhívja a figyelmet ezekre a mutatóujját -melyen egy pecsétgyűrű látható- az ég felé emeli, míg többi ujját ökölbe szorítja.Egy kis hatás szünet után tovább folytatja a hallottak nyomán:
- Hogy az Inkvizíció? Ugyan kérlek ne nevettes... kétlem hogy az inkvízíciót érdekelné egy északi hithű tudósfőt kísérő testőr mibenléte, pláne hogy azt nem véletlenül illetem a "Mortor" jelzővel. Nem tudod mit jelent? Na akkor usgyi a könyvtár a Toroni fejvadász rangjelzések között megtalálod, ifjú!- szól vissza flegmán majd mondandója után arca elkomorul és halkan de határozottan folytatja- miközben mélyen Awtonió szemébe néz.
- Viszont, Uram Darton éjsötét köpenyére mondom, ha még egyszer eretneknek mersz nevezni megmutatom számodra mire is képes egy ilyen testőr.

- Fogalmam sincs ki lehet az istennőd, Ynev civilizáltabb vidékein dívó vallások mindegyikének van ellensége, mely ellen erőszakkal lép fel, közvetve vagy közvetlenül de még maga a szerelemasszony hívei is harcolnak Kyria sírásói ellen...vagy... várj, csak nem eunuch vagy? Ez megmagyarázna pár dolgot .- Vigyorodik el ismét.- De akárki is vagy, én nem kértem a társaságod, és ahogy nézem itt a többiek is megvannak nélküle, és a sületlen szavaid nélkül, ha nem értenéd amit mondok arra próbáltam utalni hogy kívül tágasabb, ha idebent feszélyez valami.

//bocs Ruyan ezek szerint elszámoltam a pszit Razz
Lorin
Lorin
Admin

Hozzászólások száma : 1531
Join date : 2012. Jul. 19.

https://kevforum.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Amikor csomók kötettnek... - Page 7 Empty Re: Amikor csomók kötettnek...

Témanyitás  Lernun Csüt. Május 07, 2015 7:53 pm


(Bowen)

Kiérve kissé megdöbbenek a kihalt utca látképén.
<Hogy a búbánatba tűnhetett el ennyi idő alatt ez a fickó? És mégis merre van Narim. Úgy emlékszem azt mondta idekint megvár minket.>
-Narim!- kiáltom el magam. Itt vagy valahol?
Egy gyors kört teszek a téren, majd ha nem találok senkit vagy semmit visszamegyek a toronyba.
Lernun
Lernun

Hozzászólások száma : 1010
Join date : 2012. Jul. 26.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Amikor csomók kötettnek... - Page 7 Empty Re: Amikor csomók kötettnek...

Témanyitás  Tudu Csüt. Május 07, 2015 6:55 pm

Awtino

Ygdral érkezésére kicsit megköszörülöm a torkomat, majd elsősorban hozzá intézem szavaimat:
- Remélem tudja, hogy a legtöbben, akik közé én is tartozom, nem fogadják el azt, amit maga tesz. Vannak olyanok is, akik ezt már eretnekségnek nevezik, és magát a kegyetlen inkvizíciónak adnák át érte, de engem máshogy tanítottak. Mindenesetre felszólítom... nem is, megkérem hogy bocsássa el azt a két testet, és adja meg nekik a végtisztességet ami jár nekik. És kérem mondja, hogy nem ön (, vagy az ön parancsára valaki) végzett velük! Az istennőm bizonyára nem nézné jó szemmel, ha egy olyan emberrel állnék össze (akár erre a kis időre is,) aki másnak a halálát okozta...
Tudu
Tudu

Hozzászólások száma : 213
Join date : 2012. Jul. 28.
Age : 24

Vissza az elejére Go down

Amikor csomók kötettnek... - Page 7 Empty Re: Amikor csomók kötettnek...

Témanyitás  Ruyan Csüt. Május 07, 2015 4:28 pm

Idő: 17:45

Bowen

A sziluettje alapján lehet akár Narim is az illető. Alors elé lépve kisietsz az ajtón, viszont úgy tűnik nem voltál elég gyors. Az alaknak nyomát sem látni a környéken.

Alors

Csak a körvonalai látszanak a köd miatt. Abból amit láttál, egy nyurga embernek gondolnád, és férfinak tippelnéd.

Az ajtón kinézve nem látsz senkit, sem a nem sokkal ezelőtt kirohanó fickót, sem Bowent.
Ruyan
Ruyan

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 32
Tartózkodási hely : Debrecen

Vissza az elejére Go down

Amikor csomók kötettnek... - Page 7 Empty Re: Amikor csomók kötettnek...

Témanyitás  Lernun Csüt. Május 07, 2015 3:12 pm


(Bowen)

Awtino tevékenységére bizalmatlanul tekintek rá, majd egy sóhajtok egyet.
<Na, nézzük mibe is keveredtem. Ha minden igaz három varázshasználó, az egyiket két holt követi egy épületben amiből dől a mágia. Ez a vértes meg valami nemes féleség lehet, legalábbis úgy beszél mintha ő lenne a csapat főnöke. Hát, nem túl biztatóak a körülmények, de lehetne rosszabb is. Sebaj, kimászom ebből is valahogy aztán Arelra mondom be nem teszem ebbe a rohadt városba a lábam. Kalandozzon errefelé akit megfizetnek érte.>
Eddig jutok gondolatmenetemben mikor visszaérünk a földszintre és megjelenik az ismeretlen. Már éppen megszólítanám, mikor a lámpást félrehagyva elviharzik.
<Narim? Á, ő minek ment volna el lámpásért. De ha még mindig itt van talán tudja ki volt ez. Netán valaki a fogadóból?>
Sietve az alak után indulok, kiérve szétnézek látok-e valakit.
Lernun
Lernun

Hozzászólások száma : 1010
Join date : 2012. Jul. 26.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Amikor csomók kötettnek... - Page 7 Empty Re: Amikor csomók kötettnek...

Témanyitás  Baboh Csüt. Május 07, 2015 12:27 pm

//Nagyszerű, végre együtt a csapat...//

Azért az ingerküszöbömet eléggé megüti, hogy megjelenik előttünk valaki.
//Esetleg méretét, nemét, faját meg tudom állapítani ennyiből?//

-Á, szóval mások is érkeztek. Gondolom, aki ezt a lámpást elejtette, nem a torony lakója, mert akkor kérdőre vont volna minket, hacsak nem néz tényleg rablóknak...

Miközben ezeket mondom, azért nyugodt lépésekkel megközelítem annyira a kijáratot, hogy kilessek rajta, és eközben várom a többiek válaszát a fejleményekkel kapcolatban.

Baboh
Baboh

Hozzászólások száma : 1914
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Debrecen

http://sites.google.com/site/keletierdokvandorai

Vissza az elejére Go down

Amikor csomók kötettnek... - Page 7 Empty Re: Amikor csomók kötettnek...

Témanyitás  PassionWolf Csüt. Május 07, 2015 10:00 am

-Nem sértett meg... a fényt én csak kérem, de nem én teremtem... -mondja egyik vesszőjét megérintve, majd fél szemöldökét felhúzva néz a férfire. -Hogy... kik laknak itt? Ön talán tudja? Mi senkivel sem találkoztunk... -jegyzi meg kissé gyanakvóan, de halad a többiekkel lefelé. Miután a furcsa alak feltűnik, majd el kissé szégyenkezve húzza vissza kendőjét arcára. -Erről meg is feledkeztem... -jegyzi meg csendesen, majd hátra pillant, Ygdralt keresve. -Ő kiment... akkor talán mi is vissza tudunk jutni.
PassionWolf
PassionWolf

Hozzászólások száma : 113
Join date : 2015. Jan. 23.
Age : 34

Vissza az elejére Go down

Amikor csomók kötettnek... - Page 7 Empty Re: Amikor csomók kötettnek...

Témanyitás  Ruyan Csüt. Május 07, 2015 8:43 am

Idő: 17:43, pár perc

Ygdral

Mágiád végeztével látod, hogy egyedül vagy a szobában. hangokat hallasz lentebbről. Ha elkezded elhasznált hatalmad visszagyűjtését, akkor lassan, óvatosan idnulsz meg lefelé és ekkor találkozol szembe Alorssal.

//Nyilvántartásom szerint 11 pszipontot használtál el összesen a kivonással együtt, viszont eltelt annyi idő, hogy 1 visszajöjjön magától is, szóval 10 fog hiányozni.//

Alors

Ygdral óvatosan, nagyon figyelve valamire lép ki a szoba ajtaján. //Ha tartja magát az előzőleg leírtakhoz és nem változik semmi az új helyzet fényében.//

Mindenki

Ha senkinek nincs gondja vele, elindultok lefelé. Hamar visszaértek a földszintre, ahol látszólag nem változott semmi. A köd ugyanúgy gomolyog, nem úgy tűnik, mintha el akarnak oszlani. Szinte egyszerre azzal, hogy leértetek, hirtelen fény jelenik meg az ajtóban és pár bátortalan lépéssel beljebb kerül valaki. Óvatosan körbeforgatja a kezében tartott lámpást, vélhetőleg meglát titeket. Erre elejti a lámpást, ami csörömpölve a földre hull és elalszik. Ő pedig motyog valamit, sarkonfordul és kiszalad az ajtón.

Ygdral

Mire leértek elméd telítődik manával, már persze ha elkezdted korábban a koncentrációt.
Ruyan
Ruyan

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 32
Tartózkodási hely : Debrecen

Vissza az elejére Go down

Amikor csomók kötettnek... - Page 7 Empty Re: Amikor csomók kötettnek...

Témanyitás  Tudu Szer. Május 06, 2015 7:52 pm

Awtino

- Bocsánat, ha esetleg megsértelek, de nem mindenki képes fényt bűvölni egy tárgyra. Véletlenül sem szántam sértésnek amit mondtam - mondom Farkasfognak.
- Körülöttünk mindent mágia hálóz be, a föld felől összefüggően, felettünk pedig pontszerűen. Olyan mintha az egész épület mágikus lenne, ami persze nem meglepő, tekintve, hogy kik laknak itt. Támogatom, hogy nézzünk szét lent alaposabban.


A hozzászólást Tudu összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Május 07, 2015 6:55 pm-kor.
Tudu
Tudu

Hozzászólások száma : 213
Join date : 2012. Jul. 28.
Age : 24

Vissza az elejére Go down

Amikor csomók kötettnek... - Page 7 Empty Re: Amikor csomók kötettnek...

Témanyitás  Baboh Szer. Május 06, 2015 6:18 pm

Nem hangosan, de határozottan szólalok meg:

-Úgy látom a többség egyetért, tehát lemegyünk. Én is ezen a véleményen vagyok, csak előbb szólok Ygdralnak. A képességeire talán szükségünk lehet mindenféle varázsos dolgokkal szemben.

A néhány szobányi lépcső-távolságot áthidalom(gondolván, hogy ha féltávon vagyunk, akkor csupán pár pillanat a dolog) és benézek a varázslóhoz:
-Ygdral, félbehagyhatnánk egy rövid időre a könyvek tanulmányozását? Van itt még két ember, akik velünk tartanak! A lentről feltörő köd gyanús jel számukra.
Baboh
Baboh

Hozzászólások száma : 1914
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Debrecen

http://sites.google.com/site/keletierdokvandorai

Vissza az elejére Go down

Amikor csomók kötettnek... - Page 7 Empty Re: Amikor csomók kötettnek...

Témanyitás  PassionWolf Szer. Május 06, 2015 2:52 pm

Farkasfog csendesen várja végig, amíg mindenki kibeszéli magát, közben gondolataiban messze elkalandozik. Fel és alá sétálnak egy kihalt, zárt épületben, ami már kezdi felőrölni idegeit. Unott bámészkodásából Awtino kérdése ébreszti fel, mire kerek szemekkel a férfire mered, majd körbepillant.
-Varázs...tudó? Ki? Én? -vállát felhúzva értetlenül néz a férfire. -Miért hiszi mindenki, hogy boszorkány vagyok?! -karjait kitárva felel. -Csak azt tudom, amit Ygdrasil mondott. Az is lehet, hogy odalent van egy nyitott térkapu és azon át dől be a füst egy másik síkról. De le kéne menni és megnézni,hogy egyáltalán találgatni tudjunk mi okozhatja a ködöt.
PassionWolf
PassionWolf

Hozzászólások száma : 113
Join date : 2015. Jan. 23.
Age : 34

Vissza az elejére Go down

Amikor csomók kötettnek... - Page 7 Empty Re: Amikor csomók kötettnek...

Témanyitás  Baboh Szer. Május 06, 2015 10:40 am

Előbb a hölgy válasza. Kérdő tekintettel nézek Farkasfogra.

//Ó, dicső kalandozók, hol verseitek nyoma?
Fennen hirdeti dögkeselyű, hol maradt a foga!
De majd eltölt minket már a rémületnek foka!
S kérve kérdi mind, merre lépte nyoma?//
Baboh
Baboh

Hozzászólások száma : 1914
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Debrecen

http://sites.google.com/site/keletierdokvandorai

Vissza az elejére Go down

Amikor csomók kötettnek... - Page 7 Empty Re: Amikor csomók kötettnek...

Témanyitás  Tudu Szer. Május 06, 2015 9:38 am

Awtino

//meg szeretném várni Ulwen és Alors válaszát, szóval addig ne várjatok tőlem reagot!
Tudu
Tudu

Hozzászólások száma : 213
Join date : 2012. Jul. 28.
Age : 24

Vissza az elejére Go down

Amikor csomók kötettnek... - Page 7 Empty Re: Amikor csomók kötettnek...

Témanyitás  Ruyan Szer. Május 06, 2015 8:48 am

Idő: 17:41

Awtino

Rengeteg helyről érzékelsz mágiát, túl sokról is. Bármerre nézel kékes derengést látsz. Alattatok összefüggően húzódik valami, a falakból árad a mágia, felettetek pedig rengeteg apró pontot észlelsz a szintén egybefüggő kékes derengés előtt. Közvetlen közeledben Farkasfogból érzed, Alors páncélján és fegyverén //remélem az van rajta, lusta voltam visszakeresni, ha mégse, akkor ezt nem érzed, Sanci Very Happy// és Bowen nyílvesszőjén látod mágia nyomait.

Mire ezzel végzel, addigra még nem érkezik meg Ygdral.

Ulwen, Alors, Bowen

Awtino nyakában felfénylik valamilyen tárgy, majd lassan körbehordozza a tekintetét, fel és le is pillant.
Ruyan
Ruyan

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 32
Tartózkodási hely : Debrecen

Vissza az elejére Go down

Amikor csomók kötettnek... - Page 7 Empty Re: Amikor csomók kötettnek...

Témanyitás  Lernun Kedd Május 05, 2015 10:12 pm


(Bowen)

-Nos, a ház átkutatását én inkább hagynám. Megjegyzem az már inkább a Narim által említett betörés felé közelítene és nem hinném, hogy a lakók jó néven vennék ha visszaérnek, akármilyen indokkal is hozakodnánk elő. Viszont a köd a bejáratnál ha jól láttam a padló kövei közül tört elő, ami feltételezi, hogy van valamiféle helyiség, netán pince az épület alatt. Mivel a köd az egyetlen kézzel fogható dolog az eseményekkel kapcsolatban, én inkább ennek az eredetére derítenék fényt.
Lernun
Lernun

Hozzászólások száma : 1010
Join date : 2012. Jul. 26.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Amikor csomók kötettnek... - Page 7 Empty Re: Amikor csomók kötettnek...

Témanyitás  Tudu Kedd Május 05, 2015 7:56 pm

Awtino

- Akkor ha jól értem nem sok dolgot tudtunk meg itt a ködről. De nem szabad feladni a keresést, amíg nincs minden a régi kerékvágásban. Farkasfog, -fordulok a nőhöz- mint varázstudó, neked mi a véleményed a történtekről? Na és persze a ti véleményetekre is kíváncsi lennék- fordulok a fiúk felé. - Szerintetek merre haladjunk tovább, vagy mit tegyünk?
Újra körültekintek a mágiaérzékeléssel, majd meghallgatom társaim véleményét. Utána, ha még nem érkezik meg, megkérem őket, hogy mondják el, merre találom Ygdralt.



A hozzászólást Tudu összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Május 06, 2015 5:07 pm-kor.
Tudu
Tudu

Hozzászólások száma : 213
Join date : 2012. Jul. 28.
Age : 24

Vissza az elejére Go down

Amikor csomók kötettnek... - Page 7 Empty Re: Amikor csomók kötettnek...

Témanyitás  Baboh Vas. Május 03, 2015 9:27 pm

(Alors)

-Nagyon örvendek. Teljesen egyetértek a holt szolgákkal kapcsolatban, de sajnos igazán sokrétű a varázshasználók repertoárja, mint tapasztaltam. Szerencsére pyarronban az ilyesmi nem divat. Arrafelé legalábbis már jártam.

Awtinónak így válaszolok továbbá magyarázó gesztusokkal:
-A ház lakóit nem találtuk meg, de sietős eltűnésük nyomait már felfedezni véljük. Ygdral éppen vizsgálódik idefönt, a szobákat jómagam már bejártam futólag a lépcső tetejéig.
Baboh
Baboh

Hozzászólások száma : 1914
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Debrecen

http://sites.google.com/site/keletierdokvandorai

Vissza az elejére Go down

Amikor csomók kötettnek... - Page 7 Empty Re: Amikor csomók kötettnek...

Témanyitás  Lorin Vas. Május 03, 2015 4:34 pm

Ygdral

// Ha kicsi időkiesésben vagyok a mágia miatt akkor most addig ameddig ti nem cselekszetek laggolni fogok Wink. Miután lejárt a mágiám időtartama a lentebb írtakat fogom tenni és indulok a többiek nyomába, leginkább arrafelé amerről hangokat hallok. Lernun, szívesen máskor is ! Very Happy .

Lorin
Lorin
Admin

Hozzászólások száma : 1531
Join date : 2012. Jul. 19.

https://kevforum.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Amikor csomók kötettnek... - Page 7 Empty Re: Amikor csomók kötettnek...

Témanyitás  Lernun Szomb. Május 02, 2015 3:10 pm


(Bowen)

-Nos a téren történtek, mondjuk úgy nem a legkellemesebb első benyomást keltették bennem. De ha errefelé ilyen a felállás, hát alkalmazkodni kell a csatatér szabályaihoz, nemde- eresztek meg egy halvány mosolyt.
-A nevem Bowen Mardek, de szólítsatok nyugodtan Bowennek. Ó és ezzel ha jól emlékszem még az adósod vagyok- engedem el nyílpuskám markolatát és nyújtom Alors felé jobbom.
-Farkasfog- biccentek Alors kísérője felé.
-Valóban, a holtaknak a temetőben lenne a helyük-teszem még hozzá Awtino mondandójához.

/Köszi Valesz a nosztalgiát Very Happy  Az általad leírt formája még mindig az egyetlen helytelen alakja a szónak. Ujjat, ha a kezeden lévőre utalsz és újat ha valaminek az újszerűségére./
Lernun
Lernun

Hozzászólások száma : 1010
Join date : 2012. Jul. 26.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Amikor csomók kötettnek... - Page 7 Empty Re: Amikor csomók kötettnek...

Témanyitás  Tudu Szomb. Május 02, 2015 1:48 pm

Awtino

-Követői?!?!?!?! Maguk szerint, ha lenne választásuk, akkor azok "követnék" őt? Inkább szolgának nevezném őket... De... Tett az a fickó vagy az eleven bábjai bármi olyasmit, amivel fájdalmat okozott? Mert... még ha ilyen is, akkor sem lehetnek túl komoly előítéleteim, lehet, hogy ő is egy jó szándékú ember, csak kicsit.... máshogy nevelték... Persze attól még borzalmas amit tesz, de ő sem tehet arról, hogy milyen családba született. - mondom a férfinek, közben fokozatosan nyugszom le.
- Elnézést, csak tudják engem teljesen máshogy, hogy úgy mondjam ellentétesen neveltek mint őt... Szóval, mint már az imént mondtam, Awtino Gaiden vagyok. Örülök az újbóli találkozásnak.
Közben a szemem sarkából figyelem, nehogy Bowen valami "meggondolatlanságot" tegyen Farkasfoggal.
-És ha ugyanazzal a szándékkal vannak itt, mint mi; találtak valamit? Vagy tudtak beszélni a ház tulajdonosával/aival?
Tudu
Tudu

Hozzászólások száma : 213
Join date : 2012. Jul. 28.
Age : 24

Vissza az elejére Go down

Amikor csomók kötettnek... - Page 7 Empty Re: Amikor csomók kötettnek...

Témanyitás  Baboh Szomb. Május 02, 2015 1:08 pm

-Üdvözletünk! Már találkoztunk. Ő itt Farkasfog - mutatok a lányra.

-Én Alors vagyok, a szobák között,még vizsgálódó Ygdral, és követői. Mi is azért jöttünk, amiért önök.

Bowenre nézek.
-Már bemutatkoztam a téren is, de nevét még nem hallottam. Sem az önét, ha jól emlékszem- fordulok Awtinóhoz.
Baboh
Baboh

Hozzászólások száma : 1914
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Debrecen

http://sites.google.com/site/keletierdokvandorai

Vissza az elejére Go down

Amikor csomók kötettnek... - Page 7 Empty Re: Amikor csomók kötettnek...

Témanyitás  Ruyan Szomb. Május 02, 2015 10:31 am

Ygdral(17:42)

Mivel a mágiád hossza 5 perc volt, ezért lehetséges, hogy a többieket nem ott találod majd, ahol most vannak.

Többiek(17:38)

Ha senkinek nincs más mondani- vagy tennivalója, akkor a két csapat út közben találkozik egymással, a második és harmadik szoba közti szakaszon.
Ruyan
Ruyan

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 32
Tartózkodási hely : Debrecen

Vissza az elejére Go down

Amikor csomók kötettnek... - Page 7 Empty Re: Amikor csomók kötettnek...

Témanyitás  Lorin Pént. Május 01, 2015 7:38 pm

Ygdral

Az emlékolvasás után kicsit megtántorodva zuhan vissza a valóságba, de hamar úrrá lesz pillanatnyi fáradságán.
- Hm... hát ez nem sok újjat jelent... -morog kicsit magában majd Ulwennek is válaszol.
- Hát, kétlem hogy a ház lakói lennének. De mondjuk talán a városőrség vagy valaki más akinek feltűntek az itt történtek, szóval valóban nem ártana szólni nekik. Csak egy pillanat...
Lecsukja szemei kezét a földféle irányítva alig hallható zümmög hangot hallat mialatt egy pillanatnyi gyors transzba merül.

// aktiválja a Kivonás diszciplinát, az eddig elköltött 14 Mp-ot 7 pszipontért visszatölti. A könyv szerint habár 6 körig tart a dolog ezalatt csak bonyolultabb dolgot nem lehet csinálni pl varázsolni, szóval --->

A pillanatnyi diszciplina után egy halk "mehetünk"-el adja a többiek tudtára hogy akár meg is nézhetik közösen ki keltette a lenti zajt.

// Ha nem számoltam el semmit akkor eddigre 11 pszipontot költöttem( ami siralmas azt nézve hogy most kezdődött a kaland Very Happy ), telt el annyi idő hogy ebből bármennyi is visszajöjjön?
Lorin
Lorin
Admin

Hozzászólások száma : 1531
Join date : 2012. Jul. 19.

https://kevforum.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Amikor csomók kötettnek... - Page 7 Empty Re: Amikor csomók kötettnek...

Témanyitás  PassionWolf Csüt. Ápr. 30, 2015 5:21 pm

Ulwen kíváncsian szemlélődve halad két társával. A madarakhoz finoman lép közelebb és a tál magból beszór nekik egy keveset, saját kulacsából vizet is tölt nekik. Ám a kicsivel később lentről érkező hangok sokkal jobban felkelti az érdeklődését. Alorsnak bólintva indul el a nyomában.
-Nem kéne szólni,hogy itt vagyunk? -kérdezi egészen csendesen. -Még véletlenül kapunk egy nyílvesszőt a mellkasunkba...
PassionWolf
PassionWolf

Hozzászólások száma : 113
Join date : 2015. Jan. 23.
Age : 34

Vissza az elejére Go down

Amikor csomók kötettnek... - Page 7 Empty Re: Amikor csomók kötettnek...

Témanyitás  Ruyan Szer. Ápr. 29, 2015 6:46 pm

Idő: 17:37, pár perc

Bowen

A köd a padló köveinek hézagjai közül tör elő, majd derékmagasságtól a szoba tetejéig betölti a helységet. Az asztalon levő pergamenlapok valamelyest szét vannak húzva. A ládikában felfedezheted hazád és a környező országok pénzét is.

Ygdral(17:37, kb 5 perc)

Koncentrációd eredményeképp a lap tartalma lebeg egy pillanatig a szemeid előtt, majd elhalványul a kép és érzed, jó időre sikerült megjegyezned.

A madár elméje megnyílik mágiád előtt és egy középkorú, sovány férfit látsz kékes ruhában. Nagyjából vállig érő, csapzott, fekete haja van. Az asztalnál ül és ír valamit. Éjszaka lehet, mert sötét van és ég a gyertya. Egyszer csak feléd pillant, aztán abbahagyja az írást, feláll és kezében a magostállal odasétál hozzád.
- Ne félj picinyem, nem feledkeztem meg rólad - szól kedveskedő hangon.
Kinyitja a kalitka ajtaját és egy marék magot nyújt be rajta. Egy darabig csipegetsz belőle, aztán kihúzza a kezét és a bent található egyik edénykét feltölti maggal, a másikat pedig vízzel. Bezárja az ajtót, majd elindul az ajtó felé, de hogy kimegy-e azt nem látod, ugyanis véget ér az emlék.

Abban ennyiből nem vagy biztos, hogy ez a bizonyos ember érkezett-e meg az épületbe, vagy sem.
//2 Mp 4E az alapára a varázslatnak.

Alors

A csigalépcsőn nem látható senki, ugyanolyan néptelen, mint eddig volt. Ellenben Ygdralt és társait látod bemenni az eggyel lentebbi szobába.

Awtino, Bowen

Az ajtó túloldalán kezdődik a lépcső, csigavonalban halad és felfelé vezet csak. Az ív miatt ti sem láttok senkit rajta. Legalább egy teljes kört tesztek meg, mire elértek egy ajtóhoz, ami a bal kezetek felé lévő falon található és egy szobára nyílik.
Ruyan
Ruyan

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 32
Tartózkodási hely : Debrecen

Vissza az elejére Go down

Amikor csomók kötettnek... - Page 7 Empty Re: Amikor csomók kötettnek...

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

7 / 24 oldal Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 15 ... 24  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.