Keleti Erdők Vándorai


Join the forum, it's quick and easy

Keleti Erdők Vándorai
Keleti Erdők Vándorai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Asztali játékok

+4
PassionWolf
Tudu
Primus Maximus
Amaryen
8 posters

2 / 19 oldal Previous  1, 2, 3 ... 10 ... 19  Next

Go down

Asztali játékok - Page 2 Empty Re: Asztali játékok

Témanyitás  Lorin Hétf. Okt. 08, 2012 10:51 am

Üdv!

Lernun
Mcs.
Na ez a remek esemény természetesen pont egybe esik egy másikkal amire inkább mennék.
Valamint egy kérdésem a játékosokkal kapcsolatban: Szabó Niki szeretne csatlakozni egy csapathoz, amennyiben nálatok van hely jöhet-e? Azt mondta hogy dzsenn bárddal akar jönni, de majd megbeszélitek.

Baboch
Jegyzeteket majd megnézem ha kimegyek, bár már kezd uncsi lenni hogy két csaj mindig kint hagy valamit... Esetleg megkezdett és gyorsan elillanó alkoholt vagy teljesen fölösleges tömött pénztárcát nem akartok egyszer kint felejteni? Múlthétvégén volt némi lomtalanítás rendrakás kint, így aztán előfordulhat hogy 1. nem találom meg, 2. elillant a többi fölösleges szemétnek hitt dologgal együtt Sogron akaratából!.

Aloha!
Lorin
Lorin
Admin

Hozzászólások száma : 1531
Join date : 2012. Jul. 19.

https://kevforum.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Asztali játékok - Page 2 Empty Re: Asztali játékok

Témanyitás  Lernun Hétf. Okt. 08, 2012 4:49 pm

Hali

nekem nincs ellenvetésem Nikivel kapcsolatban, csupán a kommunikációs csatorna kérdéses amivel ezt és utána az ő észrevételeit tudathatnánk egymással:S Esetleg V ha ezt a fórumot figyelmébe ajánlanád és csinálnál egy ideiglenes altopicot ott megbeszélhetnénk vele.
Geri valszeg te leszel az összekötő Rékával. Egyenlőre gondolom neki sincs semmi ötlete csapatelőtörivel kapcsolatban, ezért elsődleges lenne a te karid fajilag, kasztilag meg legalább körvonalas előtörileg, hogy juthassunk valamire.

Üdv.: Derzsy
Lernun
Lernun

Hozzászólások száma : 1010
Join date : 2012. Jul. 26.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Asztali játékok - Page 2 Empty Re: Asztali játékok

Témanyitás  Baboh Hétf. Okt. 08, 2012 7:40 pm

Csávesz

Niki részvételét abszolút támogatom, bár én nem veszek részt a rendezvényen Very Happy

Valesz
a kalandmodulom megkerült, de azért köszi hogy megpróbáltál értelmes, kevéssé piszkálódó reagot írni... már majdnem megy a dolog pirat
Baboh
Baboh

Hozzászólások száma : 1914
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Debrecen

http://sites.google.com/site/keletierdokvandorai

Vissza az elejére Go down

Asztali játékok - Page 2 Empty Re: Asztali játékok

Témanyitás  Lorin Kedd Okt. 09, 2012 6:17 pm

Baboch

Nem piszkálódás ez, csak így nem tudom mennyire értetted a célzást hogy kimegyünk partizni a műhelybe, egyrészt használjuk a cuccokat ami NEM AZ ENYÉM, másrészt rumlit pakolunk -rendet ritkán bár múltkor már egész jól ment- amit aztán mint egyetlen állandó "ottani" én pakolok össze, illetve a cuccokat is én pótolom ^^. Ezzel semmi gond nincs is hiszen én ajánlottam múltkor is hogy menjünk műhelybe és hát ha felajánlok valamit akkor szívesen nyelek miatta, de ha ezek mellett még Réka is, meg Te is kint felejtitek motyótok felét, akkor előfordulhat, hogy elkap az agyfasz ha én vagyok csesztetve amiatt (IS!) hogy 1. keresem meg, 2 vigyem be stbstbstb. Szóval piszkálódás ide, agyf@sz oda, ha amit kihozol el is viszed még meg is köszönöm hogy a sok szemetet nem nekem kell lefuvarozni a szelektívig/kommunális hulladékgyűjtőig. I love you
Lehet modani hogy farok vagyok(hú de még mekkora is amúgy!Razz), de lehet mondani ezt is: "legközelebb játszunk nálunk, dzsanázzuk össze ott a lakást, mindezt úgy hogy senkit se zavarunk vele, akár hajnali 3-kor sem!". Én benne leszek! Sőt! Minthogy te sem laksz messzebb mint a műhely ide, de még Gergő is vagy 100 méterrel közelebb van a googlemaps-szerint, én abszolút támogatom ilyen jellegű indítványaidat (már értsd ezt csak saját lehetőségekre másokéval csak én dobálózhatok de csak mert hímtag vagyok Smile ).

Amúgy éppen asztalizni későig tudnánk fűtött/berendezett/kivilágított /normális mosdóval ellátott klubbteremben is, de én már nagyon nem merek felemlegetni ilyen dolgokat, mert utána megint le vagyok szólva hogy hova gondolok hogy félévi 1000 Ft-ért heti két alkalommal használhatunk egy termet, hajnalok hajnaláig ami rendelkezik a fenti paraméterekkel.(ez azt jelenti amúgy hogy 28 Ft/alkalom Very Happy ha mindig megyünk, illetve mondjuk havi kettővel nézve sincs egy sörnyi...).

NRemélem sikerült ismét a régi stílust átültetnem az új fórumunkra! Sancinak jegyezném meg hogy míg értelmes témákban értelmes mód szabad kommunikálni, úgy a csevegőben káromkodhat ha neki ez a szíve vágya, itt nem kap szép piros díszt az írása, legyen bármilyen "egyszerű" is. (nem ez nem felhívás keringőre!).

L.

Lorin
Lorin
Admin

Hozzászólások száma : 1531
Join date : 2012. Jul. 19.

https://kevforum.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Asztali játékok - Page 2 Empty Re: Asztali játékok

Témanyitás  Ruyan Kedd Okt. 09, 2012 7:19 pm

MCS

Derzsy jól gondolod, nincs túlzottan sok ötlete a közös előtörivel kapcsolatban. A karin gondolkodtam és arra jutottam, hogy ha Niki is jön velünk (és mivel nincs ellene senkinek kifogása miért ne tenné?), akkor lesz egy mágiahasználónk, harcosunk pedig nem annyira, így egy aszisz felszabadított gladiátor több szempontból is beleillik a csapatba. Egyébként, hogy ne kelljen túl sokat összekötősdit játszani, megbeszélhetnénk élőben is a közös előtörit (erre Réka elméletileg pénteken ráér, én szintúgy)
Ruyan
Ruyan

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 32
Tartózkodási hely : Debrecen

Vissza az elejére Go down

Asztali játékok - Page 2 Empty Re: Asztali játékok

Témanyitás  Baboh Kedd Okt. 09, 2012 10:02 pm

Hella
Elolvastam a reagokat. Nem ihlettek meg.
Baboh
Baboh

Hozzászólások száma : 1914
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Debrecen

http://sites.google.com/site/keletierdokvandorai

Vissza az elejére Go down

Asztali játékok - Page 2 Empty Re: Asztali játékok

Témanyitás  Lorin Hétf. Okt. 29, 2012 12:18 pm

Üdv!

A mentálcsavarosok indítanak új kalandsorozatot, ezúttal CoC és Shadowrun rendszerekben. Remélem vannak olyankok akik nem rettennek el az ismeretlen világok és rendszerek kihívásaitól, és össze tudunk hozni egy épkézláb csapatot.

Üdv:
L.
Lorin
Lorin
Admin

Hozzászólások száma : 1531
Join date : 2012. Jul. 19.

https://kevforum.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Asztali játékok - Page 2 Empty Re: Asztali játékok

Témanyitás  Baboh Hétf. Okt. 29, 2012 12:31 pm

Helló, én nem lehetetlen, hogy belemennék egybe, főleg ha Te is játékosként jönnél(mármint Lorin).
Másik dolog: a fórumolvasók figyelmébe ajánlom korábban megkezdett magus kalandomat, a héten lehetne szó folytatásról.
Ati bá
Baboh
Baboh

Hozzászólások száma : 1914
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Debrecen

http://sites.google.com/site/keletierdokvandorai

Vissza az elejére Go down

Asztali játékok - Page 2 Empty Re: Asztali játékok

Témanyitás  Lorin Hétf. Okt. 29, 2012 12:43 pm

Baboch

Ahogy korábban fogalmaztad: nem ihletett meg.
Értsd ez alatt hogy én szeretnék menni, és ettől a "nem lehetetlen" messze áll. Ha nem jön össze csapat akkor vagy másikhoz csapódok, vagy más megoldást találok, de miattam nem kell megerőltetnie magát senkinek, és senkit sem szeretnék olyan szórakozási formára "kényszeríteni, biztatni, elrángatni" amit nem csinál SZÍVESEN, mert abból mindig csak baj származik. Neutral <- mégha ezen kijeltésem sokakat ki is ábrándít.

Elsődlegesen játszani szeretnék, mert ezen világokban még annyira sem vagyok jártas mint Faerun-ön, vagy a Dark Sun sivatagaiban.

L.
Lorin
Lorin
Admin

Hozzászólások száma : 1531
Join date : 2012. Jul. 19.

https://kevforum.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Asztali játékok - Page 2 Empty Re: Asztali játékok

Témanyitás  Baboh Hétf. Okt. 29, 2012 12:53 pm

ÓÓÓÓÓóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó én nem arra írtam, hogy nem ihletett meg, hanem arra a reagodra(vagy többre, már nem emlékszem, és nem is nézem meg, a békesség érdekében), amik után elkezdtem nagy sebbel lobbal beírni a kiosztós válaszomat, de rájöttem, hogy inkább kitörlöm a fenébe(a szöveget), mert nincs kedvem olyan dolgokról veszekedni, amik nem visznek minket előre. Komolyan mondom, hogy most nem emlékszem, de nem bánom, és nem is fogom visszaolvasni, csak remélhetőleg más eszközökkel nyitunk majd egy új fejezetet a kötekedésmentes fórumhasználat hasábjain.
Az viszont nagyon is IGAZ, és jó gondolat, amit most írtál, hogy nincs értelme olyan eseményre hívni valakit, amihez nincs kedve, ezért még mielőtt elkezdeném körülírni, annyit mondok az elkövetkező MCS-s kalandáradatra, hogy teljes mértékben a játékostársaimtól függ, lesz e kedvem csapatban menni, és most az előbb csak annyit közöltem, hogy ha te benne leszel a csapatban, az még emeli a pozitív döntés esélyét, nem pedig csökkenti. Az meg, hogy addigra mennyire rontod le ezt az esélyt, rajtad is múlik, és nyilván nagyrészt rajtam is, de sem a CoC, sem a Shrun nem veszi el a kedvemet önmagában, ha elég érthető a célzás. Ha nem elég érthető, akkor még azt is elmondom, hogy a nem lehetetlen az nem lehetetlent jelent, semmi mást. Most van kedvem menni, ha addigra valami miatt nem lesz, szólni fogok előre.
Baboh
Baboh

Hozzászólások száma : 1914
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Debrecen

http://sites.google.com/site/keletierdokvandorai

Vissza az elejére Go down

Asztali játékok - Page 2 Empty Re: Asztali játékok

Témanyitás  Lernun Hétf. Okt. 29, 2012 7:16 pm

Csőő

amennyiben Valesz az általad említett eseményeknek vannak részletei is(időpont, helyszín, nevezési díj stb.) és ezeket eme fórumon is közkézre bocsájtod(honlapukon, blogjukon nem láttam kiírást) akkor eldöntendő kérdésre méltó bináris nyelven is könnyen leprogramozható választ adok, addig is csak annyit hogy nincs ellenemre a megjelenésemre számító hozzáállásúaktól való pozitív sjjfnluwedfnvcdsa,nfv.

Vagyis konkrétan: nem lehetetlen hogy megyekXD

ui.: Valesz arra van valamiféle eshetőség hogy olyan szinten ráérj a héten, hogy esetlegesen a te kalandodat (is) tudjuk folytatni??

Üdv.: Derzsy

ui2.: Geri én már jó példával elől jártam, szal majd ejts már meg egy gyors regit és írj pár sort az mcss fórumra, azért a plussz tápért. Smile
Lernun
Lernun

Hozzászólások száma : 1010
Join date : 2012. Jul. 26.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Asztali játékok - Page 2 Empty Re: Asztali játékok

Témanyitás  Lorin Hétf. Okt. 29, 2012 10:34 pm

Üdv!

Akkor két kedves éjitelefonbetyár: nem lehetetlen hogy egy csapatban fogunk menni.

November 24.-én az Ifiházban lesz a rendezvény.
Infók Rufustól:
Call of Cthulhu modulról előzetesen: terveink szerint három részes modulsorozat (Ébredés sorozat) első része lesz, cím: A Próféták Városa

Shadowrun modulról előzetesen: terveink szerint folytatásos modulsorozat (Felemelkedés sorozat) első része lesz, cím: Bandák

A nap folyamán lehetőség lesz mindkét versenymodul rövid (előzetes tervek szerint 4-5 órás), vagy az egyik modul hosszú verzióját (előzetes tervek szerint 8 órás) lejátszani, ennek eldöntését a jelentkezőkre bízzuk. Mindkét verseny résztvevői díjazásra számíthatnak a már megszokott Mentálcsavaros értékelési- és pontrendszer alapján.

Lorin
Lorin
Admin

Hozzászólások száma : 1531
Join date : 2012. Jul. 19.

https://kevforum.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Asztali játékok - Page 2 Empty Re: Asztali játékok

Témanyitás  Lernun Kedd Okt. 30, 2012 4:27 pm

Csőő

na mármost ami számomra felmerült: mennyire nyerő ötlet egy teljesen ismeretlen szerepjátékkal verseny keretek közt megismerkedni. Mert hát ok, hogy van egy Shadowrun szabálykönyvünk(az sem kizárt hogy a gondolom megjelent többféle közül pont nem azt kell majd használni ami nekünk megvan), de annak is a harcrendszere nekem úgy hogy még sosem próbáltam élesben magas. Ennélfogva pedig ha a modul közepén a Km azt mondja hogy rátok támad két ork mit tesztek erre visszakérdezek, hogy hát izé hogy kell itt harcolni az elég tréé. A Chutulut pedig ha lehet még kevésbé ismerem. Éppen ezért ahhoz hogy érdemben csináljak is valamit a rendezvényen legjobb lenne legalább egy alkalom ismerkedés azaz játék az adott rendszerben, bár nem tudom hogy ez mennyire megoldható. Chutulu szabályrendszert töltöttem le, de első beleolvasásra egyáltalán nem fogott meg a világa, szal én a Shadowrun modul hoszabb verzióját támogatnám.

Valesz az előbbi reagomban hozzád intézett kérdésemre mi a válaszod?

Üdv.: Derzsy
Lernun
Lernun

Hozzászólások száma : 1010
Join date : 2012. Jul. 26.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Asztali játékok - Page 2 Empty Re: Asztali játékok

Témanyitás  Lorin Szer. Okt. 31, 2012 4:56 pm

Üdv!

Én sose mondtam hogy teljesen ismeretlen rendszerrel kell játszani...
Ergó szabálykönyvet nem olyan nehéz szerezni e-formátumban, megfelelő kiadásút persze, KM-et pedig a KEV berkein belül is tudnék mondani aki már mesélt Shrun-t.
Persze más tészta hogy a KEV berkein belüli KM-ek utóbbi meséléseiben több " akkor most te meztelenül állsz a fogadó előtt-mert nincs semmilyen ruha a karlapodon" mondat hangzott el mint nem, amit többek nehezményeztek - félreértések elkerülése végett: a túlzott marhulást én sem szeretem, de nyilván ez játékosi és kalandmesteri részről is megkövetel némi engedményt és toleranciát. Surprised
VAGY
esetleg máshol rákérdezhetek valaki nem-e mesél a már elkészült és összeállt csapatnak egy gyors gatyábarázó kalandot.
VAGY
esetleg Rufusékat is megkérhetjük hogy ha szeretnének +1 csapatot, akkor ugyan előzetesen ismertessenek már meg minket a rendszerrel egy vállalkozó kedvű KM-ük által. Ahhoz elég régóta ismerem hogy ne röhögjön ki minket egy ilyen kérés hallatán.
Mint látható a lehetőségek adottak, egy próbajátékra még én is szakítok az időmből pláne ha a ZH-s hetem után lesz.

Életút játék folytatása: Ezen a héten már elég kevés nap van sajna, és haza is kell menjek mindszentek örömére, de, minthogy szombaton melózni fogok, szombaton a városban leszek, és 14:30 után rá is érek, feltéve hogy időben végzek és hogy odahaza meg tudom csinálni a beadandómat. Tehát ha éppen a társaság akar játszani, úgy a szombat délutánt tudom ajánlani, más lehetőség nem nagyon jön most szóba.

Pá!
Lorin
Lorin
Admin

Hozzászólások száma : 1531
Join date : 2012. Jul. 19.

https://kevforum.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Asztali játékok - Page 2 Empty Re: Asztali játékok

Témanyitás  Lernun Szer. Okt. 31, 2012 6:17 pm

Hell

szombaton én ráérek. Ha lehet ekkora az Árnyékfutás szabálykönyvet hozd már el hadd bogarásszam át. Előzetes kalandra bármiféle megoldásban amint van mesélő és időpont szintén ráérek.
Lernun
Lernun

Hozzászólások száma : 1010
Join date : 2012. Jul. 26.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Asztali játékok - Page 2 Empty Re: Asztali játékok

Témanyitás  Ruyan Szer. Okt. 31, 2012 7:01 pm

Hali!
Mindenki
Egyelőre úgy tudom, hogy én is ráérek majd szombaton mágusozni.

Valesz
Shadowrunhoz van kedvem, bár nem tudom mennyire fogok ráérni november vége felé... A másik rendszert abszolúte nem ismerem, így nyilatkozni sem nagyon tudok róla.

Derzsy
Majd összekaparok valami értelmeset és megírok nekik Smile
Ruyan
Ruyan

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 32
Tartózkodási hely : Debrecen

Vissza az elejére Go down

Asztali játékok - Page 2 Empty Re: Asztali játékok

Témanyitás  Lernun Pént. Nov. 02, 2012 5:34 pm

Csőő

holnap mikor és hol magusozzunk?? És Réka tud a dologról??
Lernun
Lernun

Hozzászólások száma : 1010
Join date : 2012. Jul. 26.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Asztali játékok - Page 2 Empty Re: Asztali játékok

Témanyitás  Lorin Szomb. Nov. 03, 2012 2:38 am

Lernun írta:Csőő

holnap mikor és hol magusozzunk?? És Réka tud a dologról??

Csá!
Sajnos sehol mert beteg vagyok és holnapra még össze kell vakarni magam. :S
Lorin
Lorin
Admin

Hozzászólások száma : 1531
Join date : 2012. Jul. 19.

https://kevforum.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Asztali játékok - Page 2 Empty Re: Asztali játékok

Témanyitás  Lernun Szomb. Nov. 03, 2012 11:36 am

Akkor holnap oda tudnád adni Atkónak a Shadowrun szabálykönyvet, mert vele valszeg hamarabb találkozok, bár az sem kizárt hogy a holnapi party végére befutok, szal ha megoldható legyen nálad. Köszi.
Lernun
Lernun

Hozzászólások száma : 1010
Join date : 2012. Jul. 26.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Asztali játékok - Page 2 Empty Re: Asztali játékok

Témanyitás  Baboh Hétf. Nov. 19, 2012 5:00 pm

Jó napot kívánok

A holnap délután hatos kalandra nem tudok eljutni, mert 18:30-tól kell konzultálnom a témavezetőmmel az egyetemen. Ezt nem hagyhatom ki, de sebaj, úgysem tudtam még átnézni a szabályzatokat, így nem kell húznom senki idejét. Jó mulatást az árnyvadászóknak. study
Baboh
Baboh

Hozzászólások száma : 1914
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Debrecen

http://sites.google.com/site/keletierdokvandorai

Vissza az elejére Go down

Asztali játékok - Page 2 Empty Re: Asztali játékok

Témanyitás  Lernun Szer. Nov. 21, 2012 1:36 pm

Csőő

Valesz az Mcs facebook oldalán sincsenek fenn a választható karik a meglévő 4en kívül??
Ja és Atkó a keddből nem lett semmi, szal remélhetőleg ha Rufus is reagál addig akkor pénteken 6tól lesz nálam a bemelegítőkaland. Ha gondolod jöhetsz majd hamarabb egy kis narutózásra.
Lernun
Lernun

Hozzászólások száma : 1010
Join date : 2012. Jul. 26.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Asztali játékok - Page 2 Empty Re: Asztali játékok

Témanyitás  Lorin Szer. Nov. 21, 2012 9:49 pm

Rufus még nem írt semmit, annyi fejlemény volt legutóbb mikor összefutottunk hogy ő nem tuti hogy ráér pénteken, ezért majd ráír két KM-re hogy legyen tartalék, és így valaki tuti mesél nekünk. Azóta még várom hogy valami infót kapjak Rufitól...


Csákány.
Lorin
Lorin
Admin

Hozzászólások száma : 1531
Join date : 2012. Jul. 19.

https://kevforum.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Asztali játékok - Page 2 Empty Re: Asztali játékok

Témanyitás  Lorin Szer. Nov. 21, 2012 11:50 pm

Na szóval...
Mindenkivel szomorúan tudatjuk, hogy mai napi információknak megfelelően helyszíni gondok miatt - és az átszervezési idő rövidsége miatt - le kell mondjuk a hétvégi kombinált A Rettegés Mátrixában versenyt. Nagyon szomorúak vagyunk, mivel sok olyan játékossal találkozhattunk volna, akikkel egyébként máskor soha nincs lehetőségünk együtt játszani, összefutni, ráadásul karakterekkel, kalandokkal is készültünk emberesen.
Éppen ezért a két ünnep között, előre láthatólag december 29-én szombaton ismételt megrendezési kísérlet következik, mivel ebben az időben kifakul a valóságból az egyetem és a legtöbben kötelező szabadságon vannak illetve hétvégén vannak. Most szólunk, így több, mint egy hónap van még készülni. Reméljük, karácsonyra mindenkinek hoz a Jézuska egy nevezést és tényleg tudunk találkozni és emberkedni egy hatalmasat!
Mindenkinek minden jót addig is,
Rufus

Hát így jártunk...Sad
Legalább lesz időnk összemesélődni vmikor.
L.
Lorin
Lorin
Admin

Hozzászólások száma : 1531
Join date : 2012. Jul. 19.

https://kevforum.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Asztali játékok - Page 2 Empty Re: Asztali játékok

Témanyitás  Amaryen Szer. Nov. 21, 2012 11:51 pm

Na figyuzzatok. Az előbb mondta le Rufus a szombati MCS-t. Bemásolom a beszélgetésünket,minden kiderül belőle:
szia
mi volt ez a lemondás?

szia, ez az volt, amint azóta láthattad is, hogy sajna bekavart a helyszín
az eredeti felét kaptuk volna és azt is asztal nélkül
mondtam nekik, hogy az talán nem az igazi
viszont három másik hely (barbár, vali és még 1 rendezvénytér) már be van telve, vagy nagyon drága, szóval kész

szal akk nem lesz a héten verseny?

sajna; viszont lebeszéltem egyelőre biztosra velük a dec. 29-et, hogy megpróbálhassunk egy alternatív felvonást, esőnapot tartani
szal akk nem lesz

értem
a honlapotokon nem láttam
és akkor a karialkotási határidő h lesz?

mert most írtam ki két perce

meg a fenti próbakarik?

nyilván toljuk, a próbakarikat pedig tovább bővítjük, szóval lesz még választási lehetőség

okés

még a héten tuti megy ki négy, további négy pedig, mivel félkész, legkésőbb jövő héten. 12 már egy tucat, elég lesz választani Smile

Amaryen

Hozzászólások száma : 5
Join date : 2012. Nov. 09.

Vissza az elejére Go down

Asztali játékok - Page 2 Empty Re: Asztali játékok

Témanyitás  Lernun Csüt. Nov. 22, 2012 12:31 pm

Hello

egyrészt ez azt is jelenti, hogy a pénteki próbakaland sztornó?? Másrészt az így "felszabadult" szombatot nem használjuk fel pár toroni kinyírására(azaz Valesz kalandjának folytatására)?

Cső: Derzsy
Lernun
Lernun

Hozzászólások száma : 1010
Join date : 2012. Jul. 26.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Asztali játékok - Page 2 Empty Re: Asztali játékok

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 19 oldal Previous  1, 2, 3 ... 10 ... 19  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.