Keleti Erdők Vándorai


Join the forum, it's quick and easy

Keleti Erdők Vándorai
Keleti Erdők Vándorai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Csevegő

+4
Amaryen
Primus Maximus
Ruyan
Baboh
8 posters

7 / 40 oldal Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Next

Go down

Csevegő - Page 7 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Lernun Hétf. Dec. 17, 2012 3:00 pm

Csó

érdekelni érdekel, kedvem időm lesz szal felőlem ok.
Lernun
Lernun

Hozzászólások száma : 1010
Join date : 2012. Jul. 26.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 7 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Baboh Hétf. Dec. 17, 2012 10:13 pm

helló

A hint hunt-os hozzászólást elolvastam, nem tervezem a részvételt.
Derzsy a világvége before dologgal kapcsolatban küldök üzenetet.

Mindenkit kérdeznék, hogy milyen elképzelhető ötleteitek vannak szilveszterre, amennyiben mégis meg lesz még akkor is a világ...?
Baboh
Baboh

Hozzászólások száma : 1914
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Debrecen

http://sites.google.com/site/keletierdokvandorai

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 7 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Ruyan Hétf. Dec. 17, 2012 11:26 pm

Hali!

HintHunt
Engem is érdekel egy új menet Very Happy Amúgy a MODEM-es kiállítást meg lehet nézni a HintHunt belépővel, vagy azért külön kell fizetni?

Szilveszter
Megkérdeztem szüleimet és úgy néz ki, hogy szabad lesz a lakás, úgyhogy ha mindenkinek jó úgy, akkor idén tarthatjuk nálunk az évzáró bulit.
Ruyan
Ruyan

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 32
Tartózkodási hely : Debrecen

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 7 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Lorin Csüt. Dec. 20, 2012 1:20 pm

Ruyan írta:
Szilveszter
Megkérdeztem szüleimet és úgy néz ki, hogy szabad lesz a lakás, úgyhogy ha mindenkinek jó úgy, akkor idén tarthatjuk nálunk az évzáró bulit.

Na akkor idén te is megtapasztalod a házibulik első számú szabályát. Smile

Cs.
Lorin
Lorin
Admin

Hozzászólások száma : 1531
Join date : 2012. Jul. 19.

https://kevforum.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 7 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Lorin Pént. Dec. 21, 2012 3:47 pm

http://www.deltavision.hu/cikk/vilagvege_akcio/

Csákány!
Olvassátok el, és ha valakit érdekel ma estig jelentkezzen lehetőleg minnél aktívabb formában. Igazán sokmindent lehet féláron venni, érdemes megnézni. Posta természetesen minnél többen vagyunk annál többfelé oszlik.

L.
Lorin
Lorin
Admin

Hozzászólások száma : 1531
Join date : 2012. Jul. 19.

https://kevforum.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 7 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Lernun Pént. Dec. 21, 2012 9:39 pm

Csőő

csak emlékeztetném az illetékeseket, hogy lassan egy hét van hátra a 29.-ei Shadowrun versenyig. Kiírást nem láttam, ezért Valesz utána tudnál érdeklődni, hogy lesznek-e még fenn példakarakterek illetve mit mikorig kell leadni? Addig is mindenkibe kellemes ünnepeket meg hasonlókat.

Derzsy
Lernun
Lernun

Hozzászólások száma : 1010
Join date : 2012. Jul. 26.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 7 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Baboh Szomb. Dec. 22, 2012 1:41 pm

Halló

Valesz most nem rendelek dolgokat, de jövőre már nagyobb eséllyel. Wink

Csatlakoznék az előttem szólóhoz, kellemes ünnepeket! A szilvesztert még meglátjuk hogy alakul részemről.

Addig is felvetném egy kisebb csapkodás lehetőségét, csak hogy téliesítve csináljunk pár képet rólam Twisted Evil Elvileg fényképezőgépet tudok hozni.

A két ünnep között, Derzsy közelében, tehát csak simán a tóci mellett, kinek lenne még kedve egy kis kiruccanáshoz? Tényleg rövid időre. Vagy csapkodás, vagy egy kis kepcsör dö kepcsör, ilyesmi.

Utólagos szerkesztés:
Ha minden jól megy lesz munkám a két ünnep között, ezért javasolnám a 27-ét, amikor szabad vagyok, ha van még kedve valakinek jönni a Tócóskertbe. Délelőtti, esetleg koradélutáni időpontban.
Valesz, Geri, külön megkérlek titeket, hogy nézzetek fel a honlapon található kérdőívre, ha jól tudom ti még nem szerkesztettétek.
Baboh
Baboh

Hozzászólások száma : 1914
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Debrecen

http://sites.google.com/site/keletierdokvandorai

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 7 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Amaryen Szomb. Dec. 22, 2012 10:09 pm

És akkor mi lesz a szilveszteri progi?Very Happy

Amaryen

Hozzászólások száma : 5
Join date : 2012. Nov. 09.

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 7 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Lorin Vas. Dec. 23, 2012 12:52 am

http://vimeo.com/55601930

bizalomgerjesztőnek. Razz
A csapkodást támogatom, majd megírom mikor. A kérdőívet kitöltöm holnap.

Szilveszterkor felőlem mehetünk amúgy szórakozó helyre is csak utána ne maradjunk ott, hanem majd menjünk valahová ahol nincs hideg, vagy fordítva.- ha Geri egésznap inni akar akkor busz is játszik vagy akár egyszer belefér a taxi is .(7-800 Ft 4 felé osztva olcsóbb mint egy buszjegy...).

Páp!
Lorin
Lorin
Admin

Hozzászólások száma : 1531
Join date : 2012. Jul. 19.

https://kevforum.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 7 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Baboh Vas. Dec. 23, 2012 11:36 am

csak'

Ha szilveszterkor Geri bőven benne van az ivásban, akkor talán jobb lenne a házi jellegű verzió, mert kocsmában drágábbak a dolgok, és kevésbé tolerálják a bevitt piát. Ivósabb vagy szolidabb szilveszter van tervben?
Baboh
Baboh

Hozzászólások száma : 1914
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Debrecen

http://sites.google.com/site/keletierdokvandorai

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 7 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Lernun Vas. Dec. 23, 2012 12:25 pm

Csóó

én szintén az "egésznapos" házibulit támogatom, ha már Geri felajánlotta. Szórakozóhely drága, pia zene házon belül is megoldható. Egyébiránt a "szolídabb" bulira szavazok vagyis inkább spórolósabbra, szal sörökbe meg egy pezsgőbe szállnék be, egy bort meg némi töményt meg tudnék vinni, bár ha mindenki így van ezzel akkor is összejönne némi százalékmennyiség:D Egyébiránt alternatív ötletek a nap kitöltésére az iváson kívül?

Én.
Lernun
Lernun

Hozzászólások száma : 1010
Join date : 2012. Jul. 26.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 7 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Ruyan Vas. Dec. 23, 2012 3:49 pm

Helló!

Én is inkább az egész itthon lennék, mint hogy szórakozó hely(ek)re, kocsmába menjek. Egyrészt, mert nem tudom még anyáék mikor indulnak és jó lenne akkora haza érni, hogy legyen aki vigyáz a házra. Másrészt pedig nem igazán van olyan, amit ne tudnánk itt csinálni, mint egy kocsmában (kivéve persze a pénzünk nagymértékű költése és a tömegben nyomorgás).

Alternatíva bármi lehet, amit egyébként is szoktunk csinálni, de néhány példa:
- mágus
- munchkin, vagy egyéb társasjáték
- csapkodás
- kockulás
- filmnézés
- alkoholy (ha mégse szolidabb bulit tartanánk Very Happy )

A két ünnep közti csapkodásban én is benne vagyok és a kérdőívet is kitöltöm nemsokára (eddig kiment a fejemből :/ )
Ruyan
Ruyan

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 32
Tartózkodási hely : Debrecen

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 7 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Lorin Hétf. Dec. 24, 2012 3:39 pm

Néha jó azért nyomorogni a tömegben Smile
De ha ragaszkodtok házibulihoz nekem úgy is jó lesz.
(Vonulást már csak azért támogattam volna mert nálam lehet a házban pipázni, és akkor oda is felugorhattunk volna. no mindegy.
Hogy inni szeretnék-e vagy csak szolidul ni, kiderül helyszínen, most nem tudom. Viszont addigra jó eséllyel megjön az a társas amit Ádámmal rendeltünk, majd kölcsönkérem és kipróbálhatjuk. (stratégiai táblás játék).

Kérdésem afféle volna hogy esetleg plusz emberek akarunk-e hívni? Mielőtt mindenki agyfaszt kap elsősorban olyan emberekre gondoltam akikkel van közös érdeklődésünk, és nincs rajta a fekete listán. Mondjuk Szabó Niki, ilyesmi.

Kérdőív kitöltve, visszarakva.

Boldog karajcsont mindenkinek!
Lorin
Lorin
Admin

Hozzászólások száma : 1531
Join date : 2012. Jul. 19.

https://kevforum.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 7 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Tudu Hétf. Dec. 24, 2012 3:58 pm

Hellló!!

Boldog Karácsonyt!

Ha Niki jön, én is megyek, majd Valesz ezzel a reklámszöveggel keresd már meg Very Happy De én is felhívom inkább. Persze ha Gerinek megfelel.
Tudu
Tudu

Hozzászólások száma : 213
Join date : 2012. Jul. 28.
Age : 24

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 7 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Lorin Hétf. Dec. 24, 2012 6:23 pm

Most ez olyan Baboch-os beírás volt, tőlled Tudu.(amúgy meg nem reklámduma ez, csak alkalmazkodom)
Majd ha a többiek elhatározták mit akarnak akkor megkérdezem.

Pá!
Lorin
Lorin
Admin

Hozzászólások száma : 1531
Join date : 2012. Jul. 19.

https://kevforum.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 7 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Lernun Hétf. Dec. 24, 2012 11:20 pm

Hell

pipázni Geriék udvarában is lehet(gondolom), szal az mindenképp az elhozandó dolgok listájába kerüljön. Amennyiben szénből és/vagy dohányból rosszul állnánk, ha valaki vesz adok bele pénzt. Niki felőlem jöhet, de Valesz nyugodtan kibontakoztathatod a többesszámot az esetleges meghívandó személyek ügyében. Valamint ismételten feltenném a kérdést, hogy a most szombati Shadowrun versenyre szándékszunke menni valamint ehhez miféle feltételeknek kéne addig eleget tennünk.
Lernun
Lernun

Hozzászólások száma : 1010
Join date : 2012. Jul. 26.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 7 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Ruyan Kedd Dec. 25, 2012 2:54 am

Boldog karácsonyt mindenkinek! Smile

Szilveszter

Pipázni az udvaron biztosan lehet, illetve ha szar idő lesz, akkor talán még a szobám is szóba jöhet erre a célra.

Nincs ellenemre, ha elhívjátok Nikit is, általánosan senkinek a meghívása ellen nincs kifogásom, aki miatt a társaság jobban és nem rosszabbul érzi majd magát.

Shadowrun

Nekem még mindig van kedvem menni, bár őszintén szólva nem nagyon néztem mostanában az MCS-sek honlapját infóért, így nem tudok róla semmi extrát.
Ruyan
Ruyan

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 32
Tartózkodási hely : Debrecen

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 7 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Baboh Kedd Dec. 25, 2012 10:54 am

Halló

Bocsánatot kínálok, Tudu hozzászólásait én emeltem meg pár százalékkal legutóbb, véletlenül úgy maradt bejelentkezve. Természetesen ő nem jön el ivós partyra egyelőre, mert még szigorúan van fogva... Nikit megkérdezem.
Baboh
Baboh

Hozzászólások száma : 1914
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Debrecen

http://sites.google.com/site/keletierdokvandorai

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 7 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Baboh Kedd Dec. 25, 2012 6:11 pm

CSÁmpion!

Niki visszaírt, hogy ráérne, és mellékesen megemlítette, hogy beszélt Tanival. Nos én nem tudom, hogy merre terjednek a szálak, de leszögezném, hogy engem nem zavar Tani társasága szilveszterkor, sőt. Mindenesetre neki nem szóltam, és talán közülünk még senki. Gergő, hogy alakul a véleményed állása? (múltkor Nikiéknél egész jó csapat gyűlt össze, igaz, nem ismertünk közülük mindenkit-gondolom most is valami hasonló társaságról van szó, ha mások is a KLK-n keresztül ismerőseink/ismerőseitek) Csak tájékoztatásképpen írtam, jelezve, milyen dolgokkal járhat egyik másik személy meghívása(ami számomra pl jó, de a házigazda véleménye a mérvadó)

A csütörtöki csapkodással kapcsolatban is írnék. Mivel Sancinak úgy tűnik, alapból nem felel meg(nem lesz idehaza), én is halasztásra gondoltam. A többi napon szilveszterig azonban Sajnos dolgozok, így az idén lehet mégsem valósul meg a fényképezkedés és a többi, sa többi. Talán esetleg szilveszterre betrollkodok jelmezben.


Baboh
Baboh

Hozzászólások száma : 1914
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Debrecen

http://sites.google.com/site/keletierdokvandorai

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 7 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Ruyan Csüt. Dec. 27, 2012 11:22 am

Nem is tudom pontosan mit mondjak, mert tényleg nem lenne gond, ha többen lennénk és még az se, hogy valószínűleg nagy részét nem ismerem a vendégeknek. Viszont az se lenne jó ha túl sok ember lenne meghívva, de azt meg ha meghívási lánc van, akkor én hogyan szabályozom? Azt nem lehet mondani, hogy gyere el és még hívj meg nyugodtan 2 embert, de ne többet! (Mondjuk, ha nagyjából tudjátok hányan voltatok Nikiéknél az sokat segítene). A másik, hogyha meg is van, hogy hányan jönnek, akkor is bőven előfordulhat, hogy valaki mégsem ér rá, vagy fene tudja miért nem lesz itt (tudom persze, ez valótlan feltételezés, hiszen az emberek ha megígérik, hogy jönnek, akkor mindig ott is lesznek, de akkor is) és mindent összevetve nehéz megtervezni, hogy kaját, piát mennyit kéne akkor venni, illetve hogyan kellene átrendezni a házat.
Ruyan
Ruyan

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 32
Tartózkodási hely : Debrecen

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 7 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Lorin Csüt. Dec. 27, 2012 2:00 pm

Nem kell túlzásokra gondolni, emberkék.
Nikin kívül egyenlőre talán Tani az aki jönne, ugyanis a múltkori társaságból sokan nincsenek is Debrecenben, a maradék jó része pedig máshol bulizik.

A csapkodás nem mára lett tervezve? Ha nem akkor mikorra? Már csak azért kérdezem mert én máskor már nem nagyon fogok ráérni... bár még alakulhat.

L.
Lorin
Lorin
Admin

Hozzászólások száma : 1531
Join date : 2012. Jul. 19.

https://kevforum.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 7 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Baboh Csüt. Dec. 27, 2012 3:28 pm

csáje

A csapkodás mára volt tervezve, de közbejött, hogy Sanci nincs a városban, ezért nem akartam minimum létszámot, mindenesetre a fényképezőgépet elkértem tesómtól, úgyhogy ha szilveszterre beöltözünk, csinálok képeket. Ha Niki és Tani jön, az szerintem odáig még teljesen jó. Még egy személyre gondoltam, hogy meghívom, de nem biztos, hogy itthon lesz addigra. Geri és Derzsy már találkozott vele, Andinak hívják, és nem bulihuligán.
Baboh
Baboh

Hozzászólások száma : 1914
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Debrecen

http://sites.google.com/site/keletierdokvandorai

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 7 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Lernun Csüt. Dec. 27, 2012 3:35 pm

Csőő

ha már az aktualitásoknál járunk 28-a holnap lesz és aki nem tudná, a hinthuntra utaltam. Lesz-e 1-3 fő aki ráér és mikor(nekem 1től már megfelel). Ja és ki intézi a foglalást?
Lernun
Lernun

Hozzászólások száma : 1010
Join date : 2012. Jul. 26.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 7 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Lorin Csüt. Dec. 27, 2012 4:36 pm

Nekem ki is ment a fejemből a HintHunt!
Na ki jönne még?

Szólok Petinek hogy kérdezzen rá van-e még hely, de szerintem lesz. Aztán a leghamarabbira foglalok. Vagy megírom itt a lehetőségeket de akkor nézzegessetek fel sűrűn...

L.
Lorin
Lorin
Admin

Hozzászólások száma : 1531
Join date : 2012. Jul. 19.

https://kevforum.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 7 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Ruyan Csüt. Dec. 27, 2012 5:08 pm

HintHunt

Engem válassz, engem válassz! Very Happy Komolyra fordítva, én ráérek.

Szilveszter

Úgy látszik kissé félrevezetett Atkó utalása a Nikiéknél összegyűlt társaságra. Ha tényleg csak ennyi főről van szó, akkor nincs gond, jöjjenek nyugodtan Smile
Ruyan
Ruyan

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 32
Tartózkodási hely : Debrecen

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 7 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

7 / 40 oldal Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.