Keleti Erdők Vándorai


Join the forum, it's quick and easy

Keleti Erdők Vándorai
Keleti Erdők Vándorai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Csevegő

+4
Amaryen
Primus Maximus
Ruyan
Baboh
8 posters

23 / 40 oldal Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Next

Go down

Csevegő - Page 23 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Ruyan Pént. Dec. 13, 2013 4:31 pm

Én valóban ráérek holnap billiárdozni (is), felőlem mehetünk. Másik dolog, zavarna valakit, ha HintHuntolni öcsém is jönne? Említettem neki a lehetőséget, amit Valesz felvázolt és azt mondta, lehet, hogy kipróbálná ő is.
Ruyan
Ruyan

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 32
Tartózkodási hely : Debrecen

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 23 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Lernun Pént. Dec. 13, 2013 5:16 pm

Nem hinném, hogy túlzottan felborulna a bioritmusom, felőlem Sanci is jöhetne ha lesz kedve meg ideje.
Lernun
Lernun

Hozzászólások száma : 1010
Join date : 2012. Jul. 26.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 23 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Lorin Szomb. Dec. 14, 2013 4:42 pm

Hint Hunt-ozni bárki jöhet de max 5 fő jöjjön, bár az ideális olyan 3-4. Afölött nagyon könnyen elvész az infó. Sad
(ha esetleg valaki akarna de kimaradna ebőbl az ingyen körből, majd megpróbálok összehozni egy másikat, de semmit nem igérek!)
Viszont a most hétvége az sajnos stornózva lesz mert pont előttem foglalta be egy másik csapat a termet délutánra Sad.
Jövőhéten hétfő-szerda-csütörtök közül lehet válogatni, főleg este felé lévő időpontokból. Két ünnep közöttre is rakhatjuk ha msot nem lenne jó mindenkinek.

Ma nem tudok jönni biliárdozni, viszont Kedden Nóryval megyünk inni az Ibolya nevű intézménybe, szerintem bárki csatlakozhat és onnan akár át is mehetünk biliárdozni valahová. Vélemény?

Puszcsi!
Lorin
Lorin
Admin

Hozzászólások száma : 1531
Join date : 2012. Jul. 19.

https://kevforum.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 23 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Baboh Szomb. Dec. 14, 2013 9:42 pm

Csokikó!

Sanci jelezte, hogy ingyenes programban ő is benne lenne, valószínűleg az ő ráérése sokkal tágabb határok között mozog majd a jövőhéten. Nem sértődök meg egyébként, ha mégis nélkülem mennétek, mert bizony ez a hét még zsúfolt lesz számomra- így a két ünnep közötti lehetőséget kicsivel jobban tudnám támogatni-viszont mivel a bennfentes Lorin szerint 5 fő már lehet túl sok, csak buzdítani tudok mindenki mást, hogy menjetek, ha úgy lenne ki az optimális létszám.

Egyéb programokra szintén nem érek majd rá esti órákban sem, egészen péntek délutánig. Sajnos. Esetleg az asztrálkockáért elmegyek az Ibolyába...

Honolulu, B mester
Baboh
Baboh

Hozzászólások száma : 1914
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Debrecen

http://sites.google.com/site/keletierdokvandorai

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 23 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Lernun Csüt. Dec. 19, 2013 7:02 pm

Csőő

egy kis szórakozás annak aki ráér: http://candybox2.net/
Lernun
Lernun

Hozzászólások száma : 1010
Join date : 2012. Jul. 26.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 23 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Baboh Pént. Dec. 20, 2013 10:34 am

Ááááááá  Very Happy 

Csőőő!
Mondhatni, ráérek.
" You have eaten 92224213432415 candies "

" You have thrown 1000000000000 candies on the ground...? "

Egyébként ma véget ért a szorgalmi időszakom, ami azt jelenti, hogy kb másfél hónap múlva már teljesen szabad leszek, mint a madár.
Vicces a honlap, de ha ennyi időm lenne hülyeségekre, én kalandot írnék a helyedben, Lernun...
Baboh
Baboh

Hozzászólások száma : 1914
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Debrecen

http://sites.google.com/site/keletierdokvandorai

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 23 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Ruyan Pént. Dec. 20, 2013 7:24 pm

Halihó!

Derzsy
Megnéztem, amit linkeltél, hát elég beteg egy valaminek tűnik, és ha akarnék vele játszani tuti egy napig hagynám előtte gyűlni a cukorkákat Very Happy

Mindenki
December 28.-án lesz egy Dér-Con nevezetű anime-manga-szerepjáték találkozó Debrecenben, jegyek elővételben 900, a helyszínen 1200Ft-ba kerülnek. A helyszínen megrendezésre kerül egy HKK verseny is (innen tudok a dologról), azonban csak ezért valószínűleg nem mennék el egyedül. Érdekel valakit a társaságból?
Ruyan
Ruyan

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 32
Tartózkodási hely : Debrecen

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 23 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Baboh Szomb. Dec. 21, 2013 1:04 pm

Halló

Ruyan érdekelne a dolog, de nagyon alacsony lesz a szabadidő szintem, ezért fél-egész napos programokra nem vállalkoznék már a vizsgákig, hogy végre letudjam őket rendesen.
Baboh
Baboh

Hozzászólások száma : 1914
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Debrecen

http://sites.google.com/site/keletierdokvandorai

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 23 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Lernun Szomb. Dec. 21, 2013 6:32 pm

Csőő

hát annyira nem hozta meg a csak facebook oldallal rendelkező Kelet-Magyarország egyik legnagyobb találkozója, hogy előrendeljek rá jegyet, de ha 28-án olyan hangulatom lesz értesítelek.
Lernun
Lernun

Hozzászólások száma : 1010
Join date : 2012. Jul. 26.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 23 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Ruyan Vas. Dec. 22, 2013 12:14 pm

Ha csak 28.-án szólsz, hogy akarsz-e jönni, akkor lehet nem leszek ott, mert mint írtam, erőteljesen gondolkodom, hogy egyedül elmenjek-e. De azért ha mégis úgy döntesz, hogy benézel, akkor értesíts Smile
Ruyan
Ruyan

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 32
Tartózkodási hely : Debrecen

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 23 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Tudu Kedd Dec. 24, 2013 6:32 pm

Boldog karácsonyt minden KEV-tagnak és hozzátartozóiknak!  santa
Tudu
Tudu

Hozzászólások száma : 213
Join date : 2012. Jul. 28.
Age : 24

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 23 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Lorin Szer. Dec. 25, 2013 9:56 pm

Ezen remek képpel kívánok boldogságos karácsonyt minden KEV-tagnak és szél által idefújt mindenségnek!

https://scontent-a-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/1477927_231073713733478_257306612_n.jpg

Annak aki meg nem látta ahobbitot, avagy akar egy jót röhögni íme itt van ez (mi szakadtunk rajta pláne a Gandalfos résznél a második percben).

Geri!
Megkérdezem Zsuzsit, lehet hogy mi elkisérünk ha még aktuális a dolog. A HKK verseny ingyé van vagy oda van plussz beugró? A Con-os része viszont érdekel a dolognak - a HKK-n túl is .

Pusszancs!
Lorin
Lorin
Admin

Hozzászólások száma : 1531
Join date : 2012. Jul. 19.

https://kevforum.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 23 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Ruyan Csüt. Dec. 26, 2013 3:33 pm

Boldog karajcsont mindenkinek!

A HKK-rész sajnos nem ingyenes, 500 Ft a nevezési díj. Viszont ha Zsuzsit érdekli a dolog, olyan verseny lesz amire nem szükséges nagy előkészületeket tenni és ha nincsenek hozzá lapjai (ha jól emlékszem így áll a helyzet), akkor tudok neki is vinni lapokat. További infó: http://www.beholder.hu/?m=hkk&cikk=20542. Ha jöttök ti is, akkor tuti elmegyek, egyébként csak valószínű, így aktuális még a dolog Smile
Ruyan
Ruyan

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 32
Tartózkodási hely : Debrecen

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 23 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Lorin Csüt. Dec. 26, 2013 8:27 pm

Zsuzsi azt mondja nem tud HKK-zni, én meg még meggondolom a dolgot lehet benézek, pláne ha ilyen nem spéci paklik kellenek.Szerintem akkor úgy készülj hogy 3-an minimum elmegyünk partizni, mi kicsit adva a con-jellegre még be is öltözünk Razz.

evribádi!
Szilveszter közeli hagyományainkhoz híven behozom a switchet otthonról és mivel üres lesz a dobozi-n lévő kéjlak, ezért ott csaphatnánk egy kicsinyke LAN-partit. Ami még bulibb hogy Ádámnak van asztali gépe, és egy régebbi laptopja is ami otthon lesz és nem lesz használva így akinek nincs laptopja az is tudna gémelni. Remélem felkeltettem az érdeklődést.

HintHunt
28-29-30.-án szerintem nem fogok ráérni így ez egy szolid újévi programnak marad.
(Habár 30.-án délután visszajövök, ha gondoljátok akkor letolhatnánk Wink, ha nektek jó akkor írjátok aztán beírom a naptárba )

Puszi mindenkinek!
Lorin
Lorin
Admin

Hozzászólások száma : 1531
Join date : 2012. Jul. 19.

https://kevforum.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 23 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Ruyan Pént. Dec. 27, 2013 10:38 am

Valesz

Abszolút nem kellenek spéci paklik, viszel 25 lényt és 25 nem-lényt és abból válogat majs mindenki, amit hoztunk. Ha gondolod szólj és viszek neked is paklit. Amúgy hány órára értek majd oda előreláthatólag a rendezvényre?

A felvetett LAN-partyban benne vagyok, a HintHunt-ra pedig nekem megfelel a 30.-a délután.
Ruyan
Ruyan

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 32
Tartózkodási hely : Debrecen

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 23 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Lernun Pént. Dec. 27, 2013 3:22 pm

Csőő

na ha már ennyire megy a szervezkedés én is benézek holnap. Lanolni, hintet huntolni is ráérek idén még korlátlanul is akár.
Lernun
Lernun

Hozzászólások száma : 1010
Join date : 2012. Jul. 26.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 23 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Lernun Vas. Dec. 29, 2013 6:35 pm

Csőőváz

a 31-ét illetően beszéltük a délelőtti/koradélutáni kockulást(Amihez van plussz gép is szal Atkó te is benézhetnél) Valesznál. Ez ügyben egyeztethetnénk az időpontot, illetve, hogy akarunk-e közösen venni valamit estére(én egy bort, vodkát meg cherryt már vettem de minden rosszban benne vagyok).
Lernun
Lernun

Hozzászólások száma : 1010
Join date : 2012. Jul. 26.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 23 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Baboh Vas. Dec. 29, 2013 8:12 pm

csoki!
a koradélutáni// majdnem déli kockulásban benne vagyok, igen, nem tudok vinni mobilgépet hozzá...
a szilveszteri esti terveim úgy alakulnak, hogy olyan 6-7 körül le kell lépnem, és van rá esély, hogy utána nem tudok visszatérni a díszes társasághoz, csak másnap reggel, ha még lesz bennetek élet. Az is előfordulhat, hogy az éjszaka folyamán, még éjfél előtt, Böbével együtt, nem tudom lenne e valakinek ez ügyben kifogása...? De tényleg nem biztos semmi sem, csak az, hogy koraestig ráérek minden jóra.

B. magister
Baboh
Baboh

Hozzászólások száma : 1914
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Debrecen

http://sites.google.com/site/keletierdokvandorai

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 23 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Primus Maximus Hétf. Dec. 30, 2013 10:54 am

Hahó!
Mivel varázslatos úton Debrecenben teremtem, valószínű benne lennék egy 31-i kockulásban, mozdítható géppel együtt.
János
Primus Maximus
Primus Maximus

Hozzászólások száma : 179
Join date : 2012. Aug. 06.
Age : 33
Tartózkodási hely : Debrecen

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 23 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Lorin Hétf. Dec. 30, 2013 2:22 pm

Baboh!

Nekem van ellene kifogásom, ha már így kérded Very Happy.
Egyébként ha lecipeled a túszaidat holnap reggelre akkor megejthetjük a túszcserét is Razz.
Sancit is lecipelhetnéd ha elengedik, mert este társasozni is fogunk Taniéknál (ott pont 6-kor kezdődik a party), és előtte is megoldjuk hogy tudjon kockulni nállunk.
Apropo, társas, esetleg van valami olyan társasjátékod amit nem fogsz előreláthatólag használni szilveszter este és kölcsön tudod adni a díszes kompániának? Very Happy(tudod egyes köcsögök gyomrának nem fekszik a Condotiere...pfujjj).

No annak aki még jön Tani-hoz üzenem hogy egész sok nasit vettem, viszont kólát még egy darabot se, szóval ha valaki akar hozni még valamit és nem tudja mi legyen az úgy üzenem hogy sok az antialkesz taniéknál.
(piák terén én viszek sört (2*2L kőbambi),1-2 üveges bort (de tudok 5lityó házit is), illetve pálinkából 1 litert, és egy pezsgőkoktélt. Amúgy ha valaki szeretne radlert venni úgy ajánlom a Penny-market nevű egységet, ott ugyanis most 99Ft a dobozos.
Miniszenyákhoz is terezek venni ezt-azt a holnapi partira, de ahhoz is lehet hozni nyugodtan bármit akár otthonról akár boltból. Illetve akik jönnek azok továbbra is készülhetnek programokkal is Very Happy.

Kockuláshoz:
Mit játszunk holnap?
-Ut
-Bfme
- Warcraft (DOTA)
- Starcraft (az első rész!)
- CS 1.6
- Deathmatch

Jó lenne ma délutánig ezeket letárgyalni, mert akkor felrakom vahova/ valamire, és akkor nem holnap kell it szenedni velük, mert akár este letudjátok szedni/felrakni. Ezeken túl nem baj ha aki tud hoz LAN-kábelt, mert a switch-el tuti össze tudok kötni 5 gépet Razz.  Amúgy Hamachin meg bármennyit de nem tudom milyen játékot és hány gépen bír majd el a WLAN-os router.

sliegun
Taniékhoz jössz 6-tól partizni? (kéne szólnom előre hogy kit viszek a többiek már le vannak adva).
Ugyanez a kérdés Tudo-nak is.

HintHunt-ra majd később megyünk (2.-a) mert már így is nagyonsűrű a programom mával kezdődőleg.

Csákány!
Lorin
Lorin
Admin

Hozzászólások száma : 1531
Join date : 2012. Jul. 19.

https://kevforum.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 23 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Tudu Hétf. Dec. 30, 2013 3:06 pm

Az a probléma lépett fel, hogy Anya pillanatnyilag alszik és nem tudom megkérdezni tőle mi a helyzet. De még ma ébren lesz és majd akkor nyilatkozok!
Tudu
Tudu

Hozzászólások száma : 213
Join date : 2012. Jul. 28.
Age : 24

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 23 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Lernun Hétf. Dec. 30, 2013 3:28 pm

Csőő

Munchkint viszek akkor, meg egy szénsavas narancsot is(elsődlegesen vodkához).
Holnapi kockuláshoz Cs-t, Ut-t(esetleg Cod 2.), végső esetben Böfmét is preferálom ha már stratégiázni akarnátok. Lan kábelem van, viszem is.
Lernun
Lernun

Hozzászólások száma : 1010
Join date : 2012. Jul. 26.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 23 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Ruyan Hétf. Dec. 30, 2013 5:14 pm

Hali!

Nálam így néz ki a sorrend játékok terén:
1, CoD2, BfMe
2, UT, CS, Deathmatch
3, Warcraft
4, Starcraft(ezt sajnos nem ismerem)

LAN-kábelt tudok vinni egy jóóóóóóóó hosszút.

Piából mennyi kell ennyi antialkesz mellé? Szóval vegyek még a felsoroltak mellé valami alkoholosat, vagy nem kell?
Ruyan
Ruyan

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 32
Tartózkodási hely : Debrecen

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 23 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Lernun Hétf. Dec. 30, 2013 6:20 pm

Hát, a 4 liter sör még antialkeszek mellet is kevés szal abból még jöhetne, meg max még valami lightosabb mellé.

Ja igen akkor Valesz holnap hánytól kezdünk?
Lernun
Lernun

Hozzászólások száma : 1010
Join date : 2012. Jul. 26.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 23 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Baboh Hétf. Dec. 30, 2013 10:38 pm

jaaa, akartam én is kérdezni, hogy hánytól? mert taniékhoz még előreláthatólag nem tom megyek e, de előtte a kockulásra mennék mindenképp... na mindegy a túszokat összeszedem oszt megyek délelőtt
Baboh
Baboh

Hozzászólások száma : 1914
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Debrecen

http://sites.google.com/site/keletierdokvandorai

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 23 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

23 / 40 oldal Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.