Keleti Erdők Vándorai


Join the forum, it's quick and easy

Keleti Erdők Vándorai
Keleti Erdők Vándorai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Csevegő

+4
Amaryen
Primus Maximus
Ruyan
Baboh
8 posters

2 / 40 oldal Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next

Go down

Csevegő - Page 2 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Baboh Csüt. Aug. 30, 2012 3:11 pm

csőő
közös vásárlásra nekem nem nagyon lesz időm, sem sok pénzem, úgyhogy inkább javaslom a meglepetés piát és kaját vagy pénzt a túrához... még lehet, hogy több időm lesz, mint hittem, azz szombat korántól vasárnap reggelig, de nem tuti, tényleg kérnék majd egy konkrétabb időpontot a szombaton belül, aztán úgy intézem, hogy odaérjek ahova beszéljük

mégjobbakat!
Baboh
Baboh

Hozzászólások száma : 1914
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Debrecen

http://sites.google.com/site/keletierdokvandorai

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 2 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Lorin Csüt. Aug. 30, 2012 3:20 pm

Szombaton, Ádámmal valszeg kinn leszünk délelőtt, de délután- legkésőbb sötétedés előtt- már valszeg végzünk.
Szóval olyan 5-6 körüli kezdés és másnapig amíg bírjuk.
Piát meg szerintem hozzon mindenki és majd azt iszunk, bevásárolni nem tervezek (habár pont most néztem hogy van akciós hambihús, zöldség az adott, zsemlét meg lehet tud csinálni Gergő, szóval ezen lehet gondolkodni).
pá!

Lorin
Lorin
Admin

Hozzászólások száma : 1531
Join date : 2012. Jul. 19.

https://kevforum.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 2 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Primus Maximus Csüt. Aug. 30, 2012 4:30 pm

Üdv!
A szombati ünneplésre nem biztos, hogy benn tudok majd lenni, de megpróbálom úgy intézni a dolgaimat. A műhelyben való tartózkodást pedig üdvözlöm.
Valentin, írtam már pm-et, hívtalak mobilon, de úgy látszik ide is ki kell írnom, hogy észrevedd: beszéltünk albérletről, most fel vagy-e véve koliba, vagy sem?
János
Primus Maximus
Primus Maximus

Hozzászólások száma : 179
Join date : 2012. Aug. 06.
Age : 33
Tartózkodási hely : Debrecen

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 2 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Baboh Csüt. Aug. 30, 2012 9:17 pm

jó hír a kései kezdés, akkor biztosan ott leszek majd időben
a hamburgerbe esetleg be tudok szállni egy éhes hassal meg nem túl sok pénzzel
hozzatok piát, ha inni akartok!!! Twisted Evil
Baboh
Baboh

Hozzászólások száma : 1914
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Debrecen

http://sites.google.com/site/keletierdokvandorai

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 2 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Ruyan Csüt. Aug. 30, 2012 10:34 pm

Nekem is megfelel a műhelyparty, sőt még jobban is tetszik, mintha a városban mászkálnánk. Piát tudok vinni, de ha akarunk venni közösen valamit, akkor holnap délután ráérek arra is. Sajnálatos módon zsemlét nem én, hanem anya tud sütni, aki viszont holnap valószínűleg nem fog erre ráérni, úgyhogy vagy vesszük a hamburgerzsemlét, vagy más lesz a kaja (bár azért megérdeklődöm nála, hátha valami isteni csoda folytán mégis ránk tud szánni ennyit).
Ruyan
Ruyan

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 32
Tartózkodási hely : Debrecen

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 2 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Ruyan Pént. Aug. 31, 2012 9:33 am

Megkérdeztem, számolhatunk azzal, hogy lesz zsemle a hambihoz Smile
Ruyan
Ruyan

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 32
Tartózkodási hely : Debrecen

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 2 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Baboh Pént. Aug. 31, 2012 6:01 pm

hellell

egy esetleges közös vásárlásban nagyjából délután 4től- fél öttől benne tudok lenni a városon belül bárhol
Baboh
Baboh

Hozzászólások száma : 1914
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Debrecen

http://sites.google.com/site/keletierdokvandorai

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 2 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Primus Maximus Pént. Aug. 31, 2012 8:23 pm

Hahó!
Közös vásárlást mondjuk négytől támogatom. Van bérletem, szóval akár a Tesconál is összegyűlhetne a shoppingolásban érdekelt minden személy. Már persze az árak miatt.
János
Primus Maximus
Primus Maximus

Hozzászólások száma : 179
Join date : 2012. Aug. 06.
Age : 33
Tartózkodási hely : Debrecen

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 2 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Baboh Pént. Aug. 31, 2012 9:17 pm

heló, János a fogyasztási szokásaidat ismerve nem biztos, hogy rá tudlak téged azokra a dolgokra venni, amire a másik két-három illetőt... megpróbálok 4re ott lenni, aztán meglátjuk mi lesz.
Baboh
Baboh

Hozzászólások száma : 1914
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Debrecen

http://sites.google.com/site/keletierdokvandorai

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 2 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Lorin Hétf. Szept. 10, 2012 5:48 pm

Halihó!

A közelgő szülinapidény okán lenne egy felvetésem, amiről mindenki nyilatkozhatna.

Minthogy anyám elmegy Siófokra dolgozni most csütörtökön, én pedig hétvégére hazamegyek, eszembeötlött egy olyan hogy akár nállunk kint bivalybasznádon is lehetne partizni valamit, amennyiben mindenkinek van hozzá kedve. Piát mindenki hoz magának, kajának meg egy vacsorát tudok csinálni, napközben meg majd megbeszéljük mi legyen.
Minthogy az IHB party nem játszik így két opciót vetnék fel a hallgatóság között:

-Ergyakoca program: Lemegyünk bepunnyadunk a házba, iszunk, eszünk, filmezünk magusozunk esetleg a pavilonban pipázunk. Magusozás csak limitált mennyiségben ugyanis eredendően pihenni megyek haza, és mivel sokat bullshitkedünk/aggályoskodunk még mindig a kockák meg a karlapok fölött, ezért olyan 5-6 óra a max. De már az is egy alkalommal felér Razz. Fegyvert jelmezt az igényesebbek hozhatnak és legalább mozgunk is kicsit a sok kalória mellett.

-Túlélő program: Leviszünk némi felszerelést (fegyver, vért, jelmez ) illetve táborozáshoz szükséges egyéb cuccokat majd nyakunkba vesszük a Mordor melletti erdőket és egy jó napnyit -igazán keményeknek akár másfélnapnyit is- VÁNDOROLUNK, közben csinálunk fasza képeket, leállunk akármilyen töltelék játékot játszani (számháború, atomvillanás, ctf, esetleg magus) majd ha meguntuk visszaindulunk, remélve hogy nem tévedünk el Very Happy.
Szóval, ez egy afféle igazi KEV-es dolog, de mivel akad köztünk Koca larper ezért van két opció. Előnye ennek hogy azok sem unatkoznak akik éppen nem magusoznak -bár sok embert nem hívtam, számszerint csak titeket, de ha esetleg János is lenéz, vagy elengedik Sancit akkor az már problem.

Na minthogy sosem tudhatom kinek épp mire van igénye, ezért nem ragaszkodom ahhoz hogy nállunk születésnapozzunk, ha nem most ejtjük meg akkor viszont 20.-án nem fogok tudni sokáig ráérni, lévén másnap meló ésvagy suli. Ha mégis hozzunk jöttök akkor annyit le tudok már most szögezni hogy pénteken viszonylag korán fogok hazaindulni, és vasárnap este jövök vissza a városba, valamint Réka mindenáron fel akar menni a falu főterére hogy megnézze az árpádkori templomunkat.

Na szép napot!

Lorin
Lorin
Admin

Hozzászólások száma : 1531
Join date : 2012. Jul. 19.

https://kevforum.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 2 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Lernun Kedd Szept. 11, 2012 3:21 pm

Csőő

valszeg szerdán tudok leghamarabb biztosat mondani, hogy ráérek-e kimenni, amennyiben igen az elsőnek felvetett programot támogatom.
Amiért főleg írtam az, hogy kikerült az MCS-s verseny kiírása a honlapjukra itt a link: http://mentalcsavar.hu/event_show.php?id=61.
Kérdés, hogy ráér-e a társaságból annyi ember, hogy a mostani versenyen is részt tudjunk venni?

Üdv.: Derzsy
Lernun
Lernun

Hozzászólások száma : 1010
Join date : 2012. Jul. 26.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 2 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Ruyan Kedd Szept. 11, 2012 11:55 pm

Hali!

Én a hétvégén ráérek és szívesen veszek részt egy bélteki partin, és ha lesz akkor én is inkább az elsőnek felvázolt verziót támogatom, de ha olyan sokan jönnek, akik nem játszanak abban a bizonyos kalandban, akkor maximum viszünk társasjátékot, kártyát, amihez lesz kedvünk. Bár itt jegyzem meg, hogy egy jó számháborúban ebben az esetben is benne lennék Smile Ha megyünk, akkor leghamarabb pénteken nagyjából dél-két óra között tudok indulni.

Az MCS-re előreláthatólag ráérek...
Ruyan
Ruyan

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 32
Tartózkodási hely : Debrecen

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 2 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Baboh Szer. Szept. 12, 2012 10:08 am

Helló

Megpróbálom úgy csinálni, hogy jó legyen a hétvége. Kedvem van mindkét felvetett lehetőséghez, még talán a másodikhoz egy kis pihenős mágussal fűszerezve jobban is. Sanci valószínűtlen, hogy el lesz engedve, én leghamarabb péntek este tudok kiugrani. A vodkát és a narancsot a műhelyből Valaki készítse oda...
Baboh
Baboh

Hozzászólások száma : 1914
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Debrecen

http://sites.google.com/site/keletierdokvandorai

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 2 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Lorin Szer. Szept. 12, 2012 8:24 pm

Aloha!
Természetesen most sem megy minden zökkenőmentesen, miért is menne. Anyámék nem utaznak el hétvégére, így nem áll rendelkezésünkre az egész lakás teljes kényelmével, azaz Rékán kívül 1-2 ember tud legfeljebb ágyban aludni, ami így eléggé kevés. Még mielőtt bárki felvetné igen, akarok aludni.
Továbbá anyám jelenlétében se pipázni se inni nem lehet mert akkor halgathatom egész évben hogy iszákos meg cigis vagyok, ami talán igaz is, de feleslegesen nem idegesíteném ezzel magam.
Szóval, összesítve még mindig lejöhettek hozzánk -pozitívum hogy ha szólok anyámnak akkor még kaját is csinál fuckloadof mennyiségben- de ha inni/pipázni/magusozni akarunk akkor is ki kell mennünk a szabadba. Kockulni azt mondjuk tudunk a házban, számháborúhoz meg amúgy is ki kell mennünk.
Egyenlőre nem tudom hogy legyena hétvégée mert cuccokért haza kell mennem, és a műhelyben bizony sokmindent nem tudunk csinál többek között soka lapanyagom sincs kajához és venni most nem akarok...
Majd gondolkozzatok azon mi meg hogy legyen, ha erre a hétvégére nem jó akkor a jövőhétvégén is csinálhatunk bármi hasonlót.

L.
Lorin
Lorin
Admin

Hozzászólások száma : 1531
Join date : 2012. Jul. 19.

https://kevforum.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 2 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Lernun Szer. Szept. 12, 2012 8:52 pm

Csőő

na ráérek hétvégén. Hát ha már felemlegetted a műhelyet, ahhoz a tanki egész közel van szal akár tudnánk ott kinti programot csinálni este meg bent játszani, társasozni stb. Ha pénteken hazamész akkor lehetne szombaton délután 3-4 körültől a találka a műhelyben akkor ebédelni mindenki tud otthon, vacsira meg hoz egy szendvicset így nem kell nagyon sütögetni sem. Persze felőlem kimehetünk hozzád is, ez esetben remélem Geri kocsival készülsz és lesz még egy szabad hely is Smile

Üdv.: Derzsy
Lernun
Lernun

Hozzászólások száma : 1010
Join date : 2012. Jul. 26.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 2 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Lorin Szer. Szept. 12, 2012 10:37 pm

Üdv!

A pénteken hazamegyek az azt is jelenti hogy vagy vasárnap reggel vagy szombat késő délután/este jövök vissza. Még majd megálmodom.
Lorin
Lorin
Admin

Hozzászólások száma : 1531
Join date : 2012. Jul. 19.

https://kevforum.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 2 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Baboh Csüt. Szept. 13, 2012 11:42 am

Helló

A jelen helyzetben inkább támogatnám a műhelyi szombat délutántól kezdődő programot, mert most elég sokat kell dolgoznom ahoz, hogy ne mínuszban legyek. Viszont akkor vasárnap délelőtt még ugyanúgy csaphatnánk némi erdei vándorkodást, ha mindenki benne lesz. Ez esetben egyébként, amennyiben János is ráér, én inkább azt mondom, csatlakozzon hozzánk, nehogy a magus miatt kimaradjon az egészből (ezt a mondatot (és majd egy jó zenét is) neked küldeném János)
A hétvégén egy munchkinnal és egy wesnothszal(rész-vé-tel-lel) ajándékozzanak már meg az illetékes személyek, akik vagy egyikből vagy másikból ki szoktak maradni...! Twisted Evil
Baboh
Baboh

Hozzászólások száma : 1914
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Debrecen

http://sites.google.com/site/keletierdokvandorai

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 2 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Baboh Pént. Szept. 14, 2012 6:30 am

Üdv Uraim!

Ma délután jó lenne eldönteni az amúgy is közelgő holnapi programot,, hogy jó e és kb hánytól, mert akkor esetleg Sancit is el tudnám kérni valamelyik részére.
Baboh
Baboh

Hozzászólások száma : 1914
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Debrecen

http://sites.google.com/site/keletierdokvandorai

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 2 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Lorin Pént. Szept. 14, 2012 3:11 pm

Üdv!

Szombat koradélutántól műhelyparti. mivel pénzt nemkaptam ezért most én húzok le mindenkit piával.
Pápá!
Lorin
Lorin
Admin

Hozzászólások száma : 1531
Join date : 2012. Jul. 19.

https://kevforum.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 2 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Baboh Pént. Szept. 14, 2012 5:46 pm

Tsé

Ha kint lesz a bontatlan vodkám, megteheted, méghozzá VIP mennyiségben... alien Very Happy Remélem a narancskóla is kint lesz. Akkor a vasárnap délelőttön gondolkodhattok még, mert szombatra tuti nem jöhet ki Sanci az alkeszek közé, de esetleg vasárnapra ki tudom kérni, egy szabadtéri program erejéig.
Baboh
Baboh

Hozzászólások száma : 1914
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Debrecen

http://sites.google.com/site/keletierdokvandorai

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 2 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Lernun Pént. Szept. 14, 2012 6:45 pm

Hali

a koradélután pontosan mit takar?
Lernun
Lernun

Hozzászólások száma : 1010
Join date : 2012. Jul. 26.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 2 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Primus Maximus Pént. Szept. 14, 2012 7:34 pm

Üdv mindenkinek!
Mivel Nyíracsádon vagyok és csak vasárnap estére érek be a városba, nem valószínű, hogy bármilyen műhelyes, vagy egyéb partyn részt tudok venni.
János
Primus Maximus
Primus Maximus

Hozzászólások száma : 179
Join date : 2012. Aug. 06.
Age : 33
Tartózkodási hely : Debrecen

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 2 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Lorin Szomb. Szept. 15, 2012 12:44 am

Lernun írta:Hali

a koradélután pontosan mit takar?

Azt hogy én kint leszek déltől, ti meg jöttök amikorra jól esik/tudtok/jön a busz/akartok /megbeszélitek és még hasonló sok ilyen ige, a lényeg hogy a hely nyitva lesz, engem pedig megtaláltok kinn.
Lorin
Lorin
Admin

Hozzászólások száma : 1531
Join date : 2012. Jul. 19.

https://kevforum.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 2 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Baboh Kedd Szept. 18, 2012 5:57 pm

Halló ervribádi
A hétvégén csak vasárnap este fogok ráérni előreláthatólag, vagy péntek este de nem éjjelig. Bárki bármikor bombázhat programötleteivel, én magamtól jövőhétig nem igazán tervezek semmi közösségit. Ez különösen szól Jánosnak, Valesznak, Gerinek és Derzsynek Very Happy
János írok neked egy ímélt, majd olvasd el, oké?
Baboh
Baboh

Hozzászólások száma : 1914
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Debrecen

http://sites.google.com/site/keletierdokvandorai

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 2 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Primus Maximus Kedd Szept. 18, 2012 9:02 pm

Ahoy!
E-mail-t megkaptam. Adatok feldolgozása megtörtént. Válasz folyamatban...
Attila, én péntek délután el kell, hogy utazzak és ismét csak vasárnap érek vissza. Szerdán 10-től délután fél 6-ig óráim vannak. Fennmaradó időben ráérek, megtalálsz.
János
Primus Maximus
Primus Maximus

Hozzászólások száma : 179
Join date : 2012. Aug. 06.
Age : 33
Tartózkodási hely : Debrecen

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 2 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 40 oldal Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.