Keleti Erdők Vándorai


Join the forum, it's quick and easy

Keleti Erdők Vándorai
Keleti Erdők Vándorai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Csevegő

+4
Amaryen
Primus Maximus
Ruyan
Baboh
8 posters

3 / 40 oldal Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next

Go down

Csevegő - Page 3 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Baboh Kedd Szept. 18, 2012 9:33 pm

Affirmative.
Baboh
Baboh

Hozzászólások száma : 1914
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Debrecen

http://sites.google.com/site/keletierdokvandorai

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 3 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Baboh Csüt. Szept. 20, 2012 5:43 am

Helló

János a válasz folyamatban részt úgy értettem, hogy írsz is majd ímélt, de akkor mégsem. Péntekig úgy tűnik mégsem tudunk találkozni, mert sok a dolgoznivalóm, úgyhogy maradhat a vasárnaptól kezdődő hét.
Ha véletlenül lenne valamilyen ma vagy péntek esti program, akkor nagyon úgy tűnik, hogy le kell mondjam, Valesz itt is kívánok neked Sok boldog születésnapot, de majd fel is hívlak. Kivétel persze ha az ünnepelt szervezne valamit, azon ott a helyem, mégha nem is túl sok időre.
Késő Délutánig csak telón vagyok elérhető, ha lenne valami ami módosíthatja a napomat. cheers Twisted Evil Cool
Baboh
Baboh

Hozzászólások száma : 1914
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Debrecen

http://sites.google.com/site/keletierdokvandorai

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 3 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Lorin Csüt. Szept. 20, 2012 7:50 am

Attila

Köszönöm szípen, mára egy-két sört terveztem a fáciban, semmi komolyabb ivászatot, mert arra s epénzem se ingerenciám nincs. Aki akar jöjjön, olyan 9 körültől ma fél 11-ig, bár még addig írok majd.
Pápá!
Lorin
Lorin
Admin

Hozzászólások száma : 1531
Join date : 2012. Jul. 19.

https://kevforum.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 3 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Baboh Szomb. Szept. 22, 2012 8:06 am

CSőőő

Ismételten felkérem Lorint és Ruyant, hogy foglaljanak állást a közös világ és világnév ügyében a megfelelő témában.
Valesz a vasárnappal kapcsolatban Geri azt mondta, hogy nekünk kell egyeztetni, ezért majd írd már meg vagy ide ki, hogy mikorra érsz be, és hogy hol lesz a találkozó, mert akkor tudok alkalmazkodni, avagy jelezni a késésemet.
Baboh
Baboh

Hozzászólások száma : 1914
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Debrecen

http://sites.google.com/site/keletierdokvandorai

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 3 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Lorin Szomb. Szept. 22, 2012 7:31 pm

Üdv!

Egyenlőre nem tudom mi hogy lesz ugyanis anyámék hétfőig nincsenek itthon, így aztán nekem kell vigyázni a házra. Ha öcsém hazajön akkor be tudok este menni, és olyan 20:00 körül rá fogok érni, ha nem akkor hétfőn utazok be.
Fentebbi okból kifolyólag a ház szinte üres, így ha kedv van lehet itt is partizni, csak ugye nem a szomszédban lakunk. Továbbá Rékát is meg kell győzni hiszen ő nem ér rá mert hétfő reggel 8:00-tól vezet, amit legalább 3 perces telefon átrakatni... No de ezt csak mint alternatíva vetem fel, mindenesetre ha mégis lejöttök akkor 1K-t tudok dobni benzinbe ha visszafele elvisz Gergő.

Jövőhéten elmehetünk HintHunt-olni, akit érdekel írja meg mikor ér rá.

Az egész KEV-et meghívták a KLK-s vasárnapi bográcsozásra, ami első terv szerint az István utcán lesz megrendezve, 10:00-tól 29.-én. Bővebben majd élőben vagy később, akit érdekel írja meg.

Közös világ.
Mint már említettem máshol, fogok oda is írni, és olvastam írásod.

Aloha!

Lorin
Lorin
Admin

Hozzászólások száma : 1531
Join date : 2012. Jul. 19.

https://kevforum.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 3 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Baboh Szomb. Szept. 22, 2012 8:39 pm

Haló

Holnapi kiutazás: pár óra kedvéért is kimegyek ha Gerinek elég, hogy bedobok egy 500-ast a közösbe(ez minden pénzem Smile ), de akkor gondolom valami olyasmit csinálunk kint amit amúgy nem szoktunk(lan party? Very Happy ), amúgy pénz és idő hiányában jövő szombatig a hint hunt nem megoldható számomra(esetleg kölcsönökből, hitelre-délután), a kisebb italozás-1-2 sör- meg max az esti órákban, nem éjszakába nyúlva. A bográcsozás érdekel, valószínűleg szívesen el is megyek majd, főleg ha a kevtagok és egyéb elemek is úgy döntenek.

Valesz külön köszönöm hogy majd egyszer a jövőben fogsz írni a másik témában, már naggyon várom. bounce
Baboh
Baboh

Hozzászólások száma : 1914
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Debrecen

http://sites.google.com/site/keletierdokvandorai

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 3 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Lernun Szomb. Szept. 22, 2012 9:49 pm

Csőő

kimenni az útiköltség és az ott töltött órák számának fényében nem tervezek. Ha lesz vasárnap valami party úgy 22:00 körülig érek rá.
Hinthuntra kedden akár déltől, utána még nem tudom pontosan, de hétvégén valamikor tuti.

Üdv.: Derzsy
Lernun
Lernun

Hozzászólások száma : 1010
Join date : 2012. Jul. 26.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 3 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Ruyan Szomb. Szept. 22, 2012 10:00 pm

Hali!

Őszintén szólva csak azért, hogy kint legyünk pár órát nem szívesen vezetnék le Béltekig, főleg azért mert ez azt is jelenti, hogy nem ihatok, ami azért valljuk be, előfordul egy szülinapi összeröffenésen. De ha végül ez az opció lép életbe, akkor akár busszal is mehetünk, nem hiszem, hogy sokkal drágább lenne. Egyébként Valesz, ha vissza tudsz jönni, akkor marad ugyanaz a program, ami csütörtökön lett volna?

HintHuntra hétfő, szerda és csütörtök délután biztosan ráérek, a KLK-s bográcsozásra pedig még nem száz százalék, hogy el tudok menni.
Ruyan
Ruyan

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 32
Tartózkodási hely : Debrecen

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 3 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Baboh Szomb. Szept. 22, 2012 11:16 pm

Well

Akkor a holnapi programmal kapcsolatban ha Béltek lenne az az egy lehetőség, amit Derzsy eleve nem tervez, sem Geri kocsival, úgy elég egyértelmű, hogy a vasárnap délután mégsem lesz jó ilyen dolgokra. A jövő hétre majdcsak sikerül kialkudni valamit, délutánonként ráérek pár órára minden jó programra.
János holnap mikor leszel bent a városban?
Baboh
Baboh

Hozzászólások száma : 1914
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Debrecen

http://sites.google.com/site/keletierdokvandorai

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 3 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Primus Maximus Kedd Szept. 25, 2012 11:13 am

Ahoy!
Kissé megkésve üzenem Attilának, hogy 23-án egész nap Debreceni lakóhelyemen voltam Razz. Egyébként egy hete beteg vagyok, de vasárnap óta legalább már nincs lázam. Gyógyulok szaporán, de nem hiszem, hogy a következő pár napban elmennék bárhova, leszámítva az egyetemet, ahova mégis muszáj néha. Nekem a KLK-s bográcsozás tetszik, csak sajnos haza kell mennem Acsádra pénteken.
János
Primus Maximus
Primus Maximus

Hozzászólások száma : 179
Join date : 2012. Aug. 06.
Age : 33
Tartózkodási hely : Debrecen

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 3 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Lorin Pént. Szept. 28, 2012 4:11 pm

Üdv!

Baboch a másik fórumban tényleg offtopic amit írtunk, ilyen szempontból nem szerencsés egy helyre raknom a két szabatos témát, így nem mükszik a last-post gomb rendesen Very Happy.- Na d emajd este átpakolom a sok ratyiságot.

Holnap kik jönnek klk-s bográcsozásra?
Akik jönnek, nem lenne utolsó dolog ha valami larpos témában nyomulnának, értem ezalatt hogy valami minimális jelmez és vagy fegyver jó lenne mindenkinél , MERT:
-KLK-sok között vannak larp után érdeklődőek.
- a legnagyobb esélyünk élőszerepjátékos tagok toborzására még mindig az asztali játékosok átkonvertálása.
Kérésem ajánlás jellegű,de nem csak a KEV-eseknek szól ergó lehet rá sz@.*i

Derzsy ha majd tudod hogy mikortájt akarsz/fogsz holnap kelni, és jössz i s abográcsozásra akkor csörgess már meg mert lehet ogy lepakolok nállad egy zsugor kőbambit, amennyiben elfér.

Ahoy!
Lorin
Lorin
Admin

Hozzászólások száma : 1531
Join date : 2012. Jul. 19.

https://kevforum.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 3 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Lernun Pént. Szept. 28, 2012 4:28 pm

Csőő

holnap reggel 8kor jön a szállító, aki bútort hoz-visz tőlem, amit azután fogunk összerakni. Amikor azzal végzünk indulok majd, már amennyiben tart addig a "rendezvény". A sör az erkélyen meglesz, szal hozhatod nyugodtan, ja és pontosan mi is a házszám ahol lesz, mert azt mintha nem láttam volna kiírva.
Lernun
Lernun

Hozzászólások száma : 1010
Join date : 2012. Jul. 26.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 3 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Ruyan Pént. Szept. 28, 2012 6:06 pm

Lorin írta:Holnap kik jönnek klk-s bográcsozásra?

Holnap? Shocked Nem vasárnapról volt szó? Mert ha holnap lesz, akkor én biztosan nem tudok menni, egyébként pedig ráérek és lehet egy láncinget is tudok hozni az eseményre Wink
Ruyan
Ruyan

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 32
Tartózkodási hely : Debrecen

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 3 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Lorin Pént. Szept. 28, 2012 8:51 pm

Asszem vannak eltévelyedések az éterben, ugyanis én is minta allotam volna vasárnapot, de mondtam 29.-ét... szóval volt némi zavar az erőben, de holnap azaz 29.-én lesz az esemény, reggel 11:00-tól estig, a Miklós utcd
Gergő, esetleg estére? Szálláshelyet bútorozottan az angyalföld téren biztos találsz! Very Happy
Vasárnap a műhelyben melózok, de kinn lesz Kicsi és Sanyi és Miki is, szóval ha valakinek van kedve csapkodni akkor is lehet.

Aloha, és bocs a kavarásért, én még mindig vasárnapra emlékszem...de 29.-e az szombat sajnos :S:(...
Lorin
Lorin
Admin

Hozzászólások száma : 1531
Join date : 2012. Jul. 19.

https://kevforum.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 3 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Ruyan Pént. Szept. 28, 2012 10:00 pm

Majd meglátom holnap hogy alakul és ha olyan, akkor kinézek este. Ha minden igaz, akkor 5 körül érünk haza és még takarítanom is kell szóval leghamarabb is olyan 6, fél 7 fele lehetek ott. De majd úgyis felhívok valakit, hogy mi a helyzet.
Ruyan
Ruyan

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 32
Tartózkodási hely : Debrecen

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 3 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Lernun Vas. Szept. 30, 2012 11:29 am

Csőő

Jövőhét: hétfő mégsem jó nekem sorry Sad Kedden 2, szerdán 12 csütörtökön 17, pénteken 12 után érek rá hinthuntra, magusra vagy bármi másra.
Lernun
Lernun

Hozzászólások száma : 1010
Join date : 2012. Jul. 26.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 3 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Baboh Vas. Szept. 30, 2012 5:26 pm

csőő
hétfő Sancinak sem jó, így leghamarabb csütörtök vagy péntek lesz alkalmas az én kalandom folytatására... Ma megkérdezem Jánost melyik az esélyesebb.
Baboh
Baboh

Hozzászólások száma : 1914
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Debrecen

http://sites.google.com/site/keletierdokvandorai

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 3 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Ruyan Kedd Okt. 02, 2012 1:49 pm

Atkó megkért, hogy írjam ki: csütörtökön nagyjából délután 3 órától folytatnánk a kalandját Derzsy lakásán. Ha az időponttal, vagy a helyszínnel valakinek valamilyen gondja van, az jelezze...
Ruyan
Ruyan

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 32
Tartózkodási hely : Debrecen

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 3 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Lernun Kedd Okt. 02, 2012 2:20 pm

Hello

pontosan két reagja írtam le, hogy melyik nap mikor érek rá, ha nem egyértelmű akkor a csütörtökhöz a 17 azaz délután 5 tartozik.

Csőő
Lernun
Lernun

Hozzászólások száma : 1010
Join date : 2012. Jul. 26.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 3 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Ruyan Kedd Okt. 02, 2012 2:54 pm

Mivel nem olvastam vissza pontosan 2 reagot, ezért nem volt egyértelmű, hogy mihez tartozik... Mindenesetre akkor nem 3-tól játszunk Smile
Ruyan
Ruyan

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 32
Tartózkodási hely : Debrecen

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 3 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Lernun Szer. Okt. 03, 2012 5:29 pm

Nem 3tól, hanem ha mindenkinek megfelel akkor pénteken 16:00-tól azaz 4től nálam.
Lernun
Lernun

Hozzászólások száma : 1010
Join date : 2012. Jul. 26.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 3 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Ruyan Csüt. Okt. 04, 2012 10:33 pm

Azt beszéltem Atkóval, hogy holnap 5-től mágusozunk a Tóciban, ha ez így mindenkinek megfelel.
Ruyan
Ruyan

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 32
Tartózkodási hely : Debrecen

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 3 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Baboh Csüt. Okt. 04, 2012 10:36 pm

helláj, holnap 4-5 között gyülekező Razz
Baboh
Baboh

Hozzászólások száma : 1914
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Debrecen

http://sites.google.com/site/keletierdokvandorai

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 3 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Lernun Szomb. Okt. 06, 2012 3:08 pm

Hali

az Mcss társaságnak üzenném, hogy lassan el kéne gondolkodni a csapatelőtörin mert jövőhét vasárnapig le kell adni. Bárkinek bármilyen alapötlet?Smile
Lernun
Lernun

Hozzászólások száma : 1010
Join date : 2012. Jul. 26.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 3 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Lorin Hétf. Okt. 08, 2012 11:05 am

Ahoy!

Lernun
Az Mcs-s dolog eléggé asztalinak hallatszik így a megfelelő témában válaszoltam. Egyébként megnéztem, én István utcát írtam lol! What a Face

HintHunt
Réka tett tegnap egy homályos kijelentést miszerint az elkövetkezendő pár (azaz 5) hétben nem lesz 1 órányi szabadideje sem.
Én pedig afféle bejelentést tennék miszerint ráuntam a futár melóra, rosszul fizet, kötött munkaidő stb... szóval ha bárkinek nyívni/kommunikálni valója akad Rékával, akkor:
1. intézze önmaga (vagy paprikás krumplit mert azt szeretem!)
2. vegye rá hogy facemobkodás és sárkány nevelés mellett/helyett heti 1x 5 perc erejéig nézzen fel a fórumra.
Indoklás:
Sajt!
Spoiler:

Egyébként én egy szerdai 18:00-ás időpontot preferálnék ezen a héten, vagy ha lehet úgy menni akkor bármelyik szerda utánni napon 19:00-tól (vasárnappal bezárólag).

Üdv!
Lorin
Lorin
Admin

Hozzászólások száma : 1531
Join date : 2012. Jul. 19.

https://kevforum.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 3 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 40 oldal Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.