Keleti Erdők Vándorai


Join the forum, it's quick and easy

Keleti Erdők Vándorai
Keleti Erdők Vándorai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Csevegő

+2
Tudu
Primus Maximus
6 posters

3 / 40 oldal Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next

Go down

Csevegő - Page 3 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Baboh Kedd Nov. 17, 2015 11:26 am

Lorin:

Hát, az egynél több ember az jelenleg Sancin és rajtam kívül Derzsy, így lennénk 4-en. Vagy ha jobb esetben még Geri öccse ráér... Ez alatt a létszám alatt nem is nagyon lenne jó a játék, mert az egyik kifejezetten 1 ellenfél a több ellenfél ellen lenne érdekes-érdemes kipróbálni, és egyes pénixek kedvéért jegyzem meg(Lorin), hogy a játék 5 perc alatt feltehető a gépre, és kifejezetten meglepetésnek szántam, azaz ha előre informálódik az ember, úgy már nem lenne olyan élmény- szerintem.

A másik a battlefield 1942, elég régi, kis gépigényű,-hamar felrakható- de jóféle háborús lövöldözős, egypár különbséggel a cod-hoz képest. A jellege hasonló, de szintén rámondanám, hogy ha ott ismerik meg a játékosok---AKCIÓ KÖZBEN----, nagyobb élmény- az "irányítása" klaszikus FPS, szóval semmi nehéz.

Ja és még egy előny: ha itt rakjátok fel a játékot lemásolva, legalább biztos, hogy ugyanaz a verzió lesz.

Amúgy ez esetben tudunk alkalmazkodni szombat vagy vasárnapra is, mivel Derzsynek, Sancinak is korlátlan viszonylag a ráérése, szal mondhatod Valesz, hogy mikor a legjobb neked.

Egyébként Derzsy pélónak üzenném, hogy rosszul tudja, nem veszett el sok kari. Le van írva a karaktermegtalálás módja, majd kikeresem. Kaptak az ilyen felhasználók új nevet, sorszámmal, ha jól emlékszem.
Baboh
Baboh

Hozzászólások száma : 1914
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Debrecen

http://sites.google.com/site/keletierdokvandorai

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 3 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Baboh Kedd Nov. 17, 2015 5:16 pm

Geri egy kis segítség a próbálkozáshoz, ha lesz időd:

Mi történik, ha az új szerveren két karakternek is azonos a neve?
Ebben az esetben az alacsonyabb szintűnek meg kell változtatnia a nevét. Ha ez történik a karaktereid egyikével, rögtön a szerver egyesítés utáni első bejelentkezésedkor meg leszel kérdezve egy felugró ablakban az új névről. Ha két egyforma szintű karakter viseli ugyanazt a nevet, véletlenszerűen lesz eldöntve, melyik tarthatja meg azt.

Át kell neveznem a karakterem, ha az ugyanilyen nevű másik, magasabb szintű karakter véglegesen tiltva van?
Igen, sajnos az egyesítési eljárás során nem lehet ellenőrizni, hogy egy azonosító tiltva van vagy nincs.

Több karakterem van azokon a szervereken, amik össze lesznek vonva. Mindegyiket át tudom helyezni az új szerverekre?
Semelyik karakter nem lesz törölve, mindegyik áthelyezésre kerül az új szerverekre. Ez akkor is így van, ha azonosítónként csak négy karaktered lehet egy szerveren. A szerver összevonás után valami ehhez hasonló fog történni:
XY nevű azonosítódban a következő karakterek vannak, különböző szervereken:
Szerver 1: Char01, Char02, Char03, Char04
Szerver 2: Char05, Char06, Char07
Szerver 3: Char08, Char09, Char10
Szerver 4: Char11, Char12
Az 1 - 4 szerverek összevonásra kerülnek 1.1-es szerverré. Az XY nevű azonosítód valamennyi karaktere áthelyezésre kerül az 1.1-es szerverre: ez azt jelenti, lesz tizenkét karakter egy azonosítón belül az új szerveren. De mivel ez nem lehetséges, a következő fog történni: azonosítód négy részre fog szétválni - XY (eredeti), XY2 (új), XY3 (új) and XY4 (új). Minden új azonosítónak ugyanaz lesz a jelszava, mint az eredeti fő azonosítóé. A szerver összevonás után eldöntheted, melyik karaktereket melyik azonosítódhoz akarod hozzárendelni a Metin2.hu-n.
Figyelmeztetés: Valamennyi karaktered, amit nem rendelsz hozzá egyetlen azonosítóhoz sem, véglegesen törlésre kerül, miután meghoztad döntésed!

Mennyi időm van arra, hogy hozzárendeljem a karaktereimet?
Az összevonás után bármikor bejelentkezhetsz a Metin2 weboldalra és hozzárendelheted karaktereidet új azonosítókhoz. Nincs határidőhöz kötve, hogy mikorra kell befejezni ezt az eljárást.


******Azaz valószínűleg a honlapon ha bejelentkezel a neveddel és a jelszavaddal, hozzárendelheted a karikat a név2, név 3 satöbbi új felhasználódhoz- ha jól értem.***************
Baboh
Baboh

Hozzászólások száma : 1914
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Debrecen

http://sites.google.com/site/keletierdokvandorai

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 3 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Lernun Szer. Nov. 18, 2015 12:34 pm

Na, ha új játékok akkor a Team Fortress 2-t is kipróbálhatnánk. Ha jól emlékszem Valesz egyszer már felvetette(talán linkelt is akkor). Ha igen újfent megtehetné Very Happy Ellenvetődés?
Lernun
Lernun

Hozzászólások száma : 1010
Join date : 2012. Jul. 26.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 3 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Baboh Szer. Nov. 18, 2015 1:52 pm

Az ötlet meg a játék tetszik, ha futni is fog, az meg mégjobb Very Happy
Baboh
Baboh

Hozzászólások száma : 1914
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Debrecen

http://sites.google.com/site/keletierdokvandorai

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 3 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Lernun Szer. Nov. 18, 2015 2:14 pm

Lernun
Lernun

Hozzászólások száma : 1010
Join date : 2012. Jul. 26.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 3 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Baboh Csüt. Nov. 19, 2015 7:29 pm

Csöves!

Geri, tesódnak is szól, hogy Valesszal szombatot beszéltünk, akkor sokáig nyomhatjuk kulturáltan, mert Dani tanulni fog itthon. Derzsy, neked is szól Very Happy Szombat délután, mondjuk legyen leghamarabb 4 órai kezdés.(nemtom, Lorin mikorra jön)
Baboh
Baboh

Hozzászólások száma : 1914
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Debrecen

http://sites.google.com/site/keletierdokvandorai

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 3 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Lorin Szomb. Nov. 21, 2015 9:22 am

Baboh, az az 5 perces telepítés úgy öt perc ahogy én is csak öt percet szoktam késni Wink. De mivel most itt még anyi netem sincs hogy a fórumot normálisan betöltsem ezért mostmár mindegy Very Happy .
Egyébkétn a BF-et ismerem, jó játék, de azért mondjuk a repülős részeit kicsit szokni kell, ott elég furcsa az irányítás. Nállam van még UT2004 ha a meglepetés játékot is megunnánk, viszont a Team Fortress már nincs leszedve. Szóval azt valahonnan le kell bugázni (ha van netetek meg utorrent akkor ncoreról majd lehúzzuk míg valami mást játszunk).
De én a redalerttal is szívesen játszok Derzsy meg úgyis p.....
Érkezni passz hogy mikor érkezek. 4-óra előtt biztos hogy nem, sajna ma nekem is ilyen tanulós rohangálós kör van, majd próbálok azért ilyen fél 5-re beesni de nem tudom hogy sikerül felkonfigolni a drága UBUNTU-t a gépemen...
Lorin
Lorin
Admin

Hozzászólások száma : 1531
Join date : 2012. Jul. 19.

https://kevforum.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 3 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Lernun Hétf. Nov. 30, 2015 2:21 pm

Csőőváz!

A nagyfokú aktivitás miatt már jó előre rákéredzkedek: kinek milyen tervei vannak az idei Szilveszterezéssel kapcsolatban? Hol, mennyit, milyen társaságban stb?
Lernun
Lernun

Hozzászólások száma : 1010
Join date : 2012. Jul. 26.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 3 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Baboh Hétf. Nov. 30, 2015 8:44 pm

I... H... B...?

-Első ötletem az volt a témával kapcsolatban, hogy menjünk valahova(SÓRAKODÓHELYRE/ BOCSI CAPS /) inni, ne lakásban búékodjunk.

-Mivelazonban már nem sok olyan pia van ami lázba hoz, és mivel a létszám is évről évre csökken a lakásos partyk tanulsága alapján, megvárnám, hogy mondtok-e jobb ötletet.

I... H... B...!
Baboh
Baboh

Hozzászólások száma : 1914
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Debrecen

http://sites.google.com/site/keletierdokvandorai

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 3 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Lorin Szer. Dec. 02, 2015 9:36 am

Baboh mondatában nem teljesen értem a lakásparti hogyan függ össze a létszámcsökkenéssel, de elég apró, biztos igaza van...

Részemről nem nagyon támogatom a partizós helyeket, igaz, egyáltalán nem biztos hogy én (azaz mi Zsuzsival) Debrecenben vagy akárcsak a környékén leszünk szilveszterkor. Egyelőre jobb ha velünk nem számoltok, mert nem jelen pillanatban nem tudom megjósolni hogy milyen időbeli anyagi és egyéb paramétereink lesznek adottak egy debreceni partihoz.

L.
Lorin
Lorin
Admin

Hozzászólások száma : 1531
Join date : 2012. Jul. 19.

https://kevforum.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 3 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Lernun Szer. Dec. 02, 2015 6:27 pm

AMi azt illeti én sem vagyok oda a túlzottan nagy tömegekért, ha Szilveszterezéről van szó...Atkó te kifejezetten ellenzed, hogy a Füredin legyünk vagy alapból a házibuli "hagyománnyal" akarsz szakítani?
Lernun
Lernun

Hozzászólások száma : 1010
Join date : 2012. Jul. 26.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 3 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Baboh Szer. Dec. 02, 2015 9:07 pm

Nem, a hagyomány az egy dolog, szakítani nem akarok vele végérvényesen. Viszont az utóbbi években többször is volt nálunk a parti, és szépen szólva most szeretném máshová tenni helyileg a súlypontot. Szóval a házibuli máshol ettől még lehet jó program, csak idén nem szeretném minálunk, mert másnap finoman szólva is a romeltakarítás a program, aznap meg házigazdáskodás, ami egyébként is gyakrabban történik meg nálunk, mint máshol. Ez nem baj, csak szilveszterre a felelősségmentesebb szórakozásra voksolnék. Mindösszesen ennyi.

A Valesz válasza egyértelmű "talán nem", Derzsy a tiéd szintén még nem konkrét, most, hogy így felvetetted a témát...


Baboh
Baboh

Hozzászólások száma : 1914
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Debrecen

http://sites.google.com/site/keletierdokvandorai

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 3 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Ruyan Szer. Dec. 02, 2015 11:01 pm

Hali!

Én még nem igazán kezdtem el tervezni a szilvesztert, szóval az alap kérdésre nem tudok válaszolni konkrátan (sejteni azért lehet bizonyos részeit). A felmerült "menjünk valahová" ötlettől nem zárkózom el, igazából még nem szilvesztereztünk együtt valamilyen szórakozó helyen, tehát akár jó is lehet. Meg persze nem muszáj olyan helyre menni, ahol sokan vannak Razz

Egy szó, mint száz, jó eséllyel ami a többségnek megfelel ebben a kérdésben, az nekem is meg fog.
Ruyan
Ruyan

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 32
Tartózkodási hely : Debrecen

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 3 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Lernun Szer. Dec. 02, 2015 11:41 pm

Hát Gergő lehet, hogy az én emlékezetem csal, de szerintem még gimis éveink végén de már előfordult, hogy mászkáltunk a városban, meg beültünk valahová(nekem pont a Jazz rémlik). Olyasmi is dereng, hogy mindig volt egy-egy ember akinek a hangulata végül nem ütötte meg a többiekét, amit persze nem könnyű kivédeni,mégis rányomhatja az estére a bélyegét.
Atkó, ismerős a shitu, akkor én sem erőltetem a továbbiakban a Füredit. Azt az év többi napján is össze tudjuk hányni Very Happy
Gergő felvetését, hogy menjünk olyan szórakozóhelyre Szilveszterkor ahol nincsenek sokan támogatom, egyúttal várom ezen helyek listáját(ami gondolom azt is reprezentálni fogja, hogy kinek mit jelent a sok ilyen téren).
Újfent Atkó, konkrét elképzelésem nem volt(a Füredit leszámítva), így meggyőzhető stádiumban vagyok. Az IHB ötlet tetszik, annak ellenére, hogy tökéletes megvalósítására még nem láttam példát, de próbálkozni próbálkozhatunk Wink
Lernun
Lernun

Hozzászólások száma : 1010
Join date : 2012. Jul. 26.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 3 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Lorin Csüt. Dec. 03, 2015 9:26 am

Lernun írta: Olyasmi is dereng, hogy mindig volt egy-egy ember akinek a hangulata végül nem ütötte meg a többiekét, amit persze nem könnyű kivédeni,mégis rányomhatja az estére a bélyegét.

Ezt mondjuk azért vicces pont tőled olvasni Lernun Very Happy .

Teljesen megértem Baboch hozzáállását hogy nem akar minden szilveszterkor házigazdáskodni Very Happy.
Gondolom a bandának nincs kedve lekocsikázni/vonatozni Veszprémig pedig ott én szívesen látok mindenkit, akit nem zavar hogy kb 20 négyzetméteren kell partiznunk Very Happy Razz.
Lorin
Lorin
Admin

Hozzászólások száma : 1531
Join date : 2012. Jul. 19.

https://kevforum.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 3 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Baboh Csüt. Dec. 03, 2015 10:17 pm

Egyébként még nem jártam Veszprémben.... De lehet nem részegen a legjobb bemutatkoznunk egymásnak Very Happy
Kedvem az még lenne is lemenni, csak az időtényező, meg egyes felmerülő költségek tennék extravagánssá a dolgot geek Viszont ha Te Valesz Veszprémben leszel, téged biztos nem zavar, ha elfoglaljuk a Bivalybasznádi kúriát... na jó csak vicceltem, az sem lenne igazi házigazda nélkül drunken


Még csak harmadika van szerencsére, mert ez eddig eléggé patthelyzet. Annyi a konkrétum belőle, hogy ne menjünk nagyon zsúfolt helyre. Az én emlékeim szerint mondjuk a Jazz nem volt annyira zsúfolt mikor Valesz ott aludt mellettem. Volt hely egyes asztaloknál... cherry Csak ha idegenben KÁÓzzuk ki magunkat annak lehetnek mellékhatásai. Hiába minden cukroszsír...még akkor is előfordulhat! cyclops

Egy szószerintit is beszúrok, ha már úgyis csak rövid reagok vannak a többi témában: "Olyasmi is dereng, hogy mindig volt egy-egy ember akinek a hangulata végül nem ütötte meg a többiekét, amit persze nem könnyű kivédeni,mégis rányomhatja az estére a bélyegét." Azért őszentpartielhagyósága Derzsy ez eddig még veled fordult elő a legtöbbször, asszem.

Én egyébként nem akarok semmilyen kényszerítő erőt jelenteni, mert ha nincs kedved (Derzsy) pl. nagyon berugni, vagy közepesen se, akkor inkább arra hajlok, hogy mást tervezzünk, mert úgy rosszabb, ha pl Gerivel együtt mi jól érezzük magunkat hótrészegen-csak-félig- összevisszahányva-csak-elől-és-kicsit-hátul-behugyozva-beszarva(fú de emlékezetes volt a diplomaosztó Very Happy ), te meg vagy rosszul leszel, vagy kulturálatlannak tartanál minket, és az rontaná a kedvedet, esetleg hogy nem tudnád tartani a lépést velünk a ki fut gyorsabban a rendőrök el.........é versenyt Very Happy

Nekem is sok hülyeség el tudja rontani a kedvemet- az igaz, de ezúttal főként az, ha rákészülünk és valaki mégsem feküdne bele a saját há....t, hogy is mondjam.... Akkor inkább ne ezen gondolkozzunk, és akkor nem élem bele magam a féktelenkedő partiba.

Most akkor igyunk rendesen, vagy csak suvadjunk szolidan? Ez itt a nagy kérdés. Listát a jó helyekről még nem tudnék mondani, de a költségvetésbe akár egy ilyen fizetős hely is beleférne ahol adnak enni meg inni, meg esetleg zene is van.

Aminél nem sokkal drágább egy Veszprémi kéjutazás sem. B vagy C tervnek egy szolid társasozás, koccintás meg ilyenek is lehetnek, nem zárkózom el, csak inkább mozgalmasabbra szavaznék. Ha végül kiöregszünk a nagyon sok piát vásárlós évekből, az is elfogadható, valahol...valamikor.

Question Question Question drunken drunken drunken Question Question Question


Baboh
Baboh

Hozzászólások száma : 1914
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Debrecen

http://sites.google.com/site/keletierdokvandorai

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 3 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Baboh Vas. Dec. 06, 2015 6:15 pm

Hm, vagy valaki nagyon köcsög, vagy a sok információ között nem látjátok a lényeget, ezért nincs válasz: nagy ivást tervezünk szilveszterkor??
bounce
Baboh
Baboh

Hozzászólások száma : 1914
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Debrecen

http://sites.google.com/site/keletierdokvandorai

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 3 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Lernun Hétf. Dec. 07, 2015 2:52 am

Veszprémbe én sem tervezek lemenni, de hogy Valesz megnyugtassam(aki gondolom már hetek óta nem tud aludni emiatt) Bihajbasznádra sem szándékszom kimenni. Elsején este már dolgozom, ettől függetlenül beleférne egy hosszas józanodással egybekötött beállás. A probléma csupán annyi, hogy jelenleg nem tudom megmondani, hogy milyen hangulatban leszek aznap. Ezért hiába mondom, hogy igen seggrészeg leszek már este10-kor, aztán majd aznap kiderül, hogy még sincs kedvem bemutatni Beát(persze elvileg fordítva is előferdülhetne, de a statisztika nem azt igazolja). Szal passz. Egy erős tartózkodás. Anyagilag nem zárkózom el a Debrecenben felmerülő partizási lehetőségektől, csak ne valami zsúfolt helyre menjünk, meg ne mászkáljunk sokat a városban. Konkrétabbakat majd 31edikén tudok mondani sorry.
Lernun
Lernun

Hozzászólások száma : 1010
Join date : 2012. Jul. 26.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 3 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Baboh Hétf. Dec. 07, 2015 4:07 am

A hozzászólások fényében egy ivással egybekötött Passivity mindenféleképpen benne lesz a programfüzetünkben Very Happy Jó dolgom van, Neked is mindegy, Gerinek is, Böbének is Very Happy Valami kocsma jellegű dolgon gondolkozok, azok fizikailag nem lehetnek olyan zsúfoltak mint a főtér vagy a disco... disco party party;

karaoke milyen lenne?
Baboh
Baboh

Hozzászólások száma : 1914
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Debrecen

http://sites.google.com/site/keletierdokvandorai

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 3 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Lernun Kedd Dec. 08, 2015 12:37 am

Eddigi tapasztalataim alapján mire sikerülne annyit innom, hogy belemenjek egy karaokezásba valószínűleg már a dal közepén előbújna a kis Vuk, amit nyilvános helyeken annyira nem tolerálnak, szal én nem erőltetném ezt a dolgot.
Lernun
Lernun

Hozzászólások száma : 1010
Join date : 2012. Jul. 26.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 3 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Baboh Kedd Dec. 08, 2015 8:11 am

Erőltetni én sem. Kocsma??
Baboh
Baboh

Hozzászólások száma : 1914
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Debrecen

http://sites.google.com/site/keletierdokvandorai

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 3 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Lernun Csüt. Dec. 10, 2015 6:30 am

Lehet róla szó, de akkor jó lenne előre lefoglalni egy asztalt valahol, nem akkor keresgélni a szabad helyeket.
Lernun
Lernun

Hozzászólások száma : 1010
Join date : 2012. Jul. 26.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 3 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Ruyan Csüt. Dec. 10, 2015 8:33 am

Hali!

Kicsit elmaradtam a válasszal mostanában, de...

Derzsy

Igen, mászkáltunk a városban annak idején, de az én szememben nagy különbség van a "kint vagyunk és majd beülünk valahová" és a "célirányosan megyünk valahova" között. Nagyjából annyi, mint ami most említettél, foglaljunk helyet magunknak.

Atkó

Nem mondom, hogy innom kéne ahhoz, hogy karaokezzak, de nem biztos, hogy élvezhető lenne az eredménye a környezetemnek Very Happy A kocsma megfelel, de azért egy pakli kártyát vihetünk arra az esetre ha beállna a party.
Ruyan
Ruyan

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 32
Tartózkodási hely : Debrecen

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 3 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Baboh Csüt. Dec. 10, 2015 8:34 am

Ha találunk egy jó korcs-mát, tényleg jó, ha foglalunk helyet. Nekem Jazz, Ibolya, Fácánon, Roncsbáron, Valhallán, Füredi sörözőn kívül jöhet ötlet, ezeket annyira nem Lajkolom. Szóval a legtöbbet, amiben voltunk Very Happy

Pikoló, Aranygól, Péterfia rock már jobban illeszkedik pl. No meg a Sirály, ha még létezik, meg az az ingyen csocsós aminek nem jut eszembe a neve. Így együtt Very Happy
Baboh
Baboh

Hozzászólások száma : 1914
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Debrecen

http://sites.google.com/site/keletierdokvandorai

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 3 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Baboh Csüt. Dec. 10, 2015 8:35 am

Oké Geri, most látom hogy írtál, természetesen a kártya nekem is jó BEÁllás esetén.
Baboh
Baboh

Hozzászólások száma : 1914
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Debrecen

http://sites.google.com/site/keletierdokvandorai

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 3 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 40 oldal Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.