Keleti Erdők Vándorai


Join the forum, it's quick and easy

Keleti Erdők Vándorai
Keleti Erdők Vándorai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Csevegő

+2
Tudu
Primus Maximus
6 posters

40 / 40 oldal Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Go down

Csevegő - Page 40 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Baboh Pént. Jún. 09, 2017 9:00 am

Csű!

Nyilván főleg Jánosnak szól a kérdés, aki kiragadott egy pár sort a több éves fóruméletből, de Valesz neked is szól. Az a kérdés, hogy Rakamazra is szívesen jönnél e, mert ott is tudunk szabadtéri dolgokat csinálni a környéken, cserébe jobban férnénk kertes házban. És vízközelben is lennénk.
Baboh
Baboh

Hozzászólások száma : 1914
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Debrecen

http://sites.google.com/site/keletierdokvandorai

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 40 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Lorin Pént. Jún. 09, 2017 9:57 am

Nem tudom ki törte fel János profilját, de ilyesmit csinálni nem szép dolog. ÉÉÉrtem? Nem szép dolog :/ .

Viccet félretéve, Baboh, hogy Miskolc, vagy Rakamaz nekem körülbeül édesmindegy Wink. A víz annyira nem vonz, és az azért van miskolc környékén is (Miskolctapolca pl). Sőt én abban is benne vagyok, hogy ha már egy ilyen 2-3 napos dolgot tervezünk akkor viszünk pár sátrat, minimális alvós felszerelést, és ilyen vadkempingekben töltve az éjszakát csapunk egy kis túrát Very Happy . Persze nem több 10 kilóméterest, csak ilyen kellemesen beleférőset.
Nekem tényleg mindegy amúgy benne vagyok mindenjóba!
Lorin
Lorin
Admin

Hozzászólások száma : 1531
Join date : 2012. Jul. 19.

https://kevforum.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 40 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Baboh Pént. Jún. 09, 2017 1:50 pm

Okézsoké akkor én Rakamazra szavazok(és Derzsy is), legfeljebb onnan megyünk Miskolc-tapolcára XD A csapatkoncepciót melyik napra várjuk?
Baboh
Baboh

Hozzászólások száma : 1914
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Debrecen

http://sites.google.com/site/keletierdokvandorai

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 40 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Lorin Szomb. Jún. 10, 2017 5:36 am

Ma este beírom. Tegnap akartam de az olyan nevű projekt hogy "XY megvalósíthatósági tanulmány" na az picit felkavarja az általános munkarendet, és eltünteti a meló közben történő facebookozás jóvilágát :/ Sad .
Estére fenn lesz. (7-8 körül).
Lorin
Lorin
Admin

Hozzászólások száma : 1531
Join date : 2012. Jul. 19.

https://kevforum.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 40 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Lorin Szomb. Jún. 10, 2017 9:19 pm

Közben kiraktam a csapat koncepciót a fb csoportba, olvassátok el és lehet a hivatalos regisztráció. ( a reg. Első lépéséhez nem kell teljesen kidolgozott karakter, név és egy sablonos cucc elég lesz. )
Lorin
Lorin
Admin

Hozzászólások száma : 1531
Join date : 2012. Jul. 19.

https://kevforum.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 40 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Ruyan Szomb. Jún. 10, 2017 10:05 pm

Hali!

Közben fixálódott a nyaralás időpontja, ami ütközik a DK-val. Így ezalkalommal sajnos nem tudom erősíteni a csapatot.

Ellenben a jövő hétvégén úgy néz ki rá fogok érni partizni
Ruyan
Ruyan

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 32
Tartózkodási hely : Debrecen

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 40 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Lernun Vas. Jún. 11, 2017 8:17 am

Na akkor elvileg minden okés, akár kezdhetjük körvonalazni is a paramétereket. Akkor összegezve eddig ugye 4nen érünk rá(Atkó, Geri, Sankó, én) kezdésnek azt mondanám, hogy délután 3-kor találkozhatnánk a Füredinél ahonnan bicajjal közelíthetnénk meg a kertet. Útközben még útba ejthetünk pár boltot, ha szükséges. Ha jól számolom egy vacsora, ebéd és esetleg egy reggelire valónyit kéne összevásárolni, megfelelő mennyiségű alkohollal meg nasival. Kérdés, hogy helyszínen akarunk-e főzni vagy mindenki hoz készételt vagy a Debrecen táblához rendelünk valamit Very Happy . Alkoholnak amúgy szerintem 2 db 2 literes sör meg 2 bor elegendő, de ha a többség eresze el a hajam bulit preferál abban is benne vagyok. Programnak a társasozás gondolom alap, bár a többi cucc mellett nem biztos, hogy ebből több doboz is belefér. Ami eszembe ötlött még a magusozás(egy befejezhető hosszúságú modullal, ehhez ugye kérdés, hogy mindenki benne van-e illetve lesz-e mesélő), vagy Geri meg én levihetjük a Hkk kártyáinkat is és csapathatjuk azzal(szerintem nem időigényesebb elsajátítani, mint egy karialkotás ) vagy ezen kettő ötvözete, vagy filmezás/anime nézés. Vasárnap pedig legkésőbb olyan este 6-7 felé mondanám a nekem megfelelő hazaindulás idejét. További programötleteket, a felvetettek véleményezését várom.

Én.
Lernun
Lernun

Hozzászólások száma : 1010
Join date : 2012. Jul. 26.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 40 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Baboh Vas. Jún. 11, 2017 9:51 am

Csoki!

Időközben már Böbe is aktív állományban van, így rá is számíthatunk. Az áram már működik a kertben, cserébe ivóvíz ugyebár nincs kint, szóval azt is kell vinnünk. A felsoroltak nekem jól hangzanak, akár a hkk-ban is benne vagyok, bár gondolom öten jobban tudunk pl. társasozni. Animenézéshez valószínűleg kéne kintre valami eszköz is, mert a dvd lejátszó és a tv már nem garantáltan kompatibilis/működőképes odakünn. Cserébe van rá esély, hogy tudunk zenét lejátszani, de csak a rádió garantált. Így ha valakinek befér a cuccába egy laptop, rakhatunk össze egy film+zene csomagot is. Ottmaradni nyugodtan maradhatunk másnap akármeddig.
Mágusozás: kicsit olyan, mint a bújócska, aki felveti az ötletet, az hozzon mesélőt(vagy legyen). Benne benne lennék, de tartok tőle, hogy Böbe nem annyira játszana. Cserébe ő szívesen eliszogat mellettünk, ha mégis erre adjuk a fejünket.

Komolyabb főzést szerintem ne tervezzünk, főleg a bográcstakarítás és a kidobott fűszerek miatt, mert akkor kb mindent a városból kéne vinni fán kívül, de este egy tűzrakásos sütögetés jóllakatna minket(meghát a program többi részét ugyanígy tudjuk idebent is csinálni).

Alkohol: hát ha neked elég 4 liter sör meg két bor, akkor jó, de fejenként ha ezt kivisszük nem fér más a táskákba... Twisted Evil Inkább vigyünk egy kis töményet is mellé, valami jobbat. Szívesen megveszem ha mondtok valami ötletet... cheers

Szóval valami ilyesmi a fontossági relációm: tűzgyújtás > alkohol > zene > társasozás > evés = magusozás > sütés > vízivás = hkk > alvás > takarítás, paplan biztosítás, edény tisztítás, kútvíz kitermelés (az utolsó felsorolás a "nem valószínű, hogy lesz " szekció)
Baboh
Baboh

Hozzászólások száma : 1914
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Debrecen

http://sites.google.com/site/keletierdokvandorai

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 40 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Lernun Vas. Jún. 11, 2017 4:22 pm

Jogos-jogos... Geri, akarsz mesélni?? Very Happy Very Happy
Lernun
Lernun

Hozzászólások száma : 1010
Join date : 2012. Jul. 26.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 40 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Primus Maximus Vas. Jún. 11, 2017 8:50 pm

Hali!
Szóval megtaláltam végül amit kerestem és regeltem is DK-ra. A csapatkonceptet a FB-on kívül hol kommunikálhatjuk le? Még mindíg nincs regisztrációm az ArcKönyvben. Edit: Megkaptam a közös doksi linkjét is és olvastam is. Out dolgokat (leutazás egyeztetése, ki mit visz, stb.) azért jó lenne időben átbeszélni.
János


A hozzászólást sliegun összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Jún. 11, 2017 8:57 pm-kor.
Primus Maximus
Primus Maximus

Hozzászólások száma : 179
Join date : 2012. Aug. 06.
Age : 33
Tartózkodási hely : Debrecen

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 40 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Lernun Vas. Jún. 11, 2017 8:56 pm

Te Valesz ez a bot már kezd spammolni, töröld már mielőtt elkezdi nyomatni a hirdetéseket is Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing .
Lernun
Lernun

Hozzászólások száma : 1010
Join date : 2012. Jul. 26.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 40 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Primus Maximus Vas. Jún. 11, 2017 9:00 pm

Figyelem, nyomtatott hirdetés következik!

Wait 4 seconds to skip AD...
Primus Maximus
Primus Maximus

Hozzászólások száma : 179
Join date : 2012. Aug. 06.
Age : 33
Tartózkodási hely : Debrecen

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 40 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Baboh Hétf. Jún. 12, 2017 6:08 am

Halló!

János egy héten belül két hozzászólás, most valami ünnep van?

Valesz

A Primus Anus Maximusnak abban igaza van, hogy a cuccokról egy kis egyeztetés nem ártana. Nekünk például nincs most fegyverünk, de még csinálhatunk, ha nincs valakinél feleslegben(pl. Geri nem jön, nála vannak kardok). Akkor már az is kérdés, hogy a csapathoz milyen fegyver és milyen ruha illik(olvastam a leírást meg amit Kildar írt azt is)- én ilyen prémes-barbáros dologra gondoltam ez alapján.

Vinni gondolom a legegyszerűbb ha nem bográcsot meg csomó nyersanyagot viszünk, hanem olyasmit amit könnyen tudunk fogyasztani(néhány konzerv, hidegkaja, sütnivaló(az még INesnek is jó stb.). Két napra elég sokszor vittünk már egy heti felszerelést, talán most már kinőttünk ebből...és azt sem szeretném ha a cuccodat hárman se bírnánk el, nehogy úgy érezd, hogy túlvállalod magad, miközben meggebed a csapat. Laughing
Baboh
Baboh

Hozzászólások száma : 1914
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Debrecen

http://sites.google.com/site/keletierdokvandorai

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 40 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Ruyan Hétf. Jún. 12, 2017 7:38 pm

A most hétvégi parti terveire reagálva. Az étkezés szerintem tökéletes úgy, ha kint sütögetünk. Azt kevés erőfeszítéssel ki tudjuk vinni, illetve többnyire a hozzávalói reggeli gyanánt is szolgálhatnak. A Derzsy által becsült piamennyiség nagyjából szerintem is elég lesz, talán egy picit több sör belefér. De töményet én nem nagyon akarok fogyasztani. Mágusozni szívesen mágusozom, de mesélni nem hiszem, hogy lesz kedvem. Szóval inkább a HKK-t preferálom, bedobom a gyak-nemgyakokat, aztán abból lehet draftolni Very Happy Egyébként bármilyen már megismert társasban benne vagyok. A kezdési idő tökéletes, viszont nekem egyszerűbb, ha nem kerekezek el a Fürediig, hanem valahol a Faraktár utcán találkozunk.
Ruyan
Ruyan

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 32
Tartózkodási hely : Debrecen

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 40 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Baboh Kedd Jún. 13, 2017 6:22 am

Okés, akkor úgy csináljuk mint anno itt a kert melletti live-on, lesz egy hkk szekció, meg egy ivós szekció Very Happy Amúgy viccet félretéve még megvan a burkoltan már jelzett aggályom hogy a hkk egy kétszemélyes játék... vagy négy, ami még nem öt. Akkor sört javasolnám, hogy hozzon mindenki egy KEVeset, mi plusz egy bort minimum veszünk amit Sanci választ, ha már ennyire borszagértő- én lehet, hogy előző nap kiviszek némi kaját és piát, csak hogy rendbe rakjam a területet minimálisan, meg leteszteljem a kinti eszközparkot(pénteken szabadnapos vagyok)

Amúgy én nem azt mondtam, hogy nem mesélnék, szóval ha már ennyire szeretnétek, valami rövid kalandot kieszelek//Sankónak is szóltam hogy mi lenne ha mesélne. Aztán hangulattól függően nyomhatjuk azt is a tüzeskedés közben.

Mégegy fő kérdés: laptop akkor befér valamelyikőtökhöz? Nem baj, ha nem, csak akkor nem válogatok össze néhány partimikszet.

Amúgy arra tényleg számoljatok, hogy paplanunk nincs kint valami nagy mennyiségben, kb egy van, de lehet már azóta az sincs. Pulcsira szükség lesz.
Baboh
Baboh

Hozzászólások száma : 1914
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Debrecen

http://sites.google.com/site/keletierdokvandorai

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 40 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Lorin Kedd Jún. 13, 2017 10:11 am

Geri: meg tudod nekem azt tenni DK-ig hogy áttúrod a nállad -már jó régen- elraktározott larpos lomjaimat, és lajstromba veszed őket ? Akár egy fénykép is elég egyébként csak lássak rajta kb mindent Very Happy.
Jah és amit keresek elsősorben: ponyva, kék műanyag (1-2- darab), 1 zöld utóbbi ilyen minisátor volt az egyik Keledvég Legendáin, és szövetből készült, illetve használható felújításra szoruló fegyverek.
Köszi, és bocsi hogy ilyennel basztatlak azutn hogy ott hagytam őket már vagy két éve Very Happy . (Lassan amúgy majd azokat is felköltöztetem Pestre).

-------

https://kevforum.hungarianforum.com/viewtopic.forum?t=33
Lorin
Lorin
Admin

Hozzászólások száma : 1531
Join date : 2012. Jul. 19.

https://kevforum.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 40 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

40 / 40 oldal Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.