Keleti Erdők Vándorai


Join the forum, it's quick and easy

Keleti Erdők Vándorai
Keleti Erdők Vándorai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Csevegő

+2
Tudu
Primus Maximus
6 posters

39 / 40 oldal Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next

Go down

Csevegő - Page 39 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Ruyan Hétf. Május 15, 2017 9:25 pm

Hali!

Nekem is jó a 20.-a egy kis összeröffenésre. Illetve a hétvégén tudtam meg, hogy Réka ismét hazalátogat, szóval azügyben is összegyűlhetnénk valamikor, hogyha van még kedv/idő Smile

És ami azt illeti Atkó meg nekem gyanús, hogyha az este 8 órát már hajnalnak érzékeli Razz
Ruyan
Ruyan

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 32
Tartózkodási hely : Debrecen

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 39 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Baboh Kedd Május 16, 2017 2:10 pm

Azt hittem Geri, hogy mikor éjszakáról mentem haza, akkor láttalak fent, de az biztos hogy hulla fáradt voltam, téridőtől függetlenül Very Happy

Az új társast is kipróbálhatjuk akkor szombaton, meg bili-árdozhatunk is.
Baboh
Baboh

Hozzászólások száma : 1914
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Debrecen

http://sites.google.com/site/keletierdokvandorai

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 39 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Lernun Szer. Május 17, 2017 10:59 am

Délután 2 kezdésnek??
Lernun
Lernun

Hozzászólások száma : 1010
Join date : 2012. Jul. 26.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 39 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Baboh Szer. Május 17, 2017 11:24 am

Részemről jó lesz.
Baboh
Baboh

Hozzászólások száma : 1914
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Debrecen

http://sites.google.com/site/keletierdokvandorai

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 39 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Ruyan Pént. Május 19, 2017 1:56 pm

Nekem is megfelel Smile Akkor már csak annyi kérdésem van, hogy hol kezdünk 2-kor?
Ruyan
Ruyan

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 32
Tartózkodási hely : Debrecen

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 39 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Baboh Pént. Május 19, 2017 3:29 pm

Egyszerűbb lesz, ha nálunk, mert Sanci csak olyan 5-6 ig ér rá, legalábbis két napja még így mondta... És akkor gyorsan eldöntjük(tapasztalati mágikus úton) hogy hányan vagyunk ott, és hogy előbb társasozzunk e, vagy előbb biliárdozzunk- márha Sankónak nem lesz mindkettőhöz ideje/kedve.
Baboh
Baboh

Hozzászólások száma : 1914
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Debrecen

http://sites.google.com/site/keletierdokvandorai

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 39 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Baboh Hétf. Május 22, 2017 12:41 pm

Tsőő!

Ezt kiemelten Valesznak, mert ő nem volt most itt élőben:

Felvetődött(felvetettem), hogy Derzsy szeretné, ha miskolci kéjlakjukat egy kicsit átrendeznénk és összehánynánk a nyáron szolid keretek között, amire nagy eséllyel egy augusztusi hétvégét, plusz pár napot lehetne választani. Lenne kedved Valesz ilyesmikhez, illetve időd?? - lényegében számomra ismeretlen város megnézéssel egybekötött nyaralásról van szó, de orgiának vagy csak többnapos pártinak is nevezhetjük. Persze ez csak az alapötlet, egyéb programokat még van idő kitalálni.

Annyit már tudok, hogy az augusztus 14-18 héten nem tudok szabadságra menni, ezen kívül a hétvégék és a többi hétköznap szóba jöhet részemről.

Ezen kívül van tervben utolsó nagy kerti parti, ami a gyújtogatás szempontjából szabadabb lehetőség, egyetlen hátránya jelenleg még, hogy ismeretlen okokból áram sincs, meg persze hogy ahhoz Budapestről is messzire kell jönni. Meg ugye a kertipartit akárhogy húzzuk, több napig nem lenne annyira mókás, mint egy fent említett kiruccanás, de egy hétvégét erre is szeretnék találni, amikor nektek is jó lesz nyáron.
Baboh
Baboh

Hozzászólások száma : 1914
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Debrecen

http://sites.google.com/site/keletierdokvandorai

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 39 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Lorin Csüt. Május 25, 2017 10:28 am

Ahoy!

Vészesen fogynak a nyári hétvégéim, de ha nyár vége felé megfelel akkor beiktathatjuk. Annyi kis "kérésem" volna hogyha már így elmegyeünk Miskolcra, akkor onnan csak egy köpésnyire van Miskolctapolca, ahol sok menő dolog van, szóval valami kiruccanós, kültéri dolgot betervezhetnénk, márcsakmertnahogydenadena, ne az legyen hogy mindig bent kockulunk, csak másnak a házánál Very Happy .
Részletekről majd dumáljunk még, viszont munkával és vizsgákkal teli 2-3 hetem lesz most, szóval egy ideig semmire se fogok ráérni.
Utánna meg majd meglátjuk. Addig írhattok a korábbi kérdeseimre legalább választ.

Ppp.
Lorin
Lorin
Admin

Hozzászólások száma : 1531
Join date : 2012. Jul. 19.

https://kevforum.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 39 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Lernun Csüt. Május 25, 2017 12:18 pm

Na akkor ha már nagyban megy a tervezgetés egy kis pontosítás.
Egyrészt a kéjlak egy 2 szoba+konyha+fürdőszobás panelház(kb másfélszer akkora mint a Tócós, csakhogy legyen férőhely viszonyítási alap). Másrészt anyám barátja vette, tehát kb sehányad részt nincs a birtokomban. Ettől függetlenül már voltam ott, meg azért ennek kapcsán rákérdeztem és megengedné, hogy használjuk, olyan feltételek mellett hogy ő is jelen van az egyik szobában. Ergo marad egy szoba használatra, ami szűkösen 5 főnek hagy teret(2 ember ágyon a többi hálózsákban). Ez a formáció szerintem kb egy dologra alkalmas: ha tényleg az a tervünk hogy kb egész nap várost nézünk. Berúgáshoz/kockuláshoz szerintem nem szükséges elhagynunk a várost/megyét, kérdés, hogy a többnapos városnézés még ha haveri társaságban is mennyire preferenciája mindenkinek(ahogy Valesz is írta látnivaló az van bőven és buszok is mennek sokféle szép környékbeli terepre is meg a város sem kicsi). Mindentől függetlenül ha a társaság többi tagjának megfelel a fentebb részletezett keretek között én is benne vagyok a buliban. Amennyiben mindenkinek az augusztusi hónap lenne jó az nekem is megfelel, amennyiben július elejéig egyeztetünk időpontot szabit is tudok akkor kivenni.(ha mégis a július a jobb akkor viszont már pár héten belül kéne az időpont ugyanezen okból)

Csácsumi

ui.: DK-ra nem tervezek menni.
Lernun
Lernun

Hozzászólások száma : 1010
Join date : 2012. Jul. 26.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 39 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Baboh Csüt. Május 25, 2017 1:35 pm

Csőő

Valesz DK-ra erősen gondolkodok, egyéb dolgokon múlik most nagyobb részt a válaszom, de megszületik június elején.

Derzsy és mindenki.

Hát, ha Ibrahim bácsi ott lenne a szomszédban, valószínűleg zavarnánk őt, másrészt nem is életszerű, hogy mi partizunk az ő házában, ő meg nem iszik velünk... Ilyen feltételek mellett azért kicsit más a helyzet. A szabadtéri programban amit Valesz felvetett, én benne vagyok, túrázás jellegűt értettem rajta. A többnapos városnézés meg környékbeli dolgok megint szimpatikus, legfeljebb suvadni tudunk eközben is, és akkor csak pihenni megyünk vissza a lakásba-akár. Bár még mindig azzal vagyok megáldva, hogy amit anyukád mondott Derzsy, az a nyaralótok Rakamazon(?), ahol mamád szokott lenni, lehet hogy vízparton a túrázás plusz környékbeli piálás-partizás legalább olyan jó lenne(csakmert az eredeti ötlet az volt, és nem tőlem származott-mivel addig nem is tudtam hogy van ilyenetek) És hát "felügyelet" mellett lehet hogy nem is lenne ugyanaz a parti.

Egy lényeges dolog: Geri biztos mondja majd, hogy az augusztust az ő nyaralásuk és munka-egyéb ráérés miatt célozzuk. Nekem jó június július, szeptember is, ha mindenkinek megfelel a csapatból. (aug14-18-ig meg nem, mint írtam)

Utóirat Sancinak is van kedve a dologhoz(ő aug. elején lesz oda valahol), Böbének nincs, ennyi emberrel lehet mársi kal.......kulálni.
Baboh
Baboh

Hozzászólások száma : 1914
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Debrecen

http://sites.google.com/site/keletierdokvandorai

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 39 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Lernun Csüt. Május 25, 2017 2:26 pm

Rakamazon valóban van egy kertes házunk(egészen pontosan nagymamámé). Előnye a miskolci lakással szemben a mérete(6 embernek simán biztosított ágy plusz elég nagy udvar is van ahol akár sátor is felverhető). Hátránya ha várost akarunk nézni akkor át kell menni Tokajba, mert Rakamazon nem sok minden látnivalót tudok a főteret letudva. Ez kb 500 forint vonattal oda-vissza(bár 1 megálló az egész szal a kemények bliccelhetnek, a még keményebbeknek meg gyalog sem nagy távolság:D )-már ha ilyesfajta közlekedési formában gondolkodunk . A felügyeletről csak annyi, hogy nagymamán itt is társrésztvevő lenne, de már húgomék is voltak lenn többedmagával és ők sem sok vizet zavartak(és ők sem rostos levet ittak este... ). Szóval alternatívaként ez a lehetőség is áll.
Lernun
Lernun

Hozzászólások száma : 1010
Join date : 2012. Jul. 26.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 39 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Baboh Hétf. Május 29, 2017 5:25 pm

Csoki!

Akkor a nyár végi partira aug.19-20 vagy 26-27-et célozhatjuk. Ehhez jöhet hozzá előtte, utána néhány hétköznap, részemről 4 nap már egész jól hangzik kikapcsolódni. Nekem jó a miskolci és a rakamazi verzió is, döntsön a többség. Sankó is ráér elvileg.

Valesz

Úgy döntöttem, egy északit eljátszok az oldaladon, ráadásul betoboroztam Sankót is.
Baboh
Baboh

Hozzászólások száma : 1914
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Debrecen

http://sites.google.com/site/keletierdokvandorai

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 39 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Lorin Kedd Május 30, 2017 3:10 pm

Ahoy!

Huhuhuhuhuúúúúúúúúúúúúúú Very Happy Baboh nem mondom, hogy nem leptél meg Very Happy. De nagyon örülök annak hogy így döntöttél! Már csak Gerit kell betoborozni jól, és akkor egy nagyon nosztalgikusan és mondhatni romantikusan ott voltunk csapatostul az első és az utolsó DK-n IS Very Happy.
Node ha nem küldtem volna jelentkezési linket:
https://docs.google.com/document/d/1XQwVE7lN6N7nfjLipQRTcTNAAcLZB_xDUfzT2hf3W98/

És meg kell adni egy frakció jelszót, ami pedig: g1n341
Persze mielőtt jelentkeztek akár át is beszélhetünk némi koncepciót, noha a legtöbb leírás és utmútató elérhető a fentebbi linkből.

Nyári banzájkodás:
A két megadott időpontból a 26-27 150%-hogy nem jó, mivel akkor van a két évente megrendezésre kerülő Lumina LARP melynek szervezésében idén is segítek. Az előtte lévő 20.-ai hétvégén jelenleg nincs semmilyen elfoglaltságom, ugyanakkor jóeséllyel akkorra mindig van valamilyen hagyományörzős fellépés, mivel hogy az Államalapítás ünnepe az ilyen kelendő erre. Viszont ahogy nézem idén elég szerencsésen Szeptember elseje péntekre esik, így az első szeptemberi hétvége 2-3, tehát az (habár nem augusztus vége) de sokkal jobbnak tűnik mint az augusztusi hétvégék. Illetve ha úgy van augusztus 28-tól is vehetek ki néhány nap szabit hétköznapra ha nektek az jobban megfelelne.
Lorin
Lorin
Admin

Hozzászólások száma : 1531
Join date : 2012. Jul. 19.

https://kevforum.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 39 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Baboh Kedd Május 30, 2017 10:06 pm

Már közben önszorgalomból kerestem linkeket, de mivel kellően kiterjedt a szabályzat, még nem volt időm átnézni. A játékkiírást láttam, hogy mi egy másik törzzsel szövetségben vagyunk, meg a hangzatos nevünket is láttam(ami nem ugrik be most). Kb ennyit tudok, úgyhogy némi alapkoncepciót szívesen veszek, vagy veszek részt kitalálásában.

Nekem jó a szeptemberi első hétvége is, meg akkor mondjuk az előző két-három nap, főleg ha jó az idő.
Baboh
Baboh

Hozzászólások száma : 1914
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Debrecen

http://sites.google.com/site/keletierdokvandorai

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 39 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Lernun Szer. Május 31, 2017 9:50 am

Csőő!

A Debrecenben tartózkodó  társaságtól kérdezném, hogy a péntek-szombat, jövőhét hétfő-keddi napok valamelyikén ráérnének-e valamiféle közösségi programra, ha igen mely napok milyen óráiban?/ha minden kötél szakad vasárnap este 7-től is megfelel nekem/
Lernun
Lernun

Hozzászólások száma : 1010
Join date : 2012. Jul. 26.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 39 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Baboh Szer. Május 31, 2017 3:47 pm

Csőőő, pénteken éjszakás vagyok, a szombatot még nem tudom, mert megyünk ki pár órára a kertbe rendet rakni. Azt leszámítva nekem a szombat is, vasárnap 7, és a hétfő is jó, mert az piros betűs.
Baboh
Baboh

Hozzászólások száma : 1914
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Debrecen

http://sites.google.com/site/keletierdokvandorai

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 39 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Lernun Szer. Május 31, 2017 6:08 pm

Na máris történt egy kis változás, vasárnap éjszakás leszek, szal az a nap nem jó, meg hétfőn is leghamarabb 2-től.(cserébe szombaton korlátlanul ráérek)
Lernun
Lernun

Hozzászólások száma : 1010
Join date : 2012. Jul. 26.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 39 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Baboh Csüt. Jún. 01, 2017 12:46 pm

Részemről jó mindkettő, a szombat amikor végzünk a kertben.
Baboh
Baboh

Hozzászólások száma : 1914
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Debrecen

http://sites.google.com/site/keletierdokvandorai

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 39 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Ruyan Pént. Jún. 02, 2017 10:43 pm

Sziasztok!

Bocs a késői válaszért, mostanában kicsit azt sem tudom merre áll a fejem :/ Holnap délután / este én is ráérek, ahogy Atkónak jobban megfelel.

UI: Valesz, nem feledkeztem el a DK-ról csak még próbálom kideríteni, hogy mikor megyünk nyaralni és így mikor érek majd rá júliusban. Amint tudok biztosat, visszajelzek Wink
Ruyan
Ruyan

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 32
Tartózkodási hely : Debrecen

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 39 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Lernun Pént. Jún. 02, 2017 11:24 pm

Atkó akkor majd ha végeztetek csörögj meg és egyeztetünk kezdési időpontot.
Lernun
Lernun

Hozzászólások száma : 1010
Join date : 2012. Jul. 26.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 39 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Baboh Szomb. Jún. 03, 2017 12:51 pm

Oké, akkor szólok ha már nem nyírjuk a füvet Very Happy  2 után megyünk ki, szóval gondolom 5-6-ig minimum eltart, de kocsival hoznak Atiék be.
Baboh
Baboh

Hozzászólások száma : 1914
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Debrecen

http://sites.google.com/site/keletierdokvandorai

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 39 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Lernun Vas. Jún. 04, 2017 1:59 am

Megnéztem, a 17-18-adikai hétvégém a szabad, viszont előtte pénteken éjszakás vagyok. Ennek értelmében vagy egy szombat délutántól(3-4 órára kiérve a kertbe) vasárnap kora estig(6-7 órakor elindulva a kertből) időtartamú partyt csapunk, vagy elodázzuk a dolgot(vagy augusztusra vagy az örökkévalóságig), legalábbis a jelenlegi tényálladékok szerint ezek az eshetőségek vannak. Már ha Gerinek egyáltalán megfelel az említett mostani havi hétvége, amiről mint élőszóban jelezte nemsokára nyilatkozik majd.
Lernun
Lernun

Hozzászólások száma : 1010
Join date : 2012. Jul. 26.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 39 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Baboh Vas. Jún. 04, 2017 3:34 pm

Oksi, ha Gerinek megfelel, akkor csaphatjuk. Opcionálisan hívhatunk Sancin és a nemráérő pélón kívül mást is, ha gondoljátok.
Baboh
Baboh

Hozzászólások száma : 1914
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Debrecen

http://sites.google.com/site/keletierdokvandorai

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 39 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Primus Maximus Szer. Jún. 07, 2017 9:02 pm

Cső!
Én a magam részéről biztosan kijelenthetem, hogy nem kívánok Miskolcra menni. De azért a kedves érintetteknek jó sórakodást kívánok!
Primus
Primus Maximus
Primus Maximus

Hozzászólások száma : 179
Join date : 2012. Aug. 06.
Age : 33
Tartózkodási hely : Debrecen

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 39 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Lorin Csüt. Jún. 08, 2017 12:24 pm

Emieezezez itt?

Csevegő - Page 39 Raisins_Face
Lorin
Lorin
Admin

Hozzászólások száma : 1531
Join date : 2012. Jul. 19.

https://kevforum.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 39 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

39 / 40 oldal Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.