Keleti Erdők Vándorai


Join the forum, it's quick and easy

Keleti Erdők Vándorai
Keleti Erdők Vándorai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Asztali játékok

+4
PassionWolf
Tudu
Primus Maximus
Amaryen
8 posters

3 / 19 oldal Previous  1, 2, 3, 4 ... 11 ... 19  Next

Go down

Asztali játékok - Page 3 Empty Re: Asztali játékok

Témanyitás  Lorin Csüt. Nov. 22, 2012 3:28 pm

Aloha!

Péntekkel kapcsolatban nem tudok mit mondani, rám nem írt senki...

Szombat.: olyan 5-6 magasságáig lelgalább dolgozni fogok, de amúgy esti mókázásra ráérek, így ez már nem rajtam múlik.

L.
Lorin
Lorin
Admin

Hozzászólások száma : 1531
Join date : 2012. Jul. 19.

https://kevforum.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Asztali játékok - Page 3 Empty Re: Asztali játékok

Témanyitás  Baboh Csüt. Nov. 22, 2012 4:29 pm

Helló, szombaton este nem érek rá.
Baboh
Baboh

Hozzászólások száma : 1914
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Debrecen

http://sites.google.com/site/keletierdokvandorai

Vissza az elejére Go down

Asztali játékok - Page 3 Empty Re: Asztali játékok

Témanyitás  Lorin Pént. Nov. 23, 2012 1:09 am

Üdv!

Péntek este inni, csocsózni, vagy más szórakozási formára ráérek éppen, ha van hozzá kedv.

Vasárnap déltől sokad magammal kint fogok edzeni a Nagyerdőn. Ha valaki kedvet kap poli-kardos víváshoz, vagy beszélgetéshez kedves dunántúli félig ismerősökkel, neadjisten akar inni valami forralt lőrét, nézzen ki bátran.

L.
Lorin
Lorin
Admin

Hozzászólások száma : 1531
Join date : 2012. Jul. 19.

https://kevforum.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Asztali játékok - Page 3 Empty Re: Asztali játékok

Témanyitás  Baboh Pént. Nov. 23, 2012 7:12 am

Helláj, kedv az van, de csak ma tudom meg, hogy ráérek e. Ivásért nem megyek be, de egyéb esetekben van rá esély.
Baboh
Baboh

Hozzászólások száma : 1914
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Debrecen

http://sites.google.com/site/keletierdokvandorai

Vissza az elejére Go down

Asztali játékok - Page 3 Empty Re: Asztali játékok

Témanyitás  Lernun Pént. Nov. 23, 2012 11:17 am

Csőő

inni vagy más módon pénzt költeni én sem nagyon szeretnék. Javaslatom valamiféle társasági játék(rövidítve társasjáték) helyszínnek a lakásom tudoim ajánlani, időpontnak meg a legkésőbb 8 óra felét, mert 10nél nagyon tovább nem megoldható. Atkó te jöhetnél hamarabb narutózni így neked sem kell csak 2 óra miatt begyalogolnod, meg dumálhatnánk addig szal ha neked megfelel akár 5-6 körül is.

Dettó első szó: Derzsy
Lernun
Lernun

Hozzászólások száma : 1010
Join date : 2012. Jul. 26.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Asztali játékok - Page 3 Empty Re: Asztali játékok

Témanyitás  Baboh Pént. Nov. 23, 2012 11:32 am

okcsá délutá' 'emegyek, majd 6 óra körülre
Baboh
Baboh

Hozzászólások száma : 1914
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Debrecen

http://sites.google.com/site/keletierdokvandorai

Vissza az elejére Go down

Asztali játékok - Page 3 Empty Re: Asztali játékok

Témanyitás  Lernun Pént. Nov. 23, 2012 1:38 pm

Okés remélem addig a többiek is olvassák ezt az alfórumot is és ráérnek ma este. Ja igen és mi tűnt fel honlapon?? Shuluri viadal ügyben mit tudnak mondani az illetékesek? Very Happy
Lernun
Lernun

Hozzászólások száma : 1010
Join date : 2012. Jul. 26.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Asztali játékok - Page 3 Empty Re: Asztali játékok

Témanyitás  Ruyan Pént. Nov. 23, 2012 2:30 pm

Ráérek este, bár jobb lenne, ha 6 körül kezdenénk
Ruyan
Ruyan

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 32
Tartózkodási hely : Debrecen

Vissza az elejére Go down

Asztali játékok - Page 3 Empty Re: Asztali játékok

Témanyitás  Lernun Pént. Nov. 23, 2012 3:49 pm

Nekem megfelel, Gergő Valeszt vhzd már meg, hogy jó-e neki is meg esetleg Rékát is meg lehet kérdezni.
Lernun
Lernun

Hozzászólások száma : 1010
Join date : 2012. Jul. 26.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Asztali játékok - Page 3 Empty Re: Asztali játékok

Témanyitás  Baboh Pént. Nov. 23, 2012 3:55 pm

Én már indulok befelé, úgyhogy csörögjetek, ha valami nem oké, hosszú az út gyalog.
Baboh
Baboh

Hozzászólások száma : 1914
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Debrecen

http://sites.google.com/site/keletierdokvandorai

Vissza az elejére Go down

Asztali játékok - Page 3 Empty Re: Asztali játékok

Témanyitás  Ruyan Szomb. Nov. 24, 2012 4:01 pm

Lernun írta:Shuluri viadal ügyben mit tudnak mondani az illetékesek? Very Happy

Sajnos Rékát igencsak elszomorította az, hogy akárkinek szólt eddig a KEV berkein kívülről, az nagy ívben tett a dologra. Azaz ígérgetés és érdeklődés volt, csak egy idő után nem érkezett válasz. Összefoglalva, a legutóbb ilyen témában tett kijelentése a következő volt: minek csináljuk, ha nincs rá elég ember?

Ha mégis összejön a szükséges létszám, akkor természetesen nincs akadálya annak, hogy megtartsuk, sőt én szívesen is venném, ha már ennyit dolgoztunk vele, de kissé kifogytunk a játékosjelöltekből...
Ruyan
Ruyan

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 32
Tartózkodási hely : Debrecen

Vissza az elejére Go down

Asztali játékok - Page 3 Empty Re: Asztali játékok

Témanyitás  Lorin Vas. Nov. 25, 2012 12:25 am

Hali!

Engem még mindig érdekel a shuluri viadal, annak elenére hogy pont nem a harc az ami megfogott a magsuban anno.


Az hogy Réka besértődött azon hogy a pár ember azok közül akikett hívott(KLK) nagy ívben tett a dologra, az egyéni naivításának köszönhető. ÉÉÉÉS itt megint visszatértünk egy olyan problémára amiről azt hiszitek hogy nincs pedig de... Mégpedig arra hogy az összes ilyen játék elég bizalmi alapú. Megbízom a KM-ben, játékostársban hogy nem rontja el a szórakozásra szánt időmet. (nem fogok írni példákat, nézzetek körül, ez most is így van) Réka pedig azt szerette volna ha egy számára teljesen ismeretlen bagázs megelőlegezi neki ezt a bizalmat úgy hogy még a bemutatkozáson sem estek túl, és természetesen megsértődött azon hogy nem kapott választ -ami egyébként a facebook stabilitását ismerve nem lenne amúgy sem meglepő. No Ő vagy Ti tudjátok hogy akartok másokat "játékosnak" de engem már 5 éves koromban arra neveltek hogy ismeretlenekkel ne nagyon pacsizzak...

Ha 4 játékossal játszható felőlem bármikor tolhatjuk. Ha nem akkor itt az ideje toborozni - esetleg egy új stílus mentén!

L.

Lorin
Lorin
Admin

Hozzászólások száma : 1531
Join date : 2012. Jul. 19.

https://kevforum.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Asztali játékok - Page 3 Empty Re: Asztali játékok

Témanyitás  Baboh Vas. Nov. 25, 2012 12:50 am

okcsá

jelezném, mikor legutóbb beszéltem Tamarával, azt mondta, hogy ő és Zsolti benne lennének, elvileg velük Réka is beszélt még erről anno, egyéb iránt nekem full mindegy, csak a teljesség igénye miatt jöttem "beszólni"
okcsá
Baboh
Baboh

Hozzászólások száma : 1914
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Debrecen

http://sites.google.com/site/keletierdokvandorai

Vissza az elejére Go down

Asztali játékok - Page 3 Empty Re: Asztali játékok

Témanyitás  Lorin Szer. Márc. 06, 2013 2:15 pm

Halihó!

A legutóbb beszélt mai folytatását életút kalandunknak sajnos el kell hogy vessem, mivel a nagyon ritkán összeülő másik társaság egyik játékosaként leszek ma jelen a klubb helyiségben.
Ezzel a partival viszonylag hamar be szoktuk fejezni a játékot (10-11) így ha van kedvetek bárminemű társasjátékhoz, kártyázáshoz beszéljétek meg és gyertek nyugodtan. Ahogy végeztem én is beszállok (feltéve hogy nem 30-as epic munchkint toltok...).

L.

(Ruyan: így legyen 5-ösöm... drága tanárunk '02-kor már az egész csoporttal bent ücsörgött a teremben.)
Lorin
Lorin
Admin

Hozzászólások száma : 1531
Join date : 2012. Jul. 19.

https://kevforum.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Asztali játékok - Page 3 Empty Re: Asztali játékok

Témanyitás  Lorin Hétf. Ápr. 15, 2013 7:26 pm

Ahoy!

A közelgő 4. Világok Szárnyain találkozó kapcsán írnék pár sort.
Első körben gondolom nem tudjátok de Május 11.-én kerül sor a versenyre, szokásos reggeli kezdéssel és egész napos futamidővel. A rendezvény továbbra is ingyenes és szeretettel várunk mindenkit. Jómagam olyan 98%-ban KM leszek, mert valószínűleg abból nem lesz így se elég, ha mégsem akkor szívesen játszok.

Nos ennyit a hivatalos dolgokról. A VSZ-hez kapcsolódóan Petiék ötlet szintjén felvetették hogy forgathatnánk egy kis filmet ilyen hangulatkeltőnek. Ehhez szükség van szereplőkre és statisztákra egyaránt, illetve felszerelésre is. Szóval volna itt pár kérdés a KEV minden egyes tagjának.
1. Szeretnél-e szerepelni egy ilyen filmben mint szereplő/statiszta?
2. Alkalomadtán tudsz és akarsz-e felszereléssel hozzájárulni a film elkészüléséhez?
3. Ha a fenti kérdésekre a KEV nagy része igent mond, lehet-e ez is KEV ügy?

Üdvözleheletem mindenkinek!
L.

Lorin
Lorin
Admin

Hozzászólások száma : 1531
Join date : 2012. Jul. 19.

https://kevforum.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Asztali játékok - Page 3 Empty Re: Asztali játékok

Témanyitás  Ruyan Hétf. Ápr. 15, 2013 7:48 pm

1. Leginkább attól függ mit kéne lejátszani, de egy kisebb szerepre biztos rá lehet venni Smile
2. Igen
3. Nekem nem gond, ha az lesz belőle
Ruyan
Ruyan

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 32
Tartózkodási hely : Debrecen

Vissza az elejére Go down

Asztali játékok - Page 3 Empty Re: Asztali játékok

Témanyitás  Baboh Hétf. Ápr. 15, 2013 10:23 pm

Hell

Ha rendezhetek, vagy ha élményszámba menő a film elképzelt története, akkor az első két kérdésre igen* a válaszom.
A felvetették azt jelenti, hogy valaki beszélt, és most kikerekítenénk a lehetőséget, vagy esetleg külön ránk gondoltak?
(hangulatkeltésnek megjegyezném, hogy már van egy filmünk, amit pont a magusozók számára lenne szórakoztató, hiszen tőlük nem teljesen idegen az, amit mutatni igyekszünk a kev videón)
A "kev ügynek lenni" mit jelent az előző kérdésben?

*Ja a korrekt válaszokért húznék egy strigulát magamnak, arra az esetre, amikor én szoktam kérdést feltenni, és pl Lorin nem ad rájuk sem gyors, sem válaszokat. Legközelebbi ilyen esetben a strigulámat feltuszkolnám majd az említett ánuszába...csak az egyenlőség jegyében.
Baboh
Baboh

Hozzászólások száma : 1914
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Debrecen

http://sites.google.com/site/keletierdokvandorai

Vissza az elejére Go down

Asztali játékok - Page 3 Empty Re: Asztali játékok

Témanyitás  Lorin Kedd Ápr. 16, 2013 11:23 am

Ahoy!

Baboh a striguládat oda viszed ahova akarod, ezek nem voltak korrekt válaszok. Very Happy Korrekt válasz a Ruyan-é volt.
Mint írtam statisztát és szereplőket keresünk nem pedig rendezőt, elég mókásan is nézne ki a dolog ha valaki olyan felelne a film ezen dolgaiért akinek sem a történethez sem pedig a klub hoz nincs sok köze. Már elnézést a nyers fogalmazásért de ez így van. Továbbá nem írtam ugyan, de egy a médiánál dolgozó klubtag révén jutunk profi cucokhoz és profi segítséghez, így lehet hogy ezen dolgokat inkább meghagynánk a hozzáértő személyeknek.
A történetről sajnos nem tudok, de egy reklámfilm lesz, nem kell holywoodi szuperprodukciókra gondolni, és nem lesz benne Jhonny Depp, de még Milla Jovovich se, így az élményszámba menő történet téged forgatás alatt érintő részlete valószínűleg kimerül majd abban hogy, beöltözöl valaminek eljátszod pont úgy mint egy larpon, annyi megkötéssel hogy itt most nem örültködheted azt amit akarsz csak azt amit mondanak. De nem is mint szórakozási lehetőség vetettem fel ezt a dolgot, sokkal inkább segítség ez egy másik klubnak.


Kev ügynek lenni annyit jelent hogy lehet rá mondani hogy ott volt a KEV, nem pedig ott volt Lorin, Ruyan és kispista. Ez csak ilyen elvi dolog, de szerettek az ilyenen rágódni, és én se örülök ha Sanci a hétvégi kétfős örültködését KEV tevékenységnek titulálja. Valahol ugyebár meg kell húzni a képzeletbeli határt a saját tevékenységünket illetően ugyebár?

L.

Lorin
Lorin
Admin

Hozzászólások száma : 1531
Join date : 2012. Jul. 19.

https://kevforum.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Asztali játékok - Page 3 Empty Re: Asztali játékok

Témanyitás  Baboh Szer. Ápr. 17, 2013 9:25 pm

jójó, akkor írok majd vagy 20 kérdést, és várok rájuk válaszokat, de NEM MA! részvételben a filmben benne vagyok, kev-ügynek általánosan, mint reklám, lehet mondani, de egyébként elég, ha csak odaírják a végére, h készült (többek között)a kev közreműködésével, v valami ilyesmi. Túl sok időm azért nincs filmszerepekre, ezért ELŐRE beszéljük meg, mikor mit kell majd tenni ez ügyben. Jóval előre.
Baboh
Baboh

Hozzászólások száma : 1914
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Debrecen

http://sites.google.com/site/keletierdokvandorai

Vissza az elejére Go down

Asztali játékok - Page 3 Empty Re: Asztali játékok

Témanyitás  Lorin Szer. Ápr. 24, 2013 8:32 pm

A'hoy!

Baboch
Jelen pillanatban semmilyen filmes dolog nem rajtam áll vagy bukik, így a " jóval előre szólok" az nem az én hibámból de valószínűleg nem lesz túlzásba víve. Ez van, ezt kell szeretni, vagy nem, de ha jól emlékszem én is gyakran kapok olyan " talán érdekel a játék de majd még meglátom" dolgokat amikből az aktuális játék előtt 1 héttel konkreizálódik ki egy nem. Persze tapasztalt vagyok ilyen téren, a talán az egyenlő a "nem"-mel (így csalódás nem érhet) és ha netán mégis "igen" lesz akkor őszintén tudok örülni. Ez a pozitivizmus ecsém!

Egyenlőre semmi hír egyébként a videóról.

Mint írtam a műhelyes topickban hétvégén limitált időben ráérek (péntek estétől vasárnap délutánig), így ha neadjisten folytatni akarjátok az ETK-s kalandunkat úgy részemről van rá lehetőség. Nem, ez nem azt jelenti hogy egész hétvégén lubickolok a semmittevésben, inkább amolyan "válassz egyet" típusú felajánlás aminek kivételesen nem az én korlátaim szabnak határt.
Jóidő függvényében vevő vagyok műhelyes kintalvós partira is de szóba jöhet másnál is a sokáig játszás/alvás.

L.

Lorin
Lorin
Admin

Hozzászólások száma : 1531
Join date : 2012. Jul. 19.

https://kevforum.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Asztali játékok - Page 3 Empty Re: Asztali játékok

Témanyitás  Ruyan Csüt. Ápr. 25, 2013 3:56 pm

Hali!

Szombaton valószínűleg folytatjuk a körbemeséléses kalandsorozatunkat, így akkor nem hiszem, hogy ráérnénk, de egy holnap esti, vagy vasárnap délutáni összeröffenésnek nem szabnak gátat a programjaim (egyelőre)
Ruyan
Ruyan

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 32
Tartózkodási hely : Debrecen

Vissza az elejére Go down

Asztali játékok - Page 3 Empty Re: Asztali játékok

Témanyitás  Lernun Hétf. Ápr. 29, 2013 8:02 pm

Csőő

Geri van már valami kariötleted VSZ-re?? Ma beszéltünk Lacival ő fejvadival jönne. Elvileg ugye vasárnapig kéne leadni a karikat, szal hétvégén valamilyen formában tarthatnánk egy kis csapatelőtöri/koncepció megbeszélést.

Csőő

Én
Lernun
Lernun

Hozzászólások száma : 1010
Join date : 2012. Jul. 26.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Asztali játékok - Page 3 Empty Re: Asztali játékok

Témanyitás  Ruyan Hétf. Ápr. 29, 2013 9:47 pm

Hali!

Még nem gondolkodtam rajta és nem is jutott eszembe semmi, de szombaton ráérek megbeszélni és addigra majdcsak kitalálok valamit.
Ruyan
Ruyan

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 32
Tartózkodási hely : Debrecen

Vissza az elejére Go down

Asztali játékok - Page 3 Empty Re: Asztali játékok

Témanyitás  Ruyan Kedd Ápr. 30, 2013 6:22 pm

Valesz és Réka is ráér holnap, így csaphatunk egy ivással és pipázással egybekötött kalandozást. Azt beszéltem velük, hogy este 7-kor találkozunk a Dobozin, aztán meg leülünk valahol a környéken.
Ruyan
Ruyan

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 32
Tartózkodási hely : Debrecen

Vissza az elejére Go down

Asztali játékok - Page 3 Empty Re: Asztali játékok

Témanyitás  Baboh Szer. Május 01, 2013 11:47 am

Hell, Derzsy és én is ráérünk minden bizonnyal, akkor olyan negyed 8-kor ott leszünk, hacsak mást nem mond délután, amikor majd élőben is rákérdezek.
Baboh
Baboh

Hozzászólások száma : 1914
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Debrecen

http://sites.google.com/site/keletierdokvandorai

Vissza az elejére Go down

Asztali játékok - Page 3 Empty Re: Asztali játékok

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 19 oldal Previous  1, 2, 3, 4 ... 11 ... 19  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.