Keleti Erdők Vándorai


Join the forum, it's quick and easy

Keleti Erdők Vándorai
Keleti Erdők Vándorai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Amikor csomók kötettnek...

+2
Baboh
Ruyan
6 posters

8 / 24 oldal Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 16 ... 24  Next

Go down

Amikor csomók kötettnek... - Page 8 Empty Re: Amikor csomók kötettnek...

Témanyitás  Baboh Szer. Ápr. 29, 2015 5:16 pm

Sajnos nem hallom Bowen örök igazságát, de ha hallom a választ, kérdő tekintettel nézek Ygdral szavai után Farkasfogra, hogy jönne e. Mozdulataim alapján az ajtóból vissza csak ezért fordulok, amúgy indulnék lefelé a számomra ismeretlen nevű személy irányába.
Baboh
Baboh

Hozzászólások száma : 1914
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Debrecen

http://sites.google.com/site/keletierdokvandorai

Vissza az elejére Go down

Amikor csomók kötettnek... - Page 8 Empty Re: Amikor csomók kötettnek...

Témanyitás  Lernun Szer. Ápr. 29, 2015 5:11 pm


(Bowen)

-Vagyis a varázshasználókkal csak a baj van- mosolyodom el az örök igazságon, közben követem Awtinot.
Lernun
Lernun

Hozzászólások száma : 1010
Join date : 2012. Jul. 26.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Amikor csomók kötettnek... - Page 8 Empty Re: Amikor csomók kötettnek...

Témanyitás  Tudu Szer. Ápr. 29, 2015 3:43 pm

Awtino

- A mágia néha különleges, váratlan lehet, nem minden az aminek látszik, sőt, nem minden dolog létezik amit látsz, és léteznek olyan dolgok is, amiket nem látsz. Ugyanez a hallásra, és egyéb érzékeinkre is igaz lehet, ezért kell mindig meggondolni, hogy mit teszünk. Talán még véletlenből, vagy meggondolatlanságból is tehetünk olyan dolgokat, amiket nem akarunk, rossz esetben még fájdalmat is okozhatunk akaratunkon kívül. - intézem Bowenhez, mivel idegen házban vagyunk beszédhangnál halkabban.

- Awtino Gaiden vagyok, és társaimmal azért jöttünk, hogy megtudjuk mi okozta a városban a ködöt, a szürkeséget és a kihaltságot. Szándékaink békések. Esetleg tudnának segíteni? - válaszolok hangosabban, hogy hallják fent is. Közben megindulok a lépcső felé.
Tudu
Tudu

Hozzászólások száma : 213
Join date : 2012. Jul. 28.
Age : 24

Vissza az elejére Go down

Amikor csomók kötettnek... - Page 8 Empty Re: Amikor csomók kötettnek...

Témanyitás  Lorin Szer. Ápr. 29, 2015 1:16 pm

Ygdrall

-Nemigen- felel Alorsnak sokatnemmondóan.
Viszonylag csendben és szótlanul halad végig a szobákon viszont mindegyiknél jó alaposan megnéz mindent -persze a lehetőségekhez mérten.

Negyedik szoba:
Pszi emlékbevésés, a papír tartalmára,  azaz minden várost és a hozzá tartozó számú strigulát.

Ötödik szoba:
A madár jelenléte csak tanúsíthatja hogy nemrég még lakott itt valaki, és cseppet sem önként vagy megfontoltan hosszabb időre távozott, így egy ideig szemez ugyan vele, de látva a többi reakcióit inkább folytatja a keresés a többi szobában.

Miután a hatodik szobában sem talált sok érdemleges dolgot épp fordulna kifelé mikor meghallja a lentről felszűrődő zajokat.
- Na, lehet hogy megjött a ház tulajdonosa? -néz Alors-ra - Ameddig ti megnézitek én még utána járok valaminek... - mondja majd isszfordul az ötödik szoba irányába. A szobába lépve a szokott formációban az ajtó előtt megállnak kisérői míg ő pár halk szót kántál és néhány rúnát rajzol a levegőbe.:
-Memoria reperto!
// Emlékközpont-olvasás (manaköltséget majd otthon fejből nem megy:P ), a madárra. Lehetőleg minnél többet de az elmúlt 2-3 nap eseményei érdekelnek leginkább, azon belül is az hogy hogyan nézett ki az aki ételt hoz neki, milyen a hangja, esetleg mikor itt volt miről beszélt.
Lorin
Lorin
Admin

Hozzászólások száma : 1531
Join date : 2012. Jul. 19.

https://kevforum.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Amikor csomók kötettnek... - Page 8 Empty Re: Amikor csomók kötettnek...

Témanyitás  Baboh Szer. Ápr. 29, 2015 1:06 pm

Körbekérdezek Farkasfogra és Ygdralra nézve, hogy:

-Találtatok valami érdemlegeset?

A lenti zajra egy jól hallható.

-Ki van ott? - kiáltást eresztek meg az alulról jövő hang irányába, miközben kinézek a csigalépcsőre.
Baboh
Baboh

Hozzászólások száma : 1914
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Debrecen

http://sites.google.com/site/keletierdokvandorai

Vissza az elejére Go down

Amikor csomók kötettnek... - Page 8 Empty Re: Amikor csomók kötettnek...

Témanyitás  Lernun Hétf. Ápr. 27, 2015 10:38 pm


(Bowen)

Miután beléptem bezárom magam mögött az ajtót, majd szemügyre veszem a helyiséget.
-Innen indult volna ki ez a rejtélyes köd? Nem úgy néz ki minta itt történt volna a robbanás, legalábbis a hangja alapján igencsak feltűnő nyomokat kellett volna hagynia. Mondjuk ez a szoba sem úgy néz ki mint amire a titokzatos lakóitól számítottam-mondom, közben teszek pár lépést a fal mentén. Ha az asztal környékére érek tekintetem elidőzik a nyitott ládikán.
<Ez furcsa. Még ha otthon is van az ember miért hagyna így itt ennyi pénzt a szoba közepén? Talán a robbanás miatt távozott innen valaki sietősen?>

/A fáklya fénye gondolom még inkább kirajzolja a köd "útját". Amolyan természetes ködnek tűnően lassan gomolyog az egész szobában vagy esetleg láthatólag valahonnan szivárog?/
Lernun
Lernun

Hozzászólások száma : 1010
Join date : 2012. Jul. 26.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Amikor csomók kötettnek... - Page 8 Empty Re: Amikor csomók kötettnek...

Témanyitás  Ruyan Hétf. Ápr. 27, 2015 6:37 pm

Ygdral

Mikor kitekintesz, a polcon levő figurákat egységesen kékes fény vonja körbe, bár abban biztos vagy, hogy a belőlük sugárzó mágia nem túl erőteljes. Mást a szobában nem látsz így.

Ulwen, Alors, Ygdral(17:29, 8 perc)

A negyedik szobában két érdekességet fedeztek fel a szokásos berendezésen kívül, egy metszett üvegpoharat, ami az asztalon áll, benne vízzel, illetve pár pergament, amin Doran, Pyarron, Eren, Shulur, Shadon városok vannak felsorolva, a neveik alatt strigulák, azok mellett számok találhatóak.

Az ötödik szobában egyből egy kis kalitkába zárt színes madárral találjátok szembe magatokat. A kalitka egy kisebb asztalkán nyugszik az ágy mellett, a nagyobbik asztalon egy tálban magok vannak, illetve egy kiterített térkép pyarr nyelvű feliratokkal a Dwyll Únió területéről. A madár kíváncsian néz titeket, Ulwen beléptekor láthatóan megriad és a távolabbi sarokba húzódik. Kis idő múlva azért annyira megnyugszik, hogy bátortalanul csipogni kezdjen.

A hatodik szobában illatfelhő fogad titeket, ami mindenki számára zavaró, de Ulwen számára már-már fájdalmasan erős a szag. A polcon több fiolában illatosvizet találtok, illetve az asztalon egy vázában négy szál vörös rózsa dísziti a helyet.

Idáig jutottok a nézelődésben, amikor lentről halk, de kivehető hahózást véltek felfedezni.
Ruyan
Ruyan

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 32
Tartózkodási hely : Debrecen

Vissza az elejére Go down

Amikor csomók kötettnek... - Page 8 Empty Re: Amikor csomók kötettnek...

Témanyitás  Lorin Hétf. Ápr. 27, 2015 11:50 am

Ygdral

-Bizony el.-hagyja jóvá a férfi állítását majd nekilát hogy átkutassa a többi a szobát is , legalább felületesen.

// Mehetünk tovább hogy beérjenek a cserépedények Wink.
Lorin
Lorin
Admin

Hozzászólások száma : 1531
Join date : 2012. Jul. 19.

https://kevforum.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Amikor csomók kötettnek... - Page 8 Empty Re: Amikor csomók kötettnek...

Témanyitás  PassionWolf Szomb. Ápr. 25, 2015 9:28 pm

Farkasfog egészen belemerül a kis szobrok tanulmányozásába. "Vajon a készítőé volt ez az arc? De miért alkotott ilyen alakokat? Talán nem akarta elfeledni milyen... érezni?" Hümmögve hajol közel a figurákhoz mutató ujja körmét rágcsálva.
-"Lantot vernek, de álarcuk alatt a bolond szív, mintha szomorú lenne." -mondja a vágyakozó figurát bámulva. -"S a Holdfény beragyog énekükbe..."
PassionWolf
PassionWolf

Hozzászólások száma : 113
Join date : 2015. Jan. 23.
Age : 34

Vissza az elejére Go down

Amikor csomók kötettnek... - Page 8 Empty Re: Amikor csomók kötettnek...

Témanyitás  Baboh Szomb. Ápr. 25, 2015 1:49 pm

Alors

 Nagyot hümmögök a "varázsló" "elmésségén". // cyclops //

-Rendben, Ygdral. Gondoltam, hogy egy nálamnál olvasottabb fő ily választ ad. Eltarthat egy darabig, mire mindent tüzetesen átnézünk, de nincs ellenvetésem.

 A továbbiakban a "papírmunkával" kapcsolatos bíbelődést Ygdralra hagyom: ha esetleg számomra ismeretlen nyelvű írást találok, azt megmutatom neki. Déli nyelven írt dolgokba beleolvasok, hogy nagyjából megtudjam, miről szólnak. Keresgélek, nézelődök a többiekkel együtt, akár szobáról szobára haladva is.
Baboh
Baboh

Hozzászólások száma : 1914
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Debrecen

http://sites.google.com/site/keletierdokvandorai

Vissza az elejére Go down

Amikor csomók kötettnek... - Page 8 Empty Re: Amikor csomók kötettnek...

Témanyitás  Lorin Szomb. Ápr. 25, 2015 11:22 am

Ygdral

-Hmm... furcsa...furcsa. - morgolódik magában miután sok konkrét dolgot nem tudott meg, viszont annál több olyat ami kétes gondolatokat ébreszt benne.- Azért átnézhetjük a többi szobát is, előfordulhat hogy jópár dolog elkerülte a figyelmed, mint ahogyan a lenti levél is.- kacsint önkéntes felderítőjükre, majd a szobában a biztonság kedvéért körbetekint misztikus szemeivel is.

Lorin
Lorin
Admin

Hozzászólások száma : 1531
Join date : 2012. Jul. 19.

https://kevforum.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Amikor csomók kötettnek... - Page 8 Empty Re: Amikor csomók kötettnek...

Témanyitás  Lernun Pént. Ápr. 24, 2015 7:44 am


/Na akkor én is belépek sajnos a csak outos infót tartalmazó szégyenreagok közé egy kis pontosítás végett Very Happy Ha jól emlékszem én kértem egy fáklyát a fogadóban amit odakint Awtino kezébe adtam, úgyhogy ha senkinek nincs ellenvetése valószínűleg az ő kezében fog égni az a bizonyos fáklya odabent.
Érdemi reag, majd kb 9 perc múlva kalandon belüli idő szerint Very Happy /
Lernun
Lernun

Hozzászólások száma : 1010
Join date : 2012. Jul. 26.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Amikor csomók kötettnek... - Page 8 Empty Re: Amikor csomók kötettnek...

Témanyitás  Ruyan Csüt. Ápr. 23, 2015 11:30 pm

Ulwen, Ygdral(17:27, pár perc)

-Nos, a lépcsősor tetején van egy nagyobb helyiség, afféle olvasóterem, vagy ilyesmi. Elég sok ott a könyv, azon kívül asztalok és székek. Emberek fentebb nincsenek, hacsak valamilyen rejtett járat nincs valahol - szólal meg Alors, amint visszaér hozzátok.

Ulwen

A figurák emberalakokat ábrázolnak. A testük csak nagyjából, ellenben az arcuk pontosan ki van dolgozva. Ugyanannak az férfinak tűnik mind, szögletes arc, hegyes áll, vékony száj, széles orr, rövid haj látható a fejeken. Ami még feltűnik, mindegyik figuráról más és más érzés jut eszedbe, az egyik boldog, a másik szomorú, a harmadik haragos, a negyedik szenved, az ötödik vágyakozik, és így tovább. Az anyaga mindnek valamilyen fa, de szemmel láthatóan nem ugyanolyan fafajtából.

A szobában újabb ember szagát érzed, ami keveredik némi penésszel és étel illatával.

Ygdral

A könyv címét nem látod, csak azt a két oldalt, ahol nyitva van. Van rajta valamilyen írás, de olvashatatlan. Olyan, mintha minden sorra újabb és újabb sorokat róttak volna. Ha lapozol párat a könyvben, akkor megállapíthatod, hogy ezt üres lapok követik, majd újabb hasonlóan teleírt, ami után újra üresek vannak. A galacsinokon, amiket kinyitsz, félkész rajzok vannak egy szögletes arcú, hegyes állú, széles orrú férfiről, akinek arcán undor tükröződik. Láthatóan nem tetszettek alkotójuknak, egyes részek le vannak firkálva, van amelyik összegyűrés előtt ketté lett tépve. A foltokat nem vérnek, se nem tintának gondolnád, inkább mézre emlékeztet.

Awtino, Bowen(17:36, pár perc)

- Valóban, nem a betörni a legjobb szó rá. Arra akartam rávilágítani, hogy senki nem szokott hívatlanul bemenni hozzájuk. Attól, hogy vannak olyan botorok, akik megtették én még nem szeretnék közéjük tartozni és inkább várakozok idekint - válaszol Narim.

Odabent meggyújtjátok a fáklyát. Valamelyest világosabb lesz, de még mindig gomolyog a köd, ami csökkenti a hatását. Egy szobában vagytok, ahonnan egy újabb nyílik, közepén egy asztal mögötte székkel, rajta pénzzel teli ládikával és pergamenekkel.

Awtino

Az ajtó nem záródik be, nem zárja be senki, hacsak Bowen nem teszi meg. Ha nem zárja be, akkor csak a teret látod az ajtón keresztül, Narimot nem.
//A kiáltásodra érkező választ nem felejtettem el, csak várni kell rá.


A hozzászólást Ruyan összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Ápr. 24, 2015 8:38 am-kor.
Ruyan
Ruyan

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 32
Tartózkodási hely : Debrecen

Vissza az elejére Go down

Amikor csomók kötettnek... - Page 8 Empty Re: Amikor csomók kötettnek...

Témanyitás  Tudu Csüt. Ápr. 23, 2015 3:07 pm

Awtino

//nem siettem el Very Happy

Belépek az épületbe, majd ahogy bent vagyok elkiáltom magam:
-Hahó! Van itt valaki?
A fáklyagyújtás ötletre csak bólintok egyet. A választól függetlenül, már a házban, visszapillantok az ajtóra, amin bejöttünk.
//nem várok semmit, csak jobb tudni, hogy bezáródik-e, bezárja-e valaki, vagy ha nyitva van, hogy kifele mit lehet látni.
Tudu
Tudu

Hozzászólások száma : 213
Join date : 2012. Jul. 28.
Age : 24

Vissza az elejére Go down

Amikor csomók kötettnek... - Page 8 Empty Re: Amikor csomók kötettnek...

Témanyitás  Lorin Csüt. Ápr. 23, 2015 12:39 pm

Ygdral

Az élőhalott szolga visszateszi a könyvet pontosan ugyanoda ahonnan levette.

-Szellemek? Ha te mondod... viszont továbbra sem kéne minden spekulációmat tényként kezelned. Pusztán egy tipp volt az hogy ez a torony nem Erionban van voltaképp. Térmágiáról pedig még nekem is tanulnom kell, nem hiszem hogy megfelelő tanár lennék bárki számára- mosolyodik el majd ő is vizslatni kezdi a polcon lévő dolgokat.- Továbbá az sem biztos hogy te megfelő alany lennél ilyen tanok számára. Dicséretes hogy a szellemeid által képes vagy varázsolni, de a tér síkjára ható mágiákhoz ez roppant kevés.

A polc szemrevétele után az ágyon kinyitott könyvhöz lép és megpróbálja leolvasni a címet vagy pedig azt az oldalt ahol nyitva van, ismét óvatosan, lehetőleg mindenféle érintkezés nélkül. A könyvön kívül a földön lévő papírgalacsinokat is átnézi,(ezeet egy-két írópálca segítségéel szétnyitogatja)  illetve hosszasan vizsgálja a földön lévő ragacsos foltokat.
{Vajon mi lehet ez? Vér? Tinta? }
Lorin
Lorin
Admin

Hozzászólások száma : 1531
Join date : 2012. Jul. 19.

https://kevforum.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Amikor csomók kötettnek... - Page 8 Empty Re: Amikor csomók kötettnek...

Témanyitás  Lernun Vas. Ápr. 19, 2015 3:41 pm


(Bowen)

Narim kérdésére megállok, majd visszafordulván kérdő tekintettel válaszolok:
-Betörni? Felénk északon nem igen szoktak kopogni a betörni szándékozók. Valamint ha minden igaz nem mi leszünk az első hívatlan érkezők. Csupán szeretnénk megtudni, hogy mégis mi a fészkes fene folyik ebben a városban és reménykedünk hogy talán az itt lakók többet tudnak nálunk. De ha nem tetszik az ötlet megvárhatsz minket idekint, hátha mégis feltűnik a környéken valaki- mondom, majd megvárom, hogy Awtino változtat-e belépési szándékán. Ha nem követem függetlenül harmadik társunk csatlakozásától.
-Talán most jött el a fáklyagyújtás ideje-teszem hozzá az előttem haladónak.
Lernun
Lernun

Hozzászólások száma : 1010
Join date : 2012. Jul. 26.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Amikor csomók kötettnek... - Page 8 Empty Re: Amikor csomók kötettnek...

Témanyitás  PassionWolf Szomb. Ápr. 18, 2015 12:56 pm

Ulwen
Farkasfog ajkát harapdálva fordul el Ygdraltól. Miért is jött ide? Valóban jó kérdés...
-Ubhurt követtem... -feleli csak csendesen majd pár pillanatra elmélyed gondolataiban. Szavai ellenére nagyon is figyelt a halottébresztő hosszú monológjára és most saját küldetését igyekezett összefésülni a hallottakkal. Egészen a következő szobáig nem szólal meg, az ajtó előtt azonban alsó ajkára simítva mutatóujját pillant a plafon irányába. -Hmmm... -homloka ráncaiból és a megtorpanásból úgy tűnik mintha valami fontos felfedezést tett volna, ami megvilágít egy fontos igazságot. Végül felhúzva vállát emeli el ajkától kezét és elfelé kitárt tenyérrel az érkező Alorsra mosolyog. -Ez az! Megvan a válasz miért is vagyok itt! -azzal belódul a szobába. -Ygdrasil! Tudom már! -kiáltja el magát, majd gyors lépteit lassúra váltva sétál a szekrényhez, ahol az apró figurák állnak. Döbbenet ül ki az arcára, az egyik elé nyúl, de nem ér hozzá. -Óh... -csodálja végig mindet, majd az egyik polc szélére helyezve kezét fordul a halottébresztő elé. -Évek óta keresek valamit... Négy szellem vezetett végig, ide is egyikük nyomában léptem be. Eddig még... sosem gondoltam bele, hogy amit keresek nem... evilági... hanem talán egy másik síkon fellelhető. Talán épp ezen! Lehet egy másikon.De itt... én is tanulhatok a tér-mágiáról. Mondjuk tőled. -mosolyog biztatóan a férfire.
PassionWolf
PassionWolf

Hozzászólások száma : 113
Join date : 2015. Jan. 23.
Age : 34

Vissza az elejére Go down

Amikor csomók kötettnek... - Page 8 Empty Re: Amikor csomók kötettnek...

Témanyitás  Ruyan Szomb. Ápr. 18, 2015 8:08 am

Alors(17:25, 2 perc)

Ezesetben nem veszel észre mást az eddig leírtakon kívül és elindulsz visszafelé. Mikor meglátod őket már az eggyel fentebbi szobát nézik át.

Ygdral, Ulwen(17:24, 3 perc)

//Az üresnek tűnő könyvet magaddal viszed, vagy visszarakja a szolgád?

A következő szobában is találtok, ágyat, ládát, asztalt, könyvesszekrényt. Ez a helység mindkét megelezőnél rendetlenebb. A földön összegyűrt papírosok hevernek, néhány ragadós folt is található a padlón. Az ágyra le van dobva egy nyitott könyv, az ágynemű is összegyűrve van bedobva a fal felőli végéhez. A szekrény polcain számotokra rendszer nélkül apró, különböző anyagból lévő figurák vannak elhelyezve. Ezen kívül a polcok üresek. A ládában is csak egyetlen ruha van, egy koszos ujjas. Mire eddig elértek az átnézésében Alors is megérkezik.
Ruyan
Ruyan

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 32
Tartózkodási hely : Debrecen

Vissza az elejére Go down

Amikor csomók kötettnek... - Page 8 Empty Re: Amikor csomók kötettnek...

Témanyitás  Baboh Pént. Ápr. 17, 2015 10:15 pm

Alors

Észrevevőtlenségem után továbbra is visszamenni és szólni tervezek társaimnak, hogy embereknek hűlt helyét találtam csak.
Baboh
Baboh

Hozzászólások száma : 1914
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Debrecen

http://sites.google.com/site/keletierdokvandorai

Vissza az elejére Go down

Amikor csomók kötettnek... - Page 8 Empty Re: Amikor csomók kötettnek...

Témanyitás  Lorin Pént. Ápr. 17, 2015 12:53 pm

Ygdral

//Hát Baboh felénk ezt nem "eltévedésnek" hívják hanem sokkal inkább szerepjátéknak, persze ahhoz hogy ez nyilvánvalóvá válljon emég jó 10 oldalt vissza kellett volna olvasnod Wink. A karakterem még sosem járt Erionban, ha érintőlegesen is látta a kapuk terét bármily zseniális fickóról legyen szó, még nem rakta össze a fejében a városósiás térképét, és pláne nem úgy képzeli el a helyet ahová csak úgy be lehetne sétálni anélkül hogy bárki megkérdezni hogy "maga mitcsinál erre?". És ezen dolog eléggé független attól hogy a KM álltal felvázolt világban hogyan jelenik meg a Kapuk tere, ha egyszer nem ismeri nem fogja tudni hogy ott van.

// Ruyan a fenti okok miatt nem gondolta a karakter hogy ez már kifejezetten a Kapuk tere lenne. Majd a többiek felvilágosítanak ha akarnak és ők ennyire jól ismerik Eriont, az én karakterem legfeljebb hallomásból és könyvekből szerezte információit a városról.

Felszökik a szeme a Farkasfog modortalanságán de inkább higgadtan válaszol:
- Ha máris vissza szeretnél menni akkor gondolom elég csak kimenned a toronyból már ha ez még lehetséges. De akkor egyáltalán miért jöttél be ide? Ott lent még akkora elánnal buzdítottad a körülötted lévőket, nem értem hogy hová lett ez a lelkesedés mostanra... pedig nem tűnik úgy hogy megtaláltuk volna a történések mögött álló okokat.
{Persze továbbra sem elhanyagolható az az elképzelés miszerint ez a furcsa és modortalan valaki áll a dolgok mögött... vagy pesze az is lehet hogy tényleg ennyire kiszámíthatatlan és együgyü}
Az élőholt által megtekintett könyv nem létező tartalmán hümmög egyet majd lassan nekiindul a további helyiségek átfésülésének is // viszont gondolom lassan belebotlunk a "báró"-ba szóval nem rohanok előre ^^
Lorin
Lorin
Admin

Hozzászólások száma : 1531
Join date : 2012. Jul. 19.

https://kevforum.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Amikor csomók kötettnek... - Page 8 Empty Re: Amikor csomók kötettnek...

Témanyitás  Baboh Csüt. Ápr. 16, 2015 9:30 pm

Alors

A megfelelő időben érzékelés próbám:(15-ös érzékelés a könyvespolcoknál)
Random number (1,10) : 9


A hozzászólást Baboh összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Ápr. 16, 2015 9:31 pm-kor.
Baboh
Baboh

Hozzászólások száma : 1914
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Debrecen

http://sites.google.com/site/keletierdokvandorai

Vissza az elejére Go down

Amikor csomók kötettnek... - Page 8 Empty Re: Amikor csomók kötettnek...

Témanyitás  Ruyan Szer. Ápr. 15, 2015 3:11 pm

//Megint van egy kis időeltolódás, emiatt kérek mindenkit, hogy ne rohanjon, úgysem fog hamarabb odaérni a többiekhez.

Awtino

Az épület nagyjából szabályos kőkockákból épült fel, színe szürkés, de nem annyira, mint a környék házainak, vagy a földének. Ablakokat nem találsz, ajtóból is csak egyet. Rések sincsenek igazán a falon, a kövek szépen, pontosan illeszkednek egymáshoz. A talaj színe sötétebb szürke, de egyébként úgy néz ki, mint a fogadóba menet láthattad. Az épület magasságát az aljából nem tudod megmondani, de jócskán a környék házai fölé magasodik. Az ajtó nyitva van, bent köd gomolyog, talán emiatt nem látsz senkit. Válasz sem érkezik a kopogásodra. Az ajtó mellett a falon négy nagyjából szimmetrikus bevésést látsz.

Bowen

Számodra is látható kívülről a benti köd. A környék épületei szinte mind olyanok, hogy a tetejükről el lehet látni idáig, ugyanis szinte semmi takarás nincs a téren. A távolság hasonló mindegyiknél, lényegében bármelyikről el lehet lőni idáig. Viszont embert egyiken sem látsz.

Awtino, Bowen(17:35, pár perc)

Narim szótlanul nézi, ahogyan a környéket vizslatjátok. Láthatóan ő is nézelődik. Viszont amikor elindultok befelé megkérdezi:
- Biztosan be akarnak oda menni? A lakói nem éppen a vendégszeretetükről híresek. Maguk pedig csak úgy be akarnak törni hozzájuk.

Alors(17:24, pár perc)

A helyet viszonylag jól bevilágítják a fáklyák. A könyvek többsége bőrkötésű, termetes darab, vannak köztük újabbnak és igencsak réginek kinézőek is. Címeket nem látsz rajtuk. Összességében laikus szemmel semmi rendkívülit nem látsz a helyen.

//Dobj egy észlelés próbát.

Ulwen, Ygdral(17:24, pár perc)

//Valóban jelenleg is a Kapuk terén vagytok, ahogyan ezt Atkó megemlítette. Viszont ha úgy érzed a karaktered sem tudta ezt, nyugodtan hagyd figyelmen kívül Very Happy

A könyv amit levesz a kísérő, egy régies, bőrkötésű darab. Címe nincs sem a gerincén, sem a borítóján. Fellapozva az első oldalak üresek. A közepe tájékán szintén üres lapokat vannak, majd ha a végére lapoz ott is csak tiszta lapokat láthattok.
Ruyan
Ruyan

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 32
Tartózkodási hely : Debrecen

Vissza az elejére Go down

Amikor csomók kötettnek... - Page 8 Empty Re: Amikor csomók kötettnek...

Témanyitás  PassionWolf Szer. Ápr. 15, 2015 7:55 am

Karba font kézzel bicepszén unottan dobolva ujjaival hallgatja végig a férfit. "A Farkasanya kölykére... csak egyszer kell elkezdenie beszélni..."
-Igazán lenyűgöző speeee...-ásít egy teljes fogsort csillogtatót-...kuláció... Akkor talán keressünk módot rá, hogy visszatérhessünk a saját síkunkra.
PassionWolf
PassionWolf

Hozzászólások száma : 113
Join date : 2015. Jan. 23.
Age : 34

Vissza az elejére Go down

Amikor csomók kötettnek... - Page 8 Empty Re: Amikor csomók kötettnek...

Témanyitás  Baboh Kedd Ápr. 14, 2015 9:25 pm

// sok keresgélés után bebizonyosodott, hogy Ygdral eltévedt Erion városában... 12. oldalig kellett visszalapoznom, hogy megbizonyosodjak, mi marhára a kapuk terén vagyunk ám! Bár ezt eddigi is így tudtam...//

Alors

Mivel feltehetőleg nem hallottam Ygdral előbbi fejtegetését, mit sem sejtő(de jó!) képpel térek vissza, miután kioktatta Farkasfogat újfent. Ekkor teszem meg korábban már beírt észrevételemet, miszerint nincs itt rajtunk kívül senki.
Baboh
Baboh

Hozzászólások száma : 1914
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Debrecen

http://sites.google.com/site/keletierdokvandorai

Vissza az elejére Go down

Amikor csomók kötettnek... - Page 8 Empty Re: Amikor csomók kötettnek...

Témanyitás  Lernun Kedd Ápr. 14, 2015 5:23 pm


(Bowen)

Követem Awtinot a toronyig, majd míg ő nézelődik én az ajtótól nem messze várakozom. Figyelmem a környéken lévő épületekre koncentrálódik. Olyat keresnék mely tetejéről még lő távon belül rálátnék a torony bejáratára. Ha Awtino végzett követem a torony belsejébe.
<Nézzük hát mit tartogat számunkra ez a rejtélyes torony. >
Lernun
Lernun

Hozzászólások száma : 1010
Join date : 2012. Jul. 26.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Amikor csomók kötettnek... - Page 8 Empty Re: Amikor csomók kötettnek...

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

8 / 24 oldal Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 16 ... 24  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.