Keleti Erdők Vándorai


Join the forum, it's quick and easy

Keleti Erdők Vándorai
Keleti Erdők Vándorai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Amikor csomók kötettnek...

+2
Baboh
Ruyan
6 posters

2 / 24 oldal Previous  1, 2, 3 ... 13 ... 24  Next

Go down

Amikor csomók kötettnek... - Page 2 Empty Re: Amikor csomók kötettnek...

Témanyitás  Ruyan Hétf. Nov. 16, 2015 11:23 am

Mindenki

Van nálatok égő fáklya, az egyszerűség kedvéért tegyük fel, hogy az elől lévők egyikénél található jelenleg.

Ygdral

A falakon és ajtónyíláson valóban semmi különlegeset látsz. // Ruyan carried out 1 launched of one 1K100 :
25
a dobás titkosajtó keresés próbaként értelmezendő, ha sikeres:// mintha két párhuzamos sávban mélyedés lenne a padlón. Nagyjából egy ujjnyi széles és hasonló mélységű, az ajtónyílástól indul és szinte egyből elveszik az azt elzáró tárgy alatt.

//Kissé sokára sikerült reagálnom, de gyengélkedtem a hétvégén. Mostantól gyorsabban fog menni Smile
Ruyan
Ruyan

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 32
Tartózkodási hely : Debrecen

Vissza az elejére Go down

Amikor csomók kötettnek... - Page 2 Empty Re: Amikor csomók kötettnek...

Témanyitás  Baboh Csüt. Nov. 12, 2015 8:38 am

Alors

Természetesen a varázslót előreengedem. //Esetleg valami próbákat kellene dobnunk, vagy nemtom..// Ha keresése, kutakodása nem jár sikerrel, megpróbálom erővel, vagy a még mellém gyürkőzőkkel egyesült erővel betolni a motyót. Ha a szekrény, fafal, polc, ajtó nem engedelmeskedik még ennek se, képességeim határát súrolva, latba vetem minden tehetségemet és tudományomat!

//ez esetben nekifutást, vagy végső esetben pszit tervezek használni-> a B terv az erőnövelés diszciplína 20-as ERŐpontra//
Baboh
Baboh

Hozzászólások száma : 1914
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Debrecen

http://sites.google.com/site/keletierdokvandorai

Vissza az elejére Go down

Amikor csomók kötettnek... - Page 2 Empty Re: Amikor csomók kötettnek...

Témanyitás  Lorin Szer. Nov. 11, 2015 7:08 pm

Ygdral

-Nocsak, nocsak, nocsak..._ morfondírozik ahogy felértek és meglátja az újabb ismeretlennek tűnő helyiséget. - ... mint azt mondtam jobb először felderíteni az ismeretlent, még akkor is ha ennek fényében úgy járunk el mint holmi rablók.
Mondandója közben próbál előre furakodni az ajtóhoz hogy jobban szemügyre vegye azt ami eltorlaszolja azt a túloldalról.
- Ha tippelnem kellene ez egy jókora könyvespolc... legalábbis a hely eddigi elrendezéséből és berendezési tárgyaiból arra következtetek. Valószínűleg lennie kell valami mechanizmusnak ami kinyitja.- ezzel neki is lát hogy ismét átkutassa a járat végét jelentő ajtónyillás körül lévő falakat, illetve magát az ajtónyílást is.

[Miért nincs velünk ilyenkor egy istenverte betörő vagy tolvaj? A legendák szerint erion tele van szerencsevadászokkal, s olyan mint a tolvajok is rablók óázisa, itt mégsincs senkise aki legalább kicsit is konyítani a mechanikához, vagy a zárak feltöréséhez.Ó Darton... ]

A falak, és az ajtónyillás átkutatása után ha nem talál semmit (//mivel gyanúsan így lesz ) és addig a Báró sem intézte el a bejutást, akkor a többieket hátratessékelve becsukja az ajtót majd annak külső részén keres valamilyen plusz oda nem illő, dolgot. Ha itt se talál akkor ismét hátralépve átadja a terepet a nála erősebb fizikummal megáldott jelen lévőknek:
-Erővel kell eltolnunk a helyéről... de azért óvatosan, kitudja milyen csapdák vannak a túloldalon .
[Mégha nap mint nap is használják akkor se lehet elég óvatos az ember...]

// Bocsi a késői írás miatt de felhalmozódtak a dolgaim, és hétvégén mikor lenne időm írni általában nincs netem Razz. Na de most már hétköznaponként 1-2 naponta felnézek majd.
Lorin
Lorin
Admin

Hozzászólások száma : 1531
Join date : 2012. Jul. 19.

https://kevforum.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Amikor csomók kötettnek... - Page 2 Empty Re: Amikor csomók kötettnek...

Témanyitás  Ruyan Szomb. Okt. 24, 2015 8:24 pm

// Arra várok, hogy minden játékos, akinek a karaktere érintett lehet az említett jelenetben, legalább elolvassa az eddig írtakat. Értsd, Valesz jöjjön már fel fórumra.//
Ruyan
Ruyan

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 32
Tartózkodási hely : Debrecen

Vissza az elejére Go down

Amikor csomók kötettnek... - Page 2 Empty Re: Amikor csomók kötettnek...

Témanyitás  Baboh Szomb. Okt. 24, 2015 6:59 pm

/remélem nem rám várunk... mert akkor bezúzom a torlaszt Very Happy /
Baboh
Baboh

Hozzászólások száma : 1914
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Debrecen

http://sites.google.com/site/keletierdokvandorai

Vissza az elejére Go down

Amikor csomók kötettnek... - Page 2 Empty Re: Amikor csomók kötettnek...

Témanyitás  PassionWolf Csüt. Okt. 22, 2015 7:57 pm

Farkasfog még kissé hezitál, de Bowen kedves unszolására elindul felfelé, sűrűn visszapillantva a kapura. Lehet hogy a túloldalán az áhított Végtelen várja... Az ősöreg tölgy, melynek lombjában élnek letűnt korok nagy sámánjai. A fa, melynek ágai közül megpillanthatják az isteneket... Mély sóhajjal fordul végül teljesen előre és töretlenül követi a társaságot. Mikor a sor megáll térdét kissé masszírozva pihen meg, meg egyszerűen csak leül. Felmerül benne egy pillanatra, hogy szóvá tegye mennyi férfi közül cipeli mégis ő a nehéz hátizsákot, de büszkesége hamar elnyomja ezt a hangot. Valamint a gondolat, hogy nála bizony van víz... Ennek örömére elő is veszi tömlőjét és nagyot kortyol belőle.

//Nálam volt fáklya csak arra nem emlékszem ég-e? Azt hisze az enyém még nem.//
PassionWolf
PassionWolf

Hozzászólások száma : 113
Join date : 2015. Jan. 23.
Age : 34

Vissza az elejére Go down

Amikor csomók kötettnek... - Page 2 Empty Re: Amikor csomók kötettnek...

Témanyitás  Baboh Kedd Okt. 20, 2015 4:00 pm

/Amennyiben a KM is megerősíti, hogy van, és az a valaki ott is van, akkor csak annyit mondtam hátra az esetleg távolabb lévőknek, hogy valami eltorlaszolja a járatot.../
Baboh
Baboh

Hozzászólások száma : 1914
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Debrecen

http://sites.google.com/site/keletierdokvandorai

Vissza az elejére Go down

Amikor csomók kötettnek... - Page 2 Empty Re: Amikor csomók kötettnek...

Témanyitás  Lernun Hétf. Okt. 19, 2015 8:09 pm

/Tudtommal valakinél van egy égő fáklya./
Lernun
Lernun

Hozzászólások száma : 1010
Join date : 2012. Jul. 26.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Amikor csomók kötettnek... - Page 2 Empty Re: Amikor csomók kötettnek...

Témanyitás  Baboh Hétf. Okt. 19, 2015 5:24 pm

Alors

Megpróbálom benyomni a tárgyat, először megtapintva, majd gyengébben befelé tolva. Ha nem sikerül, nekiveselkedek, esetleg a mögöttem álló Awtinot is hagyom hozzáférni, ha mozdul példámat követve.

-Esetleg valaki tudna világosságot csiholni? Valami eltorlaszolja az ajtónyílást.
Baboh
Baboh

Hozzászólások száma : 1914
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Debrecen

http://sites.google.com/site/keletierdokvandorai

Vissza az elejére Go down

Amikor csomók kötettnek... - Page 2 Empty Re: Amikor csomók kötettnek...

Témanyitás  Lernun Vas. Okt. 18, 2015 12:33 pm


(Bowen)

Alors után a többiek is nekivágnak a lépcsősornak. Egyedül Farkasfog nem mozdul a titokzatos kaput rejtő teremből. Ami egyelőre elég okot szolgáltat nekem is a várakozásra. Így megvárom, míg észbe kap és Ygdral után szól. A varázsló szépen megfogalmazott "fogalmam sincs" tartalmú eszmefuttatása után reménykedem, hogy megjön az utolsó tagnak is a kedve a lépcsőzéshez. Amennyiben nem, megpróbálom rávezetni:
-Esetleg követhetnénk a többieket, a kapu megvár-biccentek a lépcsősor felé, majd ha nekiindul zárom a sort, pár lépéssel lemaradva.
Érdemi változás nem történik a felfelé vezető úton, csupán a feltorlódás a lépcső végén, amit valószínűleg egy torlaszként szolgáló bútordarab okoz. Hátam a falnak vetvén várom, a helyzet megoldására szánt lépéseket a többiek részéről. Eközben egy nem túl diszkrét ásítást is elnyomok.
<Pedig milyen jól indult ez a nap.>
Lernun
Lernun

Hozzászólások száma : 1010
Join date : 2012. Jul. 26.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Amikor csomók kötettnek... - Page 2 Empty Re: Amikor csomók kötettnek...

Témanyitás  Ruyan Kedd Okt. 13, 2015 8:57 am

Idő: 18:27, hosszú percek

Mindenki, aki elindul felfelé

//Ulwen, Bowen ti mentek, vagy maradtok a földszinten? Ha igen hova akartok beállni a sorba?

A sorrend ahogy haladtok, hacsak nem szóltok, hogy másképp legyen: Alors, Awtino, Ygdral és mögötte követői. A lépcső ugyanolyan szűk és sötét marad, mint lentebb volt. Óráknak tűnő percekig mentek felfelé bármiféle változás nélkül. Sem zaj, sem fény, sem ajtó, vagy ablak a falon. Legvégül elfogynak a lépcsőfokok és egy ajtónyílás töri meg a tőletek jobbra eső fal egysíkúságát. Maga az ajtó hasonlít a lépcső másik végén látotthoz, és tárva nyitva áll. Ellenben a nyílást eltakarja valami fából készült tárgy, ami a fal túloldálán helyezkedik el.
Ruyan
Ruyan

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 32
Tartózkodási hely : Debrecen

Vissza az elejére Go down

Amikor csomók kötettnek... - Page 2 Empty Re: Amikor csomók kötettnek...

Témanyitás  Lorin Vas. Okt. 11, 2015 9:12 pm

Ygdral

A lépcső tövében megtorpan majd hátrafordulva válaszol a még mindig alant toporgó nőszemélynek.:
-Valószínűség? Annyi a valószínűsége mint az érmefeldobásnak... vagy az egyik, vagy a másik oldalára esik. Kivételes esetekben talán megáll a peremén de ilyet még nem láttam...
Egy hosszabb sóhaj után azért bővebben is kifejti.:
- Nézd. Ez egy térkapu. A legtöbb térkapu két irányú, így nagy eséllyel ez is az.De ismétlem, a legtöbb, azaz nem mind. Vannak olyan ehhez hasonló konstukciók melyek csak és kizárólag egy irányba működnek. Ez nem tűnik annak de az én tanulmányaim nem voltak elég részletesek ahhoz hogy kijelentsem ez a kapu mindkét oldalról átjárható. Nade, ha át is jutsz, és tegyük fel hogy még vissza is tudnál, akkor se árt ha számolsz azzal hogy mi vár rád odaát? Ezt innen nem egyszerű kideríteni, és ha neadja Darton, a kapu túloldala egy izzó vulkán felett nyíllik... nos akkor tárgytalan hogy vissza tudsz-e jönni. Jobban belegondolva, ha én lennék ennek a helynek a lakója, és a térmágia magasan kiművelt alkalmazója, nos én is tennék egy két ilyen "vicces" kis csapdát a tornyomba, pont az ilyen tudatlan, és kíváncsí alakok ellen...

Egy kis szusszanás után szummázza a mondandóját:
-Tehát, én ameddig nem tudom biztosan vagy legalább nem sejtem hogy mi vár odaát, nem használnám azt a kaput. Két féle módot látok arra hogy utána járhassunk: az egyik hogy átküldünk valakit, aki vagy visszajön vagy nem. Persze erre használhatnánk egy élettelent is de egyelőre nem kívánom feláldozni a szolgámat... a másik mód pedig az hogy alaposan átkutatjuk ezt a helyet és bízunk benne hogy találunk valamit amin el tudunk indulni. Unalmasnak unalmas lesz de legalább senkinek nem kell áldozatokat hoznia.

Ezután indul is tovább a lépcsőn felfelé, sarkában kísérőivel.

Lorin
Lorin
Admin

Hozzászólások száma : 1531
Join date : 2012. Jul. 19.

https://kevforum.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Amikor csomók kötettnek... - Page 2 Empty Re: Amikor csomók kötettnek...

Témanyitás  Baboh Vas. Okt. 11, 2015 10:15 am

Alors báró

Magabiztos léptekkel indulok felfelé az ismeretlen lépcsősoron, kardomat magam előtt tartva. Ügyelek minden neszre, minden mozgásra... eggyé válok a környezetemmel. Eközben azon morfondírozok, hogy vajon a jó öreg szolgálóim mit csinálhatnak.
Baboh
Baboh

Hozzászólások száma : 1914
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Debrecen

http://sites.google.com/site/keletierdokvandorai

Vissza az elejére Go down

Amikor csomók kötettnek... - Page 2 Empty Re: Amikor csomók kötettnek...

Témanyitás  PassionWolf Pént. Okt. 09, 2015 9:14 pm

Farkasfog megbabonázva figyeli még hosszasan a térkaput. Talán a túloldalt épp azon világ rejtőzik, mely után kutat... Végtelen. A gigászi tölgy, melynek lombjában letűnt idők sámánjainak lelke lakozik... De a szellemek nem jeleznek. Hezitálva lép hátrébb, s csak ekkor ébred rá, hogy társai már tovább indultak.
-Ygdrasil! YGDRASIL! -kiált még a halottébresztő után, majd a lépcső aljához fut, hogy a férfi hallhassa és érthesse mit mond. -Mi a valószínűsége annak, hogy ha valaki átlép itt, vissza is tud ugyan ezen az úton térni? Mint... mint mondjuk egy fogadó ajtaján. Bemegyek és ha nem tetszik, amit látok kijövök...
PassionWolf
PassionWolf

Hozzászólások száma : 113
Join date : 2015. Jan. 23.
Age : 34

Vissza az elejére Go down

Amikor csomók kötettnek... - Page 2 Empty Re: Amikor csomók kötettnek...

Témanyitás  Tudu Szomb. Szept. 05, 2015 11:10 am

Awtino

/*Nem teljesen tiszta, hogy ki van előttem, és hogy mennyire laggos állapotban van, de */ Ha tudok akkor tovább indulok a külső lépcsősoron felfelé, Alorst követve, ha pedig mondjuk nem tudom kikerülni ő(ke)t, akkor valaki felhívhatná Valeszt Very Happy . Magyarul:
Megyek tovább.
Tudu
Tudu

Hozzászólások száma : 213
Join date : 2012. Jul. 28.
Age : 24

Vissza az elejére Go down

Amikor csomók kötettnek... - Page 2 Empty Re: Amikor csomók kötettnek...

Témanyitás  Lernun Csüt. Aug. 13, 2015 4:24 pm

(Bowen)

<Nyilván csak rontana a hangzáson, ha valamelyikőjük hozzátennék, hogy "és fogalmunk sincs, hogy ez hová vezet".>
-Ezek szerint gondolom feltételezitek, hogy odafent választ leltek arra, hogy ez hová is vezet, majd használjátok is. Odaát pedig ráleltek arra ami ezt az átkozott ködöt okozta-summázom a közeljövő várható eseményeit.
<És nyilván én bolondultam meg, nem pedig fordítva. Na mindegy, azt még megnézem mit is találnak ebben a "különleges" toronyban, aztán ha mindannyian kiélték a varázsoskodás utáni vágyukat és örökre eltűntek odaát majd visszamegyek magamban. Legalább lesz egy szemtanú, ha a városőrség végre megérkezik.>
Lernun
Lernun

Hozzászólások száma : 1010
Join date : 2012. Jul. 26.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Amikor csomók kötettnek... - Page 2 Empty Re: Amikor csomók kötettnek...

Témanyitás  Baboh Hétf. Aug. 10, 2015 8:32 pm

Alors báró



-Eddig megnéztük az összes ismeretlen helyiséget, legalábbis ezt hittük. Ez alapján célszerű lenne errefelé is felmenni.
Kérdő tekintettel nézek társaimra, miközben egyet lépek felfelé a lépcsősoron.

//Szerkesztettem, mert nem emlékeztem a lépcsőre...hány hónapja is jártunk itt? Razz //
Baboh
Baboh

Hozzászólások száma : 1914
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Debrecen

http://sites.google.com/site/keletierdokvandorai

Vissza az elejére Go down

Amikor csomók kötettnek... - Page 2 Empty Re: Amikor csomók kötettnek...

Témanyitás  Ruyan Hétf. Aug. 10, 2015 4:33 pm

Idő: 18:25, néhány perc

Mindenki

Elindultok felfele. Csend és béke honol mindenhol körülöttetek, leszámítva a lépteitek hangjait. A földszinti lyukat akadály nélkül eléritek. Felfelé immáron két lépcső is vezet, az egyik annak a folytatása, amin éppen álltok, a másik pedig amin már egyszer felmentetek.

//Nem vagyok biztos benne, hogy mindenki jönni akart felfelé, úgyhogy ha van olyan, aki maradna lent, az szóljon és mondja mit szeretne csinálni. A többiektől pedig azt kérdezném, hogy meddig akarnak felfelé menni és melyik úton?//
Ruyan
Ruyan

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 32
Tartózkodási hely : Debrecen

Vissza az elejére Go down

Amikor csomók kötettnek... - Page 2 Empty Re: Amikor csomók kötettnek...

Témanyitás  Lorin Kedd Aug. 04, 2015 4:41 pm

Ygdral

Alors szavaira biccent majd egy kicsit kioktatóan hozzáteszi:
- Nem tévedsz de koránt sem vagy pontos. A térkapuba belelőtt nyilvessző is áthalad az átjárón a túloldalt pedig "kijön", szóval az "átlép" nem a legjobb szó erre. De valóban, a térkapu a tér két pontját köti össze olyan módon hogy ami az egyik oldali átjárón átjut az a túloldali kapun fog kikerülni. Legalábbis a legtöbb térkapu ha megfelelően van elkészítve így működik.

Awtónionak is válaszol :
- Átnéztük de korántsem alaposan. Persze ha gondolod ugorj csak fejest az ismeretlenbe.- kacsint kicsit gúnyosan az eleven holtaktól rettegő alakra.

Ezután útitársaival együtt nekilódul visszafelé a csigalépcsőn a toronyba hogy ott a többi szobát is átkutassa amiben még nem járt.
Lorin
Lorin
Admin

Hozzászólások száma : 1531
Join date : 2012. Jul. 19.

https://kevforum.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Amikor csomók kötettnek... - Page 2 Empty Re: Amikor csomók kötettnek...

Témanyitás  Baboh Csüt. Júl. 30, 2015 9:54 am

Miközben megindulok a kijárat felé, így válaszolok Bowen kérdésére:

-Ha jól tudom, egy olyan átjáró, aminek egyik oldalán belépsz, és a tér egy teljesen más, akár távoli pontján kilépsz. Gyors utazás, más szóval. 
Aztán a varázsló felé fordulok, és könnyed eleganciával intek is felé:
-Javíts ki, Ygdral, amennyiben tévednék a mágia rejtelmeit illetően.
 A társaságon körülpillantva, hangosan fejezem be mondókámat:
-Amennyiben nincsen ellenvetés, induljunk. Ha túl sok időt vesztegetünk itt, előbb utóbb éhesek és szomjasak leszünk, úgy még kevésbé lesz esélyünk nyugodt, ésszerű döntéseket hozni kijutásunkat és egyéb rejtelmeket illetően.
Baboh
Baboh

Hozzászólások száma : 1914
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Debrecen

http://sites.google.com/site/keletierdokvandorai

Vissza az elejére Go down

Amikor csomók kötettnek... - Page 2 Empty Re: Amikor csomók kötettnek...

Témanyitás  Lernun Szomb. Júl. 25, 2015 2:12 pm

(Bowen)

<Talán mégsem olyan veszélyes ez a farkasszerzet. Bár Tiadlanról nem sokat tudok, de úgy tűnik Ő is vadonjáró. A végén még kiderül, hogy a furcsa kis csapat legszimpatikusabb tagja.>
Ygdral kijelentésére végighallgatom a többiek válaszait, de a lényeg felett láthatólag mindenki elsiklik.
-És pontosan mi a fene is ez az úgynevezett "térkapu" amin biztonságosabb átkelni, mint az odafenti rendes kapun?-adok hangot nemtetszésemnek.
<Akármi is legyen abból jött a köd ami a város nagy részét beborította. Valószínűleg ez is valamiféle varázsos praktika, amit az ember jobb ha nem piszkál. Talán legjobb lenne, ha visszatérnék a fogadóba, lehet, hogy már a városiak is előmerészkedtek.>
Lernun
Lernun

Hozzászólások száma : 1010
Join date : 2012. Jul. 26.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Amikor csomók kötettnek... - Page 2 Empty Re: Amikor csomók kötettnek...

Témanyitás  Tudu Pént. Júl. 24, 2015 11:33 am

Awtino

<<Milyen jó látni az útitársaimat, ahogy valami nekik kedves dologra gondolnak!>>
<<Igazából nem olyan meglepő, hogy az Erioni Térkapuk készítőinek házában van egy térkapu...>>
-Talán én érthettem félre valamit, de én úgy emlékszem, hogy amikor megérkeztünk ti már átnéztétek a helyet, vagy nem? Persze ettől még átnézhetjük újra az épületet, de azt ajánlom, hogy ne nagyon menjünk ki egyesével a házból...
Végignézek a többieken, várva a reakciókat, majd ha úgy döntünk, hogy elindulunk vissza, akkor beállnék az előbbi helyemre //kellő távolságra az élőhalottaktól//
Tudu
Tudu

Hozzászólások száma : 213
Join date : 2012. Jul. 28.
Age : 24

Vissza az elejére Go down

Amikor csomók kötettnek... - Page 2 Empty Re: Amikor csomók kötettnek...

Témanyitás  Baboh Csüt. Júl. 23, 2015 7:44 pm

Alors

-Köszönjük Ygdral. Jó, hogy valaki meg tudja ezt mondani biztosan. Amennyiben ez a javaslatod, én is azt mondom, hogy nézzük át még egyszer a fenti szobákat, hátha többet is meg tudunk a kapuról, illetve a torony biztonságos elhagyásáról. Velünk tart mindenki?

Én is kérdőn hordozom végig a tekintetemet társainkon.
Baboh
Baboh

Hozzászólások száma : 1914
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Debrecen

http://sites.google.com/site/keletierdokvandorai

Vissza az elejére Go down

Amikor csomók kötettnek... - Page 2 Empty Re: Amikor csomók kötettnek...

Témanyitás  Lorin Szer. Júl. 22, 2015 12:45 pm

Ygdral

A transzt igen hamar megszüntetve feláll a fal mellől majd jobbjával a terem közepén lévő boltívre bök:
- Az ott egy működő térkapu. Gyanítom az egyetlen lehetőségünk a torony rejtélyének feltárására ha átkelünk rajta, ugyanakkor előtte lehet nem ártana még egyszer alaposabban átvizsgálni magát az épületet. - hordozza végig kérdőn tekintetét a díszes kompánián.
Lorin
Lorin
Admin

Hozzászólások száma : 1531
Join date : 2012. Jul. 19.

https://kevforum.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Amikor csomók kötettnek... - Page 2 Empty Re: Amikor csomók kötettnek...

Témanyitás  PassionWolf Kedd Júl. 14, 2015 10:51 pm

Farkasfog barátságosan mosolyog a két férfire.
-Én Sin-Velerisből származom, Tiadlanból, Erigow szomszédságából. -mondja, majd együttérzőn biccent Bowen felé. -Nekem is hiányoznak a farkasösvények... az avar illata és a fák suttogása.
PassionWolf
PassionWolf

Hozzászólások száma : 113
Join date : 2015. Jan. 23.
Age : 34

Vissza az elejére Go down

Amikor csomók kötettnek... - Page 2 Empty Re: Amikor csomók kötettnek...

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 24 oldal Previous  1, 2, 3 ... 13 ... 24  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.