Keleti Erdők Vándorai


Join the forum, it's quick and easy

Keleti Erdők Vándorai
Keleti Erdők Vándorai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Csevegő

+4
Amaryen
Primus Maximus
Ruyan
Baboh
8 posters

20 / 40 oldal Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next

Go down

Csevegő - Page 20 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Baboh Pént. Szept. 06, 2013 8:07 pm

Ha ló:

-A roncsbárban zenével nem inni sört elég jó programnak hangzik, de lehet hogy holnap estére fáradt leszek munka és otthoni munka miatt, így nem ígérnék semmit a megjelenésemről, ha mégis erőm teljében vagyok, egyből szólok valamelyik addig jelző érintettnek.
-A vasárnapi m.a.g.u.s.-ban már biztosabb vagyok, erre egy egyértelmű igen a válaszom, remélem a többi partiarc is így lesz vele.
-14. Te szedd jól hangzik, főleg hogy Tudu mondta h biztos megy, én is megpróbálok rátenni egy lapáttal, valószínűleg nem fog közbejönni más dolgom.
-27-29-ből a 28. még nem mondom hogy hivatalos, de egy két napon belül kihirdetem arra a szombatra(28-a) a Velia 3-at, ami miatt a tortás dolog valóban vasárnap délután lenne jó. Szóval a 28. szombat csak akkor nem lesz a játék időpontja, ha valakinek, esetleg több embernek nagyon nem felel meg.

Utóirat: Lorin, ha megtalálod az asztrálkockát, akkor még kiegyensúlyozottabban fogom várni a kalózvárost és a déli elfeket... pirat Harr!
Baboh
Baboh

Hozzászólások száma : 1914
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Debrecen

http://sites.google.com/site/keletierdokvandorai

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 20 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Lernun Pént. Szept. 06, 2013 9:00 pm

Cs ő:
-vasárnapi magus Gerin múlik én mind időt, mind helyszín tudok biztosítani(bár az idő egyesek szerint közkincs).
-hangulatomtól függ hogy szombaton megyek-e ronccsá(vagy ba, Atkó azért majd erőd te(l)jéről értesíts egy vh erejéig)
-egyelőre 28-29én ráérek szórakozni PK partyn, meg Velia 3-ra is:D 
-a remény hal meg utoljára, de valszeg 14-én inkább őt fogom gyászolni
Lernun
Lernun

Hozzászólások száma : 1010
Join date : 2012. Jul. 26.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 20 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Ruyan Pént. Szept. 06, 2013 9:51 pm

Csó!

Vasárnap ráérek, rajtam sem múlik a mágus, viszont pontos időt még nem tudok mondani mikortól, de késő délután/kora este már biztosan, úgyhogy ebből nem hiszem, hogy gond lesz.

Holnap nem valószínű, hogy megyek, elég lesz 2 HKK verseny aznapra Smile

14.-ei dologról még nem tudok nyilatkozni, de ha nincs semmi olyan programom akkorra, amiről még nem tudok, akkor nincs akadálya. Bár túl sok információval nem rendelkezem az akcióról...

27-29.-ei hétvégére meg úgy szervezem az életem, hogy ráérjek akár egy két napos partyra is Very Happy
Ruyan
Ruyan

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 32
Tartózkodási hely : Debrecen

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 20 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Baboh Szomb. Szept. 07, 2013 7:46 am

Csákány!
Noigen. Sajnos még van pénz a telómon, ezért max csörgetéssel tudom jelezni Lernun felé, hogy ma este erőm teljében tervezek lenni, legrosszabb esetben a 9-es kezdéstől fél 11-ig, azaz uccsó buszig, de a fészes reklámfelület és hozzászólások elég meggyőzőek, így valószínű maradok, amíg tart a zenei hatássorozat. úgyhogy D Dávid ha ezt el is olvasod, és úgy függ majd a hangulatod, akkor soulj, hogy jösz te is, mert úgy mégiscsak más, de mondom, én beugrok a Roncsba így is- úgyis.
Felhívom a tisztelt két fős, írásfóbiás olvasóközönség és a többi fórumfelhasználó figyelmét a Lernun hozzzászólásában fellelhető kifinomult humormegnyilvánulásokra: Az idő közkincs, ez elgondolkodtató, de ettől függetlenül(vagy csak simán ezért) nekem megtetszett a mondás.
A másik, hogy remény hal meg utoljára, na ez egy jókora p betűs dolog szép körítése, nyugodtan eljöhetsz a Te szedd dologra akkor is, ha nem szedsz semmit, csak jelenléteddel emeled az alkalom fényét. Én inkább úgy szedek akármit is, hogy közben a hülyeségeiden röhögök, a magam részéről.
Baboh
Baboh

Hozzászólások száma : 1914
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Debrecen

http://sites.google.com/site/keletierdokvandorai

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 20 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Lorin Szomb. Szept. 07, 2013 3:12 pm

Főköcsög D, felőllem is jöhetsz támasztani az ásonyelet. Már lassan megszoktam hogy mindig én vagyok a Sanyi Very Happy Bár most ezek szerint több Sanyi lessz mint nem Sanyi. Very Happy Razz

11.-éig kell amúgy jelentkezni a Te-Szedd!-re, a hétvégén álmodjátok meg hogy BIZTOS vagy nem a dolog. Szerintem jó buli, meg lövünk pár KEV-es fényképet amivel később vagizhatunk hogy mi biiiiiizony ilyen jók vagyunk.

L.
Lorin
Lorin
Admin

Hozzászólások száma : 1531
Join date : 2012. Jul. 19.

https://kevforum.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 20 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Ruyan Szomb. Szept. 07, 2013 8:04 pm

Sajnos anyáék pont 14.-én akarnak krumplit felszedni, de azért majd igyekszem úgy intézni, hogy be tudjak nézni a rendezvényre. Ami nagyban függ attól, hogy mikor és hol kezdődik. Ezt lehet már tudni?
Ruyan
Ruyan

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 32
Tartózkodási hely : Debrecen

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 20 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Lernun Vas. Szept. 08, 2013 11:05 am

Cső

Geri tegnap a többiekkel 17:00ás kezdést beszéltünk a Tócósban, amennyiben neked is megfelel.
Lernun
Lernun

Hozzászólások száma : 1010
Join date : 2012. Jul. 26.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 20 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Ruyan Vas. Szept. 08, 2013 12:24 pm

Legyen inkább 6 órai kezdés, mert nagyjából 5-re érek haza és így nem valószínű, hogy odaérnék időben. Ha nem jó a 6 óra, akkor hívjatok fel, mert addig már nem leszek netközelben.
Ruyan
Ruyan

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 32
Tartózkodási hely : Debrecen

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 20 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Lorin Vas. Szept. 08, 2013 1:52 pm

6-körül akkor kezdjünk el gyülekezni a züllési helyen, mert valszeg én is késni fogok. Remélem el tudjátok ütni az időt valami kártyával ilyesmivel, mert valszeg még a modult is bogarásznom kell. Szóval Geri ne lohold ki a beled - ez még mindig csak egy játék.

L.
Lorin
Lorin
Admin

Hozzászólások száma : 1531
Join date : 2012. Jul. 19.

https://kevforum.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 20 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Tudu Hétf. Szept. 09, 2013 3:19 pm

csőő, derzsy olvass PM-t
Tudu
Tudu

Hozzászólások száma : 213
Join date : 2012. Jul. 28.
Age : 24

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 20 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Ruyan Hétf. Szept. 09, 2013 5:27 pm

Most ébredtem rá, hogy 28.-án öcsémnek szalagtűzője lesz, szóval ha Atkó aznapra rakja a Veliát, akkor én nem tudok menni rá. Remélem még időben szóltam Cool 
Ruyan
Ruyan

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 32
Tartózkodási hely : Debrecen

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 20 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Baboh Hétf. Szept. 09, 2013 7:50 pm

Jajá, időben. Akkor gondolom nincs mit tenni, egy héttel későbbre tolódik a terv. Amúgy az alapszabály 90%-on pörög, hamarosan megtekinthető a honlapon.
Baboh
Baboh

Hozzászólások száma : 1914
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Debrecen

http://sites.google.com/site/keletierdokvandorai

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 20 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Lernun Kedd Szept. 10, 2013 10:35 am

Csőő

Atkó azt beszéltük a többiekkel, hogy most pénteken lehetne folytatni a kalandot. Persze V is mondta, hogy ez nem 100%, de mivel nekem hétvégén munka vagy ez vagy később folytatjuk, szal gondoltam szólok, hogy munkát tudd ütemezni ehhez. Ja és nyugi alig haladtunk, abból az őssárkányból is csak 2 szintet lépett mindenki rajtad kívül:D 
Lernun
Lernun

Hozzászólások száma : 1010
Join date : 2012. Jul. 26.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 20 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Baboh Kedd Szept. 10, 2013 12:17 pm

Hollahupp?
D k* Dávid
Remekül tudom ütemezni a munkát, mert péntekre is be vagyok írva délutánra(biztos ismered, hogy mennek az info diáknál a dolgok), de ha nektek jó az este 11-es kezdés, akkor minden megoldható. Nem nagyon mondanám le a dolgot, mert utána héten már nekem is lesznek óráim/kevesebb munkám, és ezzel párhuzamosan akkor a játékra is elég jól rá fogok érni a most hetihez képest. Szóval kedvem van játszani még mindig, de inkább mondom, hogy akkor hétvégén ickázzuk ki a te munkaidődet, ha megoldható. Éjszakás leszel?

Geri neked meg bespamolom a postaládádat, privát bounce 
Baboh
Baboh

Hozzászólások száma : 1914
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Debrecen

http://sites.google.com/site/keletierdokvandorai

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 20 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Lernun Kedd Szept. 10, 2013 12:41 pm

Nos a munkaidőm egyelőre elméleti szintű, szal felírta hogy hétvégén ráérek, de simán lehet, hogy egyáltalán nem fogok kelleni vagy szombat délelőtt szól hogy délután menjek. Mindenesetre akkor majd pénteken megkérdezem hátha akkor már tuti lesz az időpont és majd írok.
Lernun
Lernun

Hozzászólások száma : 1010
Join date : 2012. Jul. 26.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 20 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Baboh Kedd Szept. 10, 2013 11:55 pm

A rendszeresen csak olvasó k....edves közönségnek üzenném, hogy az első dokumentum nagyjából 95%os verziója fent van a honalp letölthető fájljai között Velia 3 alapszabályok címmel.
Baboh
Baboh

Hozzászólások száma : 1914
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Debrecen

http://sites.google.com/site/keletierdokvandorai

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 20 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Tudu Szer. Szept. 11, 2013 6:44 am

derzsy néztél PM-t? mikor találkozhatnánk és hol?
Tudu
Tudu

Hozzászólások száma : 213
Join date : 2012. Jul. 28.
Age : 24

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 20 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Lernun Szer. Szept. 11, 2013 11:30 am

Pmolvasás/válasz megvolt:)
Lernun
Lernun

Hozzászólások száma : 1010
Join date : 2012. Jul. 26.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 20 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Lorin Szer. Szept. 11, 2013 10:35 pm

Aloha!

Péntek kilőve, behívtak melózni délutánra. Azaz 22:00-kor végzek. Szombat este a Te-szedd után ha vna kedvetek tolhatunk valamit...


Te szedd:
engem már nem engedett neten reggisztrálni, de szerencsére lehet helyszínen is. Helyszín! A fancsikai víztározóknál van egy találkozási pont. Mivel amúgy is arrafelé szoktunk játszani szerintem ez optimale...
a többit megtaláljátok itt:
http://www.teszedd.hu/
Kesztyűt adnak. Esetleg ha végeztünk a közelben elterülő Tasnádi kúrián vagy annak közelében tolhatnánk asztalit. Persze csak felvetés.
Vasárnap nem vagyok.

Velia tolást vettem, majd olvasok rendszert.

János, remélem megbaszódsz, hogy lassan egy hónapja nem néztél ide fel. Nem tudom DK-ra akarsz-e még jönni, de ha igen akkor sürgősen írjál valamit a szervezőknek...

L.

Lorin
Lorin
Admin

Hozzászólások száma : 1531
Join date : 2012. Jul. 19.

https://kevforum.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 20 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Ruyan Pént. Szept. 13, 2013 9:12 am

Átfutottam az oldalt, és amit hiányoltam az az, hogy mikor kezdődik az akció, azaz hány órára kéne megérkeznünk. Utána szívesen asztalizok, de melyik kalandot? Ha az életútra gondoltál Valesz, akkor ahhoz még kell két ember, nem?
Ruyan
Ruyan

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 32
Tartózkodási hely : Debrecen

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 20 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Baboh Pént. Szept. 13, 2013 9:54 am

'csába!

A teszedd számomra ugyanarról az oldalról Wink  8 órakor kezdődik reggel, Valesz ezt élőszóban is megerősítette, szóval reggel(hajnal) nyolc a fancsika partján, méghozzá elvileg arrafelé közel, ahol mi lakunk azaz ahol mentünk ki Sancijátékára a tó mellett, valahol ott lesznek a szedők;
Geri
én alapból a valesz féle életútra gondoltam hogy kalandozánk, ha már ő veté fel, a még két ember meg Derzsy meg Miki ez esetben?
Baboh
Baboh

Hozzászólások száma : 1914
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Debrecen

http://sites.google.com/site/keletierdokvandorai

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 20 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Ruyan Pént. Szept. 13, 2013 11:45 am

Okés, köszi Atkó Smile Vagy rossz ponton néztem az oldalt, vagy átsiklottam fölötte.

Én is arra gondoltam, de akkor még hiányzik Derzsy és Miki, akik remélem ebben az esetben tudni fognak a dologról.
Ruyan
Ruyan

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 32
Tartózkodási hely : Debrecen

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 20 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Lernun Pént. Szept. 13, 2013 4:42 pm

Já.

Akkor írom Atkó helyett hogy náluk a szombat annyira party szal inkább tolhatjuk a Tócósban vagy jöhet még jobb ajánlat is. Azt is beszéltük, hogy kezdhetjük később is akár és akkor másnapig is folytathatjuk meg lesz idő rápihenni.
Lernun
Lernun

Hozzászólások száma : 1010
Join date : 2012. Jul. 26.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 20 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Ruyan Pént. Szept. 13, 2013 6:10 pm

Nekem nem probléma, ha a tóciban asztalizunk, de a későbbi kezdés attól függ mikorra végzünk a szemétszedéssel, ugyanis én éjfél körülre haza akarok érni, mert másnap reggel korán kelek.
Ruyan
Ruyan

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 32
Tartózkodási hely : Debrecen

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 20 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Baboh Pént. Szept. 13, 2013 6:52 pm

Csáje!

Nálunk is annyit módosul a dolog, hogy Anya szerint este nyolcig éppen maradhatna a banda nálunk is(ami közeli a tóhoz) cserébe nekem lehet lesz napközben, a szemétszedés után és a mágusozás előtt más dolgom is, ezt csak azért mondom, hogy ne feltétlenül arra számítson a társaság, hogy szemétkezés, aztán meg egyből uccu a kéjlakba, vagy esetleg Tudu lesz a házigazda addig, amíg én nem érek rá. De ugyanehhez hasonló időponttal nekünk is jó a tóci is. Max akkor utolsó buszig, hogy Ruyan is időben hazaérjen, és mi se sétáljunk oly sokat.

Egy kis ke(d)vcsináló: https://www.youtube.com/watch?v=hS9KPwfylmg
Baboh
Baboh

Hozzászólások száma : 1914
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Debrecen

http://sites.google.com/site/keletierdokvandorai

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 20 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

20 / 40 oldal Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.