Keleti Erdők Vándorai


Join the forum, it's quick and easy

Keleti Erdők Vándorai
Keleti Erdők Vándorai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Csevegő

+4
Amaryen
Primus Maximus
Ruyan
Baboh
8 posters

37 / 40 oldal Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Next

Go down

Csevegő - Page 37 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Lorin Vas. Márc. 15, 2015 9:44 pm

Akkor ezt a zombiszobás témát mebeszéltük Wink. A dmoni világító testek sajna elnyűvődtek, de holnap beugrok az elektronikai boltba és veszek pár újnak valót. A kapuhoz is elkezdtem annó csinálni valamit, csak az ha kinn lesz akkor tök fölösleges mostanra megcsinálni, mert nappal úgyse fog világítani este meg nem lesz ott senki Very Happy .

Szóltam Sliegunnak (meg mindjárt az öccsének is), ha minden igaz akkor hamarosan ő is aktiválja magát.7


EDIT:

Seiya válaszolt: kapunk az emeleten termet. Kérdezte hogy miként írjon fel minket, természetesen mondtam hogy legyen rajt a aplakáton a csapat neve, illetve mivel jobb nem jutott eszembe ezért a Kincsvadászat mellett döntöttem Very Happy .
A Kincsvadászat mellé jobban pártol az hogy nem városkapitány hanem Zsoldos kompánia lesz a résztvevő. (az ott lévő ember/ek akár ilyen aréna szintű dolgot is csaphatnak a vállakozó kedvűek között).
Vagy íjász versenyt, annak tavaly sikere volt.


Amire még felhívnám a csapat figyelmét az egy ilyen félig meddig személyes jellegű kérés: ha mindne jól megy Ádám jön ki egy kovácsolós -imáron árusítós - stanal, ahová jó lenne ha időnként 1-1 embert oda tudnánk adni ilyen segítség gyanánt. Természetesen ez mehet váltásba az esetleges Ruyan által írt csapat kisérgetéssel- ami egy általan elfogadott ötlet - , meg aki unatkozik odamegy és csak nézi a portékát csak a pult másik oldaláról.
Lorin
Lorin
Admin

Hozzászólások száma : 1531
Join date : 2012. Jul. 19.

https://kevforum.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 37 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Ruyan Hétf. Márc. 16, 2015 6:32 pm

Hali!

Említettem ma, hogy van pár ötletkezdeményem, amiket most megosztanék.

Elsősorban a bónuszverziós karaktereken agyaltam és az ő történetükön, de szerintem ha az kész, akkor a simát gyorsan mellé tudjuk kanyarítani. Öt karakter körvonalazódott meg, a számuk azért ennyi mert ez talán a nem túl sok és a nem túl kevés határokon belül van. Alapvetően azt mondanám, hogy már hárommal közülük is el lehet indulni ha nincs elég jelentkező. Világnak gondolom Norielt választjuk, de annyira sablonosak a karik, hogy gond nélkül át lehet tenni őket bármely másik közegbe.

- Az első egy jó oldalon álló mágiahasználó karakter, akinek célja, hogy kivizsgálja és jelentse mi okozza az élőholtak/démonok számának megemelkedését.
- A második egy szintén jó oldalon álló harcos, aki felesküdött, hogy minél több élőholtat pusztít el.
- A harmadik egy semleges pap, akinek fő feladata a csapat életben tartása, gyógyítása.
- A negyedik egy gonosz oldalon levő harcos, aki el akarja pusztítani az élőholtak/démonok vezérét egy tárgyért, ami igencsak sokat ér a feketepiacon.
- Az ötödik pedig egy gonosz mágiahasználó, aki az élőholtak/démonok vezérének akar áldozatot bemutatni saját hatalmának növelésére.

Ezzel mindegyik karakternek lenne egy egyszerű küldetése és ha jól sakkoztam ki, akkor valaki másét ütheti is mindegyik, mert:
- Ha kivizsgálnak, nem tudnak áldozatot bemutatni.
- Ha valamelyik harcos megöli a vezért, akkor nem lehet kivizsgálni, vagy áldozatot bemutatni.
- Ha senki sem hal meg, akkor nem tudnak áldozatot bemutatni.
- Ha áldozatot mutatnak be, akkor valaki meghal és nyilván az nem tudja befejezni a küldetését.

Emellett harcolni nagyon nem kéne, de anélkül meg nem megvalósítható az elgondolásom, ezért lehetne érintés alapon ölni. Ha ez megfelelő, akkor a zombik és a két harcos tudna sebezni, a jó mágus fagyasztani tudna érintéssel, a gonosz parancsot adni. A pap kapna pár gyógyító/feltámasztó italt(1 Ép-nél lényegében ugyanaz), illetve a jó mágusnak ellenállása lehetne a gonosz parancsára.

A gyengített quest lehetne csak simán felderítés a zsoldosoknak, például hány élőholt van, vannak-e fegyvereik, van-e vezérük, satöbbi. Azaz elég lenne csak bemenniük és szétnézni, majd kijönni. A termet padok segítségével kisebb labirintussá is alakíthatnánk, hogy ne legyen olyan egyszerű a dolog és ne fél perces bemegyek, kirohanok küldi legyen.

Kellékeknek kerestem csontokat és találtam bőven, úgyhogy ha meg lesz engedve, akkor lesz mit a padlóra szórni Very Happy

A kincsvadászat név remélem nem a termen lesz, hanem a zsoldostanyán, mert oda kellene alapvetően jönnie a népnek.
Ruyan
Ruyan

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 32
Tartózkodási hely : Debrecen

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 37 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Lorin Hétf. Márc. 16, 2015 8:10 pm

Öhm egy kérdés:
Ezek a karakterek azok lennének amikket a játékosok választanak? Ergó kidolgozzuk őket és mikor kiválasztják a karijukat azzal tudnak játszani nállunk?

A labirintusos ötlet tetszik de sok szövet kéne hozzá, lehetőleg sötétek hogy ne csak padok legyenek hanem inkább ilyen random sziklának, térelválasztó falnak nézhető valami. A kék szövet se rossz de nyilván nem lesz elég Very Happy .

Majd lehet nézek valami olcsó fekete szövetet. tartaléknak, bár az is igaz hogy holnap elhúzok és csak pénteken jövök haza...
Lorin
Lorin
Admin

Hozzászólások száma : 1531
Join date : 2012. Jul. 19.

https://kevforum.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 37 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Ruyan Hétf. Márc. 16, 2015 8:19 pm

Igen, ezek közül választanának a teljes ismeret nélkül. Tehát csak annyit tudna róla, hogy varázsló, harcos, pap. Miután kiválasztották, megkapnák a teljes 3-4 soros leírást a feladattal és a hozzá való apróságokat, pl általvető.

A padokat én sem csupaszon gondoltam, hanem lefedve valamivel. Meg nem kell egetrengetően sok fal.
Ruyan
Ruyan

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 32
Tartózkodási hely : Debrecen

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 37 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Lorin Hétf. Márc. 16, 2015 8:53 pm

Oksa!
Annyi a karakterekhez hogy valami minimális leírás kell már előre is hozzájuk, amiből lehessen sejteni hogy ő most inkább gonosz, ez most inkább nem önzőfasz stb. Very Happy
Kifejezetten ha adni is akarunk cuccokat, az mondjuk jó sok cuccot követel Very Happy Very Happy .

Lorin
Lorin
Admin

Hozzászólások száma : 1531
Join date : 2012. Jul. 19.

https://kevforum.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 37 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Ruyan Hétf. Márc. 16, 2015 9:09 pm

Nyilván valami minimális leírás kell, de a gonosz és jó biztos nem lesz benne Very Happy

Cuccoknak csak annyi kell, ami egyértelműsíti számunkra, hogy melyik is ő. Például adunk a harcosoknak egy zöld általvetőt, az egyik mágus megkapja a varázslós általvetőt, a papnak ha tudunk keríteni egy fehér köpenyt. És utánna lehet bennük fotózkodni...
Ruyan
Ruyan

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 32
Tartózkodási hely : Debrecen

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 37 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Primus Maximus Szer. Márc. 18, 2015 9:46 am

Ciao!
Jómagam Valentinnel folytatott beszélgetésünknek megfelelően tervezek menni az OSZAKE-re. Szövethiányunkon enyhíteni egyenlőre nem tudok sajnos, viszont a fekete "kaput" és a mellvértemet el tudom vinni, utóbbit a játékosok rendelkezésére is bocsátanám. Ezeken kívül csak segítő kézzel tudok szolgálni, játékon pedig szívesen énekelném a "Brains, brains, brains!" kezdetű slágert. Ehhez viszont megfelelő jelmezt aligha tudok keríteni, de azért péntekig megpróbálok még alkotni valami használhatót.
János
Primus Maximus
Primus Maximus

Hozzászólások száma : 179
Join date : 2012. Aug. 06.
Age : 33
Tartózkodási hely : Debrecen

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 37 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Ruyan Szer. Márc. 18, 2015 3:09 pm

Hali!

Írtam pár konkrétumot a KEVes driveon található OSzAKE nevű fájlba. Akinek van ideje nyugodtan vessen rá egy pillantást.
Ruyan
Ruyan

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 32
Tartózkodási hely : Debrecen

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 37 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Lorin Csüt. Márc. 19, 2015 6:08 pm

Gollam, Baboh, Tudu, Lernun
Közületek aki jön Oszakera az jelezze valami módon. Ha hoznatok plussz embert azt is. Ma este le kell adnom a velünk együtt bejutni kívánó emberek névsorát.Thx
Lorin
Lorin
Admin

Hozzászólások száma : 1531
Join date : 2012. Jul. 19.

https://kevforum.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 37 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Lorin Szer. Ápr. 01, 2015 3:10 pm

Gondolom kevesen követitek az Oszake online felületét:

"Évről-évre egyre nő a vendégeink száma a rendezvényen, aminek természetesen nagyon örülünk. Azonban sajnos a helyszín befogadóképessége elérte a maximumát, így jövőre kénytelenek leszünk megduplázni a jegyárakat, különben ez volt az utolsó OSzAKE. Megértéseteket köszönjük!"

Asszem lassan kezd felzárkózni a dolog a MondoCon-hoz:P Very Happy
Lorin
Lorin
Admin

Hozzászólások száma : 1531
Join date : 2012. Jul. 19.

https://kevforum.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 37 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Lorin Szer. Ápr. 01, 2015 3:53 pm

Ma este akadt egy kis szabadidőm szóval egy sör az Ibolyában?
Lorin
Lorin
Admin

Hozzászólások száma : 1531
Join date : 2012. Jul. 19.

https://kevforum.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 37 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Tudu Szer. Ápr. 01, 2015 6:00 pm

Én most kihagyom Laughing Laughing Laughing Laughing
Tudu
Tudu

Hozzászólások száma : 213
Join date : 2012. Jul. 28.
Age : 24

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 37 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Baboh Szer. Ápr. 01, 2015 9:30 pm

Ha hamarabb jött volna az ötlet, még tán lett is volna esély, hogy megyünk. Hát na, csak a szokásos last minute programszerveződés Very Happy
Baboh
Baboh

Hozzászólások száma : 1914
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Debrecen

http://sites.google.com/site/keletierdokvandorai

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 37 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Lorin Szer. Ápr. 01, 2015 9:41 pm

Semmi baj Sankó te amúgy se ihatsz Very Happy .

(Ruyan, téged, aki egyedül beszoptad vigasztaljona tudat hogy azt az örömöt amit ez a kis poén és az irodai lanprati okozott, elrontotta a MÁV... nem mindennap birságolják meg az ember fiát 23000 ft-ra, pláne nem egy téves tájékoztatás miatt :/....).

Lorin
Lorin
Admin

Hozzászólások száma : 1531
Join date : 2012. Jul. 19.

https://kevforum.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 37 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Ruyan Szer. Ápr. 01, 2015 10:17 pm

Pedig tudhatnád, hogy sörrel nem szabad viccelni Evil or Very Mad

De vigasztaljon a tudat, hogy ha nem lett volna vagy 10 órás áramszünet itthon, lehet észre sem veszem amit írtál Razz Am miért vigasztalna, hogy kevesebbet költhetsz sörre amikor tényleg ráérsz majd?
Ruyan
Ruyan

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 32
Tartózkodási hely : Debrecen

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 37 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Baboh Szomb. Ápr. 11, 2015 2:05 pm

Csoki!

Lernun ma próbáltunk hívni párszor, de nem kapcsolható a telód. Csak mert mentünk volna a monitorért, de be akartunk előtte jelentkezni, hogy otthon is találjunk. Mindegy, nem s ürgősség miatt, csak mert volt pár szabad óránk. Majd holnap próbálkozunk hívni megint.
Baboh
Baboh

Hozzászólások száma : 1914
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Debrecen

http://sites.google.com/site/keletierdokvandorai

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 37 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Lernun Szomb. Ápr. 11, 2015 6:26 pm

Bocsesz kikapcsolva volt a mobilom. Holnap remélhetőleg nem lesz ilyen probléma, de előreláthatólag itthon leszek egész nap.
Lernun
Lernun

Hozzászólások száma : 1010
Join date : 2012. Jul. 26.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 37 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Baboh Vas. Ápr. 19, 2015 7:55 pm

Charlie!

Szerdán folytatjuk a terv szerint a kalandot, kiírom már Lernun kérésére, hogy el ne "felejtsük".

Kérdésem is van:

Pénteken/Szombaton lenne e kedve és ráérése a tisztelt egybegyűlteknek lanpartizáshoz???
Baboh
Baboh

Hozzászólások száma : 1914
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Debrecen

http://sites.google.com/site/keletierdokvandorai

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 37 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Ruyan Kedd Ápr. 21, 2015 11:44 am

Hali!

A péntek számomra nem jó, de szombaton csaphatunk egy partyt.

Holnap 4-től kezdünk?
Ruyan
Ruyan

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 32
Tartózkodási hely : Debrecen

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 37 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Baboh Kedd Ápr. 21, 2015 10:31 pm

Igen, szerda 4 óra magus.

A lanpartyhoz a jövő hétvége a feldobott időpont, már mondtam jánosnak és Valesznak is. Csak ez lemaradt a hozzászólásból.
Baboh
Baboh

Hozzászólások száma : 1914
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Debrecen

http://sites.google.com/site/keletierdokvandorai

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 37 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Lernun Szer. Ápr. 22, 2015 11:24 pm

Mélyen tisztelt nagyérdemű(és ti, kedves fórumozók)!

A madarak azt csiripelték, hogy a jövőhét pénteki május elsejei majális alkalmából egyesek ivászattal egybekötött vívás és szalonnasütögetést terveznének(na jó a lényegi program azaz az ivászat saját kipótlása a programoknak). Kérem nyilatkozzon az illetékes ezzel kapcsolatban, mag az és/vagy utána jövő szombati lanpartyról is.

ui.: Én a Nagyerdőt preferálom az említett eseménysorozatra.
Lernun
Lernun

Hozzászólások száma : 1010
Join date : 2012. Jul. 26.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 37 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Lorin Csüt. Ápr. 23, 2015 12:30 pm

Hali!

Mivel miért-ne elven nekem megint változott az időbeosztásom úgy néz ki hogy május elsején nem leszek Debrecenbe (az előzőleg mondottakkal ellentétben). Viszont most hétvégén igen. Ergo vagy a majálisra tervezett csapkodós/szalonnasütős/ivós partit kellene átraknunk, vagy a Baboh által felvetett LAN-partit tudjuk megejteni.
Bár a legtökéletesebb az a forgatókönyv lenne ha a lanpartit május elsején tartanánk csak úgy hogy én és Zsu mondjuk valamilyen távoli hozzáférést lehetővé tevő szoftveren kerseztül (Hamachi) játszunk.

Most hétvégén szombaton félután (14-16-óra fele) és vasárnap leszek otthon, kinek jó, mikortól, és mi?


Lorin
Lorin
Admin

Hozzászólások száma : 1531
Join date : 2012. Jul. 19.

https://kevforum.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 37 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Ruyan Csüt. Ápr. 23, 2015 1:37 pm

Ha egész vasárnap itthon vagy, akkor szerintem biztosabb, ha akkor gyűlünk össze. Ha elkezdjük kora délután, akkor kényelmesen fel tudunk kelni, kiérni és még kint is lesz egy csomó időnk. Csapkodás, szalonnasütés és ivás mind megfelelő program számomra.

Az Atkó féle LAN-party ha értettem, akkor jövő hétvégén esedékes, úgyhogy pont ilyen verzióban nincs ütközés.
Ruyan
Ruyan

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 32
Tartózkodási hely : Debrecen

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 37 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Lorin Csüt. Ápr. 23, 2015 5:09 pm

Jah, én néztem el a napokat Razz.

Kora délután alatt én olyan 15-16:00-órát értenék ami annyira nem kordélután már Very Happy .
De nem hiszem hogy mostanában 2-nél több óra kell nekünk csapkodásra, a nap meg 19:00-után megy le úgy is Razz. Inni meg lehet sötétbe is, ha valaki nagyon szeretne.
Ki az aki tervez jönni ?
Lorin
Lorin
Admin

Hozzászólások száma : 1531
Join date : 2012. Jul. 19.

https://kevforum.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 37 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Lernun Csüt. Ápr. 23, 2015 5:52 pm

Akkor végül is melyik napon és hová? Elvileg szombaton lesz jobb idő mint vasárnap.
Lernun
Lernun

Hozzászólások száma : 1010
Join date : 2012. Jul. 26.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Csevegő - Page 37 Empty Re: Csevegő

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

37 / 40 oldal Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.