Keleti Erdők Vándorai


Join the forum, it's quick and easy

Keleti Erdők Vándorai
Keleti Erdők Vándorai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Asztali játékok

+4
PassionWolf
Tudu
Primus Maximus
Amaryen
8 posters

16 / 19 oldal Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17, 18, 19  Next

Go down

Asztali játékok - Page 16 Empty Re: Asztali játékok

Témanyitás  Baboh Csüt. Dec. 17, 2015 6:23 pm

Oké, várjuk Geri véleményét az ügyben.
Baboh
Baboh

Hozzászólások száma : 1914
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Debrecen

http://sites.google.com/site/keletierdokvandorai

Vissza az elejére Go down

Asztali játékok - Page 16 Empty Re: Asztali játékok

Témanyitás  Ruyan Csüt. Dec. 17, 2015 6:37 pm

21.-én még dolgozom, úgyhogy marad a 29, 30.
Ruyan
Ruyan

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 32
Tartózkodási hely : Debrecen

Vissza az elejére Go down

Asztali játékok - Page 16 Empty Re: Asztali játékok

Témanyitás  Baboh Pént. Dec. 18, 2015 10:19 am

Rendben, akkor a nagyérdemű közönséget megkínálom egy dec. 29-es, nagyobb MAGUS alkalommal.
Baboh
Baboh

Hozzászólások száma : 1914
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Debrecen

http://sites.google.com/site/keletierdokvandorai

Vissza az elejére Go down

Asztali játékok - Page 16 Empty Re: Asztali játékok

Témanyitás  Lernun Pént. Dec. 18, 2015 12:24 pm

A nagyobb alatt remélem az esti végzés időpontjának kitolódása értendő, mivel 4-nél hamarabb nem lenne ideális a kezdés, révén, hogy előző este még dolgozom.
Lernun
Lernun

Hozzászólások száma : 1010
Join date : 2012. Jul. 26.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Asztali játékok - Page 16 Empty Re: Asztali játékok

Témanyitás  Baboh Pént. Dec. 18, 2015 6:01 pm

Akár. Kitoljuk egy szuszra. Smile
Baboh
Baboh

Hozzászólások száma : 1914
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Debrecen

http://sites.google.com/site/keletierdokvandorai

Vissza az elejére Go down

Asztali játékok - Page 16 Empty Re: Asztali játékok

Témanyitás  Baboh Hétf. Dec. 28, 2015 8:20 am

Csöves. Sajnos valami kiment a fejemből az elmúlt napokban...

Holnapra beterveztünk egy kis látogatást Ebesre, a nagynénémékhez, mert már hónapok óta meg vagyunk hívva, szóval délután 4-kor nem tudunk elkezdeni magusozni. Autóval megyünk, így elég valószínű, hogy 6-7 körül hazaérünk. Esetleg játsszunk este, vagy másnap, vagy inkább majd az újévben?
Baboh
Baboh

Hozzászólások száma : 1914
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Debrecen

http://sites.google.com/site/keletierdokvandorai

Vissza az elejére Go down

Asztali játékok - Page 16 Empty Re: Asztali játékok

Témanyitás  Ruyan Hétf. Dec. 28, 2015 10:52 am

Hi,

nekem 30.-án dél körül be kell mennem az egyetemre, úgyhogy ha játszunk is holnap nagyon nem kellene elhúzni holnap, ha akkor játszunk. Holnapután nem tudom mikor ér véget a program, de 4-6 órai kezdést tippelnék jónak.
Ruyan
Ruyan

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 32
Tartózkodási hely : Debrecen

Vissza az elejére Go down

Asztali játékok - Page 16 Empty Re: Asztali játékok

Témanyitás  Lernun Hétf. Dec. 28, 2015 12:33 pm

Mint kiderült 30-án is éjszakás leszek így az eddigiek alapján azt mondanám, hogy a jövő év lesz a nyerő Smile .
Lernun
Lernun

Hozzászólások száma : 1010
Join date : 2012. Jul. 26.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Asztali játékok - Page 16 Empty Re: Asztali játékok

Témanyitás  Baboh Hétf. Dec. 28, 2015 3:00 pm

Oké, akkor bocsi srácok, marad az új év.
Baboh
Baboh

Hozzászólások száma : 1914
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Debrecen

http://sites.google.com/site/keletierdokvandorai

Vissza az elejére Go down

Asztali játékok - Page 16 Empty Re: Asztali játékok

Témanyitás  Baboh Pént. Jan. 01, 2016 7:06 pm

Csöves!

Előzetes egyeztetések alapján Sancinak most vasárnap és hétfő nem jó magusozni, így ez után kell keresnünk majd időpontot. Nekem következő hétvége péntektől hétfőig valamikor jó lenne a magus.
Baboh
Baboh

Hozzászólások száma : 1914
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Debrecen

http://sites.google.com/site/keletierdokvandorai

Vissza az elejére Go down

Asztali játékok - Page 16 Empty Re: Asztali játékok

Témanyitás  Lernun Vas. Jan. 03, 2016 3:26 pm

Nekem a két hét múlva hétfő felel meg az említett időpontok közül.
Lernun
Lernun

Hozzászólások száma : 1010
Join date : 2012. Jul. 26.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Asztali játékok - Page 16 Empty Re: Asztali játékok

Témanyitás  Ruyan Vas. Jan. 03, 2016 3:38 pm

Az nekem is megfelel.
Ruyan
Ruyan

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 32
Tartózkodási hely : Debrecen

Vissza az elejére Go down

Asztali játékok - Page 16 Empty Re: Asztali játékok

Témanyitás  Baboh Kedd Jan. 05, 2016 6:44 pm

Akkor a jövőhét, azaz január 11. hétfő a következő magus-alkalom időpontja. Délután fél ötös kezdéssel, mert Sanci akkorra lesz biztosan szalonképes.
Baboh
Baboh

Hozzászólások száma : 1914
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Debrecen

http://sites.google.com/site/keletierdokvandorai

Vissza az elejére Go down

Asztali játékok - Page 16 Empty Re: Asztali játékok

Témanyitás  Baboh Kedd Jan. 12, 2016 10:08 am

Csövi!

Idézet:

"A híres asztal, ami sok történetet hallott, sok nagy tervet és még több nagy bukást megélt..."

Nos, jelenleg itt tartunk. Bár tegnap élőszóban elhadarva is próbáltam kifejteni, az idő szűkössége miatt mégsem biztos, hogy sikerült. Derzsy, elsősorban neked mondom, hogy valamilyen privát formában esetleg mondhatnál valamit a jelenlegi MAGUS helyzetre. Teljesen valószínű, hogy én nem csinálok valamit jól, de ennek csak egy részére jövök rá magamtól. Mondtad, neked nem kudarcélmény a tegnapi, hát nekem az.

Való igaz, a kaland közben nyújtott kalandon kívüli dolgok sem hozták meg jobban a kedvemet.
Azért most és azért így jelzem, hogy jó előre szóljak a csapatnak: sok ilyen alkalom már nem lesz. Ha valami miatt nehézségekbe ütközik bizonyos kompromisszum, vagy közös nevező megalkotása, akkor sajnos be fogjuk fejezni az életutat, és más tevékenységi formák után nézünk. Jelenleg nem tudunk együtt játszani MAGUST, és én nem tudok ilyen körülmények között mesélni.
Baboh
Baboh

Hozzászólások száma : 1914
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Debrecen

http://sites.google.com/site/keletierdokvandorai

Vissza az elejére Go down

Asztali játékok - Page 16 Empty Re: Asztali játékok

Témanyitás  Ruyan Kedd Jan. 12, 2016 1:12 pm

Helló!

Nekem alapvetően nincs gondom a kalanddal, vagy a meséléseddel. Amikor előfordult, azt hiszem a helyszínen szóvá tettem. Ezért csak egy meglátásomat szeretném megosztani. Szerintem túl sokat aggódsz azon, hogy mennyire akarnak a karaktereink részt venni az eseményekben. Az természetes, hogy nem esik jól, ha a kurva jól kidolgozott kalandszálat hagyják ott egy vállrándítással, de talán mindneki jobban járna ha nem ez adná meg az ülés alaphangulatát. Tovább vinni pedig mindig lehet az adott szálat, akár akaratlanul is, illetve lehet elkezdeni újakat. Hogy ne csak a levegőbe beszéljek mondok egy-egy példát.

Tegyük fel, hogy mindenki leszarja, mi a leányzó emléke, ezért csak pocolnak. Oké, Erionban vannak a srácok, elég hamar elfogynak azok az aranyak, majd csak csinálnak valamit, nem? Pénzt akarnak szerezni? Megpróbálják elhagyni a várost (akár még előtte)? Mindkettő egy lehetőség számodra. A pénzhez kell egy quest. Nem tudom mi a célja a Kút őrének, de nem hiszem, hogy ne tudnál kitalálni egy olyan feladatot, ami "véletlenül" pont keresztbe tesz neki és bumm máris a másik szálon vagyunk valamennyire. Ha meg mindenki le akar lépni, akkor jöhet Ukkon, hogy basszátok meg nem erről volt szó. Ha már informálódni tud délről annyi idő alatt, amíg mi Erionba nem érünk le hajóval, akkor a karik után is tud küldeni valakit, vagy valakiket. Aztán meg hadd meneküljenek.

Egyik esetben sem kifejezetten azt csinálnánk, amit te kigondoltál eredetileg, de ha ez nem zökkent ki, akkor észre sem vesszük. Nem azt akarom mondani ezzel, hogy ne jegyezd meg valamikor nekünk, hogy jól kibasztunk veled, az szíved joga. Illetve talán így Derzsy sem érezné úgy, hogy kötelező részt venni olyan eseményekben, amiben nem akar csak azért mert a modul azt várja el tőle.
Ruyan
Ruyan

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 32
Tartózkodási hely : Debrecen

Vissza az elejére Go down

Asztali játékok - Page 16 Empty Re: Asztali játékok

Témanyitás  Baboh Kedd Jan. 12, 2016 2:38 pm

Helló!

Geri teljes mértékben igazad van.

Majd a többiek után írok mert így is túl sok mindent akartam idesűríteni.
Baboh
Baboh

Hozzászólások száma : 1914
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Debrecen

http://sites.google.com/site/keletierdokvandorai

Vissza az elejére Go down

Asztali játékok - Page 16 Empty Re: Asztali játékok

Témanyitás  Baboh Pént. Jan. 15, 2016 6:19 am

Helló.

Nagyon szeretek magamnak válaszolgatni, de ha esetleg nem lenne egyértelmű, várok valamiféle visszajelzésre a MAGUS karrierünkkel kapcsolatban.

Derzsy, a te véleményedre lennék még kíváncsi a témában. Geri reagált azonnal, Sanci meg nem fog írni.
Baboh
Baboh

Hozzászólások száma : 1914
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Debrecen

http://sites.google.com/site/keletierdokvandorai

Vissza az elejére Go down

Asztali játékok - Page 16 Empty Re: Asztali játékok

Témanyitás  Lernun Pént. Jan. 15, 2016 7:10 am

Egyelőre pihentessük a dolgot, írok, amint megjött az ihletem és folytathatjuk tovább. Egyéb programokban természetesen benne vagyok, szűkös szabadidőm keretein belül.
Lernun
Lernun

Hozzászólások száma : 1010
Join date : 2012. Jul. 26.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Asztali játékok - Page 16 Empty Re: Asztali játékok

Témanyitás  Baboh Pént. Jan. 15, 2016 10:59 am

Roger that.
Baboh
Baboh

Hozzászólások száma : 1914
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Debrecen

http://sites.google.com/site/keletierdokvandorai

Vissza az elejére Go down

Asztali játékok - Page 16 Empty Re: Asztali játékok

Témanyitás  Tudu Pént. Jan. 15, 2016 3:14 pm

Csak, hogy növeljem Jánossal szembeni előnyömet a hozzászólásokat nézve:
Nekem nagyon tetszik a kaland, valamennyire próbálok is aktívan együttműködni a KM-mel és az aktív Jk-val, bár a karakteremet nem feltétlenül érdekelné az, hogy miként szerezzük meg azt az emléket, de amint van lehetőség, aktivizálom magam. Ez nyilván nem a kaland hibája, de ha meg teljesen lelkesedne a karakter, és mindig aktívan cselekedne, az sem lenne teljesen "hiteles". Ettől még tudom, hogy nem kéne a játékot a számológéppel zavarni, majd legközelebb nem fogom elővenni Wink
Derzsynek szólok, mint játékostárs: ahogy én sem tudok mindig érvényesülni a karakterrel, úgy ezt tőle sem várja el szerintem senki, csak annyit, hogy ne baszogassa a gitárt, amikor más próbálná ezt tenni. Kicsit több aktivitással egyébként szerintem ő is tudna érvényesülni, mert régen sem az a pocolós játékos volt, csak mostanában szerintem kevesebb a harci kedve mindehhez. Reméljük, hogy ez majd változik a kis szünet után és mindenki frissen, és aktívan fogja csapatni az ipart!
Tudu
Tudu

Hozzászólások száma : 213
Join date : 2012. Jul. 28.
Age : 24

Vissza az elejére Go down

Asztali játékok - Page 16 Empty Re: Asztali játékok

Témanyitás  Lorin Kedd Feb. 13, 2018 12:15 pm

Mondjuk ha már van ilyen fórum a továbbiakban használjuk már ezt az asztalizás megbeszélésére Very Happy .

Derzsyvel elkezdtük a kis "bemesélés" részt és ővele már haladtunk kicsit, igaz a modult még nem kezdtük el Wink . Nade! Többiekkel is kéne majd szépen nekikezdeni a dolgoknak.

Baboh: Az első oldalt leszámítva neked nincs kitöltve még semmi... így nem HALADUNK!
Ruyan: Második oldalról még hiányoznak dolgok, meg az elsőről a karakter neve Very Happy .

Előtöriből elég egy 5-10 mondatos leírása annak hogy eddig mit tevékenykedett a karakter MAGYARUL. A derzsyé elég jó lett, kapott is rá íkszpét rendesen Wink . (Aki fél oldalnál többet ír az is kap csak minuszba Wink )

Következő játék alaklom most vasárnap. Még nem tudom hogy fogok leérni de KORA délutánnál korábban BIZTOS hogy nem. Valamikor 1-3 között tervezek, majd még pontosítok.

Puszipá.
Lorin
Lorin
Admin

Hozzászólások száma : 1531
Join date : 2012. Jul. 19.

https://kevforum.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Asztali játékok - Page 16 Empty Re: Asztali játékok

Témanyitás  Baboh Kedd Feb. 13, 2018 2:00 pm

Csőő, még jó hogy felraktam a beosztásomat, ha már van ez a fórum. Most vasárnap nappalos vagyok, azaz leghamarabb fél 7-kor este lennék szalonképes, és még ha nem is fáradt, de nem is friss. A dolgokat kitöltöm, ha találunk olyan napot, amikor én is ráérek(most is dolgozni megyek estére, tehát ma is kicsi az esély, de bentről majd talán szerksztgetem) Razz
Baboh
Baboh

Hozzászólások száma : 1914
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Debrecen

http://sites.google.com/site/keletierdokvandorai

Vissza az elejére Go down

Asztali játékok - Page 16 Empty Re: Asztali Játékok

Témanyitás  Lorin Kedd Feb. 13, 2018 2:26 pm

"A dolgokat kitöltöm, ha találunk olyan napot, amikor én is ráérek"
Nah, épp az lenne a jó ha még azelőtt hogy napokat keresgélnénk játékra kitöltenéd Wink .
Nem mintha a Derzsiét el érkeztem volna olvasni de legalább nem helyben kellett vele szarakodni Very Happy .

Egyébként a felrakott beosztásod tökjó, de pl mik benne azok a sok egyesek/kettesek? Very Happy  (Egyébként én is szívesen felrakom ide a naptáramat hogy valaki más játsszon összegzőse/titkárnőset Cool ) .
(egyébként lehet hogy egy doodle jobb volna erre a célra... mint az hogy mindenki berakja képként a beosztását, ami nem is mindenkinek van...). Legutóbb pont Derzsy mondta hogy neki nem jó a következő vasárnap de NEKTEK Gerivel jó. Tőllem tolhatjuk este is mikor kipihented magad Wink

Aloha.
Lorin
Lorin
Admin

Hozzászólások száma : 1531
Join date : 2012. Jul. 19.

https://kevforum.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Asztali játékok - Page 16 Empty Re: Asztali játékok

Témanyitás  Lernun Kedd Feb. 13, 2018 6:35 pm

Bocsesz, annó elnéztem az Atkó beosztását. Tényleg ő tudja jól. Very Happy Very Happy Very Happy Amúgy nekem jó a jövőhét hétfő, ha gondolod a privát kaland folytatódhat Wink .
Lernun
Lernun

Hozzászólások száma : 1010
Join date : 2012. Jul. 26.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Asztali játékok - Page 16 Empty Re: Asztali játékok

Témanyitás  Baboh Kedd Feb. 13, 2018 8:04 pm

Sok a köcsög, a doodle-t nem tudom hogy micsoda, és tervezem hamarabb kitölteni a cuccot, de attól még este én úgy fogom kipihenni magamat, hogy reggelig alszok.... azt hittem ez egyértelmű.
Baboh
Baboh

Hozzászólások száma : 1914
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Debrecen

http://sites.google.com/site/keletierdokvandorai

Vissza az elejére Go down

Asztali játékok - Page 16 Empty Re: Asztali játékok

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

16 / 19 oldal Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17, 18, 19  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.