Keleti Erdők Vándorai


Join the forum, it's quick and easy

Keleti Erdők Vándorai
Keleti Erdők Vándorai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Asztali játékok

+4
PassionWolf
Tudu
Primus Maximus
Amaryen
8 posters

18 / 19 oldal Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19  Next

Go down

Asztali játékok - Page 18 Empty Re: Asztali játékok

Témanyitás  Baboh Szer. Nov. 14, 2018 1:31 am

Azt tudom, hogy hova kell írni, VISZONT a játékkiírást+ karialkotást nem találom... szint, előnyök meg ilyenek, ééérted. Felőlem tolhatjuk mindenre kombós csapattal, azt nem tudom van e barbár opció a karialkotásban, de harcosnak harcost hoznék szívesen.
Baboh
Baboh

Hozzászólások száma : 1914
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Debrecen

http://sites.google.com/site/keletierdokvandorai

Vissza az elejére Go down

Asztali játékok - Page 18 Empty Re: Asztali játékok

Témanyitás  Lernun Szer. Nov. 14, 2018 1:37 am

Lernun
Lernun

Hozzászólások száma : 1010
Join date : 2012. Jul. 26.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Asztali játékok - Page 18 Empty Re: Asztali játékok

Témanyitás  Lorin Szer. Nov. 14, 2018 8:46 am

Nekem határozottan tetszik ez a koncepció.
Akkor a role-ok kiosztásával kezdjük?
Ahogy olvasom Atkó lesz a hárkosz, Derzsy te meg -mint még soha- lennél a tolvaj. Very Happy
Akkor én előbb megkérdezem Gerit neki mi feküdne Razz . Nekem jó a varázsló is, bár mivel északon leszünk elsősorban lehet egy boszmesterben gondolkodom most Very Happy - majd megnézem melyikből mit lehet kihozni, de ugyanígy jó a pap is, és akkor valami arelita -ofc- mert azok harciaskodnak meg pont ilyen Zsoldos csapatba valóak. Gondolom papnál fontos kitétel lenne hogy tudjon gyógyítani.
Geri, te mit tolnál szívesen a fennmaradt kettőből?
Lorin
Lorin
Admin

Hozzászólások száma : 1531
Join date : 2012. Jul. 19.

https://kevforum.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Asztali játékok - Page 18 Empty Re: Asztali játékok

Témanyitás  Lernun Szer. Nov. 14, 2018 1:30 pm

Igazából van egy Mágikus felszerelés nevű nagy előny amiből 120 manányi varázstárgyakat vehet az illető szóval gyógyitalból is be tudunk tárazni keményen ha akarunk Very Happy .(nekem tuti meglesz, de csak egy 3 ÉP-s gyógyitalra fogja futni a többi varázscucc mellett Smile ).
Lernun
Lernun

Hozzászólások száma : 1010
Join date : 2012. Jul. 26.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Asztali játékok - Page 18 Empty Re: Asztali játékok

Témanyitás  Baboh Szer. Nov. 14, 2018 4:29 pm

Arra gondoltam, hogy mivel külön írják, hogy lepontozzák az előtörténeteket, írhatnánk egy jót-csapatszinten legalábbis összecsengőt. Majd vasárnap ezt is egyeztessük(meg hogy Derzsy már előre tudja hogy neki milyen varázstárgyai lesznek--nem feltétlenül hatékony, ha külön-külön kitaláljuk, és mondjuk két ember ugyanarra gyúr rá, másra meg senki) Én mondjuk alkalmazkodok szívesen, mert 25-éig tuti nem nekem lesz a legtöbb időm karialkotásra.

Baboh
Baboh

Hozzászólások száma : 1914
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Debrecen

http://sites.google.com/site/keletierdokvandorai

Vissza az elejére Go down

Asztali játékok - Page 18 Empty Re: Asztali játékok

Témanyitás  Lorin Szer. Nov. 14, 2018 4:49 pm

Esetleg egy jó kis hangcsetes csapatmegbeszélés? Vasárnap délután estefelé én is ráérek ilyesmire.
(Addig pedig minden nap kb este 10-re érek haza).
Lorin
Lorin
Admin

Hozzászólások száma : 1531
Join date : 2012. Jul. 19.

https://kevforum.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Asztali játékok - Page 18 Empty Re: Asztali játékok

Témanyitás  Lernun Szer. Nov. 14, 2018 6:34 pm

Atkó, csapatelőtörit eddig is legtöbbször írtunk, most is evidensnek gondoltam, remélhetőleg a koncept nagyját le tudjuk beszélni egy alkalom alatt. Varázstárgyaimmal kapcsolatban nyilván én a stealthre/betörésre/csapdahatástalanításra gyúrok, de csapatösszetartás címszóval amúgy is támogatom, hogy tudjunk egymás spéci tárgyairól sőt akár az egész csapatot érintő felvett hátrányokról is(ha lesznek ilyenek).
Másik topicban már felvetettem hogy teamspeak, ha mindenkinek megfelel. Vasárnap délután lesz egy pár órás programom, de 6-7 felé tuti ráérek.
Lernun
Lernun

Hozzászólások száma : 1010
Join date : 2012. Jul. 26.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Asztali játékok - Page 18 Empty Re: Asztali játékok

Témanyitás  Ruyan Szer. Nov. 14, 2018 8:20 pm

Hali!

Részemről is rendben van a koncepció Smile Gondolkodtam rajta, de igazság szerint még most sem tudom, melyik lenne a jobb, szóval nem akarlak korlátozni Valesz, válaszd amelyik szimpatikusabb neked és majd legfeljebb alkalmazkodom... vagy nem és teljesen hiteles zsoldosok leszünk Very Happy

A vasárnapi megbeszélés szintén okés, bár lehet hogy pont aznap este leszek oda egy kis családi programra, de ha úgy lenne vagy előtte, vagy utána simán szóba jöhet Smile
Ruyan
Ruyan

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 32
Tartózkodási hely : Debrecen

Vissza az elejére Go down

Asztali játékok - Page 18 Empty Re: Asztali játékok

Témanyitás  Baboh Szer. Nov. 14, 2018 9:26 pm

Csoki!

Oksi Derzsy, én annyira nem vagyok rutinos az ilyenekben, hogy evidensnek tartsam, de nagyon szívesen összerittyentek valamit, mondjuk inkább a novellaszerű előtörit csípném a leírásnál jobban, de ha az olyat nem szokták szeretni akkor max. besegg-ítenék. Ha a csapat nagy része 6-os szintű akkor lehetett már nagyszabású kalandunk is.

Vasárnap akkor próbáljuk azt a délután hatot célozni ha sikerül, mert nagyon sokáig én nem tudok ébren lenni a másnapi munka miatt.
Baboh
Baboh

Hozzászólások száma : 1914
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Debrecen

http://sites.google.com/site/keletierdokvandorai

Vissza az elejére Go down

Asztali játékok - Page 18 Empty Re: Asztali játékok

Témanyitás  Baboh Pént. Nov. 16, 2018 3:53 pm

Tső partiarcok!

Valaki tudna linkelni egy ETK-t? Sokat dobna a végleges koncepciómon.

Baboh
Baboh

Hozzászólások száma : 1914
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Debrecen

http://sites.google.com/site/keletierdokvandorai

Vissza az elejére Go down

Asztali játékok - Page 18 Empty Re: Asztali játékok

Témanyitás  Lernun Pént. Nov. 16, 2018 6:57 pm

tasnadia@gmail.com címedre ment a link.
Lernun
Lernun

Hozzászólások száma : 1010
Join date : 2012. Jul. 26.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Asztali játékok - Page 18 Empty Re: Asztali játékok

Témanyitás  Ruyan Vas. Nov. 18, 2018 7:01 am

Nézegettem a karakteralkotást és szerintem én is maradok a legkedvesebb kasztomnál, a tűzvarázslónál, ha bele tudjuk illeszteni a csapatba. Mondjuk nem gondolnám, hogy nehéz lenne, mert stat és mágia szempontjából is a harciasabb karakterek közé tartozik, szóval kb csak olyan zsoldos szintű rosszarcnak kell lennie és készen is vagyunk Very Happy Felteszem renegátként a legegyszerűbb ezt megtenni, de ezen még gondolkodom estig Smile
Ruyan
Ruyan

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 32
Tartózkodási hely : Debrecen

Vissza az elejére Go down

Asztali játékok - Page 18 Empty Re: Asztali játékok

Témanyitás  Baboh Vas. Nov. 18, 2018 4:11 pm

Csoki!

Lehet hogy este hatnál mégis később jövök fel a tímszpík-re, de ha fent vagytok legalább ketten, akár megcsörgethettek, és akkor szólok hogy még mennyi híjam van feljönni.
Baboh
Baboh

Hozzászólások száma : 1914
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Debrecen

http://sites.google.com/site/keletierdokvandorai

Vissza az elejére Go down

Asztali játékok - Page 18 Empty Re: Asztali játékok

Témanyitás  Lernun Vas. Nov. 18, 2018 5:49 pm

Csináltam ts szerót a neve:

1.ts3infra.com:1141
Lernun
Lernun

Hozzászólások száma : 1010
Join date : 2012. Jul. 26.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Asztali játékok - Page 18 Empty Re: Asztali játékok

Témanyitás  Ruyan Vas. Nov. 18, 2018 6:24 pm

Próbáltam belépni, nem engedte. Rémlik, hogy a múltkorában is be kellett állítani valamit mielőtt működött a dolog. Megpróbálom frissíteni a klienst, de azért ránézel addig te is, pls?
Ruyan
Ruyan

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 32
Tartózkodási hely : Debrecen

Vissza az elejére Go down

Asztali játékok - Page 18 Empty Re: Asztali játékok

Témanyitás  Lernun Vas. Nov. 18, 2018 6:31 pm

Server IP (numeric) - for newer client versions:

51.254.108.241:1141

Ha ez sem műxik próbálhatsz csinálni te is egyet, hátha...
Lernun
Lernun

Hozzászólások száma : 1010
Join date : 2012. Jul. 26.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Asztali játékok - Page 18 Empty Re: Asztali játékok

Témanyitás  Lorin Vas. Nov. 18, 2018 6:33 pm

Vagy esetleg átjöttök discordra Very Happy .
Ami nem szenvedős Razz
Lorin
Lorin
Admin

Hozzászólások száma : 1531
Join date : 2012. Jul. 19.

https://kevforum.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Asztali játékok - Page 18 Empty Re: Asztali játékok

Témanyitás  Ruyan Vas. Nov. 18, 2018 6:34 pm

Nah, így sem működik, és ahogy látom nem az oldalamon van a hiba, mert ezt az üzenetet kapom: Disconnected from server (server version is too old for command), ami eszerint az oldal szerint szerver oldali hiányosságra utal: https://forum.teamspeak.com/threads/136721-Client-3-2-x-Disconnected-from-server-(server-version-is-too-old-for-command)

Valesz, oks nekem le van az is töltve Very Happy Ezen a tag-en megtaláltok: Ruyan #9747
Ruyan
Ruyan

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 32
Tartózkodási hely : Debrecen

Vissza az elejére Go down

Asztali játékok - Page 18 Empty Re: Asztali játékok

Témanyitás  Lorin Vas. Nov. 18, 2018 6:36 pm

Akkor ide tudtok jönni:
https://discord.gg/bxMJ7r
Lorin
Lorin
Admin

Hozzászólások száma : 1531
Join date : 2012. Jul. 19.

https://kevforum.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Asztali játékok - Page 18 Empty Re: Asztali játékok

Témanyitás  Lernun Hétf. Nov. 19, 2018 7:45 pm

Csőő!

A múltkori megbeszéléssel kapcsolatban: Geri, úgy tűnik csak jól tudtam, a kaland idején 3718-ban még nem kelt fel a Fekete Hold. Itt egy link: http://lfg.hu/7824/rpg/a-hetedkor-alkonya-evszamokban/.
Lernun
Lernun

Hozzászólások száma : 1010
Join date : 2012. Jul. 26.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Asztali játékok - Page 18 Empty Re: Asztali játékok

Témanyitás  Baboh Kedd Nov. 20, 2018 6:19 pm

Cső TET(-t-)e$$ek!

Amennyiben nem titkos információ, bekérném tőletek a karakterekről a származást, illetve a Tömött Erszény Társaságán belül publikus egyéb színesítő elemeket amiket az egyéni előtöri is tartalmaz, pl. hogy a Társaság előtt milyen volt az élete, stb.

Ma már elkezdem megírni a krónikát, pribékek! cheers
Baboh
Baboh

Hozzászólások száma : 1914
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Debrecen

http://sites.google.com/site/keletierdokvandorai

Vissza az elejére Go down

Asztali játékok - Page 18 Empty Re: Asztali játékok

Témanyitás  Lernun Kedd Nov. 20, 2018 6:31 pm

Csövesbánat!

A karim neve Tileo lesz, akire a Szürkecsuklyások között is a "Ficsúr" becenév ragadt, szóval ez a zsoldosoknál is előjöhetett. Erioni származású, módos kereskedőcsaládban született, szereti költeni a pénzét, igyekszik a gazdagokat megkurtítani ilyen téren. A felmenői között dzsadok is akadtak és el is látogatott az Ibarába(ott szerezte a Tartozás nevű hátrányát is bár erről nem biztos hogy beszélt nektek, főleg azért mert úgy gondolja, hogy olyan messziről úgy sem jönnének utána... Very Happy ), büszke a származására(kinézetre a szeme az amundokére hajaz már ha azokat ismeri a társaságból bárki is). Plusz a nagy előnyből jövő perzselő tekintete is publikus lehet a csapattársak körében, bár azt nem hangoztatja annyira kívülállóknak. A tőrdobásban jeleskedik és hamis dokumentumokkal is elő szokta segíteni a csapat előre/bejutását különböző helyekre(ha meg az nem jön be a 100%os zárnyitás sem annyira rossz alternatíva Very Happy  Very Happy ).
Lernun
Lernun

Hozzászólások száma : 1010
Join date : 2012. Jul. 26.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Asztali játékok - Page 18 Empty Re: Asztali játékok

Témanyitás  Baboh Csüt. Nov. 22, 2018 3:27 am

Tsőőő, jöhetnek a vélemények, és a kis kiegészítések, amiket bejelöltem... Smile


A Tömött Erszény Társasága

- Rendben van, fiam, ezt az egyet még elmesélem, de aztán indulás aludni. Meglepődtem, hogy meguntad a sárkányokról és hercegekről szóló meséket, de magam sem voltam másként a te korodban. Én is pont így kérdezgettem apámat az ő kalandjairól hajdanán. Mindig a személyesen átélt dolgok az igazán tanulságosak.
 Úgy kezdődött, hogy ifjúkoromban jócskán fortyogott bennem a kalandvágy. Nálad azért jó néhány esztendővel idősebb voltam már ekkor, holmi tizenhat esztendős suhanc. Én is voltam ám fiatal, ne nézz így! Egy szó mint száz, hamar elkerültem a szülői házból, hogy önállóan próbálhassak meg boldogulni. A szerencse azonban jó pár évig nem mosolygott rám. Végtére is egyszerű építőmunkásként kezdtem, de amint volt lehetőségem, felcsaptam afféle mindenesnek egy segédhadban, a városállamokban. Ahogy telt az idő, számos csatában megfordultam, és eközben a kard forgatását is megtanultam. A közkatonák élete nem rossz, főleg ha zsoldot is kap az ember, eltelt így néhány év. Később, ahogy fordult a nagyok játszmájának sorskereke, már nem volt szükség annyi katonára a térségben, így jó néhány bajtársammal együtt szélnek lettünk eresztve. Erszényemben néhány arannyal vágtam neki az ismeretlennek, eljutottam Erenbe, Erigowba, Ilanorba. Volt, hogy testőrnek csaptam fel, míg máskor lányszöktetésben segítettem némi pénzért- szóval afféle kalandor lettem. Aztán valahogy sikerült eljutnom a legnagyobb városba, amiről valaha hallottam, a legendás Erionba. Itt találkoztam egy véletlennek köszönhetően a Tömött Erszény Társasága névvel, és tudtam, hogy későbbi terveimhez egy ilyen csapatba kell beállnom, és ez sikerült is, miután elnyertem a megfelelő emberek bizalmát. A Társaság tulajdonképpen néhány jeles kalandozó által lett alapítva vagy húsz esztendővel korábban. A legkülönfélébb feladatok megoldását biztosította azok számára, akik nem röstelltek mélyen a zsebükbe nyúlni céljaik érdekében. Volt úgy, hogy kisebb csapatokként, különböző helyszíneken tevékenykedtek a tagjai, de ha a munka úgy kívánta, egy kisebb hadsereget alkottunk, és akár egy tartományúr méltó kíséretét is adtuk. No természetesen nem volt mindenki afféle különc kalandozó a Társaságon belül. Voltak épp úgy tisztes mesteremberek, mint afféle tudósok, és számos egyéb furcsaság. Volt például egy zsonglőrünk, aki bizonyos ritka estekben nélkülözhetetlennek bizonyult, de volt egyszerű cseléd is, akinek nőies bájain kívül másra nem is igazán volt szükség, hogy hasznos legyen. Mindenki jó volt valamiben, és amiben jó volt az illető, abban nagy eséllyel a környéken az egyik legjobb. Ez adta a Társaság legfőbb jellegét, és épp ezért is voltunk ennyire keresettek, természetesen csak bizonyos körökben.
  És itt kapcsolódik az én történetemhez annak a négy személynek a története, akik végül a Társaság balsorsának tanúivá váltak. Azt máig sem tudom, hogy előttem, vagy utánam érkeztek a Tömött Erszény fémjelezte kötelékbe, de az biztos, hogy amikor először találkoztam velük, már összehangoltan tudtak együtt dolgozni. Egy gróf adott estélyt az előkelő negyedben, és velük együtt tízen voltunk megbízva a hely biztosításával. Négyük közül a legjobban Tileo illett az estélyhez, aki épp úgy nézett ki, mint valami úri ficsúr, ráadásul elegáns ruhája ezt még inkább hangsúlyozta. Az ő mozgása és tekintete mindig gyors volt, és remekül ismerte a környéket. Én magam sohasem láttam bizonyítékát, de azt beszélték a társaságon belül, hogy mestertolvaj volt, kifejezetten hasznos ember a kényes ügyek megoldásában. insert random Lorin swearing or name here , a csapat lelki őrzője Arel istennő papja volt, aki néhány ital után elég harciasan tudott válaszolni a kérdésekre. Ő személyesen felelt a gróf biztonságáért, hiszen a papok híresek a gyógyító hatalmukról. Rienor jóval hallgatagabb ember, bevallom, neki még a tekintetét is nehezen álltam. Csak jóval később tudtam meg, hogy  pusztító energia letéteményese, szerencsére azon az estén nem kellett bemutatnia ezt a képességét. A negyedik illető, jobb szó híján a csapat harcosa, Shoggdar. Nos, láttál már bikát, ahhoz tudnám hasonlítani ennek a nemesített orknak az izomzatát. Őt nem engedték be az épület belsejébe, mert nem akartak pánikot kelteni, de ő sem engedett be senkit a főkapun a mulatság végéig.
 Ilyen körülmények között ismertem meg négyüket, igaz, csak látásból, és néhány udvarias, de bizalmatlan mondaton keresztül. Aztán eltelt pár hónap, és összekerültünk még néhányszor hasonló könnyebb feladatok végzése közben. Volt is egy-két csetepaté, amely során láttam, hogy mire képesek, ezek után szerencsésnek éreztem magam, hogy nem a másik oldalon szálltak be a küzdelembe. Amit megtudtam a múltjukról, az nem volt sok, de mondhatom, jó viszonyban váltunk el utazásaink végeztével. Shoggdar például fiatalon gladiátor viadalokban kamatoztatta harci képességeit, amelyek eredményeként elnyerte a hőn áhított szabadágot.  INSERT RANDOM előtörténet morzsák/karakter tulajdonságok here
Az égiek minden bizonnyal a kegyeikbe fogadtak engem, hogy egy év múlva megismertem az édesanyádat. Neki is az addigra jócskán megtömött erszényemnek köszönhetem, hogy felhagytam a kalandozással, és hogy végre megállapodtam. Nem voltam már fiatal sem, épp itt volt az ideje. Azt már csak néhány megbízható ismerős elbeszéléséből tudtam meg, hogy mi lett később a Tömött Erszény Társasággal.
  Egy igazán jelentős vállalás kapcsán a társaság vezetői úgy döntöttek, hogy részt vesznek egy Tharr szekta felszámolásában, amely főként az érintett térség nagysága miatt volt veszedelmes. A háromfejű papjai minden bizonnyal fontosabbnak tekintették az elhagyatott kisvárosokban, falusi porfészkekben megtelepedő szektát, mint azt bárki is sejthette, ugyanis a sikeres ellenállás érdekében Toronból küldtek segítséget a szektatagoknak. A pontos részletek számomra is ismeretlenek, de förtelmes teremtményekről és végzetesen pontos rajtaütésekről szóltak a hírek. A társaság egy részét fokozatosan számolták fel, míg a derékhad, ha lehet így fogalmazni egy kalandozókból álló különítményről, egy rendháznál ütközött meg a Tharr-papokkal és förmedvényeikkel. A nyomolvasók utólag is csak találgathattak a csata pontos menetéről, de ilyen borzasztó eseményektől eredhet a vérfürdő kifejezés. A már említett négy főn kívül, akiket magam is ismertem egykor, a csatát senki sem élte túl. Még elképzelni is szörnyű, hogy min mehettek keresztül, számos fegyvertársuk halálát végignézve, az utolsó lehelletig tartó küzdelemben. Abban biztos vagyok, hogy ezt követően senki sem merte őket arról a napról kérdezni. Egy Tharr-rendház talán elbukott, de épp így elesett a Tömött Erszény Társasága is szinte kivétel nélkül, hatalmas túlerővel szemben. Amikor jóval később megtudtam, hogy ez a négy továbbra is vállalja a legkülönfélébb küldetéseket, ráadásul változatlan néven, tudtam, hogy a tisztelet vezérelte őket mindebben.
Nemrég láttam őket a városban, de csak messziről. Nem akartam őket megzavarni, hátha éppen dolguk akadt. Nem szerencsés egy kalandozót munka közben meglepni. Azt csak az istenek tudhatják, miféle eszelős borzalmak várnak még négyükre...
Baboh
Baboh

Hozzászólások száma : 1914
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Debrecen

http://sites.google.com/site/keletierdokvandorai

Vissza az elejére Go down

Asztali játékok - Page 18 Empty Re: Asztali játékok

Témanyitás  Ruyan Csüt. Nov. 22, 2018 8:03 pm

Hali!

Szerintem jó lesz. Két megjegyzésem van csak, az egyik, hogy ezt a mondatot nem értem benne: "Neki is az addigra jócskán megtömött erszényemnek köszönhetem, hogy felhagytam a kalandozással, és hogy végre megállapodtam". A másik pedig, hogy valahogy véleményem szerint hangsúlyozni kéne, a Társaság nem tudott a Tharr egyház által küldött erősítésről, és nem vonult minden erejével a vágóhídra.

Illetve ettől teljesen függetlenül, a karaktereitek nagyjábóli harcértékeit meg tudnátok osztani, légyszi? Kicsit gondban vagyok mire fókuszáljak, mind képzettség, mind harcértékügyileg, és gondoltam ez segíthet egy picit Smile
Ruyan
Ruyan

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 32
Tartózkodási hely : Debrecen

Vissza az elejére Go down

Asztali játékok - Page 18 Empty Re: Asztali játékok

Témanyitás  Baboh Csüt. Nov. 22, 2018 9:10 pm

Az első az csak elírás, természetesen, az nem is, hanem és lett volna Very Happy

A másodikat azért így írtam, mert épp azt beszéltük, hogy csak mi éltük túl, de részemről bármiféle átszerkesztés lehetséges...bár szerintem benne van, hogy nem tudtunk az ellenfél erejéről. Néhány infó a karikról, amit írtam is hogy még hiányzik.

Harcértékben én kifejezetten rágyúrtam a dologra. KÉ: 40 fölött, TÉ 100 fölötti, VÉ 130 fölötti, ráadásul kétkezesharc, de pajzsos opcióval, szóval a közelharci dolgokra/első sorfalnak elég is lesz, ha csak nem egy hadsereggel kerülünk szembe. Még ilyen erős karakterem nem volt eddig Smile

Baboh
Baboh

Hozzászólások száma : 1914
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Debrecen

http://sites.google.com/site/keletierdokvandorai

Vissza az elejére Go down

Asztali játékok - Page 18 Empty Re: Asztali játékok

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

18 / 19 oldal Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.