Keleti Erdők Vándorai


Join the forum, it's quick and easy

Keleti Erdők Vándorai
Keleti Erdők Vándorai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Amikor csomók kötettnek...

+2
Baboh
Ruyan
6 posters

10 / 24 oldal Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 17 ... 24  Next

Go down

Amikor csomók kötettnek... - Page 10 Empty Re: Amikor csomók kötettnek...

Témanyitás  Baboh Szomb. Márc. 28, 2015 5:59 am

Alors

A lépcsőn haladva az első ajtóknál várom, hogy Ulwen benyisson, ha nem tesz így, én nyitok be rajtuk óvatosan, hátha találunk valakit vagy valamit.
Baboh
Baboh

Hozzászólások száma : 1914
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Debrecen

http://sites.google.com/site/keletierdokvandorai

Vissza az elejére Go down

Amikor csomók kötettnek... - Page 10 Empty Re: Amikor csomók kötettnek...

Témanyitás  Lernun Pént. Márc. 27, 2015 7:06 pm


(Bowen)

Narimnak biccentek, majd Awtinonak intézem szavaim.
-Ez remekül hangzik. Mint említettem, egyszer meg kellene próbálnod egy csatatéren hangoztatni. Az egyik hatalommal bírónak nem tetszik ami a másiké és kész is a harc. Nem kell azon semmit csinálni, megtörténik magától. Legyen az egy az egy elleni küzdelem, vagy több ezer egymásnak rontó fél. Mindig lesz valaki aki értelmet talál benne, sőt akár meg is él belőle. Persze azt én is ellenzem ha valakinek akarata ellenére adnak kardot a kezébe, de ki fegyvert ragad általa is fog elesni. A legtöbben jól tudják ezt és igyekeznek meghosszabbítani ezt az időt, de a lelkük mélyén elfogadják ami előbb utóbb úgy is eljön. Hidd el nekem, nem egy embert láttam mosollyal meghalni az arcán. Nem kell ehhez bolondnak lenni, egyszerűen van amit nem lehet szavakkal megvédeni. Így működik ez a Világ bár egy napon, mikor a hozzád hasonlók jutnak majd hatalomra talán megváltozik. Addig viszont mindenki teszi amit tennie kell, a döntéseikkel pedig az Isteneknek felelnek.
Egy pillanatra elhallgatok, majd egy jóízűt nevetek saját szónoklatomon.
-Nem vagyok én ennyire háborúpárti, biztos csak ez a fura helyzet hozta ki ezt a kis szóáradatot belőlem. És félreértés ne essék, nem akarok senkire sem lőni ameddig nem tesz semmi fenyegető lépést ellenem.
-Talán a fény felé kellene kezdenünk a keresgélést-váltok témát ezután. Mit gondolsz mi lehet arra Narim?
Lernun
Lernun

Hozzászólások száma : 1010
Join date : 2012. Jul. 26.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Amikor csomók kötettnek... - Page 10 Empty Re: Amikor csomók kötettnek...

Témanyitás  Tudu Pént. Márc. 27, 2015 6:01 pm

Awtino

-Köszönöm a segítségét, így legalább nem tévedünk el!

//Hány évesnek néz ki Bowen és Narim?
A fákláyt átveszem
-Az én nevem Awtino, édesanyámtól, Athrna Gaidentől pedig a Gaiden nevet "örököltem". Pyarronból jöttem, és -nagyot sóhajtok- sokáig nem fogok tovább állni innen. De örülök, hogy ilyen fegyverviselő emberekkel is lehet itt találkozni, akik nem akarnak mindenből harcot csinálni... Mert a harc értelmetlen. Senkinek nincs joga döntést hozni, hogy egy másik ember élete hol érjen véget. Az pedig... bolond ember, aki a saját életét szeretné kioltani.
-És, -mosolyodok el- nem kell annyira tartania attól a zöld bőrű nőtől. Különleges a bőrszíne, és biztos vagyok benne, hogy máshogy gondolkodik, más szokásokat ismer mint mi, de ő sietett először a többiek segítségére, ami nem arra utal, hogy rossz szándékú lenne.
Tudu
Tudu

Hozzászólások száma : 213
Join date : 2012. Jul. 28.
Age : 24

Vissza az elejére Go down

Amikor csomók kötettnek... - Page 10 Empty Re: Amikor csomók kötettnek...

Témanyitás  Ruyan Pént. Márc. 27, 2015 3:24 pm

Awtino(17:16, egy perc)

- Én sajnos nem tehetem. Valakinek vigyáznia kell a helyre, míg Abul vissza nem tér. Meg hát a vendégeket is ki kell szolgálnia valakinek, nemigaz? - válaszol a fogadós - De te velük mehetsz, ha gondolod - mondja a dalnoknak.
- Ezesetben magukkal tartok. A közelmúltban történtek okát azt hiszem mindannyian szeretnénk megtudni. És nem árthat valaki, aki ismeri a környéket.

Awtino, Bowen(17:18, pár perc)

Mikor elindultok kifelé mellétek csapódik a dalnok. Bowen bemutatkozása után ő is megszólal.
- Engem Narimnak hívnak.
Az utcán meglepett tekintettel néz végig.
- Hihetetlen. Az istenek a tanúim, hogy sose láttam még ilyen kihaltnak a város egyik utcáját sem.

Kint mind a ketten láttok a messzeségben egy másik fényforrást. Azon és a fogadó fényein kívül mindent az eddigi félhomály ural.

Ulwen, Alors(17:11, nagyjából 5 perc)

Lassan, óvatosan haladtok felfelé a lépcsőn. Csapdáknak nyomát sem látjátok, a grádicsok jó állapotúnak tűnnek. Percek és jó néhány forduló alatt felértek egy szakaszra, ahol a lépcső mentén a belső falon zárt ajtók sorakoznak. Ezen kívül, mintha kicsivel sötétebb is lenne, mint lent volt.

Ulwen

A felfelé vezető úton Ubhurt eltűnik a szemeid elől, illetve a megpörkölődött húst is halványabban érzed. Viszont az ajtók közelében emberek szaga lengi be a levegőt.

Ygdral(17:11, nagyjából 5 perc)

//A kaput tudomásom szerint egyik vizsgálati módszereddel sem tudod folyamatosan érzékelni, így nem tudod biztosan. Ami biztos, hogy abban az időpillanatban, amikor megnézted, akkor érezted.//

Nincs senki a közeledben, aki hasonló hatalmaknak parancsolna, mint te. Érezni legalábbis nem érzed. Ezután a többiek után sietsz, akiket hamar utol is érsz felfelé a lépcsőn.
Ruyan
Ruyan

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 32
Tartózkodási hely : Debrecen

Vissza az elejére Go down

Amikor csomók kötettnek... - Page 10 Empty Re: Amikor csomók kötettnek...

Témanyitás  Lernun Pént. Márc. 27, 2015 11:42 am


(Bowen)

-Ó, ez csak óvintézkedés-mosolyodom el. Tudja bízom én a törvényekben, de ha egynémely különcről a környéken mégiscsak kiderülne, hogy nem értenek a szép szóból hát állok elébe. Gondolom csatatéren még nem járt-teszem még hozzá kifelé menet.
Odakint mielőtt nekiindulnánk az utcáknak felé nyújtom a fáklyát.
-Esetleg ezt átvenné? Később még jól jöhet, de ki tudja nekem lehet, hogy mindkét kezemre szükségem lesz. Egyébként a nevem Bowen Mardek, de szólítson nyugodtan Bowennek. Szerintem a környező házaknál kellene kezdenünk a keresést, igencsak zavar ez a kihaltság.
Lernun
Lernun

Hozzászólások száma : 1010
Join date : 2012. Jul. 26.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Amikor csomók kötettnek... - Page 10 Empty Re: Amikor csomók kötettnek...

Témanyitás  Baboh Csüt. Márc. 26, 2015 12:54 pm

Alors

Bólintok, és pontosan így teszek, a szememet rajta tartva. Amint előre halad, így már mi is tudunk majd előrenyomulni utána Ygdralékkal.
Baboh
Baboh

Hozzászólások száma : 1914
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Debrecen

http://sites.google.com/site/keletierdokvandorai

Vissza az elejére Go down

Amikor csomók kötettnek... - Page 10 Empty Re: Amikor csomók kötettnek...

Témanyitás  PassionWolf Csüt. Márc. 26, 2015 12:26 pm

Ulwen
Farkasfog idegesen szimatolja a levegőt, végül belöki az ajtót. Miután az erdőszellem felszökell a lépcsőn maga is óvatos léptekkel előre lép, de végül kissé tétován Alorsra pillant.
-Ne nézz őrültnek, kérlek... Négy szellem születésem óta utat mutat nekem. Az egyikük most is jelen van... Arra ment. -bök állával a lépcső felé. -Felelőtlen és fürge... bizonyára nincsenek csapdák, de mivel nem magam vagyok, inkább megbizonyosodok róla. Maradj le egy kicsit, kérlek. -azzal ismét figyelmes kutatásba kezd lassan a lépcső irányába haladva, majd azon fel. Az első lépcsőfokot követően ismét a falba vájja karmait, hogy nyomot hagyjon.
PassionWolf
PassionWolf

Hozzászólások száma : 113
Join date : 2015. Jan. 23.
Age : 34

Vissza az elejére Go down

Amikor csomók kötettnek... - Page 10 Empty Re: Amikor csomók kötettnek...

Témanyitás  Lorin Szer. Márc. 25, 2015 7:14 pm

Ygdral
{Tehát azon túl is köthető Ynevhez a hely hogy jelenleg itt van, ez legalább egy kicsit megnyugtató.}
- Érdekes... felettébb érdekes. Maga ez a roppant mágia is, továbbá itt vannak ezek a pergamenek, és a számolatlan ország pénzérméi... bárki is lakja vagy lakta ezt a helyet világlátott ember lehet, persze csak ha maga gyűjtötte össze ezeket. Vagy sokan megfordulnak nála. És persze varázstudó is.- Morfondírozik magának de jól hallhatóan, majd elteszi az írópálcát és a másik két alak után indul a csigalépcső felé.
{Minden számítás szerint ez pont úgy néz ki mint egy varázsló tornya... lehet hogy elsiklott a tekintetem valamin?} Női kísérőjét karon ragadja majd egy  pillanatra megdermed és egy gyors körbepillantással ellenőrzi a Zónáját, hogy nem-e érzi hasonszőrű varázstudó jelenlétét a közelben.
Ezután egy nagy lépéssel Alors mögé sorol és várja hogy a többiek meginduljanak a csigalépcsőn. Két kísérője pedig szorosan mögötte.

//Egy fontos kérdés: a térkaput amit fürkésztem most is folyamatosan működő varázslatként érzékelem? Azaz egy jelen pillanatban is működő varázslatról beszélünk?
Lorin
Lorin
Admin

Hozzászólások száma : 1531
Join date : 2012. Jul. 19.

https://kevforum.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Amikor csomók kötettnek... - Page 10 Empty Re: Amikor csomók kötettnek...

Témanyitás  Tudu Szer. Márc. 25, 2015 3:21 pm

Awtino

-Köszönöm előre is a segítségét.
-Menjen, de kérem siessen. Nem örülnék, ha kiderülne, hogy valaki megsebesült és én nem is tudtam tenni semmit.
Távozása után az emberektől:
-Nincs senki más, aki velünk jönne, hogy segíthessen ha baj van?
Nemleges válasz esetén nagyot sóhajtok: <<sajnos egyre romlottabbá válik ez a világ, de egyszer még szebbé tehetjük!>>
Ahogy leérkezik és meglátom a nyílpuskát, kicsit elkeseredve szólok:
-Az... Remélem nem azért van magánál ilyesmi, hogy bármilyen élőlényt megsebesítsen. És... Kérem ne is tegye. Biztos vagyok benne, hogy békés úton is meg tudjuk oldani... -itt elakad a szavam, majd nagyot nyelek- Szóval élőket -nyomom meg a szót- ne bántson kérem.
Tudu
Tudu

Hozzászólások száma : 213
Join date : 2012. Jul. 28.
Age : 24

Vissza az elejére Go down

Amikor csomók kötettnek... - Page 10 Empty Re: Amikor csomók kötettnek...

Témanyitás  Ruyan Szer. Márc. 25, 2015 3:13 pm

Awtino, Bowen(17:15, pár perc)

A dalnok egyetértően bólogat, míg a többiek zavara továbbra sem csillapodik.
- Nem sérült meg senki idebent és ahogyan már az úriembernek is mondtuk - mutat Bowen felé a fogadós - nem tudunk semmit a zaj okáról. Sem az említett köd, vagy szürkeség okáról.
- Mindazonáltal reméljük, hogy sikerül minél többeken segítenie.

Bowen(17:16, két-három perc)

A szobádat rendben találod, fent csend és béke honol. A folyosón mozgást nem látsz. A számszeríjad megfelelő állapotban van, gyorsan összeszeded a többi dolgot és már indulsz is lefelé. Kérésedre a fogadós felpattan az asztal mellől.
- Természetesen, mindjárt hozom.

Eltűnik egy kandallók mellett nyíló ajtó mögött, majd kis idővel később egy fáklyával tér vissza, amit átnyújt neked.

Ygdral(17:10, pár perc)

Az érmék közt megtalálod az összes általad már látott Északi szövetségbeli ország pénzét, illetve több olyat is, amin pyarr nyelvű feliratot látsz. Emellett bőven van olyan, ami nem ismerős. Formailag és súlyukban is többfélék, a megszokott kör alak mellett van például hatszögű.

Ulwen(17:10, pár perc)

Alors közeledésére Ubhurt ugrik egyet a lépcső irányába, majd eltűnik az ajtó mögött. Amint te érsz közelebb az ajtóhoz, a koponya feléd fordul és téged kezd bámulni. Óvatosan megvizsgálod az ajtót, itt sem találsz csapdát, vagy arra utaló nyomot. Ha átlépsz az ajtón, akkor még látod vezetődet a lépcső kanyarulatában, illetve észleled, hogy a köd a fordulóig már nem terjed fel.

Alors(17:10, pár perc)

Ha átlépsz az ajtón te is észleled a köd hirtelen végét. Ellenben a szagot nem érzed.
Ruyan
Ruyan

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 32
Tartózkodási hely : Debrecen

Vissza az elejére Go down

Amikor csomók kötettnek... - Page 10 Empty Re: Amikor csomók kötettnek...

Témanyitás  Lernun Szer. Márc. 25, 2015 10:13 am


(Bowen)

Beszéde közben újfent végigmérem az alakot.
<Mi tagadás, eléggé elüt a másik társaságtól, talán csak melléjük keveredett. Még fegyvert sem visel, bár ez nem mérvadó, sokan rejtegetnek tőrt a köpenyük alatt. A megérzésem azt súgja nem veszélyes, ráadásul hívő alak. Végül is inkább ő mint a fenevad vagy a hullagyalázó.>
Befejezem vacsorám maradékát, közben meghallgatom a fogadó dolgozóinak válaszát. Utána felállok az asztaltól és az idegen felé fordulok.
-Jómagam éppen a kihalt utcák okának terveztem utánanézni, ha gondolja csatlakozhat.
Igenlő válasz esetén: -Egy kis dolgom még van a szobámban, utána indulhatunk.
Felmegyek a szobámba. A számszeríjam után nyúlok, felhúzom, majd ellenőrzöm a kioldószerkezetét. Ha mindent rendben találok a nyílvesszőkkel teli tegezt valamint tűzszerszámom is magamhoz veszem. Visszatérvén a lenti helyiségbe megkérdem a fogadóst, hogy egy fáklyát tudna-e keríteni nekem szükség esetére, majd útitársamra tekintve mondom:
-Indulhatunk.
Lernun
Lernun

Hozzászólások száma : 1010
Join date : 2012. Jul. 26.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Amikor csomók kötettnek... - Page 10 Empty Re: Amikor csomók kötettnek...

Témanyitás  Baboh Szer. Márc. 25, 2015 8:24 am

//Igen Ruyan, akkor az ajtó felé indulok el, és a csigalépcsőt méricskélem, ha nincs más a következő helyiségben//
Farkasfog közbeszólására megállok.
-Jó, várok. 
Kérdő tekintettel nézek rá, és Ygdralra is, de ha látom, hogy nem történt semmi fenyegető jellegű(legalábbis az én emberi érzékeim számára), akkor csak próbálom elcsípni a szagot, amit Farkasfog említett.
 Némi szimatolás után azért megjegyzem:
-Esetleg akkor menj előttem, Farkasfog, de ne túlságosan előre. Maradjunk mindannyian egymáshoz közel.
Próbálok barátságos mosolyt erőltetni a koponyafej felé, kevés sikerrel, nagyot nyelve.
Baboh
Baboh

Hozzászólások száma : 1914
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Debrecen

http://sites.google.com/site/keletierdokvandorai

Vissza az elejére Go down

Amikor csomók kötettnek... - Page 10 Empty Re: Amikor csomók kötettnek...

Témanyitás  Lorin Kedd Márc. 24, 2015 10:32 pm

Ygdral

{Tér...kapu.} Morfondírozik magában miközben társai megindulnak. { Ez sok mindent jelenthet... előfordulhat hogy ez az egész épület egy ilyen jellegű mágia miatt került ide, ami megmagyarázná a hely megváltozását. Tekintve, hogy a közelben van a Kapuk Tere nem lenne szokatlan valamiféle mágikus mellékhatás melynek hozományaként a tér egyik sarka ki vagy befordult önmagába és átdobta ide ezt az épületet. Avagy csak valaki elrontott valamit... Ugyanakkor, még mindig itt van valami különös érzés. Mi van akkor ha ez valamiféle úton módon akár egy másik síkról kerül ide? Habár, egyértelműen térmágiának érzem de sokkal rosszabb lenne ha mondjuk egy démoni síkról érkező épületben lófrálnánk éppen. Tehát... tételezzük fel a legrosszabbat és... most cáfoljuk meg.}
A többiek nekiindulásával mit sem törődve az asztal előtt folytatja a kutatást. Az írópálca használatával beletúr a pénzes ládába és próbál minél több pénzérmét beazonosítani, habár maga sem látott még kifejezetten sokfélét.

Miután végzett kisvártatva a többiek után indul.
Lorin
Lorin
Admin

Hozzászólások száma : 1531
Join date : 2012. Jul. 19.

https://kevforum.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Amikor csomók kötettnek... - Page 10 Empty Re: Amikor csomók kötettnek...

Témanyitás  Tudu Kedd Márc. 24, 2015 9:21 pm

Awtino

A férfi (Bowen) válaszára bólintok, és egy kicsit elmosolyodok az utolsó két szó hallatán. De aztán újra eszembe jut Ygdral, és a fogadósnak intézve csak ennyit mondok:
-Ő zaklatott fel. Amit tett. De szívem mélyén sajnálom is, azért ami rá vár...
<<Kicsit végiggondolva a helyzetet, biztos vagyok benne, hogy utol fogja érni a sorsa. De tény ami tény, nem támadt egyikőnkre sem. Amint minden visszatér a régi kerékvágásba, még lesz hozzá egy-két szavam, de most azoknak kellene segíteni akik igazán rászorulnak. Hogy ürülhetett ki ez a hatalmas város ameddig aludtam, nem tudom, de, hogy nem a kedvesség és a szeretet áll mögötte, arra fegyvert fogok!>>
-Szeretném biztosan tudni, hogy nem sérült meg senki. Úgyhogy - itt kicsit feljebb emelem a hangom és láthatóan mindenkihez intézem a szavaimat - akik esetleg tudják, hogy mi történhetett és miért, azok kérem osszák meg velem, ígérem akik segítenek mások megsegítésében, azokra Dreina áldása száll!
Tudu
Tudu

Hozzászólások száma : 213
Join date : 2012. Jul. 28.
Age : 24

Vissza az elejére Go down

Amikor csomók kötettnek... - Page 10 Empty Re: Amikor csomók kötettnek...

Témanyitás  PassionWolf Kedd Márc. 24, 2015 7:07 pm

-Alors... VÁRJ! -kiált a férfi után, miközben mélyeket szippantva a levegőből kutatja a szag irányát. -Érzitek? Ezt a szagot... égett hús. -sétál közelebb Alorshoz, majd megvizsgálja az ajtót és miközben lassan beelőzi a férfit csapdák után kutatva, csikorogva húzza végig karmait a bejárat melletti falon. Némi vizsgálódás után visszahátrál és a nyúlra pillant. -Ubhurt merre? Vezess, Erdőisten követe!
PassionWolf
PassionWolf

Hozzászólások száma : 113
Join date : 2015. Jan. 23.
Age : 34

Vissza az elejére Go down

Amikor csomók kötettnek... - Page 10 Empty Re: Amikor csomók kötettnek...

Témanyitás  Ruyan Kedd Márc. 24, 2015 6:24 pm

Awtino, Bowen(17:14, egy perc)

Awtino belépőjén igencsak meglepődnek a bent lévők, a kandallónál álló nő a fogadósra pillant, akin látszik, hogy nem tudja mit mondjon, mégis nyitná a száját. Bowen azonban megelőzi a válasszal.
- Járni járt itt, pontosabban egy-két fertályórája ment ki a többiekkel. Nem sokkal a robaj után - teszi azért hozzá - Nem akar esetleg leülni és egy kupa bor társaságában elmondani mi zaklatta fel ennyire? - irányozza a kérdést Awtino felé.

Közben a dalnok jól láthatóan és kíváncsi tekintettel végigméri Awtinót.

Ygdral(17:09, pár perc)

Immáron teljes valójukban tudod megnézni a lapokat, azonban új felfedezést nem teszel velük kapcsolatban. Üresek mindannyian. Ezzel ellentétben a fürkészésed pillanatokon belül eredményhez vezet. Alulról egy térkapunak a nyomait érzed, bár van benne valami furcsa, ami miatt mégsem vagy biztos a dologban.

Alors(17:09, pár perc)

Bár van ajtó is és csigalépcső is, a kettő nem független egymástól. Az ajtón át lehet eljutni a csigalépcsőre, vagy még inkább egyből az ajtón túl kezdődik.

//Mivel más helységet nem látsz azon kívül, ahol vagytok, így feltételezem a lépcső felé indulsz.//

Ahogy a lépcsőhöz vezető ajtóhoz érsz, az ott álló élőholt feléd fordul és meg mernél esküdni rá, hogy bámul téged. Kicsivel később aztán félreáll az ajtóból.

Ulwen(17:09, pár perc)

Amint Ygdral holt szolgája félrehúzódik, megpillantod a mögötte üldögélő nyulat, aki éppen hegyezi a fülét és szaglászik. Ösztönösen beleszagolsz te is a levegőbe és távolról megpörkölődött hús szagát érzed.
Ruyan
Ruyan

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 32
Tartózkodási hely : Debrecen

Vissza az elejére Go down

Amikor csomók kötettnek... - Page 10 Empty Re: Amikor csomók kötettnek...

Témanyitás  Lernun Kedd Márc. 24, 2015 7:22 am


(Bowen)

Felnézek vacsorám mellől az új belépőre, majd két falat között, enyhén felvont szemöldökkel válaszolom:
-Ha jól emlékszem nemrég éppen az Ön társaságában láttam. Azóta szerencsére nem fújt össze minket Arel szele.
Lernun
Lernun

Hozzászólások száma : 1010
Join date : 2012. Jul. 26.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Amikor csomók kötettnek... - Page 10 Empty Re: Amikor csomók kötettnek...

Témanyitás  Baboh Kedd Márc. 24, 2015 12:29 am

/Ha jól értettem, van egy csigalépcső, és van egy ajtó is befelé az épületbe./

Benézek a belső ajtón, és ha a torony méreteiből ítélve ez a két helyiség lenne a földszint, akkor a csigalépcső felé indulok kivont kardomat magam mellett, lefelé fordítva tartva. Ha a második helyiségből is nyílik újabb, előbb azt/azokat veszem szemügyre közelebbről. Legalábbis mozdulataim ezt mutatják, hacsak valamelyik társam nem lép közbe.
Baboh
Baboh

Hozzászólások száma : 1914
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Debrecen

http://sites.google.com/site/keletierdokvandorai

Vissza az elejére Go down

Amikor csomók kötettnek... - Page 10 Empty Re: Amikor csomók kötettnek...

Témanyitás  Lorin Hétf. Márc. 23, 2015 9:30 pm

Ygdral

Mivel a levegővel történő elfújás nem hozott elég sikert ezért előkeríti egyik írópálcáját majd azzal túr ismét a lapok közé hátha valami kézzel foghatót megtud róluk.
Ezután a padlóból szivárgó mágikus erő után kezd kutatni, melyhez mély transzba süllyed és maga előtt kezd motyogni.

// Fürkészés 5MP-ig. A mágia körülbelüli természetét szeretné megtudni.
Miután ezzel is végzett az őt siettető bárónak csak egy hümmentéssel jelez, majd az útját elálló élőholt félre áll.

Lorin
Lorin
Admin

Hozzászólások száma : 1531
Join date : 2012. Jul. 19.

https://kevforum.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Amikor csomók kötettnek... - Page 10 Empty Re: Amikor csomók kötettnek...

Témanyitás  Tudu Hétf. Márc. 23, 2015 2:59 pm

Awtino

Idegesen belépek a fogadóba, majd számonkérő hangon:
- Itt van az a becstelen?
Majd ha láthatóan nem értenek:
- Járt itt egy //itt megadom a személyleírását// alak két csuklyás kísérőjével?
Az utolsó szót erősen megnyomom és közben el is fintorodok.
Tudu
Tudu

Hozzászólások száma : 213
Join date : 2012. Jul. 28.
Age : 24

Vissza az elejére Go down

Amikor csomók kötettnek... - Page 10 Empty Re: Amikor csomók kötettnek...

Témanyitás  Ruyan Hétf. Márc. 23, 2015 9:44 am

Bowen(17:13, pár perc)

- Nem elfogadott, csak kevésbé furcsa, mint az gondolja - teszi hozzá a dalnok.
- Sajnos nincs, egyikünk se látott, vagy hallott afélét, amiket elmondott - válaszol a fogadós - Nem mondom, hogy ne menjen, de azért legyen óvatos odakint.

//A többi rész létrejötte függhet Awtinótól, ezért azzal várok.

Awtino(17:06, nagyjából 8 perc)

Egyetlen helyen látod emberek nyomát, elindulsz hát a fogadó felé. Téged is ugyanaz a látvány fogad, mint Bowent, azaz hasonló szürke épületekkel szegélyezett, szürkés macskakővel kirakott utcákon lépdelsz végig, egészen a fogadóig. Annak színei megvannak még, a fehér fal és a színes cégér üdítő változatosságot hoz. Bentről fény árad ki az ablakokon, illetve furcsa módon a másik fényt is látod innen, bár jóval kisebbnek tűnik. Beszélgetés hangjai szűrődnek ki az épületből.

Ulwen, Alors, Ygdral(17:08, pár perc)

Ygdral elmélyedve nézegeti a pergameneket. Ha valaki megindulna felé, akkor a nő elé lép és elállja az útját. Ellenben a fal mentén a körbejárást hagyja. Viszont a továbbhaladást nehezíti a másik ajtóban álló sétáló hulla.
Ruyan
Ruyan

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 32
Tartózkodási hely : Debrecen

Vissza az elejére Go down

Amikor csomók kötettnek... - Page 10 Empty Re: Amikor csomók kötettnek...

Témanyitás  Baboh Vas. Márc. 22, 2015 8:26 am

Farkasfog kijelentésére elismerő tekintettel válaszolok:
-Ez igen! Igazán gyorsan felmérted a helyet.
Miután Ygdral vizsgálódik még egy darabig, újból felteszem a kérdést:
-Indulhatunk tovább?
Baboh
Baboh

Hozzászólások száma : 1914
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Debrecen

http://sites.google.com/site/keletierdokvandorai

Vissza az elejére Go down

Amikor csomók kötettnek... - Page 10 Empty Re: Amikor csomók kötettnek...

Témanyitás  Lernun Szomb. Márc. 21, 2015 8:04 pm


(Bowen)

- Furcsa népek maguk errefelé annyi szent, de ha mindez errefelé elfogadott, ki vagyok én hogy beleszóljak. Mindenesetre az utcák kihaltsága eléggé zavar, ezért annak inkább utánanézek. Mondják van valamiféle ötletük mi okozhat a környéken ekkora robbanást?
Miután befejezem vacsorám felmegyek a szobámba. A számszeríjam után nyúlok, felhúzom, majd ellenőrzöm a kioldószerkezetét. Ha mindent rendben találok a nyílvesszőkkel teli tegezt valamint tűzszerszámom is magamhoz veszem. Visszatérvén a lenti helyiségbe megkérdem a fogadóst, hogy egy fáklyát tudna-e keríteni nekem szükség esetére, majd kilépek az ajtón.
Amennyiben a holdfény eléggé bevilágítja utam egyelőre nem gyújtok fáklyát, hanem módszeresen nekiállok kopogtatni a környező házak kapuin.
-Hahó, van odabent valaki?
Amennyiben látszólag egy teremtett lélek sincs a város ezen részén a Kapuk Tere felé veszem az irányt.
Lernun
Lernun

Hozzászólások száma : 1010
Join date : 2012. Jul. 26.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Amikor csomók kötettnek... - Page 10 Empty Re: Amikor csomók kötettnek...

Témanyitás  PassionWolf Csüt. Márc. 19, 2015 4:45 pm

-Csapdának nincs nyoma a teremben. -jelenti ki, mégis nagyon zavartan bámészkodik és gyakran leguggol, hogy a ködben keressen, végül bosszankodva feláll. -Átkozott köd! Nem látom Ubhurt...
PassionWolf
PassionWolf

Hozzászólások száma : 113
Join date : 2015. Jan. 23.
Age : 34

Vissza az elejére Go down

Amikor csomók kötettnek... - Page 10 Empty Re: Amikor csomók kötettnek...

Témanyitás  Tudu Csüt. Márc. 19, 2015 4:06 pm

Awtino

/Az asztrál síkon nézem meg.
Attól függően hogy mennyire voltam tisztában az eseményeknek, arra megyek, amerre sejtem, hogy ők mentek.
Tudu
Tudu

Hozzászólások száma : 213
Join date : 2012. Jul. 28.
Age : 24

Vissza az elejére Go down

Amikor csomók kötettnek... - Page 10 Empty Re: Amikor csomók kötettnek...

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

10 / 24 oldal Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 17 ... 24  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.